• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 :-)

12. prosince 2013 
Holky, tak já dnes 30DC a zatím nic, vím,že jeden den není žádné zpoždění,takže se vůbec nestresuju, ale stejně mě to pěkně se..., jestli má ta mrcha přijít,tak ať kouká hejbnout, příští týden se mi to fakt nehodí :frowning2:.
2. říj 2013 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já vůbec nestíhám číst :slight_smile: Teď 2 dny práce za mnou a 3 noční předemnou,to zas budu protivná a manžel přijede v pátek večer..Holky vy co taky děláte noční,taky jste takový protivný mezi těma nočníma? :wink: Už to fakt nedávám,potřebovala bych pauzu :frowning2: Ale na druhou stranu,vy co máte děti,a máte noční,tak vás neskutečně obdivuju,fakt klobouk dolů :slight_smile: Jinak holkám čekatelkám na ms přeju,aby už nedorazila a byly jen // na testu :astonished:
2. říj 2013 v 18:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jinak mi od jedné paní byl doporučen VITA ACTIVE od LR,prý obsahuje hodně kyseliny listové a ještě navíc nějaké vitamíny,může se brát před těhu,během i po porodu,chrání to před nemocemi v tomto hnusném období...
2. říj 2013 v 18:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pořídili jsme se miminko :slight_smile: Naše Rozárka...
2. říj 2013 v 18:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (10)
Holky, já jsem asi úplně blbá, ale kdybych měla ovu 17DC to znamená, že MS by přišla až 34DC?
2. říj 2013 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozaruska Ťuťu ňuňu, je rozkošná!
2. říj 2013 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen Teoreticky by měla přijít po 14-16 dnech od ovulace, tedy 31-33DC :slight_smile:
2. říj 2013 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie děkuji, já si stejně tou ovu nejsem jistá :unamused: :grinning:
2. říj 2013 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus Je to spíš takový růžový hlen a je ho hodně málo (ježiš, já nesnášim takovýhle naturalistický popisy a sama to teď píšu :zipper_mouth: ). Podle všeho by to mohla být nidace, ale uvidím, co bude - pokud ms nepřijde do dvou dnů, tak to vidím nadějně - potom tedy otázka, co udělá "pravidelná" ms, která ma přijít za týden.
2. říj 2013 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@blannie držim pěsti at to je mimi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a pokud je to nidace tak by ti test nemohl stejně nic ukazat
2. říj 2013 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie to vypadá hodně nadějně :slight_smile:, taky držim pěsti... :slight_smile:
2. říj 2013 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie no kdyby to byla nidace,což ti přeju,tak dnešní pidimini duch by byl nesmysl,takže je to napínák :dizzy_face:
2. říj 2013 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
No,tak konečně jsem to všechno přečetla, musím říct,že jsem se pobavila,když jsem četla hlášky @blannie. Já takhle nastavuju ovu testy,jestli alespoň sílí,nebo co se bude dít a hypnotizuju duchy,aby byly tmavší :sweat_smile:

Jinak teda že je řeč o těch platbách a příjmech.. Přítel dělá na živnosťák a na rozjezd měl podnikatelský úvěr a auto na leasing. To co vydělá v podstatě rozposílá na platby - bohužel má ke všemu ještě finančně náročného koníčka,takže zbývá prd. A já? Moje částka přicházející každý měsíc na účet je vysloveně k smíchu. Do práce jsem dojížděla celkem dálku a víc jak polovinu jsem projezdila,na stravu,platby telefonu a splátku pak zbývaly 3.000,- Teď jsem si do toho nabalila ještě školu.. A minimální mzda je fakt směšná,když představuje nájem bytu a často ještě bez energií. Já bych to přála poslancům,žít za minimální mzdu..
2. říj 2013 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak prave nam volal JAR...svagrova ceka miminko...je take v 9.tt...moc ji to preju, fakt moc...cekala roky...ale lhala bych, kdybych rekla, ze mi to neni lito:cry:
2. říj 2013 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino Jo, to by byl... :grinning: mrkla jsem na ten včerejší, a když se poctivě natáčí, tak je z jednoho úhlu taky možný najít ducha, takže jsem spíš luštila neluštitelný :grinning:
2. říj 2013 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nonnni To je skvělý, že se nakonec dočkali. Já už bych odvahu to takhle brzy říkat neměla. Prvňátko jsme rodině oznámili až ve 14tt, do té doby jsme to věděli jen my dva. Poslední dobou se mi zdá, že je skoro menší šance, že bude všechno v pořádku... :frowning2: Ty už sis smůlu vybrala a teď už bude zdravé mimi!!!!
2. říj 2013 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie u nich je to slozitejsi...je to navic po IVF. Jsem fakt strasne moc rada...moc...zaslouzi si to, nacekala se.
2. říj 2013 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nonnni Tak to chápu, že jsou nadšení a chtějí to vykřičet celému světu, doslova :grinning: IVF apod. musí být neskutečný záhul na psychiku, to si vůbec nedovedu představit.
2. říj 2013 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie tak jeste lepsi....cekaji dvojcatka...
2. říj 2013 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno všem, opět pracovní proces a uzávěrka, no děs běs :frowning2: já snad dnes budu mít OVU testy a budu mít trochu jasněji kdy je ten pravej časík :slight_smile: Co u vás nového holky?
3. říj 2013 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám na vás dotaz, od kdy počítáte 1 DC ? Mě to začíná první den velice slabým krvácením, na které staší slipka a teprve další den se rozjede opravdu krvácení jak má být, tak nevím ale vždy počítám až ten krvavej den :slight_smile:
3. říj 2013 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mixlevpixle2013 Ahoj,já to mívám taky tak,ale první DC je den,kdy začne menstruace a už to slabé krvácení považují právě za menstruaci,takže hned jak mám jasno,že to nevyšlo,protože mřišla mrcha, je 1DC :slight_smile:
3. říj 2013 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mixlevpixle2013 pocitam od prvniho dne, kdy zacnu spinit.
3. říj 2013 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mixlevpixle2013 taky od prvniho špiněni :wink:
3. říj 2013 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky, budu muset asi přehodnotit výpočty za celej rok :slight_smile: ale je dobžr to vědět :slight_smile:
3. říj 2013 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
a poslední den taky i špinění ? i když je jen kapičky na slipce? Je fakt, že bych to už asi ve svém věku měla vědět :sunglasses:
3. říj 2013 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie ahojik tak jak kočko?myslim na tebe celej večer
3. říj 2013 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,mě už z toho hrabe.. Testuju jak magor každý den,včera dokonce ráno i večer .. Pořád nic
3. říj 2013 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka a kolikátý den cyklu ?
3. říj 2013 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mixlevpixle2013 Jo,jo,to bude poslední den :wink:
3. říj 2013 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek