• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 :-)

12. prosince 2013 
autor
Ahojky:slight_smile: Tak dnes končím 40 DC...MS nikde,ale od včerejška mě bolí tak divně břicho....občas mě bolí před ms,ale jakmile to začně bolet,tak jsem to hned dostala a tady zatím nic....to jsem fakt zvědavá co z toho bude :slight_smile:)
24. zář 2013 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikura Takhle nějak vypadalo moje první těhotenství... měla jsem prems bolesti, ale vždycky ustaly a ms nikde. Test máš pořád negativní? :confused:
24. zář 2013 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikura to je lepší jak detektivka :grinning:
24. zář 2013 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@blannie dělala jsem si ho předevčírem a nic,ani dušík
24. zář 2013 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mám asi definitivně za sebou plodné období, tak jsem zvědavá, co z toho bude... příští týden mám narozeniny, tak třeba mě překvapí //, to by byl ten nej dárek :grinning:
24. zář 2013 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@marikura Hm, to je divný :frowning2: Plánuješ jít k dr. nebo budeš ještě čekat? Já bych to vydržela asi tak do 50DC a pak by mě to nedalo :slight_smile:
24. zář 2013 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blannie já byla včera :slight_smile: mi říká,tak když vám vyšel negativní test,tak těhotná nejste...pak se na mě koukl, udělal cytologii a pak ještě ultrazvuk,protože když mě mačkal břicho tak mě bolelo, a pak mi píchl vyvolávačku
24. zář 2013 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
24. zář 2013 ve 23:32 • lafinka
@marikura Aha... tak snad ms brzo přijde! To čekání je nejhorší :frowning2:
24. zář 2013 ve 23:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blannie to je no,ale dnes mě bolí fakt hodně..
24. zář 2013 ve 23:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
:frowning2: třeba se už zítra dočkáš ms a můžeš zas začít vesele snažilkovat, anebo se mimi teprv zahňizďuje, je to věda :wink:
24. zář 2013 ve 23:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@blannie to teda je,to ti povím :slight_smile:))no nic..půjdu chcrnět,mám před sebou dvě jedenáctky..tak dobrou noc :slight_smile:
25. zář 2013 v 00:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikura dobrou, a ať takový pracovní záhul zvládneš!!! máš můj obdiv :wink:
25. zář 2013 v 00:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marikura teda ty nas natahuješ moc držim pěsti :dizzy_face:
25. zář 2013 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj holky.
Včera jsem to jen letmo přečetla,máme nemocné obě děti a můj chlap má v práci odpolky,takže jsem tu s nimi sama a vymýšlet jim zábavu,to je fakt na palici :-P
Jinak se mi tu moc líbi ty obrázky malých "fazolek",moc gratuluji holky :wink:
zítra mě čeká práce a pak pracovní celý víkend,tak uvidím,jak budu mít casik sem nakukovat.papa
25. zář 2013 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik všem
@marokanek1111 teda marodne děti o je radost fakt to znam :stuck_out_tongue_closed_eyes: at sou brzo v pořadku
25. zář 2013 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj a dobré ráno všem :slight_smile: Tak už mám první čáru přes rozpočet v mém plánování snažení se. Ve čtvrtek má být plodný den dle metody p. Jonáše, jenže jako na schvál přítel odjíždí. :unamused:

Ještě že tady tu Míšu máme,že se nám postará o takové vzrůšo :slight_smile:
25. zář 2013 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ceekanka co to je podle jonaše? :confused:
25. zář 2013 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. zář 2013 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus No v pondělí jdou na kontrolu a už tedko mají roupy,tak snad už v úterý posupajdi do školy,nebo tu z nich vykveteme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. zář 2013 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus To jsem se taky minulé chtěla zeptat,co to je podle toho Jonáše,ale nejako mi to vypadlo,ještě,že jsi to tu pripomenula :wink:
25. zář 2013 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 :grinning: to viš sem zvědava :grinning:
25. zář 2013 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 tak strejček google poradil Jonášova metoda početí teda přijde mě to jako blbost ale když chce nikdo věřit prosim :wink:
(Doktor Eugen Jonáš)

Neschopnost otěhotnět je častým problémem mnoha mladých žen i v dnešní moderní době.

Jednou z velmi účinných a dlouhými roky ověřených metod je kontrola porodnosti pomocí astrologických výpočtů slovenského lékaře MUDr. Eugena Jonáše.

Metoda vychází ze vzájemného postavení Slunce a Luny (Soli-Lunární fáze) v momentě narození a nalezení data, kdy bude mezi oběma tělesy opět stejný fázový úhel.
25. zář 2013 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ve mě to začina dloubat 10 dni DPO sem zvědava fakt co bude :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. zář 2013 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen to jo, ale na tom obalu od testu píšou, že pokud chceme otěhotnět, tak by styk měl být spíš pv den pozitivního testu, než v den ovulace..Já nevím, už jsem z toho všeho asi zblblá, asi se na to všechno vyprdnu a prostě budu jen užívat života a nemyslet na to:slight_smile:
25. zář 2013 v 10:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@rozaruska ono se obecně uvádí že lepší je se snažit otěhotněnt den před ovulací,že prý v den ovulace je to spíše pro zábavu,nevím co je na tom pravdy,ale naposledy jsem tak otěhotněla hned na poprvé,den před ovulaci byl jediný styk a z toho máme bublinu v bříšku :wink:
25. zář 2013 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@asus waw,to už může být brzy jasno,moc držím palce!!!!musí to tentokrát klapnout i s dobrým konce, ale možná pokud by si těhu byla,tak hned zajít k dr ať ti dá něco na udržení :wink:
25. zář 2013 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino no uvidime co bude nechavam to na přirodě :wink: ale děkuji
25. zář 2013 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus ahaa,tak o tom jsem taky jeste neslysela....a popravdě,já třebas věřím na sílu kamenů,ale na astrologii taky nee.....ale pokud tomu někdo veri a povede se mu podle toho....tak to budu jen gratulovat....kdo ví,jestli je to náhoda a nebo to opravdu tak působí :wink:
25. zář 2013 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@saminomimino aha, tak když byl včera večer test pozitivní, tak by to ještě v ten čtvrtek večer šlo ne?:slight_smile: Mám ho zkusit i dnes ten test?
25. zář 2013 ve 13:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek