Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 🙂

Ahojky, jmenuji se Míša a je mi 26 let. S manželem jsme si říkali,že by jsme se mohli pokusit o mimčo...najde se tu také někdo kdo se snaží od srpna?🙂
saminomimino
26. zář 2013
@marikura já se na chlapa taky jen v době ovulace kouknu a jsem v tom 😃 a má to taky po máti,takže určitě i ty neseš roinou tradici neboj🙂
marikuraautor
26. zář 2013
@nonnni si mě ukldinila,děkuji 🙂 všude jsem četla,že po vyvolávačce to dostali hned 🙂 No břicho mě už bolí 4 den,tak snad už to bude brzy 🙂 s tou krví nevím noo...to by mě tam poslal asi gynekolog??
nonnni
26. zář 2013
@marikura tak ten to tvoje tehotenstvi hned odmitl...dle nej tehotna nejsi. Pokud chces mit jasno, tak si dojdi jako samoplatce.
marikuraautor
26. zář 2013
@nonnni to se chodí také na gyndu nebo k obvodákovi?🙂
nonnni
26. zář 2013
@marikura do laborky. Reknes, ze chces hcg test z krve, odeberou, zaplatis a odpoledne mas vysledky.
asus
26. zář 2013
@marikura přesně jak pišou holky ja tam taky byla mě tam ale poslal doktor,jinak tam byla ženska si to zaplatila a odpolko měla výsledek hotovej asi bych do toho taky šla na tvem mistě nejistota je hrozna :-|
marikuraautor
26. zář 2013
tak to teda asi zitra prubnu. . .na kolik to asi vyjde?
nonnni
26. zář 2013
@marikura ja mylela, ze kolem stovky, dvou...ale nekdo nekde psal, se snad tri...kazdopadne v porovnani se stresem a penezi za testy...sla bych do toho.
ceekanka
26. zář 2013
Ty jo holky vy se dneska nějak činíte,vůbec vás neztíhám číst.
@blannie no zkusím další test zítra,ať to mám ob den,jestli bude proužek sílit. Vzhledem k těhotenství na jaře si ani nepřipouštím,že bych měla najednou anovulační cykly,ale docela mě děsíte..
marikuraautor
26. zář 2013
nonni:tak to neni katastroficke😃a udelaji mi to i kdyz jsem nastydla,docela dost 😞
nonnni
26. zář 2013
@marikura jj, ani nemusis byt nalacno...i kdyz ja vzdycky byla🙂
asus
26. zář 2013
@nonnni stalo to 250 kč ta pani si to platila
marikuraautor
26. zář 2013
Jsem 1DC😃Huraaaa😎
smisca
26. zář 2013
@blannie Já už ten prášek beru tak automaticky, že mám někdy problém si vzpomenout, jestli jsem si ho vzala 🙂 Na Národní chodí kámoška, já momentálně na Zbraslav a předtím jsem chodila na dětské na Karlov.
@vejunka87 Mám pocit, že s ní má problémy každý druhý. Ještě, že když se léčí, není to tak hrozné, jako jiné nemoci. Třeba známá má endometriozu a je dost možné, že jí nevyjde ani umělé oplodnění 😞

Jinak souhlasím, že je dost těžké nemyslet na to, jestli se zadaří. I s vysledováním ovulace mám problém (jen na ní pomyslím, už mám příznaky 😃), ale říkám si, že příroda to určitě dobře zařídila, aby v době ovulace měla žena největší chuť na sex 😉
ceekanka
26. zář 2013
@smisca Já za sebe teda musím říct,že největší chuť na sex mám zrovna když nemůžu :-N
ceekanka
26. zář 2013
@marikura No tak sláva 🙂
smisca
26. zář 2013
@ceekanka A není to spíš tím, že zakázané ovoce chutná nejlíp? 😃
ceekanka
26. zář 2013
@smisca No,možná že to tak bude 😃
Jinak teda souhlasím,že je to zajimavé,jak naše tělo reaguje.. Třeba jak píšeš,když myslíme na ovulku,nebo pak na těhu,tak hned máme příznaky 🙂
smisca
26. zář 2013
@ceekanka JJ, všechno je to v hlavě.
Si říkám, že jsem ostuda - ještě to není zas tak dávno, co jsem ze školy, ale moc si z biologie nepamatuju. Ale těším se, že se tady všechno potřebné dozvím. A jestli neotěhotním do půl roku, tak asi začnu měřit BT, ať to tvoje tělo taky poznám líp...
ceekanka
26. zář 2013
@smisca No já si tady taky kolikrát připadám jako zaostalec. A s tou biologií,myslím,že kolikrát by nám byla k ničemu jak si to tělo dělá co chce. Já jsem nervní už teď,když se nám to nepodařilo hned první měsíc,ale protože jsem ovu nikdy nehlídala a nevím pořádně kdy ji mám,tak teď poprvé testuju.
blannie
26. zář 2013
@ceekanka jé, to né, já tě nechci děsit 😉 Já jsem zkoušela každý den, protože kdybych nezkoušela, tak bych asi zrovna zmeškala ten den, kdy to bylo pozitivní 😃
ceekanka
26. zář 2013
@blannie No a to mě právě zajimá. Já si totiž myslela,že když mám jeden den slabounkýho douška,tak druhý den nemůže být čára jak hrom,že to bude postupně sílit a tak to nemůžu propást,když budu testovat ob den :-N
blannie
26. zář 2013
@ceekanka Mrkni par stranek zpet na fotku mojich o. testu, ty jsou jasnym dukazem 😃 Na druhou stranu silit muze a nemusi. Ja jsem testovala poprve, takze jsem o tom nemela ani tucha a na testu jsem videla jen ducha, den pote cara se zjevila a ja sveho muze hned radsi oj**a =-) :-N 😃
asus
27. zář 2013
ahojik holky tak se jdu přiznat :-N =-) sem řikala že nebudu testovat a ja střevo testovala :-N :-x :-x včera tam nebylo nic dneska je tam nijakej stin tak nechapu bud si ze mě ten test utahuje nebo ukazuje že bude menzes =-) =-) =-)
ceekanka
27. zář 2013
@blannie Ty máš dokonce i básnický střevo? 😃 Skvěle jsi to napsala.. No nic,dneska jsem 9DC,tak zkusím zase testnout,jak se bude papírek chovat u mě 🙂 Pak se příjdu zase poradit :-N
saminomimino
27. zář 2013
@asus no nic nevidíma,le si je to fotkou,nevím,každopádně pidi duchy mi dělal mamatest před MS,jak je to u jiných testů nevím,nebo to bude těhu,nic pidi nic mi ukázla test 9DPO 11DPO z nic u bylo něco a teď je ztoho už 10mm obr 😃
asus
27. zář 2013
@saminomimino je tam takovej stin taky to nechapu a test je Dr max no uvidime co bude taky se nijak nevzrušuju :-N :-x nat stinem jen sem testovala předtim a nic tam nebylo a dneska sti třeba je to rozmazana barva 😉
chris_n
27. zář 2013
@saminomimino je tam vidět takovej prapodivnej stín, ale podle mě je uplně jinde, než by byla čárka pro pozitivitu
@asus
asus
27. zář 2013
@saminomimino
@chris_n no tak si mě pobavila sem našla doma ještě mamatest a udělala a hle zase nijakej duch =-) :-N :-| kašlu na to asi to fakt nic neznači jen ukazuje že přileze menzes pak by ten tes mohli přejmenovat na menstruačni test 😃 😃
asus
27. zář 2013
mamatest

Začni psát odpověď...

Odešli