• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 :-)

12. prosince 2013 
@ceekanka paralen si vzit mužeš tak neblbni :wink:
15. zář 2013 ve 12:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@marikura Je to čekání na budku no :slight_smile:
15. zář 2013 ve 13:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@ceekanka paralen s klidem můžeš,rozestupy 4 hodiny
15. zář 2013 ve 13:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@ceekanka
@marikura holky vy to tu děláte obzvláště zajímavé,moc vám oběma přeji // vypadá to nadějně!!! :dizzy_face:
15. zář 2013 ve 13:11  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
saminomimino:to my ne,my za to nemuzeme:grinning:ale u me si myslim ze ne. .to uz by se na testiku neco ukazalo ne?
15. zář 2013 ve 13:17  • Odpověz  • To se mi líbí
holky držim pěsi at nic nedorazi a ukažou se dalnice na testu
15. zář 2013 ve 13:47  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@marikura ahoj, ještě se ukázat nic nemusí... někdy to trvá fakt docela dlouho, třeba to vyšlo :wink: dokud se nerozjede ms, nic není zraceno! a další těhu by se v tabulce moooc hezky vyjímala :grinning:
15. zář 2013 ve 14:29  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@saminomimino
@asus holky,já si jeden na konec vzala,horecka mi pak kesla na 37,2 a to uz se pak dalo :slight_smile: Díky za rady :slight_smile:
15. zář 2013 ve 14:36  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@saminomimino
@asus
Taky děkuju. Ale i u mě to bude spíš jenom spoždění. Ikdyž si myslím,že to si tak říkáme,že to nevýjde,abychom se neupínaly na to,že ms ještě nedorazila a tak je ruka v rukávu :slight_smile: Já měla ten páteční test negativní,ale i přesto tomu dávám ještě malou naději :sweat_smile: Ale myslím,že nejsem sama,co by byla ráda,když by se její řádek v tabulce začervenal :slight_smile:
15. zář 2013 ve 14:44  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
autor
ceekanka. .a kdy si budes delat dalsi testik?B-) a co ostatni?Koukam ze si nas tu pise jen par
15. zář 2013 ve 14:52  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@marikura Noo,když ms nepříjde,tak bych to zkusila nejdřív tak ve středu,čtvrtek,to bych měla první den po promeškané ms,takže by tam už něco málo mohlo být popřípadě vidět :slight_smile: a kdy ty Míšo?
15. zář 2013 v 15:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@ceekanka ty čekáš MS až tak v úterý jo?já myslela že si říkala na víkend,tak to je jiná,to je jasný že by páteční test byl sněhově bílý,pokud čekáš MS na úterý,test má smysl tak zítra
15. zář 2013 v 15:54  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@marikura a tobě už mešká?
15. zář 2013 v 15:54  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@saminomimino já když brala prášky tak chodila ve čtvrtek, bez prášků v pátek a ted už je neděle nooo...:slight_smile:
15. zář 2013 v 16:14  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@ceekanka no já si dělala včera večer a nic tam nebylo
15. zář 2013 v 16:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@saminomimino:slight_smile:,myslela jsem to tak,že to bude první den po celé promeškané ms. Tu jsem čekala včera,v sobotu a měla by končit nejdéle ve středu. Páteční test jsem dělala kvůli škole,kam jsem měla jet v sobotu,nakonec jsem nejela kvůli chřipajzně :slight_smile:
15. zář 2013 v 16:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@marikura to jsem zvědavá,jak to u nás dopadne teda :slight_smile:
15. zář 2013 v 16:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky,doufám,že tu nezůstanu poslední čekatelka... a všude jen samý těhu..., ne že bych vám to všem nepřála,ale já chci takyyyy :slight_smile:
15. zář 2013 v 18:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@eeen neboj posledni nebudeš :wink: :wink: taky čekam zda ještě bude třetatko :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
15. zář 2013 v 18:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@asus no jo ale u mě teprv prvňátko :slight_smile:
15. zář 2013 v 18:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@marikura tak buď,a nebo cyklus bez HA se startuje,což většinou nadělá změny,tak to bych zkusila test :wink:
15. zář 2013 v 18:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@ceekanka ahá,no ale to bych moc neváhala a zítra ráno testla,to už by tutově něco ukázalo :wink:
15. zář 2013 v 18:46  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
saminomimino: no tohle uz je druhy mesic kdy neberu ha,a ten prvni to bylo po 29 dnech.Dnes to je 31. .a testik jsem vcera zkusila,ale nic
15. zář 2013 v 18:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@marikura no ona někdy po vysazení HA MS jště dojde v čekaném termínu ale později se to může bohužel rozházet,ale moc ti přeju těhu!
15. zář 2013 v 18:52  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@marikura tak s tou HA jsme na tom stejně...takže se mám bát rozházeného cyklu,jo... :frowning2:, já to taky měla pěkně myslím 29DC,doufám,že příště taky a ne třeba o týden dýl, páč máme naplánovanou svatební cestu a nerada bych jí trávila s mrchou, plánujem,že bychom si mohli přivést malého francouzka :slight_smile:
15. zář 2013 v 18:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@saminomimino hmmm, zajímavé. Měla jsem dvě bezpráškové MS celkem v normálním termínu a třetí, že by se jen rozházela....
15. zář 2013 v 18:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@chris_n Ahoj, no já třeba po vysazení HA měla dva cykly úplně ukázkové (myslím teď ty dva cykly už bez vlivu HA) a ten třetí...přišel se zpožděním asi 9!!! dní a předtím špinění (jako by to mohlo být i zahnizďování, že)'. Už jsem začínala hysterčit, že jsem těhotná , což se mi tehdy zrovna nehodilo, protože TP by vycházel tehdy někdy krátce po svatbě :grinning: Nakonec naštěstí nic, s testem jsem otálela (bála jsem se verdiktu, furt jsem se pozorovala a sledovala "příznaky"), až když jsem si ho nakonec udělala, tak bílo a druhý den mrcha přišla.
15. zář 2013 v 19:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@ninive211 Holky, vy mě děsíte...já to nechce mít rozházený, já to teď potřebuju mít včas....!!!!!!!!!!!
15. zář 2013 v 19:07  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@ninive211 já třeba mám zpoždění, ale žádný špinění a nic... no jsem zvedava
15. zář 2013 v 19:09  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
taky to chci včas :frowning2:(( achjoo...ale výtok tam nějaký je noo
15. zář 2013 v 19:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek