Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 🙂

Ahojky, jmenuji se Míša a je mi 26 let. S manželem jsme si říkali,že by jsme se mohli pokusit o mimčo...najde se tu také někdo kdo se snaží od srpna?🙂
marikuraautor
24. zář 2013
Ahojky🙂 Tak dnes končím 40 DC...MS nikde,ale od včerejška mě bolí tak divně břicho....občas mě bolí před ms,ale jakmile to začně bolet,tak jsem to hned dostala a tady zatím nic....to jsem fakt zvědavá co z toho bude 🙂)
blannie
24. zář 2013
@marikura Takhle nějak vypadalo moje první těhotenství... měla jsem prems bolesti, ale vždycky ustaly a ms nikde. Test máš pořád negativní? =-)
blannie
24. zář 2013
@marikura to je lepší jak detektivka 😃
marikuraautor
24. zář 2013
@blannie dělala jsem si ho předevčírem a nic,ani dušík
blannie
24. zář 2013
Tak mám asi definitivně za sebou plodné období, tak jsem zvědavá, co z toho bude... příští týden mám narozeniny, tak třeba mě překvapí //, to by byl ten nej dárek 😃
blannie
24. zář 2013
@marikura Hm, to je divný 😞 Plánuješ jít k dr. nebo budeš ještě čekat? Já bych to vydržela asi tak do 50DC a pak by mě to nedalo 🙂
marikuraautor
24. zář 2013
@blannie já byla včera 🙂 mi říká,tak když vám vyšel negativní test,tak těhotná nejste...pak se na mě koukl, udělal cytologii a pak ještě ultrazvuk,protože když mě mačkal břicho tak mě bolelo, a pak mi píchl vyvolávačku
lafinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
blannie
24. zář 2013
@marikura Aha... tak snad ms brzo přijde! To čekání je nejhorší 😞
marikuraautor
24. zář 2013
@blannie to je no,ale dnes mě bolí fakt hodně..
blannie
24. zář 2013
😞 třeba se už zítra dočkáš ms a můžeš zas začít vesele snažilkovat, anebo se mimi teprv zahňizďuje, je to věda 😉
marikuraautor
24. zář 2013
@blannie to teda je,to ti povím 🙂))no nic..půjdu chcrnět,mám před sebou dvě jedenáctky..tak dobrou noc 🙂
blannie
24. zář 2013
@marikura dobrou, a ať takový pracovní záhul zvládneš!!! máš můj obdiv 😉
asus
25. zář 2013
@marikura teda ty nas natahuješ moc držim pěsti x-)
marokanek1111
25. zář 2013
ahoj holky.
Včera jsem to jen letmo přečetla,máme nemocné obě děti a můj chlap má v práci odpolky,takže jsem tu s nimi sama a vymýšlet jim zábavu,to je fakt na palici 😛
Jinak se mi tu moc líbi ty obrázky malých "fazolek",moc gratuluji holky 😉
zítra mě čeká práce a pak pracovní celý víkend,tak uvidím,jak budu mít casik sem nakukovat.papa
asus
25. zář 2013
ahojik všem
@marokanek1111 teda marodne děti o je radost fakt to znam :-p at sou brzo v pořadku
ceekanka
25. zář 2013
Ahoj a dobré ráno všem 🙂 Tak už mám první čáru přes rozpočet v mém plánování snažení se. Ve čtvrtek má být plodný den dle metody p. Jonáše, jenže jako na schvál přítel odjíždí. :-|

Ještě že tady tu Míšu máme,že se nám postará o takové vzrůšo 🙂
asus
25. zář 2013
@ceekanka co to je podle jonaše? =-)
blannie
25. zář 2013
marokanek1111
25. zář 2013
@asus No v pondělí jdou na kontrolu a už tedko mají roupy,tak snad už v úterý posupajdi do školy,nebo tu z nich vykveteme :-p
marokanek1111
25. zář 2013
@asus To jsem se taky minulé chtěla zeptat,co to je podle toho Jonáše,ale nejako mi to vypadlo,ještě,že jsi to tu pripomenula 😉
asus
25. zář 2013
@marokanek1111 😃 to viš sem zvědava 😃
asus
25. zář 2013
@marokanek1111 tak strejček google poradil Jonášova metoda početí teda přijde mě to jako blbost ale když chce nikdo věřit prosim 😉
(Doktor Eugen Jonáš)

Neschopnost otěhotnět je častým problémem mnoha mladých žen i v dnešní moderní době.

Jednou z velmi účinných a dlouhými roky ověřených metod je kontrola porodnosti pomocí astrologických výpočtů slovenského lékaře MUDr. Eugena Jonáše.

Metoda vychází ze vzájemného postavení Slunce a Luny (Soli-Lunární fáze) v momentě narození a nalezení data, kdy bude mezi oběma tělesy opět stejný fázový úhel.
asus
25. zář 2013
holky ve mě to začina dloubat 10 dni DPO sem zvědava fakt co bude :-p
rozaruska
25. zář 2013
@eeen to jo, ale na tom obalu od testu píšou, že pokud chceme otěhotnět, tak by styk měl být spíš pv den pozitivního testu, než v den ovulace..Já nevím, už jsem z toho všeho asi zblblá, asi se na to všechno vyprdnu a prostě budu jen užívat života a nemyslet na to:-)
saminomimino
25. zář 2013
@rozaruska ono se obecně uvádí že lepší je se snažit otěhotněnt den před ovulací,že prý v den ovulace je to spíše pro zábavu,nevím co je na tom pravdy,ale naposledy jsem tak otěhotněla hned na poprvé,den před ovulaci byl jediný styk a z toho máme bublinu v bříšku 😉
saminomimino
25. zář 2013
@asus waw,to už může být brzy jasno,moc držím palce!!!!musí to tentokrát klapnout i s dobrým konce, ale možná pokud by si těhu byla,tak hned zajít k dr ať ti dá něco na udržení 😉
asus
25. zář 2013
@saminomimino no uvidime co bude nechavam to na přirodě 😉 ale děkuji
marokanek1111
25. zář 2013
@asus ahaa,tak o tom jsem taky jeste neslysela....a popravdě,já třebas věřím na sílu kamenů,ale na astrologii taky nee.....ale pokud tomu někdo veri a povede se mu podle toho....tak to budu jen gratulovat....kdo ví,jestli je to náhoda a nebo to opravdu tak působí 😉
rozaruska
25. zář 2013
@saminomimino aha, tak když byl včera večer test pozitivní, tak by to ještě v ten čtvrtek večer šlo ne?🙂 Mám ho zkusit i dnes ten test?

Začni psát odpověď...

Odešli