• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 :-)

12. prosince 2013 
autor
blannie:jak se citim. . .uplne normalne,nic mi neni:grinning:A kolik si to mela minule?
22. zář 2013 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ráda bych se k vám přidala, můžu? Antiko jsem vysadila loni v říjnu, ale až minulý měsíc jsme se přestali chránit. I když ono by z toho asi stejně nic nebylo, protože jsem měla tak rozházené cykly... Za ten rok jsem měla MS jen 6x, a to jsem ještě jednou musela na vyvolávačku, protože když jsem překročila 100. DC, začala jsem být trochu nervózní :slight_smile: Od léta piju pravidelně kontryhel, tak to vypadá, že se mi cyklus konečně srovnává...
22. zář 2013 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@smisca Ahojk\:slight_smile: Určitě můžeš...100dní??já mám 38 a už blázním:slight_smile:))zítra jdu k dr. tak uvidíme co mi poví...to já bych asi tak dlouho nevydržela :slight_smile:
22. zář 2013 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikura Ahoj, no z mého pohledu 38 ještě není :grinning: To může být klidně jen psychika. Ale já jsem nikdy pravidelné cykly neměla (jen při HA), takže asi proto to zas tak neřeším...
22. zář 2013 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik všem :wink:
@smisca koukam nove tvaře zdeavim a vitej :dizzy_face:
jik ženy dneska sem si měřila bazalku a zapisiju do grafu a koukam že to je nijake zvlaštni měřeni to sem zvědava co z toho vyleze :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: mrkněte :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a co jinak už sou nove těhulky?
23. zář 2013 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smisca Vítám tě mezi námi a držím palce,aby se ti ten cyklus už srovnal :wink:
Jinak,já tedko přijela z noční a půjdu chrnikovat....jsem hotová...
23. zář 2013 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus no zatím jsou tu asi jen 3 těhotné :wink:
23. zář 2013 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, jsou ovu testy od Dr. Maxe stejně na prd jako těhu testy? Já totiž vůbec nevím, jak je to s mojí ovulkou a tak spotřeba testů bude asi poněkud větší a koukala jsem,že tyhle vycházejí asi nejlevněji. :slight_smile:
23. zář 2013 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka RD Max je v pohodě taky sem je měla několikrat koupene :wink:
23. zář 2013 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus Supr,díky za info :slight_smile:
23. zář 2013 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem asi jebnuta,ale nemuzu vůbec usnout :-/ .....to budu zase jak prejeta parnim válcem.
já už se nemuzu dočkat toho dalšího pondělka holky,až se dovím,co ja a ovulka...na jednu stranu mám strach z toho,co mi řekne,ale na druhou stranu vím,že ona je opravdu odbornice,takže když tam opravdu bude nějaký problém,tak ho začneme hnedka řešit.....
23. zář 2013 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. zář 2013 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smisca Ahoj, vítej :wink: Chtěla bys přidat do tabulky? Je super, že ti kontryhel pomohl, já to mám taky hrozně rozházený :unamused:
23. zář 2013 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky...tak jsem akorát přijela od dr...Mi říká copak vám je, a tak jsem mu to řekla a on na mě tak to nejste těhotná a byl hotov....jsem jenom koukala a připadala jsem si jak trpaslíček :slight_smile:))) Pak mi teda udělal prohlídku a cytologii, na tu si mám zavolat za 3 týdny a pak koukal ještě přes ultrazvuk, protože když mi prohmatával břicho, tak mě bolelo...koukal docela dlouho a furt něco snímal , ale pak mi nic neřekl, jen že mi dá vyvolávačku a do 14 dnů bych to měla dostat...tak nevím co si z toho myslet...
23. zář 2013 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikura To naprosto nesnášim.. Když je člověk na utz,doktor do toho pořád kouká a tak divně se dívá a mračí a pak nic neřekne.. Mě to dělala doktorka když jsem byla těhu a ze začátku,když se zdálo ještě vše v pořádku,tak na to tak koukala,jako kdyby viděla nevím co. Já z toho byla vždycky děsně vynervovaná..
23. zář 2013 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smisca Ahojky,taky tě tu vítám :slight_smile: Já ještě loni překročila hranici 180DC,takže taky vím co to je :frowning2: Ale začala jsem pít Nosifol,tak se mi to krásně srovnalo :slight_smile:
23. zář 2013 ve 14:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikura ahoj, jestli se mracil a porad nekde rejdil vnitrnim UTZ a meril, pote co te na pohmat bolelo bricho, tak s nejvetsi pravdepodobnosti kontroloval, ze najde o mimodelozni...coz nejde, to uz bys byla ve spitale. Mimodelozni nemusi byt jen ve vejcovodech, muze byt kdekoliv v dutine brisni, ac ty vejcovody jsou nejcastesi.

Vyvolavacka by neublizila, kdybys tehotna nakonec byla, prave naopak, toho se bat nemusis:wink:

Divim se, ze te neposlal na krev, aby se tehotenstvi vyloucilo....

No a ze ma komunikacni schopnosti lopaty u silnice je smutne, ale asi ne uplne mimoradne:frowning2:

Ja byla dnes na KO, ruply mi nervy. Takze vse je, kde ma byt. Srdecni akce potvrzena. Akorat je bublinka cca o tyden mensi, ale pry nemam panikarit a tak nepanikarim:slight_smile:

Take mi chtela udelat cytologii, ale zacala jsem spinit okamzite, co se do me koukla...takze to zkusime pristi stredu, kdy jdu na KO...a takhle se tam barbucha roztahuje...je pod tema dolnima teckama, vetsina toho stinu je zloudkovy vacek:wink:
23. zář 2013 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@nonnni teda, tak to koukam, ze toho příští týden taky ještě moc neuvidím :-/
23. zář 2013 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n A kolik mas byt? To co vidis na fotce odpovida 6+1...zhruba...mam byt 7+1 podle MS a zhruba 6+6 podle ovulace. Cela ta sranda na fotce ma necelych 1,3cm napric :grinning: Doktorka plod ani nemerila s tim, ze je to tak prtavoucke, ze mereni je nepresne, a ze smerodatne je mereni az pote, co lze zmerit od hlavicky po prdelku a to bude az pozdeji, nejsmerodatnejsi byva mereni ve 12.tt+-...
23. zář 2013 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n ted koukam, ze mas predpokladane TP 23.5....me to souplo TP na 18.5., takze to je jen 5 dni skluz a pokud budes +- v rozmezi (a ne to flakat, jako moje barbucha, tyden ve skluzu), tak bys mela videt tohle i vic...me nejvic uklidnila srdecni akce:slight_smile:
23. zář 2013 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni ja bych na prohlídce měla být 6+3 myslím. Já vím jen první den poslední MS, vůbec nevím, kdy byla ovulace. A test digitální mi ukazoval dost vysoké hodnoty i jen 5 dní po zpožděné MS. Tak jsem na to zvědavá.
23. zář 2013 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chris_n prubni to, jako "neco" by tam videt urcite byt melo, i kdyz srdecni akce jeste nemusi. Minimalne na vylouceni mimidelozniho je to dobre.
23. zář 2013 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni tak ja jsem už objednaná, o to nejde. Jen jsem zvedava, co uvidíme.
23. zář 2013 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n vzdycky lepsi ocekavat mene a byt mile prekvapena...v tomto stadiu to fakt muze byt cokoliv:slight_smile: Kazdopadne drzim palce!
23. zář 2013 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni dík, začínám být mírně nervozní a to mám do kontroly týden :grinning:
23. zář 2013 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikura Ahoj,to taky vždycky nesnáším,když kouká a vidíš ty pohledy a ona nic neříká,ale v takovém momentě si vždycky říkám,že kdyby bylo něco jooo špatně,tak by mi to určitě říct musela,takže asi hledá to,co tam není a to většinou nevesti nic špatného :wink:
já většinou dostala MS hnedka po odchodu z ordinace po vyvolavacce,tak přeju,aby taky přišla dříve jak za 14 dní.
23. zář 2013 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nonnni no koukám,že se nepochlubíš v termínovkách,tajnůstkářko :dizzy_face: :slight_smile:gratuluji
23. zář 2013 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino kde jsem se nepochlubila? Vzdyt na kvetnu visim:slight_smile:))))) Psala jsem tam drive nez sem:slight_smile:)))
23. zář 2013 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino ted jsem pocitala, ze muj UTZ visi jako sedmy prispevek nad tvym UTZ :wink:
23. zář 2013 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nonnni tož jsem slepá :grinning: promiň
23. zář 2013 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek