• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 :-)

12. prosince 2013 
@petulik81 děkuju moc, snažila jsem se :grinning:
14. zář 2013 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@blannie to viš u nas je sexik na denim pořadku :grinning: :grinning: :grinning: a když na mě leze ovulka tak to i tak poznam protože mam větši chut :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. zář 2013 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie děkuji :slight_smile: vůbec bych se nezlobila, ale nevím nějak tomu nevěřím :slight_smile: taky si uží víkend a pak se určitě ozvu co a jak :slight_smile:
14. zář 2013 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,tak jsem si sem dala taky profilovku...když jí tu už máte skoro všechny :slight_smile:
14. zář 2013 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@eeen no parada sluši :dizzy_face: je to lepši ne koukat na panačka kresleneho :wink:
14. zář 2013 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen koukam že pochaziš od meho rodneho města :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. zář 2013 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus No nepocházím, sem jsem se přivdala :slight_smile:
14. zář 2013 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulik81 Taky běhám a sleduju,jsou to nervy :slight_smile: Tak ještě jednou díky a já jdu zase ležet. Pořád držím pěsti :slight_smile:
14. zář 2013 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulik81 klidně bych testla 12DPO nebo zítra to už určitě ukáže zda jsi nebo ne :wink:
14. zář 2013 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen to nevadi :wink:
14. zář 2013 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja se testla kdyz jsem zacala spinit,ted mam teplotu nesipinim,jen mam pruhledny vytok a boli bricho jak blazen a mota se mi hlava,ale ja mam nizky tlak normalne,tak zitra nebo v pondeli rano,ms jsem mela dostat jako uz ve stredu,chtela jsem uz vydrzet...tak uvidime rano ;)
14. zář 2013 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka ja tobe taky paaa :slight_smile:
14. zář 2013 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,hlásím se opět z noční,nějako nestíhám vůbec nic...příští týden má muž v práci ranní a já 4 dny volna,tak snad už se to trošku uklidní.....i když možná že zase budeme běhat kvůli bytu....
Jsem zvědavá na ty čekatelky s //,jestli mrcha dorazí,či nee...já si raději ještě nic nepřipouštím,byla bych pak zase hrozně zklamaná,jako minulý měsíc......ale samozřejmě mi to nedá,takové ty "těhu" příznaky se opět projevují,jako už několik měsíců po sobě,i když se snažím sebevíc si to nepřipouštět.
@blannie Udělala jsi moc krásnou tabulku :wink:
Jinak ani ti moji pacienti mi moc nepřidávají na tom,abych na to nemyslela....máme tu jednu ukecanou paní....je to pacientka,která už tu leží skoro rok,takže člověku po té době občas začne přeskakovat a začne říkat věci,které se mu třebas stali a on si myslí,že je prožívá zrovna teď....s takovýma lidma ¨nemá cenu se nějako dohadovat,ale musíte hrát jejich hru :grinning: .....včera mi odpoledne ta paní¨říká....."hele,sedí venku před barákem Maruška s vnoučkem?Jsem s nima byla odpoledne venku a oni říkali,že ještě dorazí"...a já jí říkám,že neee,že už asi šli domů,že venku prší,tak to asi vzdali....a ona na mě"A ty budeš mít co?....."holku,nebo kluka?....prej" mě to můžeš říct,mě je to fuk viď".... :grinning: :grinning: ....se s nima člověk nenudí :grinning:
14. zář 2013 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulik81 a jaký byl výsledek testu?
14. zář 2013 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus jé, tak to máme stejný rodný město :grinning:
14. zář 2013 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, jak to máte s ovutestama? Zvýrazňuje se vám ta druhá čárka postupně nebo najednou bum a je test pozitivní?
14. zář 2013 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino negativni :( a teda mam nejaky svetly vytok,mrcha nikde,ale podbriSek jako blazen..no tak uvidim
14. zář 2013 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marokanek1111 no ja cekam porad :slight_smile: ale jak rikas,pokouset si to nepripoustet a zabavit se,ale jde to teda tezko :slight_smile:tak se drz ;)
14. zář 2013 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
take mam vytok,ale MS zatim nikde
14. zář 2013 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikura jsem rada ze nejsem sama,kdo napetim nadseda,dneska jsem za rano vypatlala roli toaletaku :grinning:
14. zář 2013 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nonnni Ahojky,jen jsem ti chtěla napsat,že penízky za ty papírky už mám na účtě,akorát bez poštovného,takže jsem na tom trošku prodělala,ale lepší,jak drátem do oka že :grinning:
15. zář 2013 ve 03:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď jsme s kolegou dokoukali horor a já budu úplně mrtvá a budu se bát každého kýchnutí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. zář 2013 ve 03:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie ty pochaziš s 4eských Budějovic?odkud přesně :grinning:
15. zář 2013 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie ukazuje se ta čarka postupně až je uplně stejna jak testovaci začala sem 9 dnem a pořadna čarka se ukazala 12 dnem :wink: jak to maš ty?už testuješ?
15. zář 2013 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus Narodila jsem se tam, ale žili jsme tam jen rok... :slight_smile: Teď jsem se na čas do jižních Čech opět vrátila.
Já začala testovat 10. den a postupně čárká sílí, pokud bude ovu, tak asi až po tom 20.dni, možná i 24... ale asi to vypadá nadějně, když sílí :grinning: Takže můj plán je udělat si výlet a následujících 10 dní strávit opět "doma" s mužem, abychom nic neprošvihli, možná by to i na ten výkend vyšlo, ale to se mi nechce riskovat :confused:
15. zář 2013 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
15. zář 2013 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@blannie sem zvedava kdy bude tabulka cela cervena.u nas snazeni vcera rano naposled tak uvidime zda to bude stacit
15. zář 2013 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky:slight_smile:Tak ja nevim,test ani naznak,a MS taky nikde
15. zář 2013 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak já se zase hlásím.. Mrcha pořád nikde. Včera jsem ležela ve vysokých horečkách a odmítala si vzít jakýkoliv prášek,co kdyby náhodou.. Přítel do mě hučel,ať se vypláchnu slivovicí,pako... :grinning:

Jem zvědavá jak dopadem s marikura a i vejunka87 :slight_smile:
15. zář 2013 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ceekanka no to já taky....a už by něco mohlo dorazit...ta nejistota je hrozná :slight_smile:
15. zář 2013 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek