• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 :-)

12. prosince 2013 
@mixlevpixle2013 Dneska jsem 15DC,cyklus mám 33-34. S ovulkou jsem nikdy potíže neměla,jen jsem ji tak nehlídala a tak jsem nervózní a čekám na pořádou druhou čárku a stresuju se :sweat_smile:
3. říj 2013 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mixlevpixle2013 posledni den neresim, nijak to nema vliv na nic. Ale teoreticky, i poledni den spineni je pocitan jako MS...proste mas pomalejsi rozjezd a pomalejsi dojezd. Porad MS.

@blannie tak jak?
@ceekanka to opravdu nic, ale pamatujes si prave blannie? Jak take porad nic a najednou dalnice jak Brno...
3. říj 2013 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka pokud mas cykly 33-34 dni, tak ovulace by mela byt kolem 19-20DC, muze byt i o den, dva dele...jinak bys mela strasne slouhou lutenalni fazi...dej tomu jeste par dni.
3. říj 2013 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ceekanka hlavně se nestresuj, to ničemu nepomůže a hlavně vydrž, čárka se objeví určitě :slight_smile:
3. říj 2013 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mixlevpixle2013
@nonnni
Ok,dám na vás holky.. Ještě k té lutenální fázi,to je taky nějak stanovené,jak by měla být dlouhá? Protože v podstatě všude píšou,že ovu by měla být cca v polovině cyklu..?
3. říj 2013 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka no pišou ale viš jak to je každy ma jine tělo no uvidiš držim pěsti :slight_smile:
3. říj 2013 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já se přiznám, že jsem o lutenální fázi slyšela poprvé, když jsem začala studovat otěhotnění v mém věku :slight_smile: nesmějte se holky ale tenkrát jsme to fakt neřešila :wink: :wink: :wink: ale jsem o něco chytřejší, každopádně vím, že existuje Y:slight_smile:
3. říj 2013 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni
@asus Tak zatím ticho po pěšině, se vším, pokud to fakt bylo ONO :grinning:, tak zítra testovat nebudu a zkusím až v neděli 14DPO, to už by mohl být opravdový duch :slight_smile:
3. říj 2013 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blannie ty jo ty napinaš držim pěsti :dizzy_face:
3. říj 2013 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie moc držím palečky a budu čekat na dobrou zprávu :slight_smile:
3. říj 2013 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus děkuju.. :dizzy_face: Na mě to je až moc velký vzrůšo, už jsem z toho za dva dny zhubla kilo :grinning: Pokud to tak půjde dál, tak na konci příp. těhu budu vypadat jak anorektička... a to jsem v prvním přibrala 22 kilo :unamused:
3. říj 2013 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mixlevpixle2013 děkuju moc.. :wink: hlavně, aby už to bylo rozhodnutý, to čekání je nejhorší :slight_smile:
3. říj 2013 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. říj 2013 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie bud rada že nemusiš hubnout :wink:
3. říj 2013 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie jj to že člověk neví na čem je to je to nejhorší a ne jen v případném těhotenství ale i v jiných situacích v životě :frowning2: tak snad už brzo budeš vědět a bude aspoň ta jistota ať už jakákoli co ? Opravdu držím palečky moc :slight_smile:
3. říj 2013 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
3. říj 2013 v 10:34 • chrobackach
@blannie teda moc držím palce,vypadá to hoodně dobře
3. říj 2013 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka luteální fáze je vždy stejná,neměla by se měni max jeden den rozdíl,délka od MS do ovulace se měnit může,ale ta luteální fáze ne,ale u běžně fungujícího cyklu jsou rozdíly minimální, já třeba mám luteální fázy vždy 12 dní a cyklu 28-30 dní,luteální fáze by měla být min.10 dní,jak je kratší obvykle může být problém pro zahnízedění vajíčka,ale nemusí každá jsme originál
3. říj 2013 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
i já tedy děkuji za podrobný výklad této fáze :slight_smile: ve svém věku jsem se přiučila něco o čem jsem skoro nic nevěděla :wink: :wink: :wink:
3. říj 2013 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino děkuju! :wink: možná jsem měla ovu o den později, zas jsem objevila kapku krve :frowning2: někde jsem četla, že zahňizďování může trvat do 12DPO, někdy i 14DPO, každopádně se bojím, že se z toho stane ms, břicho bolí dost :frowning2: jak si užíváš těhulení? :sunglasses:
3. říj 2013 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mixlevpixle2013 Děkuju moc!! Jojo, přesně, nejistota je to nejhorší, a strach k tomu :unamused: naštěstí mám teď jen to první, takže to ještě není tak hrozný, teď už to beru vcelku pozitivně :slight_smile:
3. říj 2013 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus Jo,to máš pravdu :slight_smile:
3. říj 2013 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino Děkuji za objasnění :slight_smile: A co ty a mimčo,jak se máte? :slight_smile:
3. říj 2013 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka
@blannie holky díka za optání,no o užívání zatím není moc řeč,cítím se normálně jen odpoledne únava a blivno,prcek snad roste jak má,zítra mám KO
Jinak mám doma muže se smrtelnou chorobou,rýmečkou,tož trpím víc jak on,prostě tohle jsou dny kdy si dělám a organizuji vše sama on je narušitel a ještě na smrtelné posteli :grinning:
3. říj 2013 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie to je divný že se to oběvuje sem tam,dělá ti to před MS,nebo je to novinka?Každopádně držím palce
3. říj 2013 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino tak hlavně že je vše v pořádku a bobulka roste :slight_smile: No jo chlapy a rýmička,to je kategorie sama pro sebe. :grinning:
3. říj 2013 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ceekanka já se tomu nesměju, protože při rýmičce trpím uplně stejně :grinning:
3. říj 2013 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n Já už ji mám snad chronickou a tak mi to zase tak nepříjde,ale když příjde fakt pořádná rýma s pálením sliznice a všemi příznaky,tek uznávám,že je to hodně otravný a nepříjemný :sweat_smile:
3. říj 2013 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka myslím tu, kdy je ti zle, ležíš v posteli, atd... tu co jen smrkáš, to je jiná.
3. říj 2013 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: tak se podlouhé době hlásím, byly jsme s přítelem trošku pohádání, takže o nějakém snažení nebyla ani řeč :frowning2: ale teď bych měla mít podle kalkulačky na netu plodné dny a jsem nemocná, takže paráda nějak nám to nepřeje :frowning2: ani nemám sílu si přečíst všechno co jste tu napsaly, ale až se uzdravím tak to určitě pročtu :slight_smile:
3. říj 2013 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek