• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 :-)

12. prosince 2013 
@asus To já jsem si dělala dva testiky před MS a na obou byly dušíci a pak v den MS jiným testem a už tam nic nebylo....jsem poucena,že před MS už testovat nebudu,akorát se pak člověk víc trápí...
27. srp 2013 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozaruska Možné to určitě je..na internetu se to bere tak,že má žena ovulaci přesně uprostřed cyklu....ale každá jsme jiná že.......ještě bych to nehrotila...pozoruj i jiné příznaky-bolesti,vytok,bazální T.
27. srp 2013 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino mám kluka bude mu 19 let a holčičku budou ji tři roky v listopadu :wink:
27. srp 2013 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
mělo by to být tak,že luteizacni fáze,tedy fáze od ovulaci do MS by měla být stále stejná,asi 14 dni.....takže priklad,mám cyklus dlouhý 33 dní,tudíž by teoreticky měla být ovulace 19DC a nee 14DC jak je všude predepsano....
27. srp 2013 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 Bolesti v podbřišku dnes mám,ale test opět negativní..Problém je,že se s manželem snažíme jen o víkendech,protože je od po do čt pracovně pryč :frowning2: Potřebuju aby ovulka vyšla na víkend :wink:
27. srp 2013 v 16:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozaruska A jak dlouhé mivas cykly?....tak ještě neves hlavu...občas se stane,že ráno ovulace není a večer uz jo...a ten hlen na sobě nepozorujes?...a nebo občas pomáhá sáhnout si na cipek,podle toho to pises taky moc dobře....pokud ti to tedy nepřijde třeba odpudivé.....
27. srp 2013 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 Cykly mám normálně 28 dní,zkusím klidně všechno,ale s tím čípkem nevím,mám po konizaci děl.čipku a tak nějak mám strach si tam šáhnout :unamused: A na druhou stranu si říkam k čemu mi to vlastně je,když zjistím,že mám ovulku třeba dnes,stejně nemám manžela doma :frowning2: Ach jo,to je fakt na hlavu a pak že na to nemám myslet :wink:
27. srp 2013 v 16:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky , tak si tady čtu co píšete a musela jsem se fakt taky zaregistrovat koukám , že máte stejnej problém jako já. S přítelem se snažíme o miminko a pořád nic už jsme zkusily i ovulační testíky a doporučený polohy a dá se říct, že všechno možné i nemožné. A pořád nic :pensive: Máte někdo prosím nějakou alespoň trochu ozkoušenou radu . Moc děkuju za každý tip
27. srp 2013 v 17:21  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 tak je to tady,ovulační test teď večer pozitivni a manžel přijede až v pátek :frowning2: takže asi nic,že?
27. srp 2013 v 18:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@venulacb Ahojky,tak tě tu vítám :slight_smile: ráda bych ti něco poradila,ale sama jsem bezradná,snad se brzo zadaří :slight_smile:
27. srp 2013 v 18:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozaruska Tak to asi zlato fakt nic :frowning2:....ono si tam to vajíčko dokáže počkat třebas 24hodin,ale tři dny,to už by byly asi hodně držáci....ale zázraky se dějí....já bych se snazila,jako bych nic nevěděla a třebas se stane zázrak :wink:
27. srp 2013 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@venulacb Vítám te take....jak dlouho se s přítelem snažíte?ono důvodů může být hodně....nenaroste sliznice,vajíčko se nedokáže "vyloupnout"....chyba ve spermatu....a nebo pouze jen psychika...
27. srp 2013 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozaruska Tak to jsme na tom stejně...můj manžel je taky od pondělí do čtvrtka pryč a v září dokonce bude doma jen asi 4 dny za celý měsíc :frowning2:, takže pochybuju,že se trefíme...Njn co se dá dělat, max. věřit... :slight_smile:
27. srp 2013 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus no jé,tak to už máš pomocníky:slight_smile:
27. srp 2013 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@venulacb nejlepší rada je ta otřepaná,přestat to lámat přes koleno a vypustit,prostě psychika je mocná,když jsme se snažili o druhé dítko tak jsme sexovali ve správný čas,polohy ideální,po - jsem nevstávala hned,hlíádala jsem kde co myslela na to dnem i nocí abych něco nezanedbala a nic pořád to nešlo a to syn byl hned,tak jsem se na to vyprdla,prostě vnitřně jsem to nechala být,sex nebyl ani v době ovu a hned jsme se pak zvedla a šla do sprchyl,bylo mi to tak nějak vše fuk a ten měsíc jssem otěhotněla,takže jsme živoucím důkazem toho že psychika je mocná
27. srp 2013 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eeen tak to je fakt asi málo :frowning2: no nic,budeme se držet té nejlepší otřepané rady a pokusíme se na to nemyslet a třeba se zrovna zadaří :wink: doufám,že se tady u některé z nás brzy objeví // na těh.testu..tfuj tfuj :slight_smile:
27. srp 2013 ve 21:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pěkně se to tu rozjíždí :slight_smile: Také všechny nové vítám :slight_smile: Já dnes v práci vůbec nestíhala a zítra zaučuji,tak zase napíšu asi až večer :frowning2: Už mně to čtení tady chybí :slight_smile: Jinak se mi dnes vrátil muž,ale v devět zase odjel do Holandska:frowning2:,ani jsem ho neviděla...to se nám takhle prťousek nepovede...achjo...
28. srp 2013 v 00:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky,mě je to tak líto,že to máte doma tak těžké....já si to snad ani neumím predstavit...jsem bez chlapa jen třebas,když jsem na té noční a potom se celý den tulime a objimame,aby jsme si to vynahradili..
28. srp 2013 ve 02:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na mě jde spací krize,co s tim??...
28. srp 2013 ve 02:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
marokanek1111:no je to tezke,ale da se to,musime,aby byly korunky na mimiska:slight_smile:Pred 4 mesici jsme si poridili stenatko,tak aspon nejsem doma sama:slight_smile:Uz at je ctvrtek,mam jeden den volna po 3 patnactkach .
28. srp 2013 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: my jsme trošku atypický pár :slight_smile: jsme dvě holky a začaly se snažit v červnu, kdy jsem po ovu začala brát Utrogestan a nezadařilo se, pak další termín, kdy 30/7 na ovu testu silná čárka, tak jsem aplikovaly sperma od našeho dárce 31/7 a hurá :slight_smile: zadařilo se :slight_smile: Včera jsem byla na UZ a je tam zatím vidět jen gestační váček, ale je tam :slight_smile: Takže jsme hrozně šťastné a věříme, že to bude všechno v pořádku :slight_smile: Holky, ať se vám taky brzy poštěstí :slight_smile:
28. srp 2013 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@cameliee ju tak gratuluju moc at se daři i dal a pisej jak to jde co noveho :dizzy_face:
28. srp 2013 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Teda koukám, že se to tu pěkně rozjelo :grinning: Já jsem v pondělí po dvou měsících prázdninové dovolené musela opět do práce a byl to takový blázinec, že teprve teď jsem se zastavila. I to snažení jsme teď nějako odbyli. Jinak holky co se snažíte po vysazení HA, za jak dlouho se vám normálně nastartoval cyklus? Já pořád čekám na MS a nic, tak ani nevím, jestli se nesnažíme zbytečně :unamused:
28. srp 2013 v 16:31  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mam dotaz. . .odkdy dokdy se to pocita?Mne totiz tvrdi kazdy neco jineho B-)
28. srp 2013 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikura od kdy do kdy se počítá co?
28. srp 2013 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cameliee no tak na dvě ženský slušný výkon,ne ,ber to s humorem,moc gratuluji:slight_smile:
28. srp 2013 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
cyklus :slight_smile:
28. srp 2013 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik ženy tak ja sem se zařekla že nebudu testovat a včera sem testla na testu nic a dneska je tam světloulinkej proužek takovej stinek tak sem zvědava zda něco bude či ne dostat to ma v ponděli ,no ale sem v klidu protože minulej měsic to nedopadlo dobře testy sem měla poz. a po třech dnech opožděne menzes sem krvacela a bylo po, tak si řikam raděj se na nic netěšit dopředu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. srp 2013 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus na tomto je právě blbí že žena je Xkrát těhotná ani o tom nevím,prostě to odejde s MS,volba přírody,proto se už vyvaruji testování před MS,obvykle jen vyhozené penízemale každopádně moc moc držím palce ať to tentokrát výjde :dizzy_face:
já čekám MS v úterý,může být i v pondělí,někdy se mi nepochopitelně luteální fáue o den zkrátí,každodpáně o víkendu jedem pryč v pondělí s děckama do školek a v úterý jdu do školy já,takže budu dokonale zaměstnaná a na testování nebudu mít roupy :grinning:
29. srp 2013 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marikura na tom není co k tvrzení,1den cyklu je první den menstruace,poslední den cyklu je poslední den před nástupem menstruace,jakmile ji dostaneš jedeš zase 1 den cyklu :wink:
29. srp 2013 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek