• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 :-)

12. prosince 2013 
@marikura Ahoj :wink: Počkej, až se ti to překulí do druhý půlky, to bude utíkat sakra pomalu :grinning: A já jak píšu každý den tabulku, tak to mám pořád na očích :sunglasses: Jaký byl víkend? :wink:
29. zář 2013 ve 23:18  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
blannie:vikend byl silenej,v patek jsem lehla a tak jsem mela paralen atd. a v sobotu jsme meli akci,tak to byla slivovice,zelena,palava a dal ani nevimB-)
30. zář 2013 v 07:40  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojik ženy tak menzes nikde ,udělala sem si test a nechapu to :unamused: co si o tomto myslet :unamused:
30. zář 2013 v 07:40  • Odpověz  • To se mi líbí
něco to ukazuje ale nevim trochu sem to zatmav.jestli to ukazuje blbosti tak už nebudu věřit a ni testum od DR max :angry:
30. zář 2013 v 07:47  • Odpověz  • To se mi líbí
blannie@ nikam zatim nic nepiš uvidim co to ukaže dal nebo zda přileze menzes :wink:
30. zář 2013 v 07:52  • Odpověz  • To se mi líbí
jestli to fakt ukazuje přichozi menzes tak nechapu jak ty testy reagujou uvim dneska zda menzes doleze během dne :unamused:
30. zář 2013 v 08:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@asus nevím možná máš i nějako poruchu a HCG máš zvíšené,nevím no.....a nebo si v tom
30. zář 2013 v 08:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@saminomimino ja už si připadam jak cvok :unamused: no počkam zda ta menzes přileze je to divne už
30. zář 2013 v 08:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@asus příjde mi to stejné měla by sílit,uvidíš
30. zář 2013 v 09:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@saminomimino hm no ja na to už kašku,ukazuje to furt nijake bludy a fakt nevim co si o tom myslet asi maš pravdu takže to zase ukazuje určitě přichozi menzes :pensive:
30. zář 2013 v 09:13  • Odpověz  • To se mi líbí
no hoky tak je asi dořešeno začal sem trochu špinit zatim je malinko s vytokem ale asi to přijde no :frowning2: tetsty mě ukazujou prostě přichozi menzes :pensive: :pensive: :confounded: .testovani u mě nema cenu prostě dřiv jak po vynechani tak třech dnech menzes :frowning2:
@blannie prosim smaž mě s tabulky nebudu tu prudit když to na mě všechno takkhle vždy dopadne :pensive: :pensive: moc vam držim pěsti budu sem k vam nakukovat a mocinky vam držet pěsti :slight_smile:
30. zář 2013 v 09:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@asus :frowning2: to mě moc moc mrzí :frowning2: :frowning2: :frowning2: opravdu chceš smazat? :frowning2: Kdyžtak pak zas napiš a já tě hrozně ráda přidám, moc bys nám tu chyběla... Už se ale vidím stejně, je to na psychiku neskutečně náročný, hlavně, když člověk doufá a ono to nevyjde. Já jsem neskutečně věřila, že se to povede a začínám o tom pochybovat.
30. zář 2013 v 09:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@marikura teda, ty jedeš... já měla taky tak náročnej víkend, že na mě něco leze. :slight_smile: Uživej si to, s mimčem se to pak slije všechno do jednoho dne a ani nepoznáš, že je nějaký víkend :grinning:
30. zář 2013 v 09:58  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
30. zář 2013 v 10:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@blannie no opravdu mě s tabulky smaž je to opravdu naročný a nijak to nedávám fakt se moc pozoruju a sem cela rozhozena , ale slibuju že sem na vas budu chodit koukat i psat a fandit vam :wink: takže tu budu vlastně jen nebudu v tabulce aby mě to rozhazovalo :wink:
taky ti moc držim pěsti
30. zář 2013 v 10:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdravím vás a připojuji se.:slight_smile: My od konce srpna chceme druhé štěstí, tak snad k nám najde cestu. Nic neměřím, jen doufám, zatím. 2 dny čekám na ms, je mi furt divně, ale test před 4 dny bílý, tak uvidíme. Ať jsme tu všechny brzy v očekávání pokladů. :wink:
30. zář 2013 v 10:07  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
blannie:no vsak mi vcera bylo trosku kruteB-)ale kazdy na me,pojd na panaka,treba to je tvuj posledni. . .tak to se nedalo odmitnout:grinning:S detma to pak uz nepujde noo
30. zář 2013 v 11:21  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Vosinka:vitam Te tu:slight_smile:Snad se brzo budeme vsichni radovati:wink:
30. zář 2013 v 11:22  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky...dlouho jsem tu nebyla...vůbec nic nestíhám...jsem zmordovaná jako kůň.....stěhujeme ten nábytek,pak musíme uklíet tady i tam...a tam je takový bordel,že i já,jako sestra,která je zvyklá na ledacos hrozného,tak jsem měla co dělat,abych neházela šavli :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....fakt ženská od dvou dětí,ještě k tomu realitní makléřka...to není u mě ženská,ale prase.....pořídila jsem si z práce rukavice a roušku a všechno..od chodby až po poslední pokoj projde savem..... :rolling_eyes: ...ted chlap je nervozní,protože jsem měla pracovní víkend,takže jsem mu nemohla pomoct a do toho mě totalně skolila chřipka,všechno mě bolí...včera jsem to už v práci nedávala.....dneska se snažím do sebe soukat čaj a česnek a já nevím,co všechno ještě,ale moc to nezabírá a večer zase kráčím na noční...ráno jsem musela s děckama na kontrolu k dr.,tak naštěstí jsou zdravé...uff....pak jsem letěla na tu gyndu a tedko vařím oběd...musím tu poklidit a měla bych vyrazit do toho bytu uklízet.....a spát před noční tedy asi nepůjdu a jestli skončím se zápalem plic,tak bude vymalováno úplně :angry:
Jinak na té gyndě...dr. si samozřejmě nepamatovala jaký mail jsem jí posílala,tak jsem jí to musela znovu odvyprávět,co mám tedko za problémy a co jsem měla dřív...no než to všechno vyhledala,tak mě tam div nenařkla z toho,že si vymýšlím....řekla jsem jí,že mám rozházený cyklus a ona,že prý rozházený cyklus je to,když MS třeba měsíc nepřijde....že to,co mám já,tak prostě chodí MS v jiný den :angry: .....pak jsem jí vyprávěla o té laparce,musela jsem se s ní hádat,kdy jsem otěhotněla,kdy jsem o to přišla...atd......nakonec to všechno našla a usoudila,že mám pravdu...udělala ultrazvuk a ejhle,já už prý mám po ovulaci..že prý to na to vypadá....i dle sliznice..tak se mě ptala,jestli jsme měli styk o víkendu...no samo,že neee,když máme takovou honičku a je mi blbě...a k tomu všemu mi ukazuje kalendář ovulaci až někdy 16DC :angry: ...tak prý to máme zkusit ještě dnes...ale to zase není kdy...když máme děti doma a já jdu na noční :frowning2: ......no a napsala mi utrogestan...od 15-25 DC a pak za měsíc se mám objednat přesně na 10DC a zkontrolujeme znovu ovulku a když u mě uvidí,že vše funguje a dva měsíce se nebude nic dít,tak pošle chlapa na spermio...a když já budu mít problém s ovulkou,tak mi napíše prášky na tvorbu vajíček....takže nakonec z toho vyjdu celkem vítězně :unamused:

@asus Ahojky kočko...moc mi mrzí,že to nevyšlo...myslím,že by jsi se neměla mazat z tabulky...všichni tu máme stejný problém..stejné myšlenky...a všichni se tu navzájem podporujeme a tím,že se smažeš,tak si myslím,že na to stejně budeš myslet...určitě si někam píšeš,kdy to máš dostat......ale je to tvé rozhodnutí,které samozřejmě respektuji....drž se zlato a nezanevři na nás :-*

Ufff,to jsem se rozepsala...snad to nevadí...to je tím,že jsem tu dlouho nebyla..... :grinning:
30. zář 2013 v 11:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@marokanek1111 teda ty maš rozlitano děvče trochu uber je toho na tebe moc :confused: to neni dobre.
co se týka tabulky sem budu chodit a i psat s vama ale nechci se v tabulce vidět protože mě to dost dostava že to trva zase tak dlouho a furtn nic :frowning2: jinak diky za podporu :wink: ale jak řikam budu s vama jen nebudu v tabulce :wink: a taky se drž
30. zář 2013 v 11:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@asus No snažím se,ale ono to moc nejde,s těma dvěma lumpama a do toho ta stěhovačka....chceme tam být co nejrychleji a já jsem pořád v robotě.....tedko po noční mám pět dní volna,tak snad už se to hne k lepšímu stihneme se nastěhovat a zároveň se stihnu uzdravit.....Už bych tohle všechno chtěla mít za sebbou....nepočítám s tím,že se nám tenhle měsíc miminko povede....takže na to nani nebudu myslet...vlastně na to pořádně ani nebude čas :confounded:
Tak pokud ti to pomůže,že se tam v tabulce neuvidíš,tak jdi do toho...třeba se zrovna kvůli tomu pak zadaří :wink: ....já jsem měla před třčemi roky v té bývalé diskusi,v tabulce napsáno 23 měsíc snažení :grinning: ...to už je na palici...ale bylo to mojí blbostí...chodila jsem k jedné doktorce,která se mnou odmítala cokoliv dělat a pak jsem šla k téhle,kde jsem doteď a všechno se mnou stihla během dvou-tří měsíců...... :wink:
30. zář 2013 ve 12:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky,brala jste některá utrogestan?je lepší ho zavádět a nebo polikat?vím,že,když jsem ho zavadela,tak se vždy tak nějak rozpustil a měla jsem ho na kalhotkach..není tedy lepší ho polikat,aby dostala žena plnou dávku?
30. zář 2013 ve 13:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@marokanek1111 Ahoj, to záleží, co řekne doktor.. já ho zaváděla na noc. Prý, když se polyká, tak člověku může být blbě.
30. zář 2013 ve 13:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@marokanek1111 Jinak to teda máš fakt veselý... doktorku bych střelila a z toho ostatního bych asi umřela. Ještě, že budeš mít to volno :wink:
30. zář 2013 ve 13:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@vosinka Ahoj, vítám tě a doufám, že se brzo zadaří :wink: :wink: Koukám, že nemáme první dítka tak daleko věkově od sebe :grinning: Chtěla bys být v tabulce?
30. zář 2013 ve 13:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@blannie Jo a brala jsem ho při hrozícím potratu, tak to byla jiná situace...
30. zář 2013 ve 13:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem právě snědla dvě kuřecí stehna :confused: tak to jsem určitě tom :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. zář 2013 ve 13:56  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
Ahoj holky. Je mi vždycky moc líto, když tu nějaká napíšete svoje trápení. Na mě to takhle padlo o víkendu. V sobotu jsem byla ve škole. Když jsem se tam hlásila,měla jsem v bříšku ještě poklad a počítala s tím, že se budeme učit spolu. Pokaždé když tam v sobotu přijedu,tak mě to mrzí a připomínají mi to kolegyně studentky,které čekají a už to na nich začíná být vidět. Když jsem přijela ze školy a byla jsem na zahradě, zjistila jsem,že soused s přítelkyní taky čekají (u nich bych to čekala ze všech nejmíň). Tak jsem si zalezla do kouta a obulela to. No,snad se tady v naší tabulce nedočkámě toho,aby tu někdo měl měsíc snažení 23 :grinning:
30. zář 2013 ve 13:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@ceekanka Ahoj, to musí být hrozně těžký, když ti to pořád něco připomíná :frowning2: Doufám, ze se ceekanky stane brzo neeceekanka :wink: A v tabulce povoluju maximálně měsíců 6 :sunglasses:
30. zář 2013 ve 14:02  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@blannie Děkuji za přivítání. Do tabulky zatím raději ne, nezlob se.
30. zář 2013 ve 14:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek