• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 :-)

12. prosince 2013 
@petulik81 už se mi rozjela mrška .... tak jdeme na 2měsíc :slight_smile:
@ceekanka tak mě už se rozjela mrška ... zítra na tebe budu myslet :slight_smile:
19. zář 2013 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojB-)tak 35 DC. . .ja uz chci tu ms:frowning2:
19. zář 2013 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vejunka87 :frowning2: zítra změním... a držím moooc palce na tenhle cyklus!!!
19. zář 2013 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie jojo a děkuji :slight_smile:
19. zář 2013 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holkýý, čárka na ovutestu sílí! Že bych se fakt tenhle měsíc dočkala ovu? To je dobrý začátek, na sobotu mi vychází i plodný den dle Jonáše na chlapečka :sunglasses:
19. zář 2013 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vejunka87 to není možný :D Zrovna jsem jdu psát,že testování zítra padá..

Mrcha jedna dorazila,nečekaná a hlavně nezvaná. Aby jste věděli,jsem naštvaná :grinning:
takže já poprosím @blannie DC1 a měsíc snažení 2.

Tak a protože jak píše blannie,dle Jonáše,by to mělo mě vyjít 26tého a to dle kalendářové metody vůbec nemám plodné dny, tak půjdu asi úplně poprvé do ovu testu. Honit chlapa,že chci mimi celý měsíc,protože jednou to říká pan Jonáš,podruhé kalendář a potřetí si to myslím já.. To by mě brzo hnal... :sweat_smile:

Chci se tedy zeptat,jak takový test funguje,kdy začít testovat,jestli čárka sílí v plodné dny nebo před,jak to poznám a podobně :slight_smile: Teprve teď začnu být akčí a otravná :grinning:
19. zář 2013 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ceekanka Ten Jonáš je blbej v tom, že se to musí sejít, což se většinou neděje.. a mě to teď úplně náhodou asi vyjde :slight_smile: Na každým ovutestu máš napsáno, kdy máš začít testovat podle délky cyklu, ale pokud jako já absolutně netušíš, kdy to na tebe jde, tak budeš muset testovat trochu dřív... Já mám cyklus 33-43 dní a doporučné testování mám od 19. dne, což by asi odpovídalo, protože dneska byla čárka markantně silnější, než v předchozích dnech, ale testovala jsem radši od 10DC, kdyby náhodou :grinning: Čárka by měla sílit postupně, pak sem hodím foto, jak to vypadá, pokud tedy dosáhnu pozitivního testu :grinning:
19. zář 2013 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka a pokud test vyjde pozitivně, tak by měla ovu přijít za 24-48 hodin, někde píšou i za 12... takže to znamená se nejpozději den po pozitivním testu snažit :sunglasses:
19. zář 2013 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikura a víš, kdy jsi měla ovu? třeba to bude dobrý a ms už nepřijde
19. zář 2013 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak koukám, že v "jedničkách" dole už zůstanu jen já a @marikura :frowning2:
19. zář 2013 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blannie tak to nevím,ale před 2 dny jsem si dělala testík a nic tam nebylo...do kolika dnů mám tak čekat než jít k dr??
19. zář 2013 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie můžu se jen zeptat, na základě čeho si tu tabulku dělala. Koukala jsem, že tu v diskusi je víc bab, než máš v tabulce :slight_smile:
19. zář 2013 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n myslím, že na stránce 5 jsme se domlouvali, že uděláme tabulku.. a já si to vzala na starost a kdo v ní chtěl být, ten mi napsal údaje, holky píšou i v průběhu, že v ní chtějí být.
19. zář 2013 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie áááha, tak to jo :slight_smile: já už do té tabulky stejně moc nepatřím :grinning: ale dík za vysvětlení :slight_smile:
19. zář 2013 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikura kolik dní máš normálně cyklus? asi bych šla po týdnu meškání... Nevím, jestli si to pamatuju správně, ale pokud jsi před časem vysadila ms, tak můžeš mít asi rozházený cyklus. Mě trvalo 3 měsíce, než se to ustálilo a po 5 měsících jsem otěhotněla.
19. zář 2013 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n tak já tě dám do těhulek, ať je to veselejší :grinning: pokud budeš chtít :sweat_smile:
19. zář 2013 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blannie tak jo :slight_smile:
19. zář 2013 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marokanek1111 ahojky,já Nosifol beru,je to opravdu jen pro lepší otěhotnění a na úpravu cyklu:slight_smile:
19. zář 2013 ve 14:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie já mám dnes DC 8 :slight_smile:
19. zář 2013 ve 14:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie To bude určitě tím Nosifolem :slight_smile: Jinak mě taky vychází ovu na víkend,nebo by aspoň mělo,uvídím podle testů,tak třeba se zadaří nám oběma,když jsme jen ty víkendovky :wink: Přeju hodně štěstí,ať ti to vyjde :slight_smile:
19. zář 2013 ve 14:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blannie děkuji za vysvětlení :slight_smile: Ale teda když plodné dny jsou dejme tomu třeba dva dny před ovu a dva dny po,tak můžem začít už když čárka začne sílit,jo? :slight_smile:
19. zář 2013 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
blannie:normalni cyklus 28-29,a ted uz 35. . .tak uz nevim B-)
19. zář 2013 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikura to je fakt divný, ale třeba ti to jen test neukazuje,ale mimčo tam je...je tu na to taky debata...test negativní ale přitom těhule :slight_smile:
19. zář 2013 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
eeen:nevim no. .zkousela jsem uz dva druhy testu a nic,jen mam furt takovy slaby vytok. . .tak to hned mrknu co tam holky pisou:slight_smile:
19. zář 2013 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikura mrkni...bylo to tam myslim dnes dopoledne :slight_smile:
19. zář 2013 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ceekanka Jojo, určitě se můžete snažit :wink: My se snažíme, jak to vyjde :slight_smile:
19. zář 2013 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chris_n prosím, napíšeš mi, jaký měsíc snažení ti vyšel a případně tp, pokud víš? nebo mám zatím udělat + na testu? :slight_smile:
19. zář 2013 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak koukám, že se mi ta dnešní tabulka teda opravdu nepovedla... zítřejší už zas bude OK!!!!
19. zář 2013 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikura tak koukám,že jsme na tom tenhle měsíc obě dvě stejně :wink: já taky měla spoždění a přitom mám ms pravidelnou..Každopádně ti přeju aby to u tebe bylo těhu :slight_smile:
20. zář 2013 ve 02:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blannie Hele byl to 3 cyklus snažení. A dle kalkulačky a poslední MS by měl být termín 23. Května 2014
20. zář 2013 v 06:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek