• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 :-)

12. prosince 2013 
@asus jojo, to naprosto chápu :frowning2: taky začínám mít tušení, že to nevyšlo :frowning2: a ještě ty moje dlouhý cykly, to ty za tu dobu stihneš mít dvakrát ovu :wink:
1. říj 2013 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie no mame to trapeni co :confused: ale neboj se budem držet společně nad vodou :wink:
1. říj 2013 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie hele zatím na volné noze ale třeba to po měsíci změním :unamused: nevadí že?
1. říj 2013 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mixlevpixle2013 vitej do klubu taky sem na volne noze neboj nebudeš sama :wink: nikomu to nevadi
1. říj 2013 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
o mně - s manželem jsem spolu 25 let a máme 2 dospělé dětičky. Vždy jsme toužila po třetím dítěti ale manžel o tom nechtěl nikdy ani slyšet, natož diskutovat
Nyní, když jse hodně zhubla a začala se ve čtyřicetí měnit, začal se měnit i on, mimo žárlení si mě začal hodně všímat a být velmi pozorným mužem. Dokonce jsme se domluvili i na tom miminku. Ale už druhý měsíc jsem to ukázkově po 28 dnech dostala a začíná mi z toho hrabat. je možné, že už to prostě nepůjde? V 16-ti když jsem čekala první a v 19-ti druhé dítě jsem nikdy ovulaci neřešila takže o ní nic nevím. Celou dobu jsem ani antikoncepci nebrala, prostě jsme si jen dávali pozor a nemám žádné gynekologické problém. Ráda bych slyšela názor někoho, kdo je na tom podobně. Ani nevím, zda volíme dobře, prostě jsem nějaká zmatená. Svého muže miluji a chci s ním zestárnout
1. říj 2013 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jen aby jste o mne něco málo věděly holky :slight_smile:
1. říj 2013 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mixlevpixle2013 ne, jasně, že nevadí :wink: Tvůj příběh už jsem před pár dny četla :frowning2: Moc doufám, že to vyjde co nejdříve :wink:
1. říj 2013 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holčiny:slight_smile: teď jsem si dočetla Vaše příběhy a mrzí mě ty Vaše trápení:frowning2: Já jsem poslední dny taky taková smutná, nějak na mě dopadají myšlenky, že jsme už za 10dní mohli mít u sebe dalšího broučka :frowning2: TP jsem měla 10.10....ale život to chtěl jinak, dg.anembyomolla, bojovali jsme měsíc, pak mě stejně neminula revize :cry:
Snad už bude líp a druhé mimi si nás najde co nejdřív...
1. říj 2013 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie Jinak u nás to asi taky tento měsíc nevyšlo, uvidíme, ale zatím nemám vůbec žádné příznaky :sweat_smile:
1. říj 2013 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie muzes me dat do tabulky? ...1 DC...bobek to dnes definitivne vzdal. Zkousim se vyhnout kyretazi, abychom se mohli snazit hned...diky.
1. říj 2013 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak jsem dneska zase testla ovu a pořád nic. Cyklus mám 33,tak by měla teprv dorazit. Už se těším na snaženíčko :slight_smile:
1. říj 2013 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni To je mi líto, ch jo:frowning2:
1. říj 2013 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@michaelka83 Ahoj, třeba vyšlo - mně už je taky úplně normálně, tak to přece není náhoda :grinning: :grinning: :grinning: Tušíš, kolik jsi dpo? Tvůj příběh je taky moc smutný :frowning2: Úplně mě mrazí z toho, jak jsme se tu sešly...
1. říj 2013 ve 23:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni To mě moc mrzí :cry: Doufám, že všechno dopadne dobře a další mimi přijde brzo. Zítra jsi tam, kolikátý mám dát měsíc snažení? 1.? Moc na tebe myslím...
2. říj 2013 v 00:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka Za pár dní jí tu máš :wink:
2. říj 2013 v 00:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blannie ano, prvni...toto vyslo napoprve, ale ted zacinam znova...a diky.
2. říj 2013 v 05:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dnes na testu pidimidimikronano dušík, který tam včera nebyl... jóóóó, jsem hrozná :grinning: :grinning: :grinning: Ale tajně jsem doufala v ten nejkrásnější dáreček a chtěla jsem mít na dnešek srovnání, tak jsem testila i včera. Teď je mi akorát tak špatně :pensive: Že by ranní nevolnost??? :grinning: Ne vážně, teď už testovat zas pár dní nebudu... ale když v pátek přijede manžel, tak že bych testla i v pátek? Hmmmm :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
2. říj 2013 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@blannie ahojik no nekecej moc ti to přeju a držim všechn co mam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. říj 2013 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie moc držím palce ať to ještě stíháš do květnovekk :dizzy_face:
2. říj 2013 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holčiny moje. :slight_smile:
@nonnni Moc mě to mrzí :frowning2: ,ať se brzy znovu zadaří
@blannie Tak potichonku,polehounku ti držím palečky a doufám...... :wink:
@mixlevpixle2013 Vítám tě mezi námi a přeji brzy miminko v bříšku :wink:
2. říj 2013 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vypravila děcka do školy a čekám,co mi napíše chlap,co se týká toho bytu,co jsme do něj měli jít....s tím majitelem je taková domluva,že se to už nedá nervově vydržet...včera jsem se tak naštvala,že jsem byla rozhodnutá,odvézt vše,co jsme tam navezli a vyprdnout se na ně....už na to fakt nemám.......Dneska mají poslední možnost....a to jim nedávám ani do večera....max. do odpoledne a pak už práce ,nepráce.....že jsme tam vymalovali,uklidila jsem půlku skříněk u linky,drhla dvě hodiny pochcaný hajzlík.....to vem čert....to mě tak nebude trápit,jako to,že s těma lidma ještě budu mít nějaký čas,co dočinění......Holky,jen kdyby jste věděli,jaký oni,jako pár,který má spolu dvě děti,mají vztah...vůbec podle všeho doma spolu nemluví....minule jsem se ho na to zeptala a očividně se ho to dotklo....no jooo,jsem já žena rejpavka,ale někdy to už fakt jinak nejde......Fakt jsem naštvaná a zrovna včera jsem říkala chlapovi,že ještě že nejsem ještě těhu,protože bych z těch nervů tak akorát potratila...... :angry:
2. říj 2013 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus Díky moc!!!! :wink: Je to fakt mikro, spíš stín, ale včera tam nebyl, ač jsem se velice poctivě snažila tam něco vidět, tak uvidíme, s těmito testy nemám zkušenosti :slight_smile:
@saminomimino děkuju! :slight_smile: Vycházelo by mi to přesně na půlku června... to by bylo super, kdyby byli se Sofinkou přesně dva roky od sebe.. ale nepředbíhejme :sweat_smile:
2. říj 2013 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blannie no tak držím palce:slight_smile:
2. říj 2013 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie a kolik DPO jsi?já měla už 9 DPO cosi co by jiný neviděl ale byxlo to tam a 11 DPO už to bylo krásný
2. říj 2013 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 Ahoj, tak to se ti nedivim :frowning2: Takže smlouvu ještě nemáte? To není moc dobrý :frowning2: Jinak tvůj příběh je jako z nějaké novely, svým způsobem jsi měla štěstí (zní to naprosto hrozně, ale víš, jak to myslím...), že to posledně tak dopadlo, mohla jsi mít s takovým chlapem zkažený život, i když bys s ním nebyla, byla bys s ním a tím malým tvorečkem navždy propojená. Z andělíčka mě mrazilo, podobným věcem věřím, zvláště poutu mezi matkou a dítětem, i když nenarozeným. O to víc doufám, že se mimi brzo zadaří s tím, koho doopravdy miluješ a mimi bude u vás velmi šťastné.
2. říj 2013 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino já jsem dnes 10 dpo, včera byl test sněhobílý, i když jsem se na něj dívala u okna z milionu úhlů... dnes už je vidět cosi jako stín. Ale může to být testem.
2. říj 2013 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@blannie dej sem foto :slight_smile:
2. říj 2013 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie ....spíš stín, ale včera tam nebyl, ač jsem se velice poctivě snažila tam něco vidět..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. říj 2013 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@marokanek1111 drzim palce, at se to dneska nejak doresi.
2. říj 2013 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 pevne nerviky fakt :confused:
2. říj 2013 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek