• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 :-)

12. prosince 2013 
Dobré ránko holky :slight_smile: tak MS mám dostat zítra tak jsem si dneska udělala TT a nic ani dušík :frowning2: takže zítra to pravděpodobně dostanu a budeme zkoušet dál... a jak jste na tom ostatní ?
17. zář 2013 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vejunka87 Mnoha holkám se dušík dělá až pár dní po vynechání MS, podle mě dělat si test ještě před termínem případné MS je zbytečný stresování :wink: Takže ještě není nic ztraceno!
17. zář 2013 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 děkuji :slight_smile: tak malá naděje tam ještě je tak uvidíme :slight_smile: když já jsem strašně nervozní a už bych to tak chtěla vědět, ale moc na to myslím a to taky není dobré :unamused:
17. zář 2013 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vejunka87 To jsem zvědavá,která z nás dvou příjde,že čeká dvojčátka :grinning:
17. zář 2013 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ceekanka nestraš :grinning: ráda ti to přenechám :slight_smile: 3 děti si nedovedu představit v našem malém bytečku.... a co ty stále nic ?
17. zář 2013 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky:slight_smile: Tak se hlásím z poslední jedenáctky...5 už je i na mě moc.....středa volno a pak zase dva dny...mazec jako :sunglasses: Už chci také volno..jinak dnes zase nic...tak jsem si šla koupit jiný testík...doma jsem měla od dr.maxe a prý nejsou nic moc....tak jsem koupila Predictor od omega pharma...tak snad bude lepší :slight_smile:stál taky 80,-,tak snad něco ukáže :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Zkusím to zítra ráno, tak uvidíme :slight_smile:
17. zář 2013 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
17. zář 2013 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem tu krátce a vypadá to, že se hned zadařilo. Včera jsem byla na UTZ a je to tam... má 4,1mm. Za dva týdny další vyšetření... snad se udrží fazole jedna :sunglasses:
17. zář 2013 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@koada Tak to moc blahopřeju...začíná to tu být samý těhulka :slight_smile:
17. zář 2013 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen Díky. Já to sama nechápu. Doktoři vyhrožovali že to jen tak nepůjde a první "ostrá" a jsem v tom... mám šikovného manžela :grinning:
17. zář 2013 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@koada hezky, gratuluju :slight_smile:
17. zář 2013 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie teda koukam na tvojí tabulku .... ta je suprová :slight_smile:
17. zář 2013 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n Díky, zatím je to fakt hodně brzy, ale snad to klapne...
17. zář 2013 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koada je mě to jasný, já se k dr. bojím a jdu tak za 14 dní až :grinning:
17. zář 2013 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n Já byla včera, ale je to mrňous, takže za 2 týdny opět. uvidíme. Třeba budeme mít kliku a fakt to vyjde na první pokus...
17. zář 2013 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n A držím palce!
17. zář 2013 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@koada a jak dlouho teda máš po vynechané MS?
17. zář 2013 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n Teď cca 3 týdny. Můžu být buď ve 4. nebo v 6. týdnu. Jinak byl chlap mimo ČR a s pošťákem to nemám :slight_smile:. Takže by to vycházelo že jsem otěhotněla poslední týden v srpnu krátce před MS.
17. zář 2013 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koada jo, tak to jsme na tom podobně. Já si taky myslím, že to byl poslední týden v srpnu. Maximálně první víkend v září. Ale to spíš ne.
17. zář 2013 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n :slight_smile: Já fakt nevím, protože jsem si myslela že těsně před MS to nejde, je fakt že jsem ji pak nedostala a min. týden jsem si dělala test a byla to dálnice, okamžitě během týdne mi natekly prsa (musela jsem si koupit o číslo větší podprsenku), vyskočilo mi břicho. Máma měla to samé, tak to mám asi po ní. Tak jsem si myslela že dle MS budu v cca 7 týdnu, ale doktor mě vyvedl z omylu. Tak uvidíme za ty dva týdny, jestli to povyroste, nebo jak na tom bude... Snad to dopadne...
17. zář 2013 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koada aha, tak já právě měla dostat MS minulý týden a v pondelí hned dálnice .-)
17. zář 2013 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chris_n Já jsem se právě těšila, že si odbydu před svatbou a furt nic. Tak jsem to přičítala stresu. Přemýšlím, že si koupím ještě ten test jak ti ukazuje týdny těhotenství...
17. zář 2013 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koada taky nad digitálem přemýšlím :slight_smile:
17. zář 2013 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n jsem ráda že v tom nejsem sama :slight_smile: možná se odpoledne půjdu projít do lékárny :slight_smile:
17. zář 2013 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky holky,padá na mě nějaká chmura......dneska dopoledne se mi objevil nahnědlý výtok.....ten mi chodí často den před MS...ale jsem dneska 23 DC :frowning2: .......což by znamenalo,že se mi to začíná pořádně rozhazovat...a tak hezky jsem to měla...jen myslím na mimi a už je to tu :frowning2: ...minulý měsíc jsem to zase měla až 32 DC a ještě k tomu asi jen tři dny....chjo,já tu fakt asi zůstanu jediná :frowning2:
17. zář 2013 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koada Potichounku gratuluji a držím palce :wink:
17. zář 2013 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 Díky moc! Taky moc držím palce!
17. zář 2013 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koada Moc děkuji,ale u mě je to asi běh na dlouhou trať......měla jsem problémy už před léty,pak jsme toho nechali a tedko začínáme od píky a začíná to asi zase nanovo :unamused:
17. zář 2013 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vejunka87 Já bych tři děti brala,ale pěkně popořadě.. Já mám buďto pořádně rozházený cyklus a nebo nevím. Zkusím ke konci týdne ještě testík.. Zítra už by mi měla končit ms,ale zatím to ani nevypadá,že by chtěla dorazit. Doma už se to provalilo a všichni se mi smějou,že jsem nějaká chytlavá (poprvé se nám to povedlo hned první měsíc),pořád říkám,že je to jen spoždění v rámci nachlazení :slight_smile:
17. zář 2013 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@marokanek1111 jedinná nebudeš...nevydržela jsem to a test si udělala,ten dražší kdyby náhodou...a ani doušek...takže mám jen zpožděnou MS, jsem zvědavá kdy dorazí...dnes už jsem 33 DC :frowning2:
17. zář 2013 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek