• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 :-)

12. prosince 2013 
kdo je další čekatelkou na čárky nebo MS??
29. srp 2013 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já až 13-14.9...tak uvidíme...cyklus mám po 29 dnech
29. srp 2013 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@saminomimino taky držim pěsti :dizzy_face:
29. srp 2013 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, držím vám pěsti, ať už brzy najdete své vytoužené dvě čárky :slight_smile: Já se asi definitivně přidám do skupiny snažení od října :grinning: Teda klidně bych do toho šla hned, jenže škola, práce... Mimi by se nám "hodilo" až tak za rok... Tak uvidíme :slight_smile:
@saminomimino Ty ještě studuješ? Četla jsem nějaký tvůj příspěvek v tom smyslu, ale asi tě neznám ze skupiny Studující maminky. Co studuješ, jestli se můžu zeptat? A jak to jde se třemi dětmi? :slight_smile:
29. srp 2013 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino jasně :slight_smile: já beru hodně věcí s nadhledem :slight_smile: a to by měl každý, protože v dnešní době to ani jinak nejde :slight_smile: a děkujeme
29. srp 2013 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky holky,večer jsem ani neměla casik sem nakouknout...přijela jsem z noční a ani jsem nesla spát a jeli jsme s mužem pro malou k babičce,brecela tam a chtěla domů,tak jsme tedy jeli :-P .....pak rychle něco uvařit,poklidit,zabavit děcka a pak jsme s mužem večer koukali na Plzeň a u té jsem usnula jak špalek.....
29. srp 2013 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak,nechci tu nejako prosazovat svoje názory,ale nebylo by fajn si tu vytvořit nějakou tabulku pro ty,co sem budou chodit pravidelne,abychom měli přehled,kdo který je DC a měli přehled,kdo by mohl testovat?v té druhé diskusi,kam chodím,tak tam byla holcina,co to každý den aktualizovala,nebo si to zaktualizovala holcina,které třebas přišla mrška driv a plus jsme si tam psali,kolikátý měsíc se snažíme.....jako napriklad marokanek1111.......4DC....2.pokus.... je to jen názor....pro mě to bylo vždy fajn,nemusela jsem to alespoň psat pořád do diáře :grinning:
29. srp 2013 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@marokanek1111 Ahojky, já bych byla pro :slight_smile: Také to pořád hledám a počítám jak blb:slight_smile: Jinak na fotečce,to je to naše 4,5 měsíční štěńátko - Nellinka, kterou jsme si pořídili abych nebyla doma sama:slight_smile:Je jí už kus...má asi 6kg a vyfotit se s ní je nadlidský úkol :slight_smile:
29. srp 2013 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@marikura. Tak pokud nás bude víc,tak by jsme to mohli nejako zpytlikovat. :slight_smile: .museli by jsme tu napsat ty DC a pokusy...
29. srp 2013 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marikura. jinak moc krásný pejsanek....my máme doma dva,jednu starší dámu a jedno roční stenatko :slight_smile:....jsou to takoví milackove "do každého pocasi"
29. srp 2013 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@liss_durman ve skupině studujících matek nejsem,začínám studovat první rok,po bujarém mládí,si teď na stará kolena dodělávám maturu,i když pracuji z domu a v budoucnu bych si i tak mohla slušně vydělat,mít maturu je nutný základ,mám ambice i na vyšší škollu,ale myslím že po prváku se třema dětma doma budu mluvit jinak :grinning:
29. srp 2013 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marokanek1111 s tabulkou souhlasím,kdo se toho ujme,já na to čas fakt mít nebudu :unamused:
29. srp 2013 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, máme teď první měsíc snažení nanečisto... tzn. snažení v "neplodné" dny :grinning: Příští cyklus už to rozjedem naplno. Bohužel mám dost nepravidelnou ms, zatím nedorazila, už jsem 38DC :unamused: Už aby tu byla...a nebo nebyla na hooodně dlouho :grinning:
29. srp 2013 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tabulku klidně můžu mít na starosti, času mám dost :slight_smile:
29. srp 2013 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
heh, já už jsem dokonce 39 DC :confounded:
@marikura Ten je krásnej!!! Přesně takovýho jsem taky chtěla, ale bála jsem se tý jeho energie... tak máme doma dvouletýho cotonka a energie má za deset russlů :slight_smile:
29. srp 2013 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marokanek1111 super napad :wink:
29. srp 2013 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikura u nas mame rotvajlkera je to mazel rodinej :wink:
29. srp 2013 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak já se taky pochlubím :grinning: Mazlík č.1 a mazlík č.2 .... teď ještě toho mazlíka č. 3 nejlépe v klučičím :grinning:
29. srp 2013 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@asus To je slaďouš! Ale jakože respekt z něho teda mám :sweat_smile:
29. srp 2013 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
posílám nástřel tabulky.... co by tam ještě mohlo být? Jak vidno, jsem optimista :grinning: :sunglasses:

přezdívka........................měsíc snažení.......................DC......................DPO....................poz. TT................ TP
29. srp 2013 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@saminomimino No tak držím palce :slight_smile: S tím bujarým mládím jsme na tom podobně :grinning: Taky jsem si dodělávala maturitu, podařilo se mi to před rokem a teď pokračuji dále. I s jedním dítětem jsem z té školy lehce KO :grinning: Ale zastávám názor, že když se chce, všechno jde...
29. srp 2013 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie no respekt musi bejt :grinning: přeci jen ma 60 kg :grinning:
29. srp 2013 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu k vám? Jsem i ve skupině snažení od léta, ale koukám, že tady jsou milovnice psíků :slight_smile: JInak HA neberu od léta, včera přišla mrcha.. :angry: tak se těším až bude po všem a pustíme se do dalšího kola snažení :grinning: A taky přidávám fotku našeho mazlika,
@marikura je stejný jako ten váš, akorát ho v létě necháváme vystříhat na krátko, aby mu nebylo horko a natahal domů na chlupech čurbes :slight_smile:
29. srp 2013 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@asus téda, to je pořádná váha! to by toho našeho šestikilovýho zašláp :grinning: Zato může ten váš v pohodě vozit kočár :grinning:
29. srp 2013 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@blannie kočar už nevozime ale saně taha s malou :grinning: v zimě když je linej bracha 18 let tahat
29. srp 2013 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie Tak to jsem moc ráda,že se toho někdo ujme... :wink:
a byla bych pro,kdyby se to v té tabulce řadilo,podle DC...aby to bylo co nejpřehlednější?....
29. srp 2013 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 tak jo, super :slight_smile: jdu na to...

holky, kdo chcete, pošlete mi prosím údaje, ať můžem začít tabulkovat :sunglasses:
29. srp 2013 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak koukám,že tu ukazujete ty miláčky,tak tu jsou ti moji :wink:
29. srp 2013 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@blannie Tak já jsem dnes 4DC...2 měsíc snažení.....DPO ještě není :wink:
29. srp 2013 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tabulka:

přezdívka........................měsíc snažení.......................DC......................DPO....................TT................ TP
marokanek1111.........................2..................................4......................... -----
blannie.........................................0.................................39.......................... ? ....................... -

ještě vylepšení.. u TT budem zadávat výsledky, pokud budem ten den testovat , - negativní, + pozitivní :slight_smile:
29. srp 2013 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek