• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 :-)

12. prosince 2013 
@marikura Já teda taky testovala brzo,ještě před termínem plánované ms a nic tam nebylo,ale proto vyčkávám a dávám tomu alespoň maličkou naději,než se stresovat že mám cyklus zase nepravidelaný. Na druhou stranu s tím už taky moc nepočítám,takže zase jó zklamání mě nečeká :sweat_smile: Vypadá to,jak když si protiřečím co :slight_smile: Hlavně z toho nesmíme být smutné a těšit se na další měsíc :slight_smile:
17. zář 2013 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ceekanka: no prave bych to uz chtela mit za sebou a tesit se na novy mesic:grinning:
17. zář 2013 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikura Uvidíme a budu držet palce.. Když mi to nevýjde ani příští měsíc,tak už budu silně nervózní,když všichni tvrdí,že po potratu to jde líp,budu stresovat sama sebe,no už to vidím :grinning:
17. zář 2013 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak mě už to taky začíná pěkně lézt na mozek:frowning2: Teď vstávám po noční a zdálo se mi, že se mi narodila holčička a já z toho měla takovou velkou radost, protože si přejeme holčičku:slight_smile: No a pak jsem se vzbudila a bylo mi strašně líto..mám pocit, že se nikdy nedočkám:frowning2:(
17. zář 2013 v 16:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 To že se mu potí ruce,nevidím za problém a vyroste z toho,já to mívala taky ;) Ale zase chápu z jeho dětské dušičky,že posmívání se mu nelíbilo...tak hlavně že je v pořádku,a co ty?Vše ok?
17. zář 2013 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka
@marikura
ahoj holky,koukám,že to máte pořád napínavé,ale jste šikovný a statečný,já taky ještě čekám,ale nějak jsem to tou unavou přestala řešit,ale ať je to menstruace,či něco jiného,ty hormony mě ničí,taky jste tak protivné?Já jsem vždycky na zabití,na přesdržku jak se říká :D
17. zář 2013 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já se k vám taky přidám. Na konci srpna jsem vysadila antikoncepci a uvidíme, co nám příroda připraví, snažíme se zatím přirozeně, nepočítáme teploty, ovulace, nic neřešíme, prostě se jen milujeme:slight_smile: Tak uvidíme, jak nám to půjde, jinak budu muset také nahlédnout do té vaší alchymie, která je pro mě zatím španělskou vesnicí:slight_smile:
17. zář 2013 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky nestresujte :slight_smile: brzy se to podaří,ja si delala testík včera večer a taky nic a zítra to má přijít a taky se tak cítím....ale nějak pořad věřím,za nás všechny a jak koukám,začíná to tu těhulkovat,tak snad na nas taky prsknou nějaky ten těhotenský bacilek ;) jinak
@koada moc moc a tiše gratuluju,ať se vše v pořádku a fazolka dělá radost ;) :slight_smile:
17. zář 2013 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@apacheee Ahojky vítám,jsi pěkně nad věcí,to ti trochu závidím a je to super,tak ať se brzy zadaří ;)
17. zář 2013 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petulik81 Já mám zrovna období,kdy se snažím být milá za každou cenu a často si musím odskočit někam,kde si zanadávám na hlas,jak mě ten můj chlap štve :grinning: Ale zaplať pán bůh mi to snad celkem jde :slight_smile: (Jak nadávání,tak být milá :sweat_smile: )
17. zář 2013 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@koada tak co tvůj digitální test? Ja ho už dělala....
18. zář 2013 v 06:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n a__co si těhu že??
18. zář 2013 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak všem dobre ranko ,holky mě je dneska nijak blbě boli mě hlava a i sem byla zvracet se zblaznmim asi nijak chřipka nebo co :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused:
18. zář 2013 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus no ja uz to vím od pondělí z normálního testu. Dneska jsem dělala digi, abych měla představu, jak dlouho jsem těhu. Ale vyskočilo na mě 3+, což tak jako trochu nepobírám. Minulý týden na testech nic a kdyby to mělo být 3+ tak jsem musela otěhotnět někdy před 10 DC.
18. zář 2013 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@apacheee Vítej, tak už i ty? :slight_smile: Je hezké tu potkávat známé tváře:slight_smile: Já teda ofic. patřím spíš až do "Snažení od podzimu, ale přispívám i semka...původně jsem totiž myslela,že začneme hned svatbou, ale posunuli jsme to o měsíc. Teď mám pár dní před MS a od teď tomu necháváme volný průběh :slight_smile:
18. zář 2013 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marikura Tak to mi mrzí,že to nevyšlo...já jsem minulý měsíc měla cyklus 32 DC a kdyby mi kolegynka neudělala testy z krve,tak bych to asi ještě ani nedostala.....ono sice testík negativní,ale ta naděje tam pořád je...člověk si říká,co když byla ovu později,co když to a co když tamto......to je normální......nevěš hlavu,nebude to tenhle,tak to bude další :wink:
18. zář 2013 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulik81 No já mu to říkám taky...dneska už šel do školy,chtěla jsem mu dát sebbou ten pudr,co jsem mu koupila,ale nechtěl,asi si nechtěl dělat ještě větší ostudu.....tak jsem mu řekla,že kdyby něco,tak ať je pošle do patřičných míst a že jak na něj budou nadávat,že tam naběhnu já,jako žhavej tajfun a bude :grinning: ...tak jsem ho myslím trošku rozesmála.....chjo,ty dětské hlavičky,nejhorší je,že se doma nesvěří a člověk si myslí,jak je v pohodě
A já....já nic.....včera jsem špinila-hnědý výtok,který přichází en před MS a dneska nic....akorát mám prostě jen pocit,že to dostanu,spodek mě tak divně bolí...no prostě mám vždycky takové stejné pocity,když to mám dostat a ty teďko právě jsou,akorát bez ní.....tak jsem zvědavá,kdy přijde.....tak v klidu jsem byla,až jsem na sebe byla pyšná,jen kdyby nepřišlo to pitomé špinění :angry:
18. zář 2013 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem vypravila prcky do školy,piju kávu,koukám do PC,no není mě nejlépe :grinning: ...vařeno mám,jen musím poklidit.....je tu zase jak po pádu atomovky.....včera jsme předělávali plovoučku,aby ten náš byteček alespoň trošku vypadal,než ho prodáme......jsme odsouvali celý spodek kuchyňské linky,troubu,lednici......jestli já budu těhu,tak to bude tedy držák,protože to byla zátěž jako blázen.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. zář 2013 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n Taky mi vyšlo 3+, já musela otěhotnět cca 3 dny před MS. Pak už jsem to nedostala... No fakt se v tom nevyznám. 30/9 jdu na další utz, tak uvidíme... ale blbě mi je to se musí nechat. No pokud se to udrží tak je to fakt držák, páč před svatbou jsme zaváželi pití - cca 100l, no spíš o dost více a vše jsme odtahali s manželem.....
18. zář 2013 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koada jáá zase docela dost popíjela. Ted jsem nemocná :frowning2: a díky tomu nemůžu nic... teda potřebovala bych nějakou náhradu za kapky do nosu, aby se mi udelalo lip.
18. zář 2013 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n Jo jo já taky... ale alibisticky si říkám, že jen "víno" k tomu kouřím... teda teď už ne, ale jinak jsem hulila solidně.... no uvidíme :sunglasses:
18. zář 2013 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koada ja nastestí kouřím no.
18. zář 2013 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n Já mám za to,že existují nějaké kapky pro těhotné....a nebo zkus tu čichací sůl a inhaluj...ta by ti neměla ublížit a alespoň se ti uleví :wink:
18. zář 2013 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 kamarádka říkala, že prej můžu nosifol
18. zář 2013 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n http://www.lekarna.cz/pinosol-1x10ml-nosni-kapky-roztok/ a je tam jasně v příbaláku napsáno,že ho můžou i těhotné a kojící ženy :wink:
18. zář 2013 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n Naštěstí kouříš? Neměla tam být nekouřím? :slight_smile:
18. zář 2013 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n Tak ten nosifol mi vůbec nic neříká,zkoukla jsem ho teďko a píší na netu,že je to jen nějaký doplněk stravy,který obsahuje nějaké "béčka" a kyselinu listovou a měl by se užívat,když chceš otěhotnět a pak během těhu,aby miminko prospívalo...takže něco jako rozšířená listovka? :confused:
18. zář 2013 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koada jo mělo :grinning:
18. zář 2013 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 taky na to koukam. Asi se zeptam v lekarne
18. zář 2013 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n Si říkám... já na jaře přestala kouřit, pak mi umřel děda a začala jsem znova, sice už míň. Ale nervy před svatbou udělaly svoje a lítalo to... Teď nekouřím, sem tam si potáhnu od manžela, ale jinak se snažím... ale je to boj.. PRoblém je že mi to furt chutná....
18. zář 2013 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek