Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 🙂

Ahojky, jmenuji se Míša a je mi 26 let. S manželem jsme si říkali,že by jsme se mohli pokusit o mimčo...najde se tu také někdo kdo se snaží od srpna?🙂
saminomimino
29. srp 2013
kdo je další čekatelkou na čárky nebo MS??
marikuraautor
29. srp 2013
já až 13-14.9...tak uvidíme...cyklus mám po 29 dnech
asus
29. srp 2013
@saminomimino taky držim pěsti x-)
liss_durman
29. srp 2013
Holky, držím vám pěsti, ať už brzy najdete své vytoužené dvě čárky 🙂 Já se asi definitivně přidám do skupiny snažení od října 😃 Teda klidně bych do toho šla hned, jenže škola, práce... Mimi by se nám "hodilo" až tak za rok... Tak uvidíme 🙂
@saminomimino Ty ještě studuješ? Četla jsem nějaký tvůj příspěvek v tom smyslu, ale asi tě neznám ze skupiny Studující maminky. Co studuješ, jestli se můžu zeptat? A jak to jde se třemi dětmi? 🙂
cameliee
29. srp 2013
@saminomimino jasně 🙂 já beru hodně věcí s nadhledem 🙂 a to by měl každý, protože v dnešní době to ani jinak nejde 🙂 a děkujeme
marokanek1111
29. srp 2013
Ahojky holky,večer jsem ani neměla casik sem nakouknout...přijela jsem z noční a ani jsem nesla spát a jeli jsme s mužem pro malou k babičce,brecela tam a chtěla domů,tak jsme tedy jeli 😛 .....pak rychle něco uvařit,poklidit,zabavit děcka a pak jsme s mužem večer koukali na Plzeň a u té jsem usnula jak špalek.....
marokanek1111
29. srp 2013
Jinak,nechci tu nejako prosazovat svoje názory,ale nebylo by fajn si tu vytvořit nějakou tabulku pro ty,co sem budou chodit pravidelne,abychom měli přehled,kdo který je DC a měli přehled,kdo by mohl testovat?v té druhé diskusi,kam chodím,tak tam byla holcina,co to každý den aktualizovala,nebo si to zaktualizovala holcina,které třebas přišla mrška driv a plus jsme si tam psali,kolikátý měsíc se snažíme.....jako napriklad marokanek1111.......4DC....2.pokus.... je to jen názor....pro mě to bylo vždy fajn,nemusela jsem to alespoň psat pořád do diáře 😃
marikuraautor
29. srp 2013
@marokanek1111 Ahojky, já bych byla pro 🙂 Také to pořád hledám a počítám jak blb🙂 Jinak na fotečce,to je to naše 4,5 měsíční štěńátko - Nellinka, kterou jsme si pořídili abych nebyla doma sama🙂Je jí už kus...má asi 6kg a vyfotit se s ní je nadlidský úkol 🙂
marokanek1111
29. srp 2013
@marikura. Tak pokud nás bude víc,tak by jsme to mohli nejako zpytlikovat. 🙂 .museli by jsme tu napsat ty DC a pokusy...
marokanek1111
29. srp 2013
@marikura. jinak moc krásný pejsanek....my máme doma dva,jednu starší dámu a jedno roční stenatko 🙂....jsou to takoví milackove "do každého pocasi"
saminomimino
29. srp 2013
@liss_durman ve skupině studujících matek nejsem,začínám studovat první rok,po bujarém mládí,si teď na stará kolena dodělávám maturu,i když pracuji z domu a v budoucnu bych si i tak mohla slušně vydělat,mít maturu je nutný základ,mám ambice i na vyšší škollu,ale myslím že po prváku se třema dětma doma budu mluvit jinak 😃
saminomimino
29. srp 2013
@marokanek1111 s tabulkou souhlasím,kdo se toho ujme,já na to čas fakt mít nebudu :-|
blannie
29. srp 2013
Ahoj, máme teď první měsíc snažení nanečisto... tzn. snažení v "neplodné" dny 😃 Příští cyklus už to rozjedem naplno. Bohužel mám dost nepravidelnou ms, zatím nedorazila, už jsem 38DC :-| Už aby tu byla...a nebo nebyla na hooodně dlouho 😃
blannie
29. srp 2013
Tabulku klidně můžu mít na starosti, času mám dost 🙂
blannie
29. srp 2013
heh, já už jsem dokonce 39 DC :-S
@marikura Ten je krásnej!!! Přesně takovýho jsem taky chtěla, ale bála jsem se tý jeho energie... tak máme doma dvouletýho cotonka a energie má za deset russlů 🙂
asus
29. srp 2013
@marokanek1111 super napad 😉
asus
29. srp 2013
@marikura u nas mame rotvajlkera je to mazel rodinej 😉
blannie
29. srp 2013
Tak já se taky pochlubím 😃 Mazlík č.1 a mazlík č.2 .... teď ještě toho mazlíka č. 3 nejlépe v klučičím 😃
blannie
29. srp 2013
@asus To je slaďouš! Ale jakože respekt z něho teda mám :-N
blannie
29. srp 2013
posílám nástřel tabulky.... co by tam ještě mohlo být? Jak vidno, jsem optimista 😃 😎

přezdívka........................měsíc snažení.......................DC......................DPO....................poz. TT................ TP
liss_durman
29. srp 2013
@saminomimino No tak držím palce 🙂 S tím bujarým mládím jsme na tom podobně 😃 Taky jsem si dodělávala maturitu, podařilo se mi to před rokem a teď pokračuji dále. I s jedním dítětem jsem z té školy lehce KO 😃 Ale zastávám názor, že když se chce, všechno jde...
asus
29. srp 2013
@blannie no respekt musi bejt 😃 přeci jen ma 60 kg 😃
mihis
29. srp 2013
Ahoj holky, můžu k vám? Jsem i ve skupině snažení od léta, ale koukám, že tady jsou milovnice psíků 🙂 JInak HA neberu od léta, včera přišla mrcha.. ]-( tak se těším až bude po všem a pustíme se do dalšího kola snažení 😃 A taky přidávám fotku našeho mazlika,
@marikura je stejný jako ten váš, akorát ho v létě necháváme vystříhat na krátko, aby mu nebylo horko a natahal domů na chlupech čurbes 🙂
blannie
29. srp 2013
@asus téda, to je pořádná váha! to by toho našeho šestikilovýho zašláp 😃 Zato může ten váš v pohodě vozit kočár 😃
asus
29. srp 2013
@blannie kočar už nevozime ale saně taha s malou 😃 v zimě když je linej bracha 18 let tahat
marokanek1111
29. srp 2013
@blannie Tak to jsem moc ráda,že se toho někdo ujme... 😉
a byla bych pro,kdyby se to v té tabulce řadilo,podle DC...aby to bylo co nejpřehlednější?....
blannie
29. srp 2013
@marokanek1111 tak jo, super 🙂 jdu na to...

holky, kdo chcete, pošlete mi prosím údaje, ať můžem začít tabulkovat 😎
marokanek1111
29. srp 2013
Jinak koukám,že tu ukazujete ty miláčky,tak tu jsou ti moji 😉
marokanek1111
29. srp 2013
@blannie Tak já jsem dnes 4DC...2 měsíc snažení.....DPO ještě není 😉
blannie
29. srp 2013
tabulka:

přezdívka........................měsíc snažení.......................DC......................DPO....................TT................ TP
marokanek1111.........................2..................................4......................... -----
blannie.........................................0.................................39.......................... ? ....................... -

ještě vylepšení.. u TT budem zadávat výsledky, pokud budem ten den testovat , - negativní, + pozitivní 🙂