• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 :-)

12. prosince 2013 
Ahojky holky,mužů se k Vám taky přidat?Jsem sice ještě na jedné diskusi,ale už jsem tam asi dva roky...životní změna....a tam už jsou všechny maminkami a nebo tehulkami a už tam nemám jaksi co psát....nebo mám,ale nikdo to tam už neproziva se mnou :-/ .....mě je 26 let a s přítelem jsme se rozhodli na přelomu července-srpna,kdy mi skončila mrcha.....takže my už máme první mesic snažení za sebbou a není z toho nic...dnes mrcha přišla....tak všem moc držím palecky,ať jsme brzy maminkami :slight_smile:
26. srp 2013 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
eeen: je to na prd no:frowning2:ale nastesti jsem v praci a tam mi to utece,delam jedenactky a z domu vychazim v 7.30 a vracim se 23.15
26. srp 2013 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikura Taky se chystám za chvilku do práce,na noční....a vůbec se mi nechce :-P
26. srp 2013 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marokanek1111 Určitě se k nám můžeš přidat :slight_smile: Mně se tady také být nechce :slight_smile: a to jsem dostala ještě jako bonus středu...takže jdu po,út,st,pá,so,ne :frowning2:
26. srp 2013 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikura Uffff,tak to máš celkem náročné...mužů se zeptat,co děláš za praci?já měla o víkendu dvě denní a tedko zase dvě nocni....pak dva dny volna a ctvetek,pátek zase den.....tak tedko je mi to jedno...snažit se nemuzeme,tak pořádně začneme až mi skončí MS a to už bych měla mít volnejsi směny....
26. srp 2013 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikura Ty bláho, tak to bych ani neměla chuť :frowning2:
26. srp 2013 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marokanek1111 no prodávám šperky v Praze...normálně děláme krátký - dlouhý týden,ale holky jsou nemocné a tak různě zaskakujeme
26. srp 2013 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@eeen no jedu hodku a půl z Prahy,tak si vždycky zdřímnu a hned je to lepší :slight_smile:
26. srp 2013 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já frcim na tu noční.....když budu mít casik,tak ještě pisnu...zatím přeju hezky podvečer....
26. srp 2013 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marikura ty jo hodinu a půl, tak to je drsný dojíždění...
26. srp 2013 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak už jsem v práci,snad bude klidecek.... :slight_smile:
26. srp 2013 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marikura odkud jsi,že dojizdis hodinu a půl?to já mám práci od domova 50minut cesty autem...taky bych si občas zdrimla,ale to by asi za tím volantem nedopadlo :-P
26. srp 2013 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@eeen
@marokanek1111
Já jsem z Městce Králové a dojíždím do prahy už 3,5 roku noo....jezdím busem a pak metrem,tak spát můžu:slight_smile: Jen na internet nesmíme, takže vše načerno :slight_smile:))
26. srp 2013 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikura To mi ani nic neříká,takové město....my by jsme správně taky neměli chodit na net,ale o noční by člověk usnul jinak a přes den jsem připojena přes internet na wifi,tak je to taky super....alespoň nějaké spojení s širým okolím :wink:
26. srp 2013 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,můžu k Vám ?taky jsme začali se snažení,nebo spíše,volný průběh,od srpna,čekám na MS,která by třeba nemusela už přijít,ale moc tomu nedávám,uvidíme,jsem i na jiné diskuzi,ale jaksi je tam mrtvo,tak třeba tu bude veseleji
26. srp 2013 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@saminomimino Mohlo by tu být snad živo...třebas to začne první holcina,co zjistí první dvě // :wink: ...přeju hodně štěstí,ať mrška nedorazi :wink:
26. srp 2013 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky,taky se přidávám:slight_smile: Jmenuji se Verča,je mi 30 let,máme 2 měsíce po svatbě a o mimi se snažíme 3 měsice,ale bohužel jen o víkendech,protože manžel jezdí do práce od po do čt pryč:frowning2: Přeju nám všem,ať to brzo vyjde:slight_smile:
26. srp 2013 ve 23:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@rozaruska Tak také vítej.....tak se to zatím hezky rozrůstá.
Neboj se nic,jednou to vyjít musí na ten víkend,ta ovulace a miminko se povede,uvidíš :wink:
27. srp 2013 ve 03:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejraději bych se viděla už doma v posteli....asi jsou nějaké erupce na slunci,ti pacienti řádí,jak ve dne :rolling_eyes:
27. srp 2013 ve 03:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino a konečně nejsem tady sama maminka s vice dětma už sem si řikala že se asi blazinek když chcem dalši diky :grinning:
27. srp 2013 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marokanek1111 a sestřička či lekařka si?tajy přeju hodně štěstička ve snaženičku :dizzy_face:
27. srp 2013 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,tak uz jsem zase tady B-) Vsechny nove take vitam,snad se Vam tu bude libit:slight_smile:Ja akorat sedim v buse smer prace,a VUBEC se mi tam nechce!
27. srp 2013 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikura No vidíš, já už tady hodinu a půl sedim... :slight_smile:, taky bych šla radši dom...
27. srp 2013 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
no dnes to je vopruz. . .uplny opak vcerejska. .tady v OC vubec nikdo neni :frowning2:
27. srp 2013 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus Sestřička :slight_smile: ......moc děkuju,snad nám to brzy vyjde všem :wink:
27. srp 2013 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se chystám tak na dvě hodinky do peřin a zase jedu na další noční...pokud bude taková jako včera,tak už se snad půjdu oběsit :rolling_eyes:
27. srp 2013 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 no tak to jo to toho maš až nad hlavu :wink: to věřim.no u mě minulej měsic testy ukazovaly poz. a prostě se to neudrželo tak to odešlo,mě to i mrzelo,a tak doufam že dalši pokus už bude ok už se snažime 4 měsice no a v uterý to mam dostat přišti týden tak sem zvědava zatim mě divně poboliva břicho uvidime no :wink:
27. srp 2013 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,mě čeká noční dnes,taky se vůbec netěším:frowning2: Chtěla jsem se zeptat,podle výpočtu na internetu mám mít dnes ovulaci,ale testy ukazují už od čtvrtka negativní výsledky,je to možné?Děkuji za odpověď a přeji hezký den:slight_smile:
27. srp 2013 v 15:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus super a kolik capartů už máte?
27. srp 2013 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 díky,no určitě,jakmile se tu objeví první pozitivní test,bude to tu hned vzhůru nohama,doufám že to tu takovýma testama bude jen zářit,hodně štěstí:slight_smile:
27. srp 2013 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek