Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 🙂

Ahojky, jmenuji se Míša a je mi 26 let. S manželem jsme si říkali,že by jsme se mohli pokusit o mimčo...najde se tu také někdo kdo se snaží od srpna?🙂
saminomimino
25. zář 2013
@rozaruska tak pokud vím tak ovulace po pozitivním ovu testu příjde za 24 hodin cca,vajíčko je po ovulaci odplodnění schopné cca 12-24 hod ale spíše méně,jako styk před ovulací je lepší,ale otěhotnět se dá ták snadno když to má být,doteď nevíme jak jsme přišlo ke třetímu dítku,když to bylo bez nehody 😃 ,jestli si měla pozitivní ovu test včera večer tak na to hupsněte a klidně i ve čtvrtek,možný je vše,každá jsme jiná
marokanek1111
25. zář 2013
Holky já mám takový strach z toho pondělka,co mi řekne doktorka 😞,jsem dneska už 8DC a stále se nějak "cistim"....odchází ze mě pořád takové krvavé kousky,kdybych jen spinila,tak je to normální,ale i s tou příměsí mě to pěkně hloda 😞 .......člověk se snaží a už tak je těžké to všechno vychytat a když do toho přijdou i nějaké zdravotní komplikace,tak je to fakt nespravedlive.
marikuraautor
25. zář 2013
@ceekanka
@asus
@blannie Ahojky🙂 No vidíte, ještě že mě tu máte 🙂)) Ale stále MS nikde...tak to nevím proč mě bolí to břicho 😎 Dnes už to je 41DC..dnes se mi k tomu teda přidala i rýmička a je mi tak nějak divně...doufám,že nebudu nemocná...nechci do sebe nic cpát 🙂
macinka0007
25. zář 2013
táááák a fazolce už buší srdíčko...🙂 sem se tam dneska málem rozbrečela když mi to ukazoval 😃
marokanek1111
25. zář 2013
@marikura To je fakt zajímavé,ten tvuj cyklus 😮 .....moc bych ti přála,aby mrcha přišla co nejdříve,taky to musí být na palici...pokud teda má přijít 😉
marokanek1111
25. zář 2013
@macinka0007 Velka gratulace....věřím,že ti bylo štěstím do pláče,taky bych to chtěla ještě někdy zažít.....i když doufám s lepsim koncem, jak naposledy
macinka0007
25. zář 2013
@marokanek1111 děkuji...🙂 a určitě to ještě zažiješ držím palečky 🙂
asus
25. zář 2013
@macinka0007 gratuluji moc 🙂
macinka0007
25. zář 2013
@asus děkuji 🙂
ceekanka
25. zář 2013
@asus Ahoj,koukám,už jsi vygooglovala 🙂 Já jsem sem hodila akorát odkaz,někde na 25 stránce,jestli jste o tom někdy slyšely a pak jsme se tu o tom s holkama akorát trochu pobavili. Někomu to vycházelo i na dny ovu 🙂 Né že bych se na tu teorii nějak upínala,ale proč nestrávit příjemněji večer.. Co kdyby náhodou 😃
blannie
25. zář 2013
@rozaruska Ovu by měla nastat do 24-36 hodin po poslední ovutestu... já měla první pozitivní v deset ráno, ale musel být pozitivní už dřív a poslední ten samý den v osm večer, druhý den v deset dopo byl také ještě pozitivní, odpoledne ale už ne. Takže by ten čtvrtek mohl vyjít 😉
ceekanka
25. zář 2013
@marikura No jo,ale taky ti moc přeju aby už jsi věděla na čem jsi. Buď mimi a nebo ms,aby jste se mohli zase snažit 🙂
michaelka83
25. zář 2013
@blannie Já ještě pořád žádný pozitivní ovu testík 😞 Tak zítra ráno testnu znova, tak držte palce! 😉
smisca
25. zář 2013
@asus
@marokanek1111
@blannie
@rozaruska
Děkuju za milé přivítání! Snad ten kontryhel fakt pomáhá a nebyla to jen nějaká náhoda. Musím to sledovat, protože jsem myslím někde četla, že kontryhel ovlivňuje činnost štítné žlázy. A protože tu už nemám, nerada bych, aby se mi sice srovnal cyklus, ale zároveň rozházelo něco jiného 🙂

blannie, do tabulky mě klidně přidej (měsíc snažení 1, dnes 8. DC ) - sice pak budu nervní z toho, když tam zůstanu sama, ale zatim jsem optimista...
smisca
25. zář 2013
A jinak se také přidávám s přáním všeho dobrého a zdraví těhulkám!
@macinka0007
@saminomimino
@chris_n
@nonnni
blannie
25. zář 2013
@michaelka83 Tak to palce držím moc moc!!! Ještě máš čas, tak snad bude už brzo pozitivní! 😉
blannie
25. zář 2013
@smisca Ahoj, moc ráda Tě přidám, zítra jsi tam 😉 Jé, to jsem netušila, že ovlivňuje šz, já mám dost velku hypofunkci, beru euthyrox 100, jak jsi na tom Ty? Šz má dost velký vliv na otěhotnění, tak snad to budem mít v pohodě, taky piju kontryhel, do ovulace 🙂
smisca
25. zář 2013
@blannie No já už si právě nepamatuju, co přesně jsem četla, ale nějak mi to utkvělo v paměti. Ještě se po tom zkusím podívat... Štítnou žlázu už nemám (asi 8 let), ale mívala jsem hyperfunkci. Beru taky euthyrox, 112mikrogr. a od endokrinoložky mám nakázáno přijít hned, jak otěhotním, aby se upravilo dávkování. S početím by snad být problém neměl, když mám výsledky v normě, ne?
blannie
25. zář 2013
@smisca Tak to mas jen o malilinko vyssi davkovani... Problem by snad byt nemel, ale ja obcas prasek zapomenu =-) Taky se musim hned hlasit 😃 Kam chodis? Ja na Narodni uz 15 let...
blannie
25. zář 2013
@marokanek1111 Neboj se!!! 😉 Aspon ti rekne co a jak, to je k nezaplaceni... Telo vi, proc se tak cisti, urcite to bude dobry a doktorka ti aspon urci ovulku 🙂 Drzim moc palce a posilam pozitivni energii 😉
marokanek1111
25. zář 2013
@blannie No bojím se,protože vím,jak to bylo před léty 😕.....že ovulka nebyla a kdyby nepomohla laparka,tak už pak jen umělé....ale moc děkuji za podporu 😉
blannie
26. zář 2013
@marokanek1111 Aha, to jsem nevedela 😞 Snad to bude ta nejlepsi varianta...
asus
26. zář 2013
dobre ranko ženy tak sem měřila bazalku a dneska nijak moc klesla na 36,7 =-) vubec to nechapu sem ted 11 DPO
vejunka87
26. zář 2013
@smisca
@blannie holky taky mám problémy se štítnou žlázou, mám hypofunkci a beru jenom 50.... objevilo se mi to v těhotenství, to jsem brala jenom 25 a nedávno mi to zvýšil na 50, ale naposlední kontrole říkal, že to mám krásné, že může bez problému otěhotnět, tak doufám, že to půjde a nebude tam nějaký problém a taky se mám hned hlásit jak otěhotním.
vejunka87
26. zář 2013
@ceekanka Ahoj , tak u nás to nevypadá moc nadějně, přítel nějak stávkuje má rymečku , tak doufám, že brzy bude fit a budeme se konečně snažit .... chtěla jsem zkoušet na to nemyslet, ale nejde to, každý den na to myslím, že už chci aby to konečně vyšlo 🙂 a co vy už se snažíte ? 🙂
ceekanka
26. zář 2013
@vejunka87 Ahoj, tak se přítele na nic neptej a normálně ho ,,znásilni", to by byl blázen kdyby protestoval,ne? 🙂 Taky jsem si pořád říkala že na to myslet nebudu,že pak přemýšlím jenom o tom,kdy si test udělám a jestli není ještě brzo a podobně.. Jenže se to fakt nedá. Teď myslím na to, abych odchytila ovulku a až bude po ovulce,tak budu jasná 😃 No jinak přítel byl dneska a zítra ještě na nočním výjezdu,takže zatím nic. 🙂 Držím pěsti 😉

No jinak jsem si včera jen tak pro nácvik zkoušela udělat ovu test a tak mě napadlo,když je na ovu testu doušek - ten by měl asi postupně sílit a znamená to teda že se blíží ovulka? Jsem případ holky co :-N
blannie
26. zář 2013
@asus ahoj, to je divný... třeba jsi nějak špatně spala =-) Já bt proto nemůžu měřit vůbec, protože nidy nevím, co bude v noci 😞

@ceekanka třeba já jsem měla slabého douška skoro pořád, v podstatě nesílil, a pak najednou bum a byla tam tlustá testovací (ovular). Pokud máš normálně úplně bílo (na testu ovular mám pořád doušky, na testu rapidclear mám bílo), tak to vypadá nadějně a blíží se ovulace 😉.
asus
26. zář 2013
@blannie no vstavam k male tak 3 za noc :-|
blannie
26. zář 2013
@asus taky to může být nidační pokles!!! 😎
blannie
26. zář 2013