• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 :-)

12. prosince 2013 
@nonnni cože :astonished:, co všechno panebože platíte? :astonished:
2. říj 2013 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n jako ty stale platby, nebo te zajima, jak rozfofrujeme ten zbytek? :wink:))
2. říj 2013 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni ty stálé platby. Ale asi budete platit dost za bydlení co?
2. říj 2013 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nonnni Co prosím tě děláte za práci,mohu-li to vědět?.....to jsou částky,že se mi z nich točí panenky :confused: :grinning:
I když než my,jsou na tom lidi mnohem hůř a navíc máme dvě děti,sice nejsou moje,ale maminky se moc nestarají,co se financí týká,takže taky cšechno platíme my a beztak chceme jít do "svého" třetího mimča a myslím,že na tom špatně nebude......ale o takových částkách,co říkáš ty,tak o tom doma možná jen sníme :grinning:
2. říj 2013 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tohle sem holky musím dát.... :grinning: ...myslím,že pro těhulky jak dělané :grinning:
2. říj 2013 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@marokanek1111
@nonnni my budeme mít s mateřškou tak příjem 30 dohromady a budeme rádi :grinning: natož teda to dát jen za povinné platby :-/
2. říj 2013 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 Tak to musím ještě tak tři dny počkat, aby byla aspoň nějaká "jistota" :slight_smile: Moc děkuju za článeček, určitě se tu bude ještě hodit :wink:
2. říj 2013 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 neee, ja na okurky naopak nemam chut
2. říj 2013 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 Co to je???? :grinning: No to teda nevim... já, když byla těhotná, tak jsem snad kys. okurku neměla ani jednou... zato jsem ujížděla na pribináččích, maxících, bobících a podobných chutnostech... nechápu :unamused:
@blannie No nemáš zač...já už tyhle článečky mám zkouknuté od zhora,dolů.....jsem takový menší blázen,co se googlu týče,zrušit mi ho,tak jsem v háji,co neví google,tak nevím ani já :grinning: ....občas tam vyhledávám vysloveně blbosti a ono to i tu blbost najde na sto způsobů :grinning:
@nonnni tak pozor, te jsem zjistila, ze me pocty jsou liche a dosla jsem k castce 40 210 za povinne platby...jdu si dat panaka a prepocitat to...
2. říj 2013 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie
@chris_n To jsem našla na internetu...vzpomenula jsem si,že když jsem byla těhu...milovala jsem všechno kyselé a okurky nejvíce.....nejvíc jsem si dávala chleba se suchým salámem a obložený okurkama... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ...ale tak u každého je to jiné,to je mi jasné :wink:
2. říj 2013 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni no jasan..jsem ot prepocitala a vyslo mi to jeste o 300 vic :confused:
2. říj 2013 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n no ja ani nevim...me to neprijde, ze si vyskakujem, spis, ze se trosku jistime, ale ta suma mi navalila...

Hypo 12 500 (na dve nemovitosti)
Pojisteni hypoteky proti neschopnosti splacet 1 500
Sipo 9 500 (pojistka urazova + zivotko, plyn, ekektrika 2x , voda 2x , Tv a radio)
Stavebko 1 700
Duchovodve 360
Adwebber 1 500
1. VZP 1 200
2. VZP 3 000
CSSZ 7 000
ADSL 450
Mobil 800
Stravne deti 1 000
2. říj 2013 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak koukám znova na ten test a že by tam něco bylo, to se říct nedá... duch se asi zaleknul :slight_smile: Za chvíli mi sem přiletí pták Fénix a naklade mi na postel tři zlatá vejce... Bohnice už mám jako předvolbu číslo jedna na mobilu :grinning:
2. říj 2013 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marokanek1111 ja ucim AJ cizince pod UK...ale z toho neplyne hlavni prijem, ten mame z netoveho podnikani.
2. říj 2013 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni tak ono už to VZP a PSSZ my máme strženo z platu, takže tam už je rozdíl. Hypotéku máme taky, ale nemame to pojištění neschopnosti splácet.Sipo máme taky nižší tím, že je jen jedna nemovitost. Stavebko, důchod, životko, úrazovka. Telefony, internet... to vše platíme taky.
2. říj 2013 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n ze jo? Si prave neprijdu, ze bych platila neco nad ramec a pritom jen solim...pisu solim (a ne solime), protoze o finance se staram ja :grinning:
2. říj 2013 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie Neztrácej naději.....dokud není MS a nebo pokud přímo nejdeš na krev,jako já,nedočkavec,tak není nic prohrané :wink:
2. říj 2013 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nonnni no ja to nepočítala celkem, ale my jsme tak na 22 tisících povinných plateb. odhadem. Na mateřskou to budeme muset stáhnout, takže se nebudou platit věci jako stavebko, atd... kde se dají platby pozastavit.
2. říj 2013 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marokanek1111 to je stejne na pytel...vy resite, aby HCG rostlo, ja se modlim, aby kleslo na nulu...ze se clovek vzdycky honi za tim, co nema :unamused:
2. říj 2013 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic holky,já se prozatím loučím,musím něco poklidit a za 40 minut mi jedno dítě už zase dorazí domů....bych jim tu školu dala na více hodin,jak na čtyři :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...macecha,já vím :grinning: ......nee,ale člověk s nima doma pak už opravdu nic nestíhá....tak se zatím mějte hezky :wink:
2. říj 2013 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@chris_n u nas by to bylo trosku samo od sebe se odvyjejici uspora, protoz eklesnout prijmy, tak klesnou i zalohy na VZP a CSSZ...nevim, zda se stavebko da pozastavit, ale ten zbytek moc hnout nejde...na mobil i ADSL mam smlouvu na 2 roky, rakze to jedine s odstupnym...duchodove se neda....zivotni pojistka take ne, kvuli hypo...no radeji budeme myslet positivne :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
2. říj 2013 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni Asi je to na tom světě tak stavěné....lidi by možno umřeli nudou a na stereotyp,kdyby měli pořád v životě přesně to,co chtějí......člověk potřebuje mít k životu nějakou stanovenou metu,kterou chce uběhnout,já si občas taky stěžuju,ale pak si říkám,že bych bez určitých věcí,co se kolem mě dějí,byla hrozně nešťastná a znuděná sama sebbou.
2. říj 2013 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@nonnni tak na stavebko nemusíš posílat peníze, jen nedostaneš tu státní podporu ten rok. Jinak jak říkáš, většina zastavit nejde no. Jen nějaké drobnosti. Takže já doufam v to, že manžel bude mít práci furt a nějak se protlučeme :slight_smile:
2. říj 2013 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chris_n urcite! My, kdyz pocali prvni, tak jsme v podstate nemeli ani kde bydlet...druhou jsme pocali s tim, ze v prubehu tehotenstvi budeme migrovat na jiny kontinent...kdybysme premysleli a cekali na to, az bude vyhodna konstalace, tak je nemame. A ted me napada, ze toto treti tehotenstvi bylo velice rozumove rizene. Mame finance, mam zazemi, mame v podstate idealni podminky, ale dlouho se nam nechtelo se prenest pres vlastni lenost a pohodli...a tehotenstvi samo odeslo... Nejsme verici, ale oba citime, ze jsme se rouhali. Navic jsme se snazili nacasovat chlapecka... proste vsechno spatne. Urcite planovani je v kazdem pripade zahodne, ale u nas to preslo pomalu az ve vypocitavost a ted jsme dostali od zivota tafku a vracime se zpatky na zem. Pekne pokorne.
2. říj 2013 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@marokanek1111 hele jasně že jsem něco poznávala, aspoň jsem si to myslela ale i když jsme se snažili v tuto dobu tak nic .... vůbec si nepamatuju kolikátý den cyklu jsem kdysi mohla otěhotnět ... :unamused: :unamused: :unamused:
2. říj 2013 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus asi to taky tak budu mít, už jsem si testy objednala tak snad brzo dorazí, díky moc :wink:
2. říj 2013 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 děkuji za přivítání a i za přání :unamused:
2. říj 2013 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni no to jsou náklady,ale nechápu to VZP 3000,-to je připojištění?já to tedy nepočítám do povinných plateb mně to strhává stát a mužovi zaměstnavatel s částkou na zdravotní automaticky nepočítám,jinak hypo šílená,jsem moc ráda že ji nemáme, na energie dáváme 5000,.pojistky nemáme,tchán dětem cosi platí,důchodové mám muž za 100,-,mobil mně stojí s mužem za měsíc max 500,- ADSL taky tak 500,-koukám že každá domácnost je zcela jiná :wink: nejvíc nás stojí asi jídlo,to je děs ty ceny
2. říj 2013 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek