• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 :-)

12. prosince 2013 
@marokanek1111 tak se kamarádka spletla
18. zář 2013 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n No tak stane se......já myslím,že je lepší si něco vzít,když to žena nepřežene,než pak trpět v horečkách a s tím,že budeš vystresovaná z ucpaného nosu....... :wink:
18. zář 2013 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jdu holky doma tvořit nějaké hodnoty....... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
18. zář 2013 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
18. zář 2013 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie Ahojky,jak se máme?
18. zář 2013 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jsem dětem poklidila v pokoji a přemýšlím,kam zítra přesunu všechny věci na to focení našeho bytu.....když si vezmu,že nesmí být bundy na věšáku,nic v koupelně na vaně,ručníky pověšené...veškeré osobní fotky dole.....no tak to budu muset asi obětovat ložnici...ta se prostě nebude fotit a udělám z ní zítra dopoledne malé skladiště a pak to zas budu vracet zpátky...jako u blbců :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....já jak se jednou odstěhuju,tak už do toho fakt znovu nejdu a to jsme ještě nic neodvezli a já už z toho mám teďko nervy nadranz
18. zář 2013 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zase se mi holky objevilo špinění...možná dnes i silnější,jak včera :frowning2: ...já nechci mrchu 24 DC :frowning2:
18. zář 2013 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem mojí dr. napsala maila,zdali bych se u ní nemohla objevit,že by mi zjistila,jestli ovu vůbec probíhá...jsem zvědavá,co mi odepíše...vím,že se to řeší až po roce,ale taky vím,jaké problémy jsem před 2 a půl lety měla....byla jsem v kolonce neplodná,neovulovala jsem...folikuly se tvořily,ale měli tak tvrdou slupku,že nemohli prasknout...pak jsem už měla naplánovanou laparoskopii....poslední možnost před umělým oplodněním,měla jsem jít v lednu a v prosinci jsem nečekaně otěhotněla,sice s neštastným koncem,ale asi zafungovala psychika,kdy jsem si říkala,že teď už se to po laparce podaří a ejhle,tělo začalo fungovat....říkala jsem si,že to třeba tedko bude lepší,přeci jen už je to delší doba a cykly mi do doby,než jsme se začali snažit,celkem chodily pravidelně......ale vidím,že se to ve mě zase asi bije a bude tam nějaký problém...a čekat rok na to,aby mi pak řekla,že je to tak,jak si myslím...to je hrozné...to budu pak po roce úplně odrovnaná :frowning2:
18. zář 2013 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,dneska jsem byla dopoledne před prací v obchoďáku,pro osm patnáctikilových pytlů žrádla,pro naše štěňata,ale proč to píšu... Jak jsem jela přes miminkovské oddělení tak koukám,že už zase začíná před Vánoční mánie. Všude už mají vánoční kolekce ubrousků na prdelku a podobně. Když jsem viděla ty adventní kalendáře od Lady a obrázky dětí u vánočního stromku,tak jsem si v tu chvíli strašně přála,abych si o vánočních svátkách hladila bříško a říkala si ,,tak a příští rok už nás bude o jednoho víc" :slight_smile:
18. zář 2013 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@chris_n Koukám.. Taky jsem marod a řešila jsem co můžu a co ne. Od jara co si pamatuju,mi doktorka radila na kašel jakýkoliv dětský sirup,já měla stodal a na rýmu mám i teď dětský Olynth - jak mám rýmu,nedám bez kapiček ani ránu. O víkendu jsem měla vysoké horečky a to mi tu holky i psali,paralen.. :slight_smile:
18. zář 2013 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka Tak to máme asi všechny stejne praní....jiny dárek už bych asi ani nepotrebovala....ale u mě to asi jen tak nepůjde,začínám už spinit tmavě,takže do večera je nechá tady a cyklus dlouhý 24DC :frowning2:
18. zář 2013 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
je mrcha,nee nechá....píšu přes mobil kraviny
18. zář 2013 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ceekanka ja si koupila ten pinosol, tak uvidím .-)
18. zář 2013 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka Jo to by bylo super :slight_smile: Letos bych klidně oželela i ten štědrovečerní přípitek i silvestrovskou "ožíračku" - já se stejně nikdy neožírám, jen "dostávám do nálady" O:slight_smile: :slight_smile:
18. zář 2013 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marokanek1111 Ahoj :slight_smile: Jsem pořád v jenom kole, pořád se někam přesouváme a to věčné balení mě ubije... Ovu zatím nikde, už jsem malinko nervózní, protože k doktorovi se mi s tím fakt nechce :frowning2: Nechám tomu ještě ten příští cyklus, a pak to budu muset začít řešit ... Třeba to špinění je zahňizďování, to by tak časově odpovídalo :grinning: Nebo máš fakt tak krátký cyklus? na jednu stranu výhoda, než já s těmi minulými 45dny... to mám jen 8 cyklů za rok :angry:
18. zář 2013 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 To mě moc mrzí. Já už budu mít taky brzo rozhodnuto.. Držím palečky
18. zář 2013 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n hlavně aby bylo co nejdřív po rýmě :slight_smile:
18. zář 2013 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 Taky ráda vidím známé tváře:slight_smile: Třeba nám zakynthoské podnebí připravilo tělo pěkně a půjde nám to brzy:slight_smile: Vtipné je, že my jsme před svatbou zatím vůbec děti nechtěli a najednou se to po svatbě hodně rapidně změnilo, vůbec nemám ponětí, co to způsobilo. No a pak jsme jeli navštívit kamarády a jejich týdenní miminko a když jsme jeli domů, tak jsme si oba spontánně řekli, že do toho půjdeme:slight_smile:
18. zář 2013 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ninive211 Vidím to uplně stejně. Ani vínečko si do zásoby na Vánoce nekupuju :slight_smile: A když, tak si koupíme nějaké šumivé nealko,ne? :wink:
18. zář 2013 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka to doufám. Nejsem pak schopná nijak fungovat. Při rýmičce jsem jak chlap :grinning:
18. zář 2013 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@apacheee já asi vím.... ten pocit po té svatbě. Ono se v podstatě nic nemění, ale i my po hodně dlouhém vztahu jsme cítili, že náš vztah je po svatbě v nějakém tom "něčem" jiný. Neumím to popsat, ale cítila jsem to tak.
18. zář 2013 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chris_n Asi máš pravdu, my budeme v listopadu spolu 11 let, prošli jsme spolu celou střední, vysokou, pořídili psa, zařídili bydlení, svatbu a asi už přišel přirozený čas posunout náš vztah asi ještě o kousek dál:slight_smile: Vždycky jsem navíc věděla, že bych chtěla zachovat určitou posloupnost nejdřív svatba a potom miminko
18. zář 2013 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chris_n
@ceekanka tak já rýmu taky zvládám jako chlap,rok od roku hůř :grinning: ale abych nepotrhala tradice tak v prvním trim jsem opět dostal rýmu,zatím vzačátku ale je mi už celkově mizerně,no dlouho jsme ji neměla tak to bude žůžo,do toho prostřední taky marod,čekám kdy nejmladší,syn už má teploty a zvracení snad už za sebou :sweat_smile:
18. zář 2013 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino aky pěkné
18. zář 2013 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@apacheee tak my si to tak nějak neplánovaně naplánovali, že vlastní bydlení, svatba + děcko v jeden rok :grinning:.
18. zář 2013 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@blannie No tak myslím,že až zítra budeš dělat tabulku,tak mě můžeš napsat 2 DC,do večera se to asi už pořádně rozjede....už je to spíš krvavý výtok s takovými těmi malými kousky....nebo jak to mám popsat....prostě se mi to rozjíždí......prostě se mi ten cyklus pomalu,ale jistě rozhazuje. :frowning2:
18. zář 2013 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka Moc děkuji,taky je mi to moc líto,vysloveně se mi chce z toho brečet,protože přesně vím,co to pro mě znamená a jaký kolotoč teďko budu muset podstopit :cry: ........Taky ti moc držím palečky
18. zář 2013 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mi má dr. odepsala,že se mám objednat tak na 10 DC a že se na to společně koukneme,tak alespoň z něčeho mám radost.....nemůžu mít lepší dr. ,než mám,tak doufám,že se to hne k lepšímu příští cyklus,když už budu vědět na čem jsem a hlavně,kdybych opravdu neovulovala,vím,že ona mi pomůže a nebudu čekat zbytečně každý měsíc na zázrak
18. zář 2013 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 Tak to urřitě dobře dopadne a dáte to s paní dr. rychle do kupy :slight_smile:
18. zář 2013 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino hlavně ať to zůstane nejhůř jen u té rýmy.
@chris_n
Já jsem teda nemožná když mám rýmu,ale s porovnáním s mým chlapem jsem hvězda :grinning:
18. zář 2013 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek