• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 :-)

12. prosince 2013 
@chris_n Jinak od té doby (až ještě na jeden cyklus, který byl zpožděný, ale to dávám za příčinu nachlazení a braní prášků) jsem měla MS vždy na termín +- jeden den (někdy spíš 29 DC, teď poslední dva cykly naopak 27 DC).
15. zář 2013 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n je to jen názor a zkušennost,nic víc,netřeba být podrážděná,nikomu tu nepřeji nic jiného než miminko
15. zář 2013 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eeen nemusíš se bát ničeho obvykle jsou holky po Ha brzy těhu
15. zář 2013 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino ale já nereagovala podrážděně :wink: jen jsem řekla, že je to zajímavá informace :sunglasses:
15. zář 2013 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. zář 2013 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino no s naším snažením to asi moc rychlé nebude...,manžel je teď pořád v práci, hlavně v plodné dny...ale od října už doma,tak snad se zadaří :slight_smile:
15. zář 2013 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eeen Kolikátý máš cyklus bez HA? Jestli jsi to tu už psala, tak se omlouvám, ale nechce se mi číst celá diskuze. Na spoustu holek to fakt tak působí, co jsem tu zjistila, že první cykly po vysazení jsou v pohodě, jakoby ještě pod vlivem, a rozhodí se až ty další. Mně se teda de facto rozhodil jen ten jeden...ale zpětně jsem si pak vybavovala, že ten cyklus jsem vnímala i zpožděnou ovulku - nebo tedy spíš ty příznaky jsem přičítala ovulce (ovulační testy si zásadně nedělám, proč se zbytečně ještě víc stresovat, sleduji hlen a případně "píchání" v podbřišku-takže to odhaduji tak nějak +-).. Takže ta luteální (nebo jak se tomu říká) fáze mezi ovulací a MS byla vždy +- stejná. I tehdy - takže jsem asi vlastně hysterčila zbytečně-jenže to jsem ještě nebyla natolik zběhlá v pozorování vlastního těla a vůbec.
@eeen hodně štěstí a trpělivost
@ninive211 no to jsme se asi blbě pochopili....já měla teprv první MS bez HA 29 DC a teď jsem teprve 13DC, takže ještě žádné vynechání MS, jen potřebuju, aby teď přišla taky včas a ne třeba s týdnovým spožděním-jedeme na svatební cestu a nerada bych jí tam měla..., jinak já ovu na sobě nepozoruju zatím vůbec :frowning2:
15. zář 2013 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino jo děkuju :slight_smile:
15. zář 2013 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen Já se přepsala - mělo tam být HA, už jsem to opravila :wink:
15. zář 2013 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 takže druhý :slight_smile:
15. zář 2013 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 Teda nevím,jestli to počítám správně...prostě vysadila jsem...pak jsem měla MS vlastně ještě ovlivněnou HA a pak teprv první bez HA a ted jsem 13DC,takže tak :grinning:
15. zář 2013 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino V každém případě v týdnu testnu,uvidím,jak dlouho to vydržím :slight_smile:
15. zář 2013 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vejunka87
@marikura
@ceekanka holky taky me nedosla a dokonce se mi udelalo i trochu lip,od toho patku co jsem tak špinila a o vikendu se citila mestruačně se mi udelalo o něco lip jen pořad mám takový zvlastní výtok,že slipku pořad měním,jsem zvědavá co příští týden tak se držte holky :slight_smile: :wink:
15. zář 2013 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulik81 Je to na palici co :slight_smile: Už aby se to rozhodlo a my se mohly soustředit na něco jiného :slight_smile:
15. zář 2013 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,tak koukám,že se tu řeší cykly ve velkém :wink: .....já zatím žádné příznaky nemám,krom bolavych bradavek,ale ty mě boli každý cyklus před MS....a jsem hrozně unavená,ale to je spíš z práce,dneska jsem se po noční probudila ve dvě odpoledne a byla jsem jak zmlacena,spala bych klidně ještě dál,kdyby dítě nebylo doma :-P....ale tak já jsem ještě moc vysoko v tabulce,tak kdo ví :slight_smile:
15. zář 2013 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,slyšely jste někdy o výpočtu plodných dní podle Dr. Jonáše? Výpočet je tady : http://www.leichte.info/fuer_Frauen/kosmobiologische_empfaengnisplanung.htm
Zadáte datum a čas,zaškrtnete ,,Ich will schwanger werden" a největší pravděpodobnost otěhotnění je tam,kde je napsáno ,,Mondphasen Empfängniszeitpunkt" :sweat_smile: Že bych to zkusila na přítele ještě ve ,,třetí fázi" :grinning:
15. zář 2013 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka Tak o tom jsem nikdy neslyšela,ale já už mám podle všeho po ovulce,takže to mozno zkusím další měsíc :wink:
16. zář 2013 v 00:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ceekanka Tak jsem zkusila dle tebe toho Dr.Jonáše. Mně to vypočetlo dny, kdy jsem reálně měla pravděpodobně už po ovulce (neměřím, jen sleduji hlen, i když tento měsíc to nebylo tak markantní, tak třeba...) a pokud by to mělo vyjít dle té tabulky, tak je tam určitá pravděpodobnost, protože v ten den, který vyšel, jsme měl se nechránili, byli jsme ve wellness a užívali si ve vířivce :slight_smile: Jen potom jsme se cca skoro hodinu saunovala, což není zrovna dobrej nápad pro otěhotnění (zabraňuje uhnízdění vajíčka), tak si stejně myslím,že to to nevyjde. Stejně nechceme moc blížence, takže tento měsíc až na tu vířivku si ještě dáváme pozor.
16. zář 2013 v 06:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 :grinning: Mylím,že někdo někde psal,že to mohou být dny i mimo ovu. I me tak totiž v te tabulce vyšli a konec koncu,u meho prvniho tehu početí taky nebylo v termínu standardní ovulky.
16. zář 2013 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka @petulik81 tak já si jdu dneska koupit testík a zkusím zítra to už by to mohlo popřípadě něco ukázat :slight_smile: jinak na sobě nic nepozoruji, jenom jak zvedám malého nebo jsem na záchodě tak mám takový tlak v podbříšku jinak nic. tak uvidíme. jsem úplně nervozní jak nám to tady všem dopadne a doufám, že budeme zachvíli všechny těhulky :slight_smile:
16. zář 2013 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vejunka87 No mě se o tom už i zdá :grinning: Mela jsem sen,ze jsem byla na gyndě. A že mi paní doktorka řekla,že tam jsou miminka dvě.. Já byla uplně hotová. Začla jsem brečet,že si je navzájem neužiju,že to bude všechno strašně hektické.. No sen na jednu stranu dobrý,ale ten pláč.. :slight_smile:
16. zář 2013 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ceekanka :grinning: tak čekat dvojčátka je pro mě taky nepředstavitelné , nedovedu si představit, že to co mám teď doma tak by bylo 2x .... máme v rodině dvojčátka a na někoho z nás to vychází, tak doufám, že to nebudu já ... i když bych byla ráda, ale taky bych byla vystresovaná jak to zvládnu atd. Takže tvoje pocity v tvém snu naprosto chápu.
16. zář 2013 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka jé, dík, to je super :grinning: mě by to i vycházelo na ovulku - a dokonce má být chlapeček, no to se mi líbí :grinning: teď, aby to ještě vyšlo :confused:
16. zář 2013 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. zář 2013 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
tak já stále nic...co ostatní?
16. zář 2013 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino tak u mě to nebyl rozházený cyklus :wink:
16. zář 2013 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@blannie Postupně :slight_smile:
16. zář 2013 ve 12:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky,tak se hlásím po náročném víkendu :slight_smile: Koukám že se to tu pěkně rozjelo :wink: Víkend byl super,úplně jsme zapoměli na nějaké mimčo,akorát na tu svatební cestu nejedem,tak jsem z toho docela zklamaná :frowning2: Jinak taky si sem dávám profilovku,když už jsme tu skoro rodina :wink:
16. zář 2013 ve 12:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek