• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 :-)

12. prosince 2013 
@ceekanka tak já příteli říct, že mám zrovna ovulaci tak se toho nedočkám :grinning: to by ho přešla chuť, jednou jsem to zkoušela a nic , takže si to teď nechávám pro sebe a prostě dolezu :grinning:
12. zář 2013 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino ahoj :slight_smile: tak já zatím netestuju, ale pořád přemýšlím jestli už zítra nevyzkouším, ale myslím si, že je ještě brzy tak uvidím :slight_smile: co si myslíte ? ovulaci jsem podle kalendáře na netu měla minulou středu, ale jestli byla to nevím, na sobě to totiž nepoznám a zatím sem nic jiného nezkoušela... jenom jsem v tu dobu měla výtok, ale ten už jsem měla od pondělí a končil ve čtvrtek tak jestli to může být příznak ovulace ?
12. zář 2013 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vejunka87 To on přítel vždycky v průběhu dne na mě,jestli se budeme dneska snažit.. Já dělám dášu,jako že nevim a že jsem unavená :D No a jelikož jak jsem psala,nevím pořádně kdy tu ovulku mám,tak pak dělám hérečku,že mám akorát děsnou chuť na sex :sweat_smile:
12. zář 2013 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak holky,já budu testovat zítra,nebo v sobotu ráno,uvidím jak se dostanu do města pro testík. A hlavně jestli nezačne bolet břicho před mrchou. Tak budu informovat :slight_smile:
12. zář 2013 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vejunka87 no tak to je na test brzy nějakých 8 DPO,vydrž tak do neděle
12. zář 2013 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka je to napínavý,držím palce:slight_smile:
12. zář 2013 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozaruska určitě se ti posunula ovulace,může to být i podvědomí stres ze snažení cokoliv..
12. zář 2013 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino to nemohla,protože dělám ovu testy,takže přesně vím,kdy ji mám a měla jsem ji 15 a 16 den..Akorát mě to teď pěkně štve,že se ms spozdila,protože máme s manželem od 21 do 28.9. naplánovanou dovču a to mám mít zrovna plodné dny,no a teď se mi to celé posune :frowning2: Manžel jezdí domů jen na víkendy,víš? :unamused:
12. zář 2013 v 09:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozaruska tak to je víc než divné,luteální fázy má žena vždy stejně dlouhou,tedy dobu od ovulace po MS,pokud víš kdy byla ovulace a MS ti stáoe nedošlu,tak se buď něco stalo a luteální fáze se natáhla,víš jak ji míváš dlouhou?Nebo si těhu a testy to prostě neukázali,což se může stát,zajid si na krev
12. zář 2013 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik ženy tak dnešni den je 10 den a delala sem si ovu test včera a dneska včera slabě poz ovulačni test, a dneska jasně dva proužky takže ovulka nastava bazalka se taky zvedla a boli mě břicho a trochu i špinim takže jasna ovulka :grinning: :confused: no takže mě taky chodi 10 den od menzes :sweat_smile: tak snaženi zdar :grinning: manžel bude znasilněn :grinning: :grinning: :grinning:
12. zář 2013 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus Jé, to je super!!! Gratuluju :grinning: Já se ještě nedočkala, tak snad taky bude! Tfuj tfuj a ať manžel nezklame a pěkně se činí :sunglasses:
12. zář 2013 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
přezdívka.....................měsíc snažení..................DC.......................DPO....................TT................ TP
lenka_25.............................................4..................................5............................-----
michaelka83......................................3...................................7...........................-----
eeen....................................................2.................................10...........................-----
asus....................................................4.................................10...........................-----
blannie................................................1.................................12.......................... -----
marokanek1111................................2.................................18.......................... -----
petulik81.............................................1.................................21.............................9
vejunka87...........................................1.................................23.............................?
ceekanka ...........................................1.................................27.............................?
marikura.............................................1.................................28..............................?
rozaruska...........................................3.................................31.............................16
saminomimino.................................1......................čeká miminko..............................................................11.5.2014
12. zář 2013 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie no uvidime ja si testama jen ověřila zda ovilka pořadně chodi no :wink: a diky taky ti přeju brzo ovulku a ty si měřiš a testuješ kdy ovulka přijde?
12. zář 2013 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino no pozitivni test na ovu jsem měla toho 15 a 16.8., pak uz ne..MS jsem pořád ještě nedostala, počkám ještě přes víkend a když nic, tak si zajdu na krev..nebo zkusím ještě těhu test:slight_smile:
12. zář 2013 v 15:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rozaruska no jáe nevím,to už je hodně dlouho,já měla ovulaci 21.8 luteální fázy mám 12 dní,velká odchylka nebývá,tudíž pokud nemáš nějaký zdravotní problém o kterém nevíš,musíš být těhotná jinak si to neumím vysvětli,zkus tu krev nebo přímo gyndu
12. zář 2013 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus tak pozitivní ovu test značí že ovu příjde do 24-48 hodin,mi prcka udělali den před ovu,tak snažení zdar,jak dlouhé máš cykly?ovu máš poměrně brzy,tak jestli pak nemáš krátkou luteální fázy?pač míváš často pozitivní těhu test,ale možná se mimi nemůže udržet,to mně jen napadlo,možná je to blbost
12. zář 2013 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčátka :slight_smile:Jak se máte? Občas na vás nakouknu co se tu děje a myslím na vás. .ja byla poslední dny pěkne protivná až jsem si řekla,co všechno ještě budu moct stihnout, když se to hned nepovede, uklidnila a i s testama a vydržim do ms. ..tak se mejte všichni moc pěkně a zas na vás juknu o víkendu :slight_smile:
12. zář 2013 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino prav.po 28 dnech :wink: to je blbost že se neudrži proto prostě přiroda to změnila no :wink: si počkam a uvidim zda něco bude :wink:
12. zář 2013 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holčiny, tak jsem z toho jelen....dnes jsem si zkusila udělat ovu test a je lehce pozitivní :confused: Tak teda nevím, co to znamená, jsem teprve 7den cyklu....
12. zář 2013 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus já jen polemizovala :wink:
12. zář 2013 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@michaelka83 lehce pozitivní neexistuje slabou druhou čárku máš prakticky vžy pozitivní je jedině že jsou obě stejné :slight_smile:
12. zář 2013 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
12. zář 2013 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino Aha:slight_smile: No když jsem si je dělala v minulosti, tak tam když byl negativní ta druhá čárka zcela chyběla :wink: Tak nevím. Prostě teď je ta druhá čárka lehce vidět - takže je asi negativní?
12. zář 2013 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie ahojky, tak ms přišla teď večer :frowning2: takže hlásím měsíc snažení 4 a DC 1
12. zář 2013 ve 20:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozaruska To je děsný, to čekání, viď? :unamused: Držim palce, ať to vyjde tenhle cyklus:slight_smile:
12. zář 2013 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino Tak teď jsem koukala do příbal.letáku k ovu testu a buď může být slabá čárka, nebo ta druhá žádná a znamená to negativní výsledek.
12. zář 2013 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaelka83 však jo,pozitivní tedy ,že příjde ovulace,znamená že obě čárky jsou stejně tlusté :slight_smile:
12. zář 2013 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino No, takže teď už jen odhadnout, kdy začít testovat:slight_smile: Zatím jsem ovu nějak neřešila, tak nějak jsem tušila, kdy jí mám (bolest prsou a v podbřišku), nechávali jsme to náhodě. Jako u prvního i druhýho (to bohužel nevyšlo:frowning2: )....teď zkusím testovat a trošku se na ní zaměřit :grinning:
12. zář 2013 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaelka83 a víš který den cyklu ty ovu příznaky zhruba byly?pokud jo tak se odpíchni od toho,a pokud nevíš tak se doporučuje začít testovat od 10 dne cyklu,dokud ovule nepříjde,hodně štěstí,kolikátý měsíc se snažíte?Mně se osvědčili pro kontrolu měření BT,u druhého dítka,já tedy vím že funguju,spíše mně to zajímalo,ovu mám velice vbolestivou a krsáně to do sebe s teplotou zapadá,dokonce ten měřený cyklus jsme otěhotněla a zaznamenalo to i nidaci,krásný jak to tělo funguje,tak třeba zkusit to,já k těm ovu testům nemám dobrý vztah
12. zář 2013 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino Snažíme se 3.měsíc. :wink: Ty příznaky mám cca 15-17.den cyklu. Vždy okolo toho 20.tého v měsíci. Takže ovulku čekám příští týden. Jenže my se většinou snažili, když jsem měla ty příznaky a tak se budeme teď snažit i ty dny potom...Opravdu jsem to při předchozích těhotenstvích nějak nesledovala, první dítko nám vyšlo hned první měsíc, druhé těhu taky vyšlo hned první měsíc, bohužel nedopadlo.
12. zář 2013 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek