• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 :-)

12. prosince 2013 
@asus Já tam tedy ducha vidím :slight_smile: Ono na fotkách je to vždycky dost blbě vidět.. já ducha kolikrát vyfotila a na fotce nic :unamused: Každopádně tolik duchů je znamení... já měla vždycky na jednom testu a na jiných nic, tohle už je podezřelý :wink: Že by??? :sunglasses:
27. zář 2013 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. zář 2013 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus Kdyby sis chtěla hrát, tak můžeš zkusit ovutest, ten by mohl ukazovat silnější čárku, test může reagovat na rané těhotenství silnější čárkou než test těhotenský (mám z netu viz. zjišťování těhotenství ovulačním testem)....
27. zář 2013 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blannie ja nevim pžijde mě to divne že furt duch před menzes :unamused: doufam že to fakt neukazuje menzes jinak to budu použivat obraceně :grinning: :grinning: :grinning: ovu test už nemám prdim na to uvidim bud něco bude nebo ne sem tele že testuju .je mě tam radši nepiš do tabulky ani ducha :slight_smile:až tam něco bude určiteho tak to tam dame :slight_smile:
27. zář 2013 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus tady to vidím,ale je fakt že ten můj duch před MS by vyfotit ani omylem nešel,takovýto duch byl teď na těch 9 DPO a sílil,kdy čekáš MS?
27. zář 2013 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino čekam za dva dny :confused: ale je to divný no mamatest to ukazal vic a nebylo to s rani moče :unamused: je to pomatený prostě stejně musim počkat :rolling_eyes: a zda to dostanu tak to budu použivat na to kdy přijde :grinning:
27. zář 2013 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus no víš jak to bylo minule,asi bych to neřešila a nechala to po MS,když nedorazí
27. zář 2013 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino taky si řikam pravě že sem poučena od minula prostě počkam :wink: jen sem ženska zvědava
27. zář 2013 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@asus Já se divím, že se takto zbytečně stresujete a testujete ještě před MS...já bych testovala nejdřív tak den dva poté, co by očekávaná MS nedorazila.
27. zář 2013 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 no jo někdy se to nedá vydrže,vždy jsem čekala po MS,teď naposled,jsme v jakémsi opojení testla 9DPO a k mému úžasu cosi vylezlo a to cosi sílilo a opravdu je v bříšku,takže někdy se to vyplatí,někdy je pak více zklamání,ale tuhle zkušennost naštěstí nemám :dizzy_face:
27. zář 2013 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky:slight_smile: Dnes je ta tabulka mnohem hezčí než minulé dny :sunglasses:
27. zář 2013 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 no ju ja vim, ale myslim že se do takoveho stupně taky časem dostanete :wink:
27. zář 2013 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. zář 2013 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@asus jojo, ducha zítra smáznu, jsem se nechala unést :grinning: pokud ovutest nemáš, tak na něj prď, já jen, kdybys jich měla hodně :slight_smile:
27. zář 2013 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blannie :--)hodna
27. zář 2013 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holčiny,tak já na mimčo zatím asi prdím,dokud bude mít manžel takovou debilní práci,tak se to stejně nepovede :frowning2: Měl přijet včera večer,ovu test byl krásně pozitivní a nakonec musí v práci zůstat další týden,takže se 14 dní neuvidíme :frowning2: Ach jo,proč si člověk musí vybrat jestli bude bydlet nebo bude mít rodinu :frowning2: Jinak Vám všem ostatním přeju brzké // na těhu testech :slight_smile:
27. zář 2013 ve 22:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozaruska Ahoj, snažit se můžete pořád, ale je fakt, že to je na palici :frowning2: Vybírat si mezi rodinou a bydlením nemusíte.. rodina může přijít, sice trochu později, ale pár měsíců sem tam není rozhodující... :wink: Nesmutni, třeba se zadaří příští měsíc :wink: A buď ráda, že myslíte na bydlení už teď. My to nějak podcenili a teď jsme ve stejné situaci jako ty, jen jedno dítě už máme a chceme druhé, takže to je možná ještě horší, že máme víkendového i tatínka, nejen manžela :frowning2:
27. zář 2013 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozaruska Prosím, chtěla bych se tě zeptat, jaké máš zkušenosti s Nosifolem po ovulaci. Od ovulace mě pobolívá břicho, někdy jsou bolesti docela silné, teď už se drží uprostřed a mám pocit hrozně nafouklýha břicha a bolesti na ms, i když má přijít až za dlouho. Tak jestli po něm nemáš něco podobného... :unamused:
27. zář 2013 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile: tak ovulka se blíží a u me tento měsíc ani snazeni neprobehne,pac jsem nekde nabrala kvasinky :( nevíte co je ba to nejlepší?Nevim kde jsem to nabrala :( ale místo sexiku bude léčení ať to nedostane přítel :(
28. zář 2013 ve 04:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. zář 2013 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulik81 To je smůla :frowning2: Snad se jich rychle zbavíš, jsou to děsný prevíti :unamused:
28. zář 2013 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak další víkend sama a nejspíš i ten další :frowning2: Doufám, že ten jeden víkend snažení v měsíci k něčemu byl :confused: Bolí mě břicho jak na ms, tak uvidím, co se z toho vyklube.
28. zář 2013 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blannie je snad mimčo ne?třeba to stačilo někdy stači malo :wink: mě taky dneska zabolelo břicho no uvidime co bude :unamused:
28. zář 2013 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie na MS je brzy ne?držím palce:slight_smile:
28. zář 2013 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus u tebe je to napínák,držím palce všechny co mám :dizzy_face:
28. zář 2013 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino děkuji hodna :dizzy_face: sem sama zvědava co bude :unamused: četla sem hodně po netu a všude pišou že ty duchy nic neni tak si počkam stejně musim
28. zář 2013 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus někdy duch nic není, někdy je,záleží zda je to duch opravdu z HCG,vydrž no.. :wink:
28. zář 2013 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino ja vim no :pensive: ale už sem nijaka hotova si řikam že už nam asi neni přano :pensive: předtim biochemko pak zase nic :frowning2:
28. zář 2013 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus ale určitě ne,jen si dává na čas,druhátko nám přišlo až za 5 měsíců ani první nebylo hned a ty dvě poslední okamžitě bez snahy,takže asi to záleží i na dušičce jak si vás rychle vybere :wink:
28. zář 2013 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@saminomimino ja vim no asi je to taky už věkem u mě :unamused: :wink: diky :wink:
28. zář 2013 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek