Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 🙂

Ahojky, jmenuji se Míša a je mi 26 let. S manželem jsme si říkali,že by jsme se mohli pokusit o mimčo...najde se tu také někdo kdo se snaží od srpna?🙂
blannie
2. říj 2013
@asus no jo, máš pravdu s tou citilivostí... na net se nedá spolehnout 😃
asus
2. říj 2013
@blannie pravě že tenhle by ti ukazal dřiv než ten papirovej
blannie
2. říj 2013
@asus I když mám teď citlivost 10?
asus
2. říj 2013
@blannie ten dig je prej citlivějši sem se ptala na ženskem u doktora
blannie
2. říj 2013
@asus aha, tak ja ho zkusim.. kdyžtak koupim novej 🙂 Ms má být až za týden... :-|
asus
2. říj 2013
@blannie ale viš jak si počkej ještě zda se ti duch přeměni na větši čarku,ja na ty duchy a stiny už nevěřim mě se to ukazuje a pak nic,jedinej spolehlivej to ukazal ten digital tomu věřim a přište si koupim jen ten 🙂 za týden jo tak to si ještě počkej a to by byl ten duch nijak brzo ne ty jo ,ty mě taky davaš🙂
blannie
2. říj 2013
@asus Tak jsem zkusila a nic 😞
asus
2. říj 2013
@blannie no mě to přišlo nijak brzo no když řikaš za týden až 😞
blannie
2. říj 2013
@asus Jsem to nevydržela, jak jsi mě nahlodala 😃
asus
2. říj 2013
@blannie ty si hlodavka ale ja myslela že už to čekaš za par dni 🙂
blannie
2. říj 2013
@asus na tom letáčku píšou, že 4 dny před ms to ukáže + jen 55%, to bych musela čekat trojčata, aby se něco ukázalo... 😃 Stejně myslim, že to nevyšlo a to žádný test nezmění ]-( Člověk fakt vidí duchy všude, když chce 🙂
blannie
2. říj 2013
@asus Né, to já jen chtěla mít narozeninový dáreček, tak jsem to testování trochu popohnala 😃
asus
2. říj 2013
@blannie ale nahazej flintu do žita maš ještě času dost a třeba se fakt povedlo držim pěstičky i tak x-) x-) x-) no to chapu taky sem chtěla darek pro manžu k narozeninam a nic no,ale u tebe nic ztracenýho ještě
michaelka83
2. říj 2013
@blannie Ahojky, smutný sice je, ale stává se to no😞 Příroda to chtěla tenkrát jinak a drželo mě i to, že mám doma malého a hlavně zdravého prďoklu 😉 A to je to hlavní, co mě tenkrát drželo nad vodou, samozřejmně i můj manžel...
Ale teď už pryč od toho 😉 😉 U mě od včerejška bolesti (takové pálivé) v podbřišku. Dneska bych teoreticky byla 8.den PO. Ale jelikož jsme se snažli den před ovulací, tak to asi nevyšlo 😃 Uvidíme. Dušík, ani makromikro zatím žádný 😉 Ale Tobě budu držet palce, ať to vše vyjde a dušík sílí!!!
blannie
2. říj 2013
@asus Vzhledem k tomu, že to mám totálně nepravidelný od 28 do 45 dní, tak vůbec nevim, kdy to přijde 🙂 Počítám luteální fázi 16, tak to vychází na 38, což je přesně průměr délky mých cyklů po porodu.
blannie
2. říj 2013
@michaelka83 Den před ovulací je ideální 😉 My to měli taky tak... Tak to máme skoro nastejno 😉
nonnni
2. říj 2013
@saminomimino to jsou zalohy. Vypocitavaji mi je kazdy rok na zaklade prijmu. Jsem OSVC.
asus
2. říj 2013
@blannie tak maš šanci pořad dost slušnou neboj 😉
michaelka83
2. říj 2013
@blannie Fakt je den před ovu lepší než v den ovu? 🙂
saminomimino
2. říj 2013
@nonnni aha,tak to už chápu 🙂
saminomimino
2. říj 2013
@blannie řiď se podle luteální fáze ta je u ženy neměnná max den dva rozdíl,ale obvykle vždy stejná
saminomimino
2. říj 2013
@michaelka83 den před ovulací je prý ideální doba,my tak vlastně vyrobili Jasmínu,a teď den před ovu hned na poprvé
marikuraautor
2. říj 2013
Holky nestíhám číst..Vy teda jedete 🙂)
blannie
2. říj 2013
K něčemu je to čekání na ms dobrý.. uháčkovala jsem svou první čepičku i s kytičkou. Já se snad naučim i plést, jen abych se nemusela učit.. ale už cítím mokro v botách, tak bych asi taky měla začít zapojovat mozek :-|
blannie
2. říj 2013
Kvíčala spí už dvě hodiny, tak tak brouzdám po netu a čtu o TT... a mamatest, který jsem vždy používala a který jsem ale naposled nekoupila (mám secret woman babay a gravitest), tak je prý jediný, který je schopen detekovat rané těhotenství... všechny ostatní to prý dokážou až o něco později. No to byl zas kup ]-(
blannie
2. říj 2013
Tak jsem začala špinit, hm 😞
nonnni
2. říj 2013
@blannie nemuze to byt nidacni?
blannie
2. říj 2013
@nonnni já fakt nevím, může a nemusí, ale už týden mám bolesti na ms, včera nic a dneska zas bolesti... minulý cyklus jsem měla dva dny tohle, a pak se to rozjelo... nezbývá, než čekat, aspoň se mi zkrátil cyklus... ale že by se cyklus zkrátil o část luteální fáze :-| jsem z toho jelen
nonnni
2. říj 2013
@blannie 😞
asus
2. říj 2013
@blannie no tak to je radost a jen špiniš? =-) nebo se to rozjelo už?