• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 :-)

12. prosince 2013 
ja hlasim, ze snad by to mohlo jit...zacala jsem brat drmek obecny v pilulich a najela jsem zase na green tea a omegas...take pilule. Mam odpoledne KO, ale vidim to spis nakonzultaci stavajici situace, nez kontrolu jako takovou.
2. říj 2013 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus Foto to ještě nepobere.... musím s tím trochu natočit na světle u okna, aby to bylo vidět :sweat_smile: Začíná mě chytat taková ta duchařská mánie, která je lepší jak bungee jumping :sunglasses: A víme, jak to většinou dopadá... Dokud nebude regulérní duch, tak to může být jen můj blud :grinning: Už mám doma jen dva testy, tak si je budu šetřit a udělám v pátek a v neděli. Třeba už pak budu moct hodit i to foto :slight_smile:
@nonnni :grinning:
2. říj 2013 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde jste kdoooo? Kdyz tu nebudete, tak nemam jak prokrastinovat a budu muset jit tu knizku otevrit a ucit se....halooooooo!!!!!
2. říj 2013 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nonnni já jsem túúú, na diplomce nemakám a na učebnice se práší, johó.. ať žijou duchové
2. říj 2013 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blannie co mas za test?
2. říj 2013 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie ja mam mit na patek nastudovane dvoje materialy...z cehoz jsm precetla dve stranky v cekarne vcera v nemocnici a jinak ani nic...a to mam cely den volno, idealni podminky...ale taaaaak se mi nechceeeeee...
2. říj 2013 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie No my to máme tak,že tenhle majitel tohohle bytu je realitní makléř a měl nám zprostředkovat prodej našeho,za účel toho,že mi mu ztěch peněz zaplatíme ten jeho byt,protože jinak by jsme na to neměli koruny.....a on toho tedko řádně využívá....... :angry: ...navíc my můžeme mít bzt od města,v osobním vlastnictví,akorát,že není hnedka k nastěhování...jsou tam prostě holé zdi,na zemi beton,bez kuchynské linky,ale byt s můžeme zaplatit kdy chceme,město s námi sepíše smlouvu na předkupní právo...a navíc můj drahý muž už tohle jednou podstupoval,že dělal z holobytu to,co tedko máme doma....počkejte,můžu vám sem hodit i odkaz na náš byteček :wink: http://www.sreality.cz/detail/prodej/byt/2+1/jirkov-jirkov-studentska/4182991708
Taky si s tím miminkem říkám to samé....já si myslím,že to to miminko vědělo a raději to samo vzdal...nechtělo se naradit do něčeho takového.....Tedko mám muže,kterého miluju....plánujeme společnou budoucnost....až do smrti :slight_smile: :grinning: .....jeho dvě děti,které,přes to všechno,jaké jsou,taky miluju a tedko už mi opravdu jen chybí nějaký svišť,který mi nebude říkat "teto",ale "mami"....a budu zcela spokojená.....doufám,že nebudu čekat moc dlouho.....
2. říj 2013 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nonnni
@asus Moc děkuju holky......snažím se,seč mi síly stačí :confounded:
2. říj 2013 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blannie jejda tak si kup testik digital :wink: Těhotenský test Clearblue digitální stoji asi 170 kč ale člověk vi na čem je hned a neukazuje žadne duchy
2. říj 2013 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus Já ho mám taky koupený...na lepší časy :grinning: .....doufám,že nepojde datem spotřeby,než ho použiju :grinning:
2. říj 2013 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marokanek1111 :grinning: :grinning: :grinning: neboj to se fakt nestane ale je fakt že je poctivej a neukazuje žadne blbosti duchy a tak
2. říj 2013 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus Mám women secret baby... digitalni clearblue mám taky, ale na ten je ještě asi brzo, tak si ho šetřím :slight_smile: Uvidím, co bude říkat čárka v pátek, pokud bude silnější, tak ho kdyžtak prubnu :slight_smile:
2. říj 2013 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie no ju tak se těšim s tebou :dizzy_face:
2. říj 2013 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nonnni Komu by se ve tvém případě chtělo :frowning2: To se vůbec nedivím... Nejhorší je se k tomu dokopat, to se mi už měsíc nepovedlo.
2. říj 2013 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie Moc držím palečky........už by to tu chtělo zase další těhulku :wink:
2. říj 2013 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Taky se hlásím :slight_smile: ms nikde, čekám na pátek s testem, ale ty nervy :grinning:
2. říj 2013 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky, všem přeji krásný sluníčkový den a všem snaživkám dobré období. Jám mám dnes 4 DC a při mém cyklu 28-29 dní vůbec nevím jak počítat plodné dny, asi koupím OVU testík, když si ho tady tak chválíte .-)
2. říj 2013 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus No tak já si ho koupla ten první měsíc snažení,kdy jsem měla doušky na dvou testíkách a nakonec jsem ho nevyužila,protože mi kolegyně v práci nakonec udělala odběry a ty ukázali,že těhu nejsem....tak snad to bude brzy k využití :slight_smile:
2. říj 2013 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus Tak jsem našla, že ten digitální clearblue je citlivost 50... když mám takového ducha na 10, tak to by asi nepobral... :slight_smile: Ale třeba za týden by už mohl :slight_smile: Doufám...
2. říj 2013 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mixlevpixle2013 ja mam menzes prav. po 28 dnech a tetik mě ukazal 12-13 den ovulku :wink:
2. říj 2013 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mixlevpixle2013 A nikdy jsi na sobě nepozorovala ty příznaky?(bolest v oblasti jednoho nebo druhého vaječníku,hlen,čípek).....ono by se teoreticky dalo říct,že by jsi měla mít ovu v půlce cyklu,tedy někdy 14-15 DC,ale je to jen teorie.....já taky podle kalendáře,co mám stáhnutý v mobilu,mám dáno,že jsem měla mít ovu až někdy 16 DC,ale měla jsem jí někdy 9-10DC......lépe možná si je koupit,ty ovu testy,aby jsi alespoň jeden měsíc věděla,jak ti to chodí :wink:
2. říj 2013 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie (citlivost tohoto testu je 25 mlU/ml :grinning:
2. říj 2013 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. říj 2013 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
2. říj 2013 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie No já myslím,že by mohl i dříve:
Doba od početí Doba od poslední menstruace mIU/ml
7 dní (1. týden) 21 dní (3 týdny) 0 - 5
14 dní 28 dní (4 týdny) 3 - 426
21 dní 35 dní (5 týdnů) 18 – 7 340
28 dní 42 dní (6 tt) 1080 – 56 500
35 - 42 dní 49 - 56 dní (7 - 8 tt) 7 650 – 229 000
43 - 64 dní 57 - 78 dní (8 – 11 tt) 25 700 – 288 000
57 - 78 dní 79 - 100 dní (11 – 15 tt) 13 300 – 253 000
17 - 24 týden Druhý trimestr 4 060 – 65 400
Od 25 týdne Třetí trimestr 3 640 – 117 000

Jen tak orientačně.....a ještě jeden zajímavý článeček: Lidský choriový gonadotropin, známý pod zkratkou hCG, vzniká po oplození vajíčka. Je vytvářen vyvíjejícím se embryem, působí na žluté tělísko, které pak ve velkém množství uvolňuje estrogeny a progesteron zabráňující příchodu menstruace a tvořící základ placenty.

Po 7 až 9 dnech po početí (cca 3. týden po poslední menstruaci) je možné hCG zjistit pomocí krevního testu, to ale platí pouze pro 5% těhotných žen, ve většině případů lze těhotenství prokázat 11. den po oplodnění. O další 2 dny později lze hCG nalézt i v moči. Koncentrace hCG v krvi ukazjící na počátek těhotenství je přibližně 2mIU/ml, jistota je však až u hodnoty nad 5mUI/ml.

Na začátku těhotenství hCG rychle narůstá, každé dva dny dvojnásobně. Maxima dosahuje v 8. až 12. týdnu. Následně se už jen mírně snižuje a asi od 20. týdne přetrvává jeho hodnota stejná až do porodu, po kterém se hCG vylučuje z těla močí ještě přibližně sedm dní.
2. říj 2013 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
ja si ted zkazila naladu (jakozto kazdym zacatkem mesice), protoze jsem platila ucty...twl, mesicn padne pres 33 000 jen na povinnych platbach...a to se mi nezda, ze nejak rozhazujem...take to mate tak? Kdyz ctu, ze lide delaji za zakladni mzdu...sakra, jak vyjdou?
2. říj 2013 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 to je zajimave s tim vylucovanim 7 dni po porodu...ja mela v pondeli hladinu hcg 6802 a prave premyslim jak rychle by to mohlo klesnout zpatky na nulu...
2. říj 2013 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni Někdy dáváme i více......a jak vycházíme?....sama nevím...neboj se,taky to,co vyděláváme,tak hnedka taky odevzdáváme....je to na palici......
2. říj 2013 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni Je to takové smutné téma,ale já,když jsem potratila a než jsem šla na výkon,tak jsem těsně před výkonem měla hladinu asi něco kolem 1700 a pak jsem šla na kontrolu po týdnu a ž tam opravdu v krvi nebylo nic.....něco na tom bude
2. říj 2013 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 vychazime dobre, same jeste tak dobre dalsich 30 000 za benzin, jidlo, nejaka a restaurace, obleceni atd....no a ted v zari krouzky, 2x rocne pojistka na auto, let do JAR je za 80 000 sam o sobe a dalsich min 60 000 na utratu tam...jako kdyz to odchazi pomalu z uctu, tak si clovek ani nevsimne, ale takhl secteno...je mi blivno...jako ja platim jen zalohy na socialni 7 000 mesicne a zdravotni 3 000...takova pekne okrouhla sumicka :unamused: Desi me, ze by se mohlo prestat darit...radeji nemyslet...
2. říj 2013 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek