• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 :-)

12. prosince 2013 
@asus a kolik ti je smím li se ptát?A dítko už nějaké máte nebo ne?
28. zář 2013 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino je mě 37 let :sweat_smile: a děti mam 2 syna bude mu 19 let a dceru budou ji 3 roky :wink:
28. zář 2013 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@asus tak to by mělo přece jít když už to šlo 2x,určitě :dizzy_face:
28. zář 2013 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino no na dcerku sem čekala přes rok :sweat_smile: :slight_smile: uvidime no nechame to na přirodě :slight_smile:
28. zář 2013 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus může to trvat déle,někdo to tak má,ale určitě to příjde
28. zář 2013 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@saminomimino spiš mě štve že ty testy ukazuji takove blbosti :angry:
28. zář 2013 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus no je to zvláštní,minule to asi fakt těhu bylo ale neudrželo se,údajně každá druhá žena má zasebou několk takových těhu které odejdou s MS anebýt těstů ani o tom nevím,proto je fakt lepší počakt den dva po MS
28. zář 2013 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino jj je to to tak ale to by sme neměly bejt zvědavky že? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. zář 2013 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@asus no jó, mimčo, já zapomněla :grinning: Posledních pár cyklů mě v druhé půlce břicho bolí, teď trochu víc, tak uvidím... Ty se to za chvíli dozvíš :wink: Je týrání mít tak dlouhý cyklus, ms mám mít až za 10 dní :unamused: A jen mezi námi - myslím, že ti to vyšlo :wink:
28. zář 2013 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino jojo, brzo je, děkuju :wink:
28. zář 2013 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie Tak to je fakt ještě horší,mít víkendového i tatínka je blbý :frowning2: Jinak s tím Nosifolem takové problémy nemám,ze začátku jsem měla zažívací potíže,ale teď už je to v pohodě..Bereš ho jen chvíli,tak setrvej,třeba se to ustálí :slight_smile:
28. zář 2013 v 18:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie no si hodna že si to mysliš ale ja nevim no břicho mě dneska trochu bolelo a prsa mam taky cela bolava myslim že zase doleze ta blba menstruace :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:
28. zář 2013 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus :frowning2: a jak dlouhý máš cyklus?
28. zář 2013 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie prav.po 28 dnech tak se rozhodne dnes nebo zitra :wink:
29. zář 2013 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus a MS nic?
29. zář 2013 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. zář 2013 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, @blannie a @asus držím vám pěsti,ať Vám to dopadne,je to tady teď dobrý vzrůšo :slight_smile:

Já testuju ob den ovu - tak ji snad propásnout nemůžu. Dneska je možná testovací proužek o něco maličko silnější. Ovulka by měla teoreticky dorazit někdy kolem 15DC(jestli je zhruba v polovině cyklu),tak je snad ještě čas.
29. zář 2013 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@saminomimino zatim nic
29. zář 2013 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus koukám, že máme stejný den cyklu...jak se cítíš, nějaká změna :slight_smile:? Plánuješ test? No aspoň víš, kdy byla ovu, to já vůbec netuším... :unamused:
29. zář 2013 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen ja počkam dneska nebo zejtra to mam dostat takže už počkam.citim se tak že mě bolej prsa šileně ale to bude asi k menzes uvidim co bude zitra :wink:
a ty si netestovala nikdy ovulku kdy ti chodi?
29. zář 2013 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus No my se "snažíme" teprv druhý měsíc, zatím netestuju ani neměřím spíš nechávám na přírodě.., já čekám MS zítra nebo v úterý, jestli bude cyklus dlouhý jako minulý měsíc...
29. zář 2013 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eeen aha tak uvidime no ja mam syna bude mu 19 let ten šel rychle ani sem nevěděla že bude mimi,a dcerku skoro 3 roky a na tu sme čekali přes rok ,tak uvidime zda se ještě dočkame třetatka děti sou pro mne vše dcerku si uživam nejvic je to moje sluničko male :dizzy_face: asi proto že sem už starši
29. zář 2013 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus Tak my čekáme teprv na prvňátko :slight_smile:
29. zář 2013 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eeen tak držim pěsti at nečekate dlouho :wink:
29. zář 2013 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus děkuji a taky držím pěsti,ať to vyjde,nejlépe ať mrcha zítra nedorazí :slight_smile:
29. zář 2013 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ceekanka Jojo, vzrůšo to je :grinning: Nějak zjišťuju, že to "snažení" asi není nic pro mě, pořád se pozoruju a čekání mě ubíjí :unamused: Jestli to nevyjde, tak tomu od příštího měsíce nechám volný průběh, jinak zešedivim... :sunglasses:
29. zář 2013 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie :sunglasses: taky sem si to řikala :sweat_smile: :sweat_smile: když sem byla na brigadě nebyl čas se pozorovat a ted se furt jlidam jak střevo :confused:
29. zář 2013 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie To já taky,ale myslím,že když ženská po miminku opravdu touží a cíleně se snaží,tak to bez toho ani nejde. V únoru jsem se moc nepozorovala,protože jsme zrovna ten měsíc měli s přítelem dost hektický a řešili rodinné problémy,milovali jsme se maximálně dvakrát a tak jsem pak nevěřila svým očím,když jsem našla //. Teď,když miminko opravdu chci,protože už jsem zažila ten pocit,jaké to je,tak je to jiné :slight_smile:
29. zář 2013 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus hlavně to vůbec neutíká.... :frowning2: celý den doma s prckem, to je na palici :sweat_smile:
@ceekanka jojo, přesně... měla by existovat pracovní neschopnost na snažení, protože člověk stejně nemyslí na nic jiného .-)
29. zář 2013 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
Ahoj:slight_smile: Tak zase víkend za náma..utíká to rychle....ale ať už je středa...začneme se znovu nažit :slight_smile:
29. zář 2013 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek