• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 :-)

12. prosince 2013 
Ahoj holky,můžu se přidat? Mám po revizi a od srpna začínáme se snaženíčkem .Mám 22 DC tak čekám jak to dopadne.....To by byla paráda,kdyby se zadařilo hned na začátku :slight_smile: .Dnes a pár dnů zpátky mi bylo divně od žaludku,mám bílý výtok a bolí mě v podbřišku....Moc bych si to přála
23. zář 2013 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vojanda00 Ahojky :slight_smile: Tak jestli to měla být ovulka,tak co děláš na MK? :slight_smile: Šup k manželovi/příteli a spojte příjemné s užitečným :slight_smile: Já bohužel zrovna nemůžu ,i když by chuť byla :frowning2: Ale to je tak paradoxně vždycky takhle každej měsíc...
23. zář 2013 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile: tak mrška už končí a začneme se snažením :slight_smile: teď nebudu sledovat plodné dny, ovulaci , zkusíme to nechat na přírodě :slight_smile: a budeme doufat, že to výjde ... a co u vás holky nového ?
23. zář 2013 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vejunka87 Ahoj, jsme na tom stejně,taky končím a tak učiníme přítrž chaosu už dneska. :slight_smile: Ale teda já chci tenhle měsíc naopak ovulku poprvé sledovat, abych vůbec věděla,kdy ji mám. Ale jak píše,budeme to zkoušet jak to výjde. Tak držím pěsti a budu se těšit na nové zprávy.

A co holky na konci tabulky,tak jste na tom?
24. zář 2013 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ceekanka k dr. jdu až v pondělí. Jinak je mi celkem dobře až na tu věčnou "kocovinu" a těžko z jídla :grinning:
24. zář 2013 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ceekanka ahojik u mě zatim nic nověho :wink:
24. zář 2013 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vojanda00 Ahoj, určo se přidat můžeš...tak to jsme na tom skoro stejně dnes jsem 22DC, takže jen o den...tak můžem čekat spolu :slight_smile:
24. zář 2013 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@asus
@chris_n Taky mě pořád třeštila hlava a byla jsem nafouklá a nakonec nic :(
Moc vám to přeju a už se těším na fotky z UTZ :slight_smile:
24. zář 2013 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vejunka87 Určitě vyjde :wink: ,my zatím nic nesledujem...teda neměříme ani nedělám testy...,tak snad to vyjde brzo, akorát nevím, jestli ovu vůbec probíhá... :unamused:
24. zář 2013 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka no ja se na nic radšui už netěšim minule to taky dopadlo blbě :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak prostě počkam co bude no stejně nic jineho nezmužu :sweat_smile:
24. zář 2013 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,nakukuju pořád ,tak jdu i pozdravit,jak válčíte?komu došla MS,moc mně to mrzí,hodně štěstí a sil do dalšího snažení,čekatelkám na // držím vše co mám :dizzy_face:
My máme zasebou parádní nerváky a zamlklém těhu,ale nakonec jsme první mety dosálhi,máme i miminko i srdíčko
Snad se nenaštvete na fotečku,tohle maličké štěstí na vás taky brzy čeká
24. zář 2013 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
Ahoj holčiny :slight_smile: Nestíhám dočítat, jen hlásím, že u mě snad ani ta ovulka neprobíhá,tak jak má:frowning2: myslela jsem, že má dorazit tento víkend, tudíž jsem už v pátek začala s testováním - a NIC:frowning2: Ovu testy negativní celý víkend, i včera a dnes. Píchá mě ale v podbřišku už cca od soboty. :unamused: Tak jsem z toho fakt jelen....tak buď už proběhla dřív - bez příznaků, nebo teprve proběhne, nebo taky ne...Fakt nevím. Už jsem z toho taková rozladěná :angry:
24. zář 2013 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino Moc moc gratuluju a držím pěsti ať vše dopadne, tak jak má:slight_smile:
24. zář 2013 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@asus Já si taky říkám,že se nebudu těšit a ponechám to náhodě,ale copak to jde? Když je to snažení? Už teď se teším až budu mít po ovu a to jsem teprv nějaký 6 DC :grinning: Jsem strašná..
@saminomimino
Ahoj,četla jsem trápení v termínovkách a tak je super,že je vše v pořádku :slight_smile: A děkujeme za držení všeho :slight_smile:
24. zář 2013 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@eeen tak jak ubíhá čekáníčko? ,na kdy plánuješ testík? :slight_smile:
24. zář 2013 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vojanda00 No testík zatím neplánuju, jedině kdyby mrcha nepřišla, ale i tak bych asi počkala dýl, mám teprv druhý cyklus po vysazení HA...
24. zář 2013 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,posílám foto ovu testu,poraďte prosím,je to pozitivní nebo negativní?Asi pozitivni že? :frowning2:
24. zář 2013 v 18:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozaruska No řekla bych, že pozitivní...a proč smutnej smailík? Nemáš manžela doma?
24. zář 2013 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozaruska Já jsem v tom ještě trochu mimoň,ale považovala bych to za pozitivní.. :slight_smile:
24. zář 2013 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozaruska jj bude ovulka :slight_smile:
24. zář 2013 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen No manžel jezdí domů jen na víkendy a přijede až ve čt večer,tak jsem doufala,že když se mi tento měsíc ms posunula,tak se mi posune i ovu a vyjde to na víkend :frowning2:
24. zář 2013 v 19:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ach jo,já jsem tak naštvaná :frowning2: Minulý měsíc byla ovu 15 den a teď jak naschvál 13 den,když bych to potřebovala toho 15...asi mi není souzeno otěhotnět letos... :cry:
24. zář 2013 v 19:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozaruska Ahoj :slight_smile: neztracela bych naději a stejně na to hupla ;) pořad to ještě dva dny po ovulce jde,ne? :slight_smile:
24. zář 2013 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino Ahoj,já se určitě nenaštvu :slight_smile: a moc ti to přeju a je to moc hezký ...hlavně jen tak dál :slight_smile: Já se dala na kontryhelovou kuru,protože,jelikož mě minulej cyklus bolel podbřišek a vaječníky,si říkám,že se musím ještě trochu doladit,tak jsem si koupila kyselinu listovou,piju kontryhelak a kopřivu kvůli železu a tak nějak pohodičkuju :slight_smile: na měřění jsem zase lina,spiš trubka zapomnětliva,nejsem schopna si dat teploměr k posteli....tak se drž :slight_smile:
24. zář 2013 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaelka83 Ahoj :slight_smile: tak se taky pusť do toho kontryheloveho čaje,prý hodně holkám dal dohromady cyklus ;) To bude dobrý :slight_smile:
24. zář 2013 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak všem holčinám přeju hodně štěstí :slight_smile:
24. zář 2013 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska se omlouvám, vůbec jsem se dřív nedostala k pc.
24. zář 2013 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozaruska tak ovu by se měla dostavit do 48 hodin od pozitivního testu, takže nějaká šance tam určitě je-ve čtvrtek večer :wink:
24. zář 2013 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozaruska ovu test přeci neznamená, že je dnes ovu, ale že nastane do 24-48 hodin,ne? teda určitě jsem to někde tady četla...
24. zář 2013 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie se neomlouvej, jsme rády,že se nám hezky o tu tabulku staráš :slight_smile:
24. zář 2013 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek