• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 :-)

12. prosince 2013 
@eeen Takže vydrž a kdyžtak testni příští měsíc, pokud Tě to bude hlodat tak, jako mě, protože ta nevědomost je k ničemu.
21. zář 2013 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie Až 21DC a jak dlouhé máš cykly? A to se říká v půlce :slight_smile:....Tak aspoň ti to krásně vyšlo-víkend volá ke snažení :grinning: .No já mám doma manžela taky jen tak na jeden den v týdnu,takže je to snažení nesnažení..., ale od října už by měl být doma zas každý den,tak se snad zadaří.
21. zář 2013 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen Cykly mám dlouhé v průměru 38 dní, ten poslední byl 45 :unamused: Takže mi to vychází v podstatě přesně na půl cyklu dle kalendářové metody, dle které měla být ovu 19. den. Mám tenhle cyklus štěstí, tak snad to k něčemu bude... moc bych si přála další červňátko :sweat_smile: My snažením nesnažením splodili první, to je podle mě nejlepší metoda :grinning:
21. zář 2013 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Výsledek dnešního testování úplně dole - jupí :grinning:
21. zář 2013 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@blannie gratuluji jipi mam radost i z a tebe tak šup do toho :dizzy_face: je to tam
21. zář 2013 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka nene, můžeš to brát celé těhotenství,ale to bych se pak domluvila s dr.být tebou:slight_smile:
21. zář 2013 v 11:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blannie tak tfuj tfuj, ať to vyjde:slight_smile:
21. zář 2013 v 11:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie aháá,tak když máš tak dlouhé cykly, tak to jsi pěkně v prostředku...jinak gratuluju a šup šup snažení :slight_smile:, ty jo to je naprd tak dlouhé cykly,ne? to je pak docela čekání... :frowning2:, no jsem zvědavá teď na ten můj...mám teprv druhý od vysazení HA, první byl pěkně 28 dní a MS skoro žádná, tak jsem zvědavá teď....
21. zář 2013 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus
@rozaruska moc děkuju!!!! uvidíme :sunglasses: Cítím se, jako bych měla jít do první třídy :grinning:
21. zář 2013 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@blannie neboj to zvladneš :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: udělejte si krasnej večer a bude to :grinning:
21. zář 2013 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen Jojo, je to nanic, jde hlavně o to, že mám v podstatě menší šanci, protože mám v roce jen 9 cyklů :angry: Po ha se mi to ustálilo na nějakých 32-33 a po porodu se to prý ještě prodlužuje. Jestli bude druhátko, tak to potom budu mít snad 50 :grinning: Podle mě záleží, jaké jsi to měla před HA, já kolem 42 dní a HA jsem brala 7 let a docela mi cyklus narovnala i po jejím vysazení.
21. zář 2013 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus no, krásný večer... :grinning: odpoledne mi přijede maminka a bude tu až do desíti, takže vzrůšo bude určitě :sweat_smile: Musím udělat vydatný oběd, aby manžel vydržel dlouho v kondici :sunglasses:
21. zář 2013 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@blannie ale pozor nepřecpavat aby pak neusnul a nebyl linej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. zář 2013 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus když mu řeknu, že podle Jonáše vychází chlapeček, tak se bude sakra snažit, i když by předtím spořádal půlku selete :grinning: :grinning: :grinning:
21. zář 2013 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blannie Jé a kolikrát denně to piješ? Já měla za to,že se to pije právě jednou denně. Mě by šlo spíš o ustálení cyklu,z toho důvodu bych ho pila třeba měsíc,nebo do otěhotnění a pak přestala. Snad by to ničemu nevadilo? :slight_smile:
21. zář 2013 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie Držím palečky:slight_smile: Já ám tento víkend taky ovulku,tak to snad už konečně klapne:slight_smile:
21. zář 2013 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ceekanka Určitě by to nevadilo, já to taky beru hlavně kvůli úpravě cyklu, beru jednou denně dva pytlíky, všechny studie jsou totiž na dva... I na obalu je psáno množství vitaminu v dávce dvou sáčků.
21. zář 2013 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaelka83 Taky moooc držím palce!!! Snad nám to vyjde, já tomu opravdu věřím :wink:
21. zář 2013 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj:slight_smile: stále nic...to jsem zvědavá co se z toho vyklube :slight_smile:)
21. zář 2013 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie
@marikura
@asus a spol, drzim palce at to tam je! Vidim, ze tady je to jak ve vedeckem krouzku, pamatuji si ty doby s dcerkama....pak clovek pomalu ani nemuze uverit, az ty // najde, ze tam opravdu jsou a jsou jeho :slight_smile:

Ja jeste nevim co je se mnou, testy positivni, MS porad nikde, bricho boli, blbe mi je a tak predpokladam, ze je to prosperujici tehotenstvi, ale u doktorky jsem jeste nebyla...dneska zacinam 8. tyden, jdu az pristi stredu...podam avizo :wink:
22. zář 2013 v 06:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie koukam na ty tvoje testy a docetla jsem kousek zpet...takhle presne je to s tou ovulaci, ze jsme si jiste, ze vime, kdy je...a pak se desne divime :slight_smile: Kazdopadne je super, ze jednak z toho nebyl anovulacni cyklus a jednak nacasovani je perfektni! Mmch, zase jsem ti v albu oslintavala Sofie...boze, to je krasne dite... ja chci takyyy takovyyyyy....ale vzhledem k tomu, ze oba mame takove pekne, vizualne vyblite exteriery (a na dcerach potvrzenou i genovou zakladnu), tak prijit domu s takovym miminkem, tak to nebude bez otazek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. zář 2013 v 06:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. zář 2013 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni Bohužel i s pozitivním testem může být cyklus anovulační, nějak necítím žádné "jiné" běžné příznaky ovulace, ale tak budu věřit, že to zafungovalo :grinning: Děkuju moc za pochvalu Sofinky, taky jsme se snažili :sunglasses: Ono přijít domu se 1/4 aymarkou by asi opravdu nebylo úplně bez následků :grinning: To já si musím dávat pozor na opak :grinning: Blonďáčků je stále míň a jsou tak hrozně roztomilí!
22. zář 2013 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nonnni :grinning: "nevím, co je se mnou" :grinning: ty máš nervy :grinning: miminko se má určitě skvěle... a 8tt, to to letí, ježiš, za chvíli bude tu :slight_smile:
22. zář 2013 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky holky moje,vůbec nestíhám,jako vždy :-P....neee,ale fakt máme honičku,pořád řešíme to bydlení,včera už jsme něco balili do krabic a do toho takova ta normální honička kolem domacnosti a dětí,je to fakt na palici.
jinak mi dnes konci mrcha a zatím vůbec nic neresim,cekam,co mi dr. řekne toho 30.9.
Všem držím palecky.....
22. zář 2013 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blannie Nó,to se to pak prodraží co? Zkoušela jsi se koukat na doplňky se stejným obsahem vitamínů?
22. zář 2013 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka Jojo, koukala .. s inositolem ještě existuje Inofolic, ale ten neobsahuje B vitaminy a další, obsahuje jen inositol a kys. listovou a stojí kolem 360kč, já kupovala Nosifol za 317 za balení.
22. zář 2013 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie Aha,tak to potom jo. Děkuji moc za informace :slight_smile: Jo a držím palce :wink:
22. zář 2013 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
holky.. já tam chcI mít také taková malá čísla a néé co tam mám...už mě to nebVÍ :frowning2:...:slight_smile:
22. zář 2013 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikura Vydrž! Vzpomeň si na mě minulý cyklus! :wink: A třeba se ti to jen nezobrazuje na testu... Jak se cítíš?
22. zář 2013 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek