• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 :-)

12. prosince 2013 
@chris_n no paráda,moc gratuluji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. zář 2013 ve 13:27  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@vejunka87 Mě by to normálně taky nepřišlo tak ,,stesující",ale právě že tetka má taky dvojčata,kluky. Určitě je to všechno o přístupu a organizaci,ale to ona asi moc neumí a absolutně je nezvládaj. A když jsou malý,tak si je člověk tak moc neužije,když jsou dva.. Ale samozřejmě bych byla šťastná i tak :slight_smile:
16. zář 2013 ve 14:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@blannie No vůbec není zač. Když to nedopadne teď,tak to zkusím taky podle toho a uvidíme jestli na tom něco je :wink:
16. zář 2013 ve 14:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@chris_n s dovolením se přidávám ke gratulujícím :slight_smile:
16. zář 2013 ve 14:34  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
16. zář 2013 ve 14:34  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@chris_n ju tak gratuluji :dizzy_face:
16. zář 2013 v 18:11  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@chris_n Gratuluji :slight_smile:

ahoj holky já taky nic,ale ms mám dostat až ve středu,dneska mě strasně bolet podbrisek,trochu jak kdyz to má přujít každou chvíli,kříže rozboleli a šílený tlak a bolest a do toho vajecníky a špatně od žaludku a žlutohnědé špinění,jen trochu,teď mě jen bolí podbřišek a záda a je mi trochu líp,ale dobře si ze mě to tělo dělá prdel....když to tak blbě napíšu :D tak uvidím,dneska teplota 36,9 a zdálo se mi že chovám mimčo a že je moje....tak si říkám že mi hrabe,ale koukala jsem že tu byl i sen o dvajčatech ;) Jinak holky jsem zvědavá moc i na vás ,přeji pěkný večer
16. zář 2013 v 18:12  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
chris_n take gratuluji:slight_smile: U me stale ms nikde..tak nevim uz :-/ kdy by jste si delali dalsi testik?
16. zář 2013 v 19:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@marikura už ti mešká že?no já bch testla,na co čekat
16. zář 2013 v 19:04  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@marikura díky. Jak dlouho už MS čekáš? já měla dneska zpoždění čtyři dny a test už krásný
16. zář 2013 v 19:09  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@marikura pokud meškáš,taky bych zkusila a když nic,zkusila bych zase za par dní ;)držím pěsti :slight_smile:
16. zář 2013 v 19:36  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@saminomimino
@chris_n
@petulik81
měšká 4 den...a testík jsem dělala v sobotu a nic tam nebylo :frowning2:
16. zář 2013 v 19:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@marikura tak ještě chvilku vydrž :slight_smile:
16. zář 2013 v 19:46  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@chris_n když to čekání...to už bych to radši dostala a měla za sebou a předsebou jen to hezké :slight_smile:)
16. zář 2013 v 19:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@marikura chápu :slight_smile: nejlepší je vypadnout nekam a myslet na jiny veci.... ale to se da tezko no.
16. zář 2013 v 19:49  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
njn...nemyslet na to:slight_smile: jsem sice v práci už 4 jednenáctku...ale lidi tu dnes vůbec nebyli a kopala jsem se do zadku :sunglasses:...a přijde mi divnej ten výtok...sice slabej,ale je tam...
16. zář 2013 v 19:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásný večer holky.vůbec jsem se sem dnes nedostala....po noční jsem nespala....náš starší ze školy,byl odvezený sanitkou k dr. ......dostal nějaké křeče,teplotu,vysoký tlak..tak už jsem si pak nešla ani lehnout... :confounded: ...jsem jak přejetá parním válcem.

Koukala jsem,jak jste si tu psali o dvojčátkách...já jsem měla už dva sny a to dokonce o trojčatech.....a celkem živé sny :sweat_smile: ......dva kluci a jedna holčička :grinning:
@marikura Tak to jsem na to zvědavá,co se ti z toho vyklube,držím palečky :wink:
@chris_n Velká gratulace...... :wink:
Rozjíždí se to tu celkem hezky,jen mám takové obavy,abych zase nebyla z celé diskuse poslední...jako to bylo v té první :frowning2:
16. zář 2013 ve 20:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@marikura ještě vydrz,někomu se to ukáže až déle ;) neztrácej nadějj, i když chápu tě,ja uz dneska byla ze sebe tak zblbla a unavená,taky jsem si říkala at to radši dostanu. ..ale zase to nevzdáme a jak říká chris, někam vypanout, taky to mame v plánu po me zkusebce:slight_smile: sice až v listopadu, ale těším se, dovolenou jsem neměla nějaký čas,jsem prechazela z práce do prace
16. zář 2013 ve 20:17  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@marokanek1111 a copak mu je chudákovi?
16. zář 2013 ve 20:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@marokanek1111 tak to je mi líto :( snad uz je to se synkem lepší :(
16. zář 2013 ve 20:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@chris_n
@petulik81 Už je naštěstí v pohodě.....nevědí,z čeho to bylo..prostě nějaké celkové vyčerpání asi.....děti se mu ještě nějako posmívali za to,že se mu potí ruce(což je fakt,ale nedá se to ničím léčit)).......tak to prostě bylo asi jedno s druhým.....a snad už se to nebude opakovat :unamused:
16. zář 2013 ve 20:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Já se holky tak snažím na to těhu nemyslet...ale stále mi bolejí ty bradavky,dneska sedím na gauči a začla mi pálet žáha......no copak na to jde nemyslet sakriš.....jsem šla dneska po Tescu a čučíkovala na dětské věcičky a už jsem si říkala,co bych koupila,kdybych :sweat_smile: ......a alespoň jsem koupila dětský pudr.....abych to odzkoušela klukovi na ty ruce....tak tam v té uličce se mi taky líbilo :grinning: :grinning:
16. zář 2013 ve 20:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo holky to chápu, taky na to pořád myslím a nejde tomu poručit:slight_smile: Na tom vinobraní jak jsem viděla kočárek, tak jsem si říkala, že třeba už příští rok taky pojedem s kočárkem:slight_smile: Teď jsem přišla na noční, tak zas budu mít o čem přemýšlet...
16. zář 2013 ve 21:01  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@chris_n taky přidávám gratulaci:slight_smile: Jak dlouho jste se snažili?
16. zář 2013 ve 21:03  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@blannie Ahojky, co Nosifol? Bumbáš?:slight_smile:
16. zář 2013 ve 21:04  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@chris_n taky se přidávám ke gratulacím :slight_smile:
16. zář 2013 ve 21:34  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@ceekanka tak rozhodně to dá zabrat dvě děti... jak kamarádka říkala, musíš mít pořád někoho kdo ti pomůže jak jsou to mimiška.... jen ať pěkně čekáme jenom jedno miminko to stačí :slight_smile:
16. zář 2013 ve 21:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@rozaruska no jo, bumbám, bumbám, ale druhá čárka trochu zeslábla, ale ještě mám až devět dní šanci, že se objeví, tak budu doufat :-P Máš moc hezkou profilovku :wink:
16. zář 2013 ve 22:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@blannie děkuju, to je ze svatby:slight_smile: Tak ještě vydrž a testuj, aspoñ uvidíš jak na tom jsi..
16. zář 2013 ve 22:36  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@rozaruska ahoj, tohle je třetí cyklus bez HA.
17. zář 2013 v 06:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek