• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 :-)

12. prosince 2013 
@blannie no kež by :sweat_smile: :confused: uvidim zitra
26. zář 2013 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus a to ti normálně bt vychází? Já právě taky vstávám docela často a i ráno malá vstává každý den jinak a graf mi vůbec nevycházel, takže jsem to v půlce cyklu vzdala. Ale pokud měříš a jde to, tak asi taky zase začnu :slight_smile:
26. zář 2013 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie jj měři prav. každej měsic a jen tenhle měsic je to divne mrkej
26. zář 2013 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus Tak budu moc moc držet palce, aby to tak opravdu bylo! zatím to vypadá dobře :slight_smile: Já budu testovat už těch 10dpo, to mám narozeniny, tak co kdyby náhodou, i když tam nejspíš nic nebude, i kdyby už něco teoreticky bylo :grinning:
26. zář 2013 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@asus To je opravdu moc hezký, krásně interpretovatelný graf, to bys měla vidět ten můj :unamused: Zatím se to pořád drží na vyšších teplotách a to skákání sem tam bude asi z toho častého vstávání... ale nejsem moc velký odborník na grafy :grinning:
26. zář 2013 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus vypadá to na anovulák,,po dni "ovulace" to sice vylítlo ale dost ti to padá dolů,ne
26. zář 2013 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino k asus - anovulák? :frowning2: a nemůže to být zkresleno tím, že často v noci vstává? :frowning2:
26. zář 2013 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus Možná, když teploty hodíš do FF, tak to vyhodnotí lépe, než WZ, ten prý není moc dobrý...
26. zář 2013 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus měřit BT pokud se v noci pohybuješ a vstáváš k malé je nesmyls měřit ,každý pohyb teplotu zkresluje,s takového grafu bych vůbec nevycházela :unamused:
26. zář 2013 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie pokud v noci stává je nesmysl měřit BT,i kdybž se jden třeba nad ránem na WC teplota se ihned zkreslí,základem je nepohybovat se celou noc až do rána,pak změři,proto se BT měří ráno,překpokládá se že že žena se celou noc nepohubuje,jakýkoliv pohyb v noci mění teplotu BT ta je na to obzvláště citlivá
26. zář 2013 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie no minulej měsic byl uplně jinej no uvidime
26. zář 2013 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino no měřim tak furt a nikdy tak blbej graf nevyšel :unamused: ale možna je to važně tim že sem blbě spala :unamused: a měřit se to prej muže když maš 3 hodiny v kuse spanku četla sem o tom
26. zář 2013 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus no stačí ale málo a teplota je zkreslená,nebrala bych to moc vážně,BT je hodně citlivá na změnu i špatný spánek na vše
26. zář 2013 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus i to je divné žena má cyklus ve směs stejný,základem i především stejná délka luteální fáze,pokud máš každý graf zcela jiný,tak je to špatným měřením,na BT bych se vyprdla když vstáváš,ovu buď přes testy nebo se podle BT znáš a tušíš kdy ji máš :wink:
26. zář 2013 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino dělala se tento měsic ovu test a byl poz. tak ovulka snad byla i sem špinila jako vždy každej měsic při ovulce , tak uvidime :wink:
26. zář 2013 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus každopádně držím palce:slight_smile:
26. zář 2013 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. zář 2013 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holčiny, tak poslušně hlásím, že dnes ráno byl jasně pozitivní ovu testík!!!včera proběhlo snažení, aniž bych něco tušila, tak uvidíme. Jen nevím, jestli to včera k něčemu bylo, když ovu je až dneska :grinning: Jinak jsem taky zjistila, že ovu se u mě projevuje úplně jinak, než jsem si celou dobu myslela :confused: Každý měsíc se mi opakuje takové píchání v podbřišku a to jsem si vždy myslela, že je to ovu. Ale taky se mi každý měsíc opakují bolesti v kříži, tomu jsem nepřikládala žádnou váhu - a ejhle , ov včerejška silné bolesti v kříži a dnes ovu test pozitivní :grinning: :grinning:
26. zář 2013 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@saminomimino no jo, proto nemerim :slight_smile: dik moc :wink: uz jsem byla nahlodana, ze by to prece jen slo :slight_smile:
26. zář 2013 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
take poslusne hlasim MS stale nikde a dnes 42DC.Mam jeste 10 dnu a pak asi znovu k dr. .nevim?:slight_smile:Boze co ja to zase mam:grinning:
26. zář 2013 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikura teda hustý furt nic jo?a test taky nic? :confused:
26. zář 2013 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
asus:fakt nic:frowning2:a test jsem delala rano a byl negativni
26. zář 2013 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikura to je divný :unamused: bych šla k doktoru
26. zář 2013 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie já taky chtěla měřit a tím že v noci vstávám jsem to vzdala,výjde to i bez toho :slight_smile:
26. zář 2013 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marikura po vyvolávačce my to tenktár došlo do 3 dnů,takže snad ti aspoň MS dojde,nebo budeš jedna z rari,i to se totiž stává,že jsou těhotné i podle utz ale testy neg. :wink:
26. zář 2013 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@asus u dr jsem byla v pondělí :slight_smile:
26. zář 2013 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@saminomimino vyvolávačku mi píchli v pondělí o půl 12 :slight_smile: a zatím nic...a dělal mi i ultrazvuk a tam také nic...nebo mi nic neříkal :slight_smile:
26. zář 2013 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikura taky kdyby si těhu byla tak by bylo asi na uzt ještě prd vidět,je brzy,takže je to pořád takové nejasné,ale přeju ti aby došla apoň ta MS,ať je jasno :slight_smile:
26. zář 2013 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marikura me dosla ms 13 dni po vyvolavacce...ms bolesti jsem mela celou dobu. Nechces si dojit na krev, at je jasno?
26. zář 2013 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@saminomimino to je nějaké složité :slight_smile:))) moje mamka 5x prošla kolem trenek a bylo to :slight_smile:))no pokud to nedostanu do příští neděle,tak pak půjdu k dr...ale já doufám,že to už snad dostanu :sunglasses: jinak bych byla asi divná :grinning:
26. zář 2013 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek