• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 :-)

12. prosince 2013 
@asus no jo, máš pravdu s tou citilivostí... na net se nedá spolehnout :grinning:
2. říj 2013 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blannie pravě že tenhle by ti ukazal dřiv než ten papirovej
2. říj 2013 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus I když mám teď citlivost 10?
2. říj 2013 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie ten dig je prej citlivějši sem se ptala na ženskem u doktora
2. říj 2013 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus aha, tak ja ho zkusim.. kdyžtak koupim novej :slight_smile: Ms má být až za týden... :unamused:
2. říj 2013 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie ale viš jak si počkej ještě zda se ti duch přeměni na větši čarku,ja na ty duchy a stiny už nevěřim mě se to ukazuje a pak nic,jedinej spolehlivej to ukazal ten digital tomu věřim a přište si koupim jen ten :slight_smile: za týden jo tak to si ještě počkej a to by byl ten duch nijak brzo ne ty jo ,ty mě taky davaš:slight_smile:
2. říj 2013 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@asus Tak jsem zkusila a nic :frowning2:
2. říj 2013 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie no mě to přišlo nijak brzo no když řikaš za týden až :frowning2:
2. říj 2013 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus Jsem to nevydržela, jak jsi mě nahlodala :grinning:
2. říj 2013 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie ty si hlodavka ale ja myslela že už to čekaš za par dni :slight_smile:
2. říj 2013 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus na tom letáčku píšou, že 4 dny před ms to ukáže + jen 55%, to bych musela čekat trojčata, aby se něco ukázalo... :grinning: Stejně myslim, že to nevyšlo a to žádný test nezmění :angry: Člověk fakt vidí duchy všude, když chce :slight_smile:
2. říj 2013 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus Né, to já jen chtěla mít narozeninový dáreček, tak jsem to testování trochu popohnala :grinning:
2. říj 2013 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blannie ale nahazej flintu do žita maš ještě času dost a třeba se fakt povedlo držim pěstičky i tak :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: no to chapu taky sem chtěla darek pro manžu k narozeninam a nic no,ale u tebe nic ztracenýho ještě
2. říj 2013 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie Ahojky, smutný sice je, ale stává se to no:frowning2: Příroda to chtěla tenkrát jinak a drželo mě i to, že mám doma malého a hlavně zdravého prďoklu :wink: A to je to hlavní, co mě tenkrát drželo nad vodou, samozřejmně i můj manžel...
Ale teď už pryč od toho :wink: :wink: U mě od včerejška bolesti (takové pálivé) v podbřišku. Dneska bych teoreticky byla 8.den PO. Ale jelikož jsme se snažli den před ovulací, tak to asi nevyšlo :grinning: Uvidíme. Dušík, ani makromikro zatím žádný :wink: Ale Tobě budu držet palce, ať to vše vyjde a dušík sílí!!!
2. říj 2013 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus Vzhledem k tomu, že to mám totálně nepravidelný od 28 do 45 dní, tak vůbec nevim, kdy to přijde :slight_smile: Počítám luteální fázi 16, tak to vychází na 38, což je přesně průměr délky mých cyklů po porodu.
2. říj 2013 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaelka83 Den před ovulací je ideální :wink: My to měli taky tak... Tak to máme skoro nastejno :wink:
2. říj 2013 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino to jsou zalohy. Vypocitavaji mi je kazdy rok na zaklade prijmu. Jsem OSVC.
2. říj 2013 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie tak maš šanci pořad dost slušnou neboj :wink:
2. říj 2013 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie Fakt je den před ovu lepší než v den ovu? :slight_smile:
2. říj 2013 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni aha,tak to už chápu :slight_smile:
2. říj 2013 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie řiď se podle luteální fáze ta je u ženy neměnná max den dva rozdíl,ale obvykle vždy stejná
2. říj 2013 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaelka83 den před ovulací je prý ideální doba,my tak vlastně vyrobili Jasmínu,a teď den před ovu hned na poprvé
2. říj 2013 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Holky nestíhám číst..Vy teda jedete :slight_smile:)
2. říj 2013 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
K něčemu je to čekání na ms dobrý.. uháčkovala jsem svou první čepičku i s kytičkou. Já se snad naučim i plést, jen abych se nemusela učit.. ale už cítím mokro v botách, tak bych asi taky měla začít zapojovat mozek :unamused:
2. říj 2013 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Kvíčala spí už dvě hodiny, tak tak brouzdám po netu a čtu o TT... a mamatest, který jsem vždy používala a který jsem ale naposled nekoupila (mám secret woman babay a gravitest), tak je prý jediný, který je schopen detekovat rané těhotenství... všechny ostatní to prý dokážou až o něco později. No to byl zas kup :angry:
2. říj 2013 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem začala špinit, hm :frowning2:
2. říj 2013 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie nemuze to byt nidacni?
2. říj 2013 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nonnni já fakt nevím, může a nemusí, ale už týden mám bolesti na ms, včera nic a dneska zas bolesti... minulý cyklus jsem měla dva dny tohle, a pak se to rozjelo... nezbývá, než čekat, aspoň se mi zkrátil cyklus... ale že by se cyklus zkrátil o část luteální fáze :unamused: jsem z toho jelen
2. říj 2013 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. říj 2013 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie no tak to je radost a jen špiniš? :confused: nebo se to rozjelo už?
2. říj 2013 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek