• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 :-)

12. prosince 2013 
autor
@petulik81 Pracuji v Praze na Zličíně, šperky Mio Mio :slight_smile:A lidí tu je fakt dost...každý má tu knížečku a letí jen po slevách :slight_smile:)))
13. zář 2013 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikura však naděje je vždy:slight_smile:
13. zář 2013 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@asus tak držím palečky,ať to vyjde :slight_smile:
13. zář 2013 v 18:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak já se pro dnešek loučím,možná i pro zítřek,máme tu vinobraní,tak nevím jak s manželem dopadnem :sunglasses: Mimi stejně dělat nemůžem,tak se aspoń odreagujem..papa
13. zář 2013 v 18:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marikura jojo taky mam v planu a jdu aj nakupovat darek pro kamaradku a jeji Sabinku(má dva měsíce),jdu na návštěvu,tak snad až uvidim tu malou a ty oblečky,tak mě zas nezačne hrabat :D
13. zář 2013 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rozaruska Juuu my jedeme příští týden na burčák,tak pokud se ta mrcha dostaví,zapiju ten žal burčákem,užij si to :wink:
13. zář 2013 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus Hodně štěstí :slight_smile:
13. zář 2013 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rozaruska díky moc! S těma víkendama to je fakt na nic, to máš pravdu :frowning2: Škoda, že se nedají posílat "kelímky"... to by pak bylo vyřešený.
13. zář 2013 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vejunka87 ahoj :slight_smile: naděje je vždycky a na 25 je fakt asi ještě brzo :wink: Užij si víkend a třeba na tebe bude příští týden čekat na testu překvapení :slight_smile:
13. zář 2013 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus jů, závidím :grinning: já manžela zmermomocňuju, i když na testu nic není, ale co kdyby náhodou... :confused:
13. zář 2013 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
ahoj tak jeste jeden prispevek,zacala jsem hnede spinit,dostat to mam podle poslednich dvou cyklu az v patek,tak uvidim zda se to rozjede o vikendu,krasny vikend :slight_smile:
13. zář 2013 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulik81 hnede spineni touto dobou muze byt nidace, neztracet nadeji!
14. zář 2013 v 06:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni dobre rano :slight_smile: noo je to cca 12 DP0,tak spineni hnede pokracovalo v noci s bolestma a s pichanim,au au,pak se mi opet udelalo spatne od zaludku,jo a dala jsem si oblibenou kofilu a nechutnala mi,chutnala mi horka,tak jsem dala pulku kolegovi a on ze je uplne normalni a ze takhle to muzu delat casteji :grinning: vcera jsem se prezrala na teambuildingu,pak me bylo akorat zle :grinning: ted zatim nespinim a teplota vylezla zase na 37,vnoci jsem mela zimnici...zajimave,tak za par dni bych mohla zkusit test,pokud nic nedorazi,jak se mas ty?
14. zář 2013 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulik81 pockej, 12 DPO a cekas MS az pristi patek? Jinak chute a hlavne pachy...to je moje...ja jsem ted kvalifikovanejsi nez narko psi na letistich...
14. zář 2013 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni noooo ,ja si barvila hlavu,pac jsem sedivela a v noci me poslal přitel si umyt hlavu (stejne jsem nespala),že mu ta barva strasne smrdí,tak nevím jestli nemá nejaký příznaky i on :Djinak ja mam ted dlouhy cyklus,ktery trvá 30 až 31 dní,aspon to mám takhle poslední dva tři cykly,měla jsem nervy ve staré práci,předtím mi to chodilo presne na hodinu,ted to mam takove porozhazene jednou to dostanu o dva dny dřív,jednou dele :( ovulku beru podle toho jake mam vytoky,žadne meřeni,proste vytok,tak sup na to,to bych odhadovala 11-12 po menstruaci a ted mm po ovulce,zrovna,tak asi 12 cty den,tak teď čekám,jestli to není jen takove predkramove sprymovaní,nebo to byla fakt nidace,teplotu si ted merim,ale vzdycky predtim jdu do koupelny,což vimže je spatne,ale tak to beru tak baj oko :D a to mi kleslo na 39,6 a rano po probuzeni zase 37....tak ms to zatim nebyla,uvidime ....jinak cekam dobre zpravy i od vás :slight_smile:
14. zář 2013 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný víkendový den přeju všem. I když u nás teda pořádně leje. Tak já hlásím,že ms pořád nedorazila. Ale děti ve školce byly úspěšní s chrchláním bacilů na mě. Celou noc jsem prosmrkala,sotva dejchám,v krku čepy jak fotbalák,plíce mi pískaj,no krása je to. A co holky v tabulce okolo mě,něco nového? Hodně štěstí a snažení zdar :slight_smile:
14. zář 2013 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ceekanka ahoj tak ti přeju ať nedorazí :slight_smile: a hlavně se brzy uzdrav :slight_smile:
14. zář 2013 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulik81 Děkuji,koukám,že to máš taky pěkně napínavé. Tak držím pěsti :slight_smile:
14. zář 2013 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka no joooo,držím pěsti i já tobě a to moc,protože moje kamarádka byla takhle nachcípaná pěkně jako ty a pak zjistila že je těhotná :slight_smile: má teď 2 mesíční holčičku,ja teď prosím tě furt lítám na zachod se kontrolovat,tak abych si pak tu možnou ms neoddalila akorat ještě víc :sweat_smile:
14. zář 2013 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie u nás je sexik taky furt skoro každej den a ne jednou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. zář 2013 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulik81 teda taky držim pěsti :dizzy_face:
14. zář 2013 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
JInak všem přeji krásné ráno :slight_smile: ja dostala dnes k svatku od manžela krasnej darek sexik po ranu :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. zář 2013 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulik81 no to by mi mohl nekdo prikazovat v noci si jit myt hlavu...by sel sppat na gauc :angry: Hele , me ta tvoje lutenalni faze prijde strasne dlouha, jsi si jista, ze ovu neni pozdeji, kdyz mas 33 dni cyklus? 11-12DPO a lutenalni faze 21-22 dni? Kazdpadne je to bojovka:slight_smile:)))
14. zář 2013 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky ,také hlásím stále nic :slight_smile: to bych měla krásný dárek k zítřejšímu prvnímu výročí od svatby :slight_smile: kdyby teda jo :slight_smile:
14. zář 2013 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
14. zář 2013 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marikura teeda tobe to sluší,tak hodně štěstí :slight_smile:
14. zář 2013 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blannie pěknýýýý :slight_smile: krásná tabulka :slight_smile:
14. zář 2013 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni s tou ovulkou nedavam ruku do ohne,je pravda že tam dva tři dny byl nejakej ten ovulacní lubrikacní vytok....ale spiš mam problemy s ms,protože krece mam treba v patek tak jak to ma byt a ms přišla až o par dní pozdeji a ja vyložene v krecich trpim nekolik dni...řikala jsem to na gynde,že to tak obcas mam,a ona koukala a nenasla tam žadnej myom cystu proste nic :( a nekdy to mam krasne na den a obcas s tim mam takovy strasny problem a to jsem nekolik dni naprosto nepouzitelna,pak ta ms trva treba jen tři dny ,a za prvni den to vyjde všechno najednou :( musim teda dodat že jsem měla problem se šž,rozhozene hormony až ted se to dalo dohromady ...tak je to možna i tim,tezko řict co to moje telo blbne....:(
14. zář 2013 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni jo jinak,ja byla vzhuru,a nemohla spat tak jsem do te koupelny odkracela,ale pak jsem se s nim v noci chytla že jsem sla ve tři venčit psa a vydychavat to na cesrtvem vzduchu....ted do nej neustale rejpu...
14. zář 2013 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus :grinning: já vím... mně šlo o ten sexík u ovulky :grinning: to se to pak činí jedna radost :sunglasses:
14. zář 2013 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek