• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 :-)

12. prosince 2013 
@michaelka83 tak to bych se na hlídání vyprdla ,evidentně se snažíte v dobrý čas :slight_smile:jen si prcek musí najít cestu,tedy spermie:grinning:
12. zář 2013 ve 21:11  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@rozaruska ahoj, to je mi moc líto :frowning2: pevně jsem doufala, že to vyjde...
12. zář 2013 ve 21:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@asus Já se snažím testovat alespoň tenhle měsíc, minulý jsem v půlce vzdala, tak abych věděla, jestli vůbec funguju :slight_smile: Chtěla jsem měřit i BT, ale to bohužel moc nevychází, protože mám absolutně nepravidelný režim :frowning2: Takže se musím spolehnout jen na testy.
12. zář 2013 ve 21:23  • Odpověz  • To se mi líbí
tabulka na zítra... snad se bude líbit :slight_smile:
12. zář 2013 ve 22:36  • Odpověz  • To se mi líbí (7)
ještě vychytám čitelnost při načtení sem na stránky a bude to :slight_smile:
12. zář 2013 ve 22:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@michaelka83 to je:frowning2: člověk se na něco těší a ono to ne a ne přijít..a to zklamání s každou ms:slight_smile: Ale určitě se všechny dočkáme:slight_smile:
13. zář 2013 v 00:51  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@blannie já taky doufala, ale víš jak, když se snažíme jen o víkendu, tak tomu moc nedávám:frowning2: a mimochodem, moc pěkná tabulečka:slight_smile:
13. zář 2013 v 01:03  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@blannie jeee šikovná :slight_smile:
13. zář 2013 ve 04:13  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Tak me dneska v noci pekne rozbolelo břicho, jak kdybych to mela dostat, minule, taky jsem trpěla uz několik dni dopředu a ms se dostavila, teplota je vysoká, no uvidíme
13. zář 2013 ve 04:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@rozaruska to je mi líto :(,tak to vyjde příští měsíc, přeju hodně štěstí ;)
13. zář 2013 ve 04:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky,no nejsem já pako? Tak jsem ráno šla,že teda testnu. Ten test jsem zapoměla v moči,dobré tři minuty. Nevím sice jestli to na to má nějaký vliv,ale byl nega :frowning2:
13. zář 2013 v 07:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@rozaruska to mě mrzi přiště to vyjde neboj
13. zář 2013 v 07:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@blannie super tabulka :dizzy_face:
13. zář 2013 v 07:45  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@ceekanka no vliv to asi nemá kdyby tam něco bylo tak to tam i tak bude ukazovat :confused:
13. zář 2013 v 07:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@asus No jo,tak nic no :unamused: Tak když mrcha dorazí,uvidíme co za měsíc :slight_smile:
13. zář 2013 v 08:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@ceekanka ještě menzes nemáš tak neřeš :wink: kdy to máš dostat?
13. zář 2013 v 08:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@asus měla bych nějak kolem víkendu. Ale psala jsem tu právě,že většinou mě začlo pobolívat břicho tak týden předem. Vždycky jen chvilku,a čím víc se blížila,tím častěji a déle mě břicho bolelo. Teď nic,jen mě tam dloube a cítím takový zvláštní tlak. Testovala jsem už dneska kvůli škole,jinak bych počkala alespoň po víkendu. Navíc nevím,jestli jsem ovulku neměla déle,ale snažení probíhalo i pak :slight_smile: Měla bych pak mít menzes teoreticky posunutý. No zkrátka uvidíme :slight_smile:
13. zář 2013 v 09:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@ceekanka no ja myslim že musiš počkat ještě je brzo na testil držim pěsti :slight_smile:
13. zář 2013 v 09:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@blannie aha tak držim pěsti at ovulka rychle přijde
13. zář 2013 v 09:04  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@asus Děkuju budu trpělivě čekat :slight_smile:

Holky,přeji vám všem příjemný den,ať už je pátek kolikátého chce a co nejvíc pozitivních zpráv a testíků :slight_smile: Já jedu do práce k dětičkám. Snad na mě naprskají ještě ten zybtek,co mi ještě není :slight_smile:
13. zář 2013 v 09:10  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@blannie hezká tabulka :slight_smile:
13. zář 2013 v 09:13  • Odpověz  • To se mi líbí
tak manžel včera zmocněn :grinning: a dneska bude pokračovani :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: udělala sem si ještě jeden ovulak a čarka je uplně plna a ružova jak testovaci tak je pravej okamžik :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. zář 2013 v 10:05  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
autor
ahojky:slight_smile:Tak Ms by mela dnes dorazit,tak uvidime,ale zatim me ani bricho neboliB-) Jinak opet v praci a jsou dny marianne..takze se asi nezastavim:frowning2:
13. zář 2013 v 11:03  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@marikura tak třeba nedorazí... :slight_smile:, držím pěsti
13. zář 2013 v 11:10  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@marikura držim pěsti t řeba ani nebude menzes
13. zář 2013 v 11:55  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@marikura a kde pracujes?
13. zář 2013 v 11:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@marikura a kde pracujes?ja se taky chystam na dny Marianne
13. zář 2013 v 11:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@marikura držím palec,a třeba se potkáme v květnovkách :slight_smile:
13. zář 2013 ve 12:34  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
ahoj :slight_smile: tak já jsem to dneska nevydržela a ten testík si udělala ze zvědavosti i když jsem věděla co mě čeká , a bylo tam bílo :frowning2: ale měla jsem test s citlivostí 25, takže ještě tam nějaká naděje je... asi zkusím jestli se nedostaví ms tak až pak ... teď jedu na víkend pryč tak na to nebudu tak myslet :slight_smile: tak se mějte krásně snažilky :wink:
13. zář 2013 ve 14:07  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@eeen
@asus
@saminomimino děkují,ale uvidí se noo:slight_smile:) Šanci tomu moc nedávám,ať pak nejsem zklamaná :sunglasses:
13. zář 2013 v 15:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek