• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 :-)

12. prosince 2013 
@rozaruska tak pokud vím tak ovulace po pozitivním ovu testu příjde za 24 hodin cca,vajíčko je po ovulaci odplodnění schopné cca 12-24 hod ale spíše méně,jako styk před ovulací je lepší,ale otěhotnět se dá ták snadno když to má být,doteď nevíme jak jsme přišlo ke třetímu dítku,když to bylo bez nehody :grinning: ,jestli si měla pozitivní ovu test včera večer tak na to hupsněte a klidně i ve čtvrtek,možný je vše,každá jsme jiná
25. zář 2013 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já mám takový strach z toho pondělka,co mi řekne doktorka :frowning2:,jsem dneska už 8DC a stále se nějak "cistim"....odchází ze mě pořád takové krvavé kousky,kdybych jen spinila,tak je to normální,ale i s tou příměsí mě to pěkně hloda :frowning2: .......člověk se snaží a už tak je těžké to všechno vychytat a když do toho přijdou i nějaké zdravotní komplikace,tak je to fakt nespravedlive.
25. zář 2013 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ceekanka
@asus
@blannie Ahojky:slight_smile: No vidíte, ještě že mě tu máte :slight_smile:)) Ale stále MS nikde...tak to nevím proč mě bolí to břicho :sunglasses: Dnes už to je 41DC..dnes se mi k tomu teda přidala i rýmička a je mi tak nějak divně...doufám,že nebudu nemocná...nechci do sebe nic cpát :slight_smile:
25. zář 2013 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
táááák a fazolce už buší srdíčko...:slight_smile: sem se tam dneska málem rozbrečela když mi to ukazoval :grinning:
25. zář 2013 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@marikura To je fakt zajímavé,ten tvuj cyklus :-O .....moc bych ti přála,aby mrcha přišla co nejdříve,taky to musí být na palici...pokud teda má přijít :wink:
25. zář 2013 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macinka0007 Velka gratulace....věřím,že ti bylo štěstím do pláče,taky bych to chtěla ještě někdy zažít.....i když doufám s lepsim koncem, jak naposledy
25. zář 2013 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 děkuji...:slight_smile: a určitě to ještě zažiješ držím palečky :slight_smile:
25. zář 2013 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macinka0007 gratuluji moc :slight_smile:
25. zář 2013 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@asus děkuji :slight_smile:
25. zář 2013 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus Ahoj,koukám,už jsi vygooglovala :slight_smile: Já jsem sem hodila akorát odkaz,někde na 25 stránce,jestli jste o tom někdy slyšely a pak jsme se tu o tom s holkama akorát trochu pobavili. Někomu to vycházelo i na dny ovu :slight_smile: Né že bych se na tu teorii nějak upínala,ale proč nestrávit příjemněji večer.. Co kdyby náhodou :grinning:
25. zář 2013 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rozaruska Ovu by měla nastat do 24-36 hodin po poslední ovutestu... já měla první pozitivní v deset ráno, ale musel být pozitivní už dřív a poslední ten samý den v osm večer, druhý den v deset dopo byl také ještě pozitivní, odpoledne ale už ne. Takže by ten čtvrtek mohl vyjít :wink:
25. zář 2013 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikura No jo,ale taky ti moc přeju aby už jsi věděla na čem jsi. Buď mimi a nebo ms,aby jste se mohli zase snažit :slight_smile:
25. zář 2013 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie Já ještě pořád žádný pozitivní ovu testík :frowning2: Tak zítra ráno testnu znova, tak držte palce! :wink:
25. zář 2013 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus
@marokanek1111
@blannie
@rozaruska
Děkuju za milé přivítání! Snad ten kontryhel fakt pomáhá a nebyla to jen nějaká náhoda. Musím to sledovat, protože jsem myslím někde četla, že kontryhel ovlivňuje činnost štítné žlázy. A protože tu už nemám, nerada bych, aby se mi sice srovnal cyklus, ale zároveň rozházelo něco jiného :slight_smile:

blannie, do tabulky mě klidně přidej (měsíc snažení 1, dnes 8. DC ) - sice pak budu nervní z toho, když tam zůstanu sama, ale zatim jsem optimista...
25. zář 2013 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jinak se také přidávám s přáním všeho dobrého a zdraví těhulkám!
@macinka0007
@saminomimino
@chris_n
@nonnni
25. zář 2013 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@michaelka83 Tak to palce držím moc moc!!! Ještě máš čas, tak snad bude už brzo pozitivní! :wink:
25. zář 2013 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smisca Ahoj, moc ráda Tě přidám, zítra jsi tam :wink: Jé, to jsem netušila, že ovlivňuje šz, já mám dost velku hypofunkci, beru euthyrox 100, jak jsi na tom Ty? Šz má dost velký vliv na otěhotnění, tak snad to budem mít v pohodě, taky piju kontryhel, do ovulace :slight_smile:
25. zář 2013 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie No já už si právě nepamatuju, co přesně jsem četla, ale nějak mi to utkvělo v paměti. Ještě se po tom zkusím podívat... Štítnou žlázu už nemám (asi 8 let), ale mívala jsem hyperfunkci. Beru taky euthyrox, 112mikrogr. a od endokrinoložky mám nakázáno přijít hned, jak otěhotním, aby se upravilo dávkování. S početím by snad být problém neměl, když mám výsledky v normě, ne?
25. zář 2013 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smisca Tak to mas jen o malilinko vyssi davkovani... Problem by snad byt nemel, ale ja obcas prasek zapomenu :confused: Taky se musim hned hlasit :grinning: Kam chodis? Ja na Narodni uz 15 let...
25. zář 2013 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 Neboj se!!! :wink: Aspon ti rekne co a jak, to je k nezaplaceni... Telo vi, proc se tak cisti, urcite to bude dobry a doktorka ti aspon urci ovulku :slight_smile: Drzim moc palce a posilam pozitivni energii :wink:
25. zář 2013 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blannie No bojím se,protože vím,jak to bylo před léty :-/.....že ovulka nebyla a kdyby nepomohla laparka,tak už pak jen umělé....ale moc děkuji za podporu :wink:
25. zář 2013 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 Aha, to jsem nevedela :frowning2: Snad to bude ta nejlepsi varianta...
26. zář 2013 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko ženy tak sem měřila bazalku a dneska nijak moc klesla na 36,7 :confused: vubec to nechapu sem ted 11 DPO
26. zář 2013 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smisca
@blannie holky taky mám problémy se štítnou žlázou, mám hypofunkci a beru jenom 50.... objevilo se mi to v těhotenství, to jsem brala jenom 25 a nedávno mi to zvýšil na 50, ale naposlední kontrole říkal, že to mám krásné, že může bez problému otěhotnět, tak doufám, že to půjde a nebude tam nějaký problém a taky se mám hned hlásit jak otěhotním.
26. zář 2013 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka Ahoj , tak u nás to nevypadá moc nadějně, přítel nějak stávkuje má rymečku , tak doufám, že brzy bude fit a budeme se konečně snažit .... chtěla jsem zkoušet na to nemyslet, ale nejde to, každý den na to myslím, že už chci aby to konečně vyšlo :slight_smile: a co vy už se snažíte ? :slight_smile:
26. zář 2013 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vejunka87 Ahoj, tak se přítele na nic neptej a normálně ho ,,znásilni", to by byl blázen kdyby protestoval,ne? :slight_smile: Taky jsem si pořád říkala že na to myslet nebudu,že pak přemýšlím jenom o tom,kdy si test udělám a jestli není ještě brzo a podobně.. Jenže se to fakt nedá. Teď myslím na to, abych odchytila ovulku a až bude po ovulce,tak budu jasná :grinning: No jinak přítel byl dneska a zítra ještě na nočním výjezdu,takže zatím nic. :slight_smile: Držím pěsti :wink:

No jinak jsem si včera jen tak pro nácvik zkoušela udělat ovu test a tak mě napadlo,když je na ovu testu doušek - ten by měl asi postupně sílit a znamená to teda že se blíží ovulka? Jsem případ holky co :sweat_smile:
26. zář 2013 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus ahoj, to je divný... třeba jsi nějak špatně spala :confused: Já bt proto nemůžu měřit vůbec, protože nidy nevím, co bude v noci :frowning2:

@ceekanka třeba já jsem měla slabého douška skoro pořád, v podstatě nesílil, a pak najednou bum a byla tam tlustá testovací (ovular). Pokud máš normálně úplně bílo (na testu ovular mám pořád doušky, na testu rapidclear mám bílo), tak to vypadá nadějně a blíží se ovulace :wink:.
26. zář 2013 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie no vstavam k male tak 3 za noc :unamused:
26. zář 2013 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus taky to může být nidační pokles!!! :sunglasses:
26. zář 2013 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. zář 2013 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek