Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 🙂

Ahojky, jmenuji se Míša a je mi 26 let. S manželem jsme si říkali,že by jsme se mohli pokusit o mimčo...najde se tu také někdo kdo se snaží od srpna?🙂
marokanek1111
26. srp 2013
Ahojky holky,mužů se k Vám taky přidat?Jsem sice ještě na jedné diskusi,ale už jsem tam asi dva roky...životní změna....a tam už jsou všechny maminkami a nebo tehulkami a už tam nemám jaksi co psát....nebo mám,ale nikdo to tam už neproziva se mnou 😕 .....mě je 26 let a s přítelem jsme se rozhodli na přelomu července-srpna,kdy mi skončila mrcha.....takže my už máme první mesic snažení za sebbou a není z toho nic...dnes mrcha přišla....tak všem moc držím palecky,ať jsme brzy maminkami 🙂
marikuraautor
26. srp 2013
eeen: je to na prd no😞ale nastesti jsem v praci a tam mi to utece,delam jedenactky a z domu vychazim v 7.30 a vracim se 23.15
marokanek1111
26. srp 2013
@marikura Taky se chystám za chvilku do práce,na noční....a vůbec se mi nechce 😛
marikuraautor
26. srp 2013
@marokanek1111 Určitě se k nám můžeš přidat 🙂 Mně se tady také být nechce 🙂 a to jsem dostala ještě jako bonus středu...takže jdu po,út,st,pá,so,ne 😞
marokanek1111
26. srp 2013
@marikura Uffff,tak to máš celkem náročné...mužů se zeptat,co děláš za praci?já měla o víkendu dvě denní a tedko zase dvě nocni....pak dva dny volna a ctvetek,pátek zase den.....tak tedko je mi to jedno...snažit se nemuzeme,tak pořádně začneme až mi skončí MS a to už bych měla mít volnejsi směny....
eeen
26. srp 2013
@marikura Ty bláho, tak to bych ani neměla chuť 😞
marikuraautor
26. srp 2013
@marokanek1111 no prodávám šperky v Praze...normálně děláme krátký - dlouhý týden,ale holky jsou nemocné a tak různě zaskakujeme
marikuraautor
26. srp 2013
@eeen no jedu hodku a půl z Prahy,tak si vždycky zdřímnu a hned je to lepší 🙂
marokanek1111
26. srp 2013
Tak já frcim na tu noční.....když budu mít casik,tak ještě pisnu...zatím přeju hezky podvečer....
eeen
26. srp 2013
@marikura ty jo hodinu a půl, tak to je drsný dojíždění...
marokanek1111
26. srp 2013
Tak už jsem v práci,snad bude klidecek.... 🙂
marokanek1111
26. srp 2013
@marikura odkud jsi,že dojizdis hodinu a půl?to já mám práci od domova 50minut cesty autem...taky bych si občas zdrimla,ale to by asi za tím volantem nedopadlo 😛
marikuraautor
26. srp 2013
@eeen
@marokanek1111
Já jsem z Městce Králové a dojíždím do prahy už 3,5 roku noo....jezdím busem a pak metrem,tak spát můžu🙂 Jen na internet nesmíme, takže vše načerno 🙂))
marokanek1111
26. srp 2013
@marikura To mi ani nic neříká,takové město....my by jsme správně taky neměli chodit na net,ale o noční by člověk usnul jinak a přes den jsem připojena přes internet na wifi,tak je to taky super....alespoň nějaké spojení s širým okolím 😉
saminomimino
26. srp 2013
Ahoj,můžu k Vám ?taky jsme začali se snažení,nebo spíše,volný průběh,od srpna,čekám na MS,která by třeba nemusela už přijít,ale moc tomu nedávám,uvidíme,jsem i na jiné diskuzi,ale jaksi je tam mrtvo,tak třeba tu bude veseleji
marokanek1111
26. srp 2013
@saminomimino Mohlo by tu být snad živo...třebas to začne první holcina,co zjistí první dvě // 😉 ...přeju hodně štěstí,ať mrška nedorazi 😉
rozaruska
26. srp 2013
Ahoj holky,taky se přidávám🙂 Jmenuji se Verča,je mi 30 let,máme 2 měsíce po svatbě a o mimi se snažíme 3 měsice,ale bohužel jen o víkendech,protože manžel jezdí do práce od po do čt pryč😞 Přeju nám všem,ať to brzo vyjde🙂
marokanek1111
27. srp 2013
@rozaruska Tak také vítej.....tak se to zatím hezky rozrůstá.
Neboj se nic,jednou to vyjít musí na ten víkend,ta ovulace a miminko se povede,uvidíš 😉
marokanek1111
27. srp 2013
Nejraději bych se viděla už doma v posteli....asi jsou nějaké erupce na slunci,ti pacienti řádí,jak ve dne 8-(
asus
27. srp 2013
@saminomimino a konečně nejsem tady sama maminka s vice dětma už sem si řikala že se asi blazinek když chcem dalši diky 😃
asus
27. srp 2013
@marokanek1111 a sestřička či lekařka si?tajy přeju hodně štěstička ve snaženičku x-)
marikuraautor
27. srp 2013
Ahoj holky,tak uz jsem zase tady 😎 Vsechny nove take vitam,snad se Vam tu bude libit🙂Ja akorat sedim v buse smer prace,a VUBEC se mi tam nechce!
eeen
27. srp 2013
@marikura No vidíš, já už tady hodinu a půl sedim... 🙂, taky bych šla radši dom...
marikuraautor
27. srp 2013
no dnes to je vopruz. . .uplny opak vcerejska. .tady v OC vubec nikdo neni 😞
marokanek1111
27. srp 2013
@asus Sestřička 🙂 ......moc děkuju,snad nám to brzy vyjde všem 😉
marokanek1111
27. srp 2013
Já se chystám tak na dvě hodinky do peřin a zase jedu na další noční...pokud bude taková jako včera,tak už se snad půjdu oběsit 8-(
asus
27. srp 2013
@marokanek1111 no tak to jo to toho maš až nad hlavu 😉 to věřim.no u mě minulej měsic testy ukazovaly poz. a prostě se to neudrželo tak to odešlo,mě to i mrzelo,a tak doufam že dalši pokus už bude ok už se snažime 4 měsice no a v uterý to mam dostat přišti týden tak sem zvědava zatim mě divně poboliva břicho uvidime no 😉
rozaruska
27. srp 2013
Ahojky,mě čeká noční dnes,taky se vůbec netěším😞 Chtěla jsem se zeptat,podle výpočtu na internetu mám mít dnes ovulaci,ale testy ukazují už od čtvrtka negativní výsledky,je to možné?Děkuji za odpověď a přeji hezký den🙂
saminomimino
27. srp 2013
@asus super a kolik capartů už máte?
saminomimino
27. srp 2013
@marokanek1111 díky,no určitě,jakmile se tu objeví první pozitivní test,bude to tu hned vzhůru nohama,doufám že to tu takovýma testama bude jen zářit,hodně štěstí🙂