• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 :-)

12. prosince 2013 
@ceekanka No vím,že pokud tam opět bude problém s ovulací,tak je to běh na dlouhou trať,protojsem jí taky psala hnedka,protože čekat rok a pak to teprve začít řešit....to by bylo šílené.....to zase určitě půjde chlap na spermio,pak budu docházet na ty kontroly,jestli ten folikul roste a pokud to zase dopadne laparkou....tak volno v práci,předoperační vyšetření,domluvení termínu......hrůza :frowning2:
18. zář 2013 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem si objednala čajík a nějaké přírodní tobolky na podporu otěhotnění a úpravu cyklu a stáhla jsem si cviky dle Mojžíšové a budu o chvilkách volna cvičit....půjdu tomu trošku naproti..víc pro to už udělat nemůžu :unamused:
18. zář 2013 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@apacheee já jsem si na svatbě preventivně pochovala 6-týdenní miminko od kamarádky a bylo to super :slight_smile: tak doufám,že to pomohlo. A to mořské prostředí prý dělá divy,v moři je prý spousta minerálů,které prosakují do těla a často pak je větší pravděpodobnost otěhotnění...jsem někde teďka zrovna čela :slight_smile: My si teda mimčo od moře nedovezli, to bylo moc brzo (na začátku dovči ještě MS), navíc jsme si ještě dávali pozor; pokud to tento měsíc mělo vyjít, taky minulé soboty z vířivky ve wellness:wink: Ale nemyslím si....
18. zář 2013 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 No že píše o tom čaji,nevím jestli jsi to tu u mě třeba už nečetla,nebo jestli to už dávno nevíš. Ale já po potratu začla pít kontryhel s kokoškou. Četla jsem že upravuje cyklus a pozitivně působí i na samotnou menstruaci - vymizení bolestí,upravuje délku a sílu.. No a samozřejmě posiluje dělohu. A v bylinkářské knížce jsem i četla,že kdyby užívala kontryhel každá žena,zamezilo by se mnoha potratům.. :confused: Takže piju každý den hrníček :slight_smile: Teď mám kontryhel nasušený svůj a kamarádka mi ještě přinesla nějakou další bylinku.
18. zář 2013 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka Jak moc se má pít ten kontryhel (kolik denně, stačí jeden šálek?)? Já jsem si říkala, že příští měsíc bych konečně začala něco pravidelněji i v této oblasti, mám doba nějaký "ženský" čaj od Grešíka,který mj,taky obsahuje kontryhel, tak že bych ho zlikvidovala :slight_smile:
18. zář 2013 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka Tak já jsem taky kdysi pila kontryhel,ale mě ten čaj nechutna...je pravda,že mi pomáhal proti bolestem při MS,ale jinak mi nepomahal....ale nemělo by to být tak,že se má pít jen do ovulky?myslím,že pak zpusobuje stahy delozni sliznice a může dojít k potratu?...já jsem si objednala nějaký od té mojzisove a ten obsahuje kontryhel a dalsi bylinky
18. zář 2013 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky :slight_smile: Nějak jsem to dnes nestíhala...ráno jsme byly na houbách,tak se pochlubím fotečkou:slight_smile: Docela mazec,už jsme je neměly kam dávat...Jinak dnes 34DC a stále MS nikde..už je to skoro týden,,,
18. zář 2013 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@marikura No teda, to snad ani není možný! Takovej parádní úlovek, to je super .-D My jsme minulý víkend našli mimo jiné pět velkých hřibů, ale v porovnání s vámi jsme břídilové :wink:
18. zář 2013 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marikura no ty jojo, pošli něco :grinning: miluju houby
18. zář 2013 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 jj,má se pít jen první polovinu cyklu. Ten od Grešíka obsahuje asi 10 bylin, je hlavně na úpravu cyklu a bolestí při MS - už je naštěstí nemám tah hrozné,jako asi první dva tři cykly po vysazení, normálka přežiju i bez růžového prášku...snažím se to teď do sebe necpat, není-li to nutný
18. zář 2013 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 No vidiš že se pousmál,to bude šikovný kluk,jo dětem do hlavy nevidíme,a oni jsou tajnustkaři....
Jinak ja dneska začínám od začátku,prostě mrcha přišla,ale udělala mi radost aspoň tím,že je aspoň zase pravidelna :slight_smile: tak ať ji to vydrží.....
a zase budeme doufat ;) jinak mě trochu vrtá hlavou,proč mě pořád trápí vaječníky,raději se objednám k doktorce,stejně mám mít za chvíli prevenci
18. zář 2013 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie Ahojky tak do tabulky hlásím 2 měsíc snažení a 1DC :sweat_smile:
18. zář 2013 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211
@marokanek1111

Holky,já bych kecala,když bych řekla,že tam nebylo nic o tom,v jaké fázi se má pít. Vím storpo,že to bylo u kokošky. Pak teda vím,že byla nějaká změna v režimu pití,když už těhu je. Já piju malý šálek,bylinku vylouhuju tak třikrát. Jinak co se chuti týče,tak jsem na bylinky zvyklá a nějak mi nevadí :slight_smile:
18. zář 2013 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulik81 tak tobě už přišla ... tak přeji krásné snažení... to já na ní pořád čekám, pořád mám pocit, že už to mám a pořád nic... tak už ať se rozjede, ať taky začne další měsíc :slight_smile:
19. zář 2013 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka Jo jo,myslím,že by to tak mělo být,že je dobrý do ovulky a pak by se pít neměl......mě taky chutnají bylinkové čaje,ale tejnhle jsem pila tak často,až jsem se ho přepila :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ještě mám taky doma jeden od Grešíka-7 druhů bylin,ten mi celkem chutná a zkusím tedy ještě ten,co jsem si objednala a včera mi paní psala maila,že si to nemusím objednávat přes net,ale,že můžu dojet do Chomutova,že tam má nějakou pobočku,což je supeeer,ušetřím alespoň za poštovné. :slight_smile:

Jinak u nás tedy dnes 2 DC,třetí měsíc snažení,dnes se budu objednávat k té dr.,aby mi jukla na ovu....ještě včera mi psala,že se mám objednat raději hned,až přijde mrcha,abych se jí vešla do volného dne na ten 10 DC.

Dneska mám holky honičku,musím na úřad,něco poplatit,do banky něco poslat,pak nakoupit,uvařit....pak poklidit,než přijedou na to dnešní focení...no nevím,jak to dneska dám :angry:
@ceekanka a co jak ty jsi na tom ? já stále nic, ale cítím, že už to každou chvíli příjde :frowning2: ale tak jen ať to příjde ať můžem začít nové snažení... :slight_smile:
@marokanek1111 Tak to si ho dneska už nedám :D Začnu pít až jestli příjde ms :slight_smile:
19. zář 2013 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak já ženy letím něco dělat,jinak to dnes opravdu nestihnu.....ještě s tou mrchou za krkem se mi dneska vůbec nebude chtít nic :angry: .....Možná sem nakouknu k večeru...polde toho,jak dlouhé bude focení a jak pak rychle uklidím tu "bordel místnost",kam se chystám odnosit vše,co na fotkách nemá být :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. zář 2013 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vejunka87 Já to rozseknu zítra ráno. Pořád to odkládám. Asi ze strachu ze zklamání,že tam nic nebude,nebo si říkám,aby tam už něco bylo,jako jestli není brzo na test.. No víš jak to je :sweat_smile: Kdybych si to já pitomá napsala všechno,když nejsem schopná si to pamatovat.. V únoru totiž vím,že ms nepřicházela hodně dlouho,ale neřešila jsem to. Až po nějaké době,když se mi začli dávat do souvisloti takové věci jako bolest prsou a podobně,tak jsem si udělala test. Uplně jsem na něj pak zapoměla a nechala ho na umyvadle,když jsem přišla,byl tam dobrých deset minut,čtvrt hodiny. Byl tam šíleně slabounký doušek a tak jsem si řekla,že se to tam propilo asi jak jsem to tam nechala tak dlouho.. A vím,že to bylo pondělí,ale kolikátý DC??? Nicméně v pátek mi to nedalo a testla jsem znovu.. To byli kolejničky.. No ale to jsem teda trochu odbočila.. Zkrátka zítra testnu a uvidí se. Jinak já pořád čekám,kdy mě začne bolet břicho jako na ms,ale pořád nic. Pořád mi tam jen tak dloube..
19. zář 2013 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka to já jsem si od porodu nikdy nezapisovala kdy jsem to dostala a kdy to skončilo, ze začátku jsem to měla pořád úplně rozházené, pak postupně to bylo pravidelnější a pravidělnější... pak jsem to měla tak 24-27 den cyklus, měla jsem to hrozně často... no a teď jsem to měla po 28 dnech.... a dneska najednou 30dní, tak nevím :grinning: uvidíme co příjde a kdy to příjde.... Taky jsem si říkala, že pokud do zítřka nepříjde tak si zítra ráno udělám ještě test a uvidím....budu na tebe zítra myslet :slight_smile:
19. zář 2013 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka hele ja nevim. Já na sobě vůbec nic nepozorovala. Bylo mi dobře, nic mě nebolelo, břicho, prsa, nic. Jediný co, tak me bolela hlava v den, kdy to jakoby mělo přijít MS. Ale nepřišla. Takže ono je těžký něco pozorovat občas :slight_smile:. I ted je mi blbě spíš z rýmy a ne z těhotenství.
19. zář 2013 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vejunka87 Já si to musela začít psát,protože už teď nevím,kdy jsem byla na revizi,jak dlouho jsem čekala po revizi na první ms. Minulý měsíc jsem měla cyklus 30 dní a to byl v podstatě první cyklus od potratu. V každém případě zítra se uvidí :slight_smile: Taky na tebe budu myslet,až budu držet ten test v ruce :slight_smile: Držím pěsti :wink:
19. zář 2013 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n Já si myslím,že teda alespoň u mě to tak asi bude,že mě třeba normálně hlava skoro nikdy nebolí. Ale tenhle měsíc mě cca týden po ovu pořád děsně bolela hlava,no a na co asi hned začnu myslet že jo :grinning: Jinak mě prsa normálně taky vůbec nebolí,ale tohle bylo šílený jak byly citlivý. Jak se jich přítel dotknul,byla jsem jak pes. Ale to mi to naopak zase pěknou dobu nedocházelo :slight_smile:
19. zář 2013 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka je to zvláštní, jak každý reaguje jinak. Já furt čekala, jak mě začnou prsa bolet nebo se zvětšovat... a ono prd. Jak mi opravdu vůbec nic nebylo, tak jsem nečekala, že by test mohl být pozitivní. Jen jsem si říkala, že nemám ještě ustálenej cyklus :grinning:
19. zář 2013 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n ahojik no ja si pamatuju moc dobře že sem u syna ani dcerky neměla žadne přiznaky :wink: každy to ma jinak :wink:
jinak vas všechny zdravim chodim na brigadu tak neni moc čas myslet na to zda sem nebo nejsem těhu asi je to nejlepši :wink: jinak vas tady pozoruju nebojte tak kolik je těhulek už? :grinning:
19. zář 2013 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@asus no, podle tabulky co dělala @blannie tak moc ne. Ale jinak asi dvě nebo tři?
19. zář 2013 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. zář 2013 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
oprava - vložila jsem špatnou a nejde smazat tak dávám snad správnou :slight_smile:
19. zář 2013 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vejunka87 třeba se nerozjede ;)
19. zář 2013 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie tak mě tam můžeš změnit... 2měsíc snažení a 1DC ...
19. zář 2013 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek