• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 :-)

12. prosince 2013 
autor
rozarurka:dekuji:slight_smile:ale rano jsem si delala opet test a dalnice nikde.Uz testovat nebudu. .kdyz to neprijde,tak pujdu v pondeli k dr na vyvolavacku:frowning2:
20. zář 2013 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. zář 2013 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska čárka výrazně slabší... tak jsem jí asi prošvihla, nebo ještě nebyla. Testuju dopoledne, tak bych možná pzitivní test měla předevčírem odpoledne, když včera dopo byla výrazně silnější. Nevíte prosím, jak dlouho má vydržet pozitivní test? Jstli jsem to prošvihla, tak se oběsím... manžel přijede až dnes :angry:
20. zář 2013 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie u mě to bylo dva dny pak už slaba to je pryč
20. zář 2013 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikura ch jo to je taky na nic tohle člověk testuje menzes nikde asi se ti opožduje teda :confused:
20. zář 2013 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie tady mam ty testy od ovu a je jasně vidět ty dva dny kdy je ovulka u mne to bylo přesně 12 a 13 den ovulka
20. zář 2013 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky chci se zeptat,četla jsem fótum o Nosifolu a nevím jestli to byla jen náhoda,ale hodně jsem tam četla,že se otěhotnění podařilo brzy,většinou první,nebo druhý měsíc,ale pak holky potratili. V souvislosti s předmětem té diskuze to na mě nepůsobí moc dobře. Máte nějaké zkušenosti právě s Nosifolem,nebo doplňkem na stejné bázi?
20. zář 2013 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka ja zobu jen listovku. Nic víc mi doktorka předem neříkala. Uvidím, co mi řekne pak.
20. zář 2013 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n listovku taky baštim a k tomu piju ten kontryhel s kokoškou. Napadá mě, v případě užívání Nosifolu by to chtělo tu listovku pak vysadit asi co? :slight_smile:
20. zář 2013 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka ja se o to fakt nezajimala. ale on ji asi obsahuje ne?
20. zář 2013 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka ahojky, ja nosifol piju už od března, dostala jsem to od své dr.na nepravidelnou ms a zabral okamžitě, hned se mi to krásně upravilo:slight_smile: Co se těhu týká, tak zatím nic, ale mi to zkoušíme jen o víkendech, tak uvidím až bude doma:slight_smile: Tu kys.listovou už to obsahuje, takže se to může brát i v těhotenství..
20. zář 2013 v 16:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n Nó,obsahuje no, tak jsem to myslela,když jsem psala,že by ji to pak chtělo asi vysadit,aby nebyl člověk překyselovanej :slight_smile:
Já se bojím spíš toho jak v té diskuzi holky psali,že v prvním trimestu potratili,aby to nemělo spojitost s tím nosifolem.
20. zář 2013 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozaruska ahoj, a bere se to taky jenom do konce prvního trimestru jako listovka?
20. zář 2013 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka to ti neporadim :-/
20. zář 2013 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus to vypadá dobře.. vložím ty moje, ty tak hezký nejsou, dnes mě to dost zklamalo :frowning2: uvidím zítra :sunglasses: Jak se jinak daří? :wink:
20. zář 2013 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka Já beru nosifol první měsíc a teda doufám, že je to jen náhoda. Myslím, že když se něco takového stane, tak to člověk do fóra napíše, i když byla třeba jiná příčina. Těch časných potratů je pohužel docela dost, a pak to ve výsledku vypadá děsivě.
20. zář 2013 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, to je hrůza, jak je to tělo po vysazení prášků (u mě po 8 letech) úplně jiné, mění se a naprosto jinak reaguje:slight_smile: Pak má člověk nějak poznat, zda náhodou není těhotný nebo si jen tělo přivyká na novou situaci:slight_smile:
20. zář 2013 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u mě vypadají ovutesty zatím takto, takže nic moc :frowning2: nechám tomu ještě příští cyklus, a pokud ani ten ovu nebude, tak to budu muset začít nějak řešit :frowning2:
20. zář 2013 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@apacheee Mně to přišlo naopak jako vysvobození, jako by se konečně po dlouhé době zas probouzelo mé pravé já :grinning: Trvalo pár měsíců, než se dalo zas vše dokupy, v dubnu jsem vysadila a v září jsem bez snažení otěhotněla, to teď to je jiná :confounded: Užívej si to osvobození! :grinning:
20. zář 2013 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blannie A jak dlouho plánuješ,že budeš nosifol užívat po otěhotnění? :slight_smile:

Holky,přeju všem krásný víkend,já mířím směr škola :slight_smile:
21. zář 2013 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie to vypada že ovulka ještě u tebe nebyla musi bejt stejně barevne jak testovaci :confused:
21. zář 2013 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus Já vím, toho jsem se bála :frowning2: Ještě má tak týden čas, tak snad se dočkám, ale hlen a bolest v podbřišku jsem měla před dvěma dny, kdo se v tom ma vyznat? :grinning:
21. zář 2013 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka Uvidím, jak mi vystačí balení, ale asi snížím dávku na jeden sáček denně, a pak se poradím s dr. Otázka, kdy to bude :grinning: Mám koupeny 4 krabičky a ještě nevím, jak mi to působí na cyklus.
21. zář 2013 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky přidám pár písmenek :slight_smile: taky sme se začli snažit v srpnu a zadařilo se hned v srpnu :D
21. zář 2013 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@macinka0007 tak to velká gratulace :slight_smile: a čekáte první miminko ? :slight_smile:
21. zář 2013 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vejunka87 děkuji a jo první miminko :slight_smile:
21. zář 2013 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@apacheee Tak to jsme na tom stejně, taky jsem vysadila po dost dlouhej době, asi 11 letech a teď vůbec nevim co čekat...,kdy dostanu MS jak dlouho bude trvat, první cyklus byl takovej nějakej moc pohodovej...tak uvidíme...,ale snad se brzo dočkáme :slight_smile:
21. zář 2013 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie Taky by mě zajímalo, jestli ovu vůbec mám...zatím jsem ještě netestovala, nějak se mi do toho nechce..., akorát se v mém těle vůbec nevyznám dnes jsem 19DC a ráno mi přišlo,že ZAS přišel ten správnej hledn...vodovej...ale ten byl i před 2 dny, tak vůbec nevim :frowning2:
21. zář 2013 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. zář 2013 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen Tak já jsem dnes 21DC a právě mi vyšel můj úplně první pozitivní ovulační test v životě :grinning: Tak musím pořádně zkoumat, jaké u mě budou příznaky, protože jsem si vždycky myslela, že to poznám... ale příznaky podobné ovu už taky byly... Já to řeším hlavně proto, že manžel je jen na víkendy, tak chci vědět, jestli to vyjde, že bych si případně udělala v týdnu výlet :grinning: Takže řešit to jen tak asi moc smysl nemá, pokud člověk ví, že funguje a může se snažit víceméně pořád :slight_smile:
21. zář 2013 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek