• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 :-)

12. prosince 2013 
@marikura já se na chlapa taky jen v době ovulace kouknu a jsem v tom :grinning: a má to taky po máti,takže určitě i ty neseš roinou tradici neboj:slight_smile:
26. zář 2013 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@nonnni si mě ukldinila,děkuji :slight_smile: všude jsem četla,že po vyvolávačce to dostali hned :slight_smile: No břicho mě už bolí 4 den,tak snad už to bude brzy :slight_smile: s tou krví nevím noo...to by mě tam poslal asi gynekolog??
26. zář 2013 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikura tak ten to tvoje tehotenstvi hned odmitl...dle nej tehotna nejsi. Pokud chces mit jasno, tak si dojdi jako samoplatce.
26. zář 2013 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nonnni to se chodí také na gyndu nebo k obvodákovi?:slight_smile:
26. zář 2013 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikura do laborky. Reknes, ze chces hcg test z krve, odeberou, zaplatis a odpoledne mas vysledky.
26. zář 2013 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marikura přesně jak pišou holky ja tam taky byla mě tam ale poslal doktor,jinak tam byla ženska si to zaplatila a odpolko měla výsledek hotovej asi bych do toho taky šla na tvem mistě nejistota je hrozna :unamused:
26. zář 2013 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to teda asi zitra prubnu. . .na kolik to asi vyjde?
26. zář 2013 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikura ja mylela, ze kolem stovky, dvou...ale nekdo nekde psal, se snad tri...kazdopadne v porovnani se stresem a penezi za testy...sla bych do toho.
26. zář 2013 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo holky vy se dneska nějak činíte,vůbec vás neztíhám číst.
@blannie no zkusím další test zítra,ať to mám ob den,jestli bude proužek sílit. Vzhledem k těhotenství na jaře si ani nepřipouštím,že bych měla najednou anovulační cykly,ale docela mě děsíte..
26. zář 2013 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nonni:tak to neni katastroficke:grinning:a udelaji mi to i kdyz jsem nastydla,docela dost :frowning2:
26. zář 2013 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikura jj, ani nemusis byt nalacno...i kdyz ja vzdycky byla:slight_smile:
26. zář 2013 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni stalo to 250 kč ta pani si to platila
26. zář 2013 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Jsem 1DC:grinning:HuraaaaB-)
26. zář 2013 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@blannie Já už ten prášek beru tak automaticky, že mám někdy problém si vzpomenout, jestli jsem si ho vzala :slight_smile: Na Národní chodí kámoška, já momentálně na Zbraslav a předtím jsem chodila na dětské na Karlov.
@vejunka87 Mám pocit, že s ní má problémy každý druhý. Ještě, že když se léčí, není to tak hrozné, jako jiné nemoci. Třeba známá má endometriozu a je dost možné, že jí nevyjde ani umělé oplodnění :frowning2:

Jinak souhlasím, že je dost těžké nemyslet na to, jestli se zadaří. I s vysledováním ovulace mám problém (jen na ní pomyslím, už mám příznaky :grinning:), ale říkám si, že příroda to určitě dobře zařídila, aby v době ovulace měla žena největší chuť na sex :wink:
26. zář 2013 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smisca Já za sebe teda musím říct,že největší chuť na sex mám zrovna když nemůžu :sweat_smile:
26. zář 2013 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikura No tak sláva :slight_smile:
26. zář 2013 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ceekanka A není to spíš tím, že zakázané ovoce chutná nejlíp? :grinning:
26. zář 2013 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smisca No,možná že to tak bude :grinning:
Jinak teda souhlasím,že je to zajimavé,jak naše tělo reaguje.. Třeba jak píšeš,když myslíme na ovulku,nebo pak na těhu,tak hned máme příznaky :slight_smile:
26. zář 2013 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka JJ, všechno je to v hlavě.
Si říkám, že jsem ostuda - ještě to není zas tak dávno, co jsem ze školy, ale moc si z biologie nepamatuju. Ale těším se, že se tady všechno potřebné dozvím. A jestli neotěhotním do půl roku, tak asi začnu měřit BT, ať to tvoje tělo taky poznám líp...
26. zář 2013 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smisca No já si tady taky kolikrát připadám jako zaostalec. A s tou biologií,myslím,že kolikrát by nám byla k ničemu jak si to tělo dělá co chce. Já jsem nervní už teď,když se nám to nepodařilo hned první měsíc,ale protože jsem ovu nikdy nehlídala a nevím pořádně kdy ji mám,tak teď poprvé testuju.
26. zář 2013 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka jé, to né, já tě nechci děsit :wink: Já jsem zkoušela každý den, protože kdybych nezkoušela, tak bych asi zrovna zmeškala ten den, kdy to bylo pozitivní :grinning:
26. zář 2013 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie No a to mě právě zajimá. Já si totiž myslela,že když mám jeden den slabounkýho douška,tak druhý den nemůže být čára jak hrom,že to bude postupně sílit a tak to nemůžu propást,když budu testovat ob den :sweat_smile:
26. zář 2013 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka Mrkni par stranek zpet na fotku mojich o. testu, ty jsou jasnym dukazem :grinning: Na druhou stranu silit muze a nemusi. Ja jsem testovala poprve, takze jsem o tom nemela ani tucha a na testu jsem videla jen ducha, den pote cara se zjevila a ja sveho muze hned radsi oj**a :confused: :sweat_smile: :grinning:
26. zář 2013 ve 23:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
ahojik holky tak se jdu přiznat :sweat_smile: :confused: sem řikala že nebudu testovat a ja střevo testovala :sweat_smile: :zipper_mouth: :zipper_mouth: včera tam nebylo nic dneska je tam nijakej stin tak nechapu bud si ze mě ten test utahuje nebo ukazuje že bude menzes :confused: :confused: :confused:
27. zář 2013 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie Ty máš dokonce i básnický střevo? :grinning: Skvěle jsi to napsala.. No nic,dneska jsem 9DC,tak zkusím zase testnout,jak se bude papírek chovat u mě :slight_smile: Pak se příjdu zase poradit :sweat_smile:
27. zář 2013 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@asus no nic nevidíma,le si je to fotkou,nevím,každopádně pidi duchy mi dělal mamatest před MS,jak je to u jiných testů nevím,nebo to bude těhu,nic pidi nic mi ukázla test 9DPO 11DPO z nic u bylo něco a teď je ztoho už 10mm obr :grinning:
27. zář 2013 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino je tam takovej stin taky to nechapu a test je Dr max no uvidime co bude taky se nijak nevzrušuju :sweat_smile: :zipper_mouth: nat stinem jen sem testovala předtim a nic tam nebylo a dneska sti třeba je to rozmazana barva :wink:
27. zář 2013 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino je tam vidět takovej prapodivnej stín, ale podle mě je uplně jinde, než by byla čárka pro pozitivitu
@asus
27. zář 2013 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@saminomimino
@chris_n no tak si mě pobavila sem našla doma ještě mamatest a udělala a hle zase nijakej duch :confused: :sweat_smile: :unamused: kašlu na to asi to fakt nic neznači jen ukazuje že přileze menzes pak by ten tes mohli přejmenovat na menstruačni test :grinning: :grinning:
27. zář 2013 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
mamatest
27. zář 2013 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek