• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 :-)

12. prosince 2013 
@blannie tak já dnes 26DC,první měsíc snažení
29. srp 2013 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
přezdívka...................měsíc snažení.......................DC....................DPO....................TT................ TP
marokanek1111..............................2..................................4............................ -----
saminomimino................................1.................................26............................ ?
blannie..............................................0.................................39............................. ? ....................... -
29. srp 2013 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie jo DPO jsem 8 dní luteálku mám 12dní :wink:
29. srp 2013 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak holky předčasně krásný víkend,my zítra vyrážíme na poslední prázdinový výlet na víkend do Jeseníků,takže tu nebudu,všem kdo budou sázet semínko hodně štěstí a čekatelkám na MS nebo těhu držím palce,já budu příští týden mít taky už jasno :dizzy_face:
29. srp 2013 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@saminomimino taky bych to chtěla tak hezky vědět... :slight_smile: testovala jsem ovulku uprostřed cyklu, ale nebyla, pak mě to přestalo bavit, takže jsem jí pak asi na testu zmeškala, protože mám cyklus delší, než normálně, nebo nepřišla vůbec :frowning2:
29. srp 2013 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie já naštěstní a někdy naneštěstí o každé ovulce vím,už od 14 let,ta poslední byla taková že jsme musela vzír paralen,někdy je to šílené,ale jinak to mívám bolestivé normálka,jen mně štve že po posledním porodu po císaři,to bolí více dní a celá děloha,no to si člověk nevybere,jinak,luteální fáze,ta doba po ovulaci k MS se u ženy obvykle nemění ideální je 14 dní,já ji mám 12 ale neměla by být kratší než 10 dní,nemuselo by se vajíčko stačit zavrtat v děloze :dizzy_face:
29. srp 2013 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie a jak dlouhé máš cyklu a míváš je stejně dlouhé nebo se to liší?začla bych jednoduše,na zkrácení cyklu určitě zabere pití kontryhelu,začni 1 DC a klidně pij a pij,krom přes MS :wink:
29. srp 2013 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino dřív jsem to měla krásně 28, po porodu se mi to ale nesrovnalo a lítá mi to 28-45 :frowning2: Kontryhel vyzkouším, snad pomůže... ovulku cítím taky, ale tento cyklus jsem jí "měla" dvakrát, jednou 16DC, a pak 32DC, což je teda fakt divný :grinning: musím to nějak vychytat.... :sunglasses:
29. srp 2013 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie no tak to ti lítá hodně,ten kontryhel by to měl srovnat :wink: ,je na to fakt dobrý,já teda ťukám na dřevo,ale po porodech se to vždy tak nějak srovnalo do starých kolejí i teď kdy stále kojím,ale jinak dvě ovulace v cyklu taky nesjou k zahození :grinning:
29. srp 2013 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blannie Plná energie to je no:slight_smile:Včera jsem přijela z práce,a byla zavřená doma dvě hodiny a stáhnutý záclony,roztrhaný toaleták a vložky...no bordel jak se patří :slight_smile:)
29. srp 2013 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mihis ježíš ten je krásnej - krásná??:slight_smile: Já tu naši chci taky ještě stihnout ostříhat..má to už takové dlouhé urousané :sunglasses:
29. srp 2013 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blannie no já jsem 14DC a snažíme se první měsíc
29. srp 2013 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino
@marikura
@marokanek1111
tabulku budu aktualizovat každý den cca kolem desáté dopoledne, abych mohly zapsat výsledky TT
29. srp 2013 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
přezdívka.....................měsíc snažení............... ....DC.................DPO....................TT................ TP
marokanek1111................................2..................................4.......................... -----
marikuna............................................1............................ .....14..........................?
saminomimino..................................1.................................26............................ ?
blannie................................................0.................................39............................. ? ....................... -
29. srp 2013 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie Ahojky, nechci vypadat jako blbec, když už se snažíme 3 měsíc, ale co to je to DC a DPO:slight_smile:
30. srp 2013 v 01:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozaruska DC je den cyklu a DPO kolikátý den po ovulaci... :slight_smile:
30. srp 2013 v 01:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
rozaruska :nejses sama kdo to nevedel:slight_smile:
30. srp 2013 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@blannie u mě 3 měsic snaženi 25 DC :wink: diky
30. srp 2013 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marikura je to kluk a v zimě mu budou čtyři roky.. :slight_smile: ale oštříhaný vypadá vždycky jako štěně :grinning:
30. srp 2013 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie jééé můžu taky... já první měsíc snažení a dnes 25DC :slight_smile:
30. srp 2013 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
přezdívka.....................měsíc snažení..................DC...................DPO....................TT................ TP
marokanek1111................................2..................................5........................... -----
marikuna.............................................1............................ ....15............................?
asus....................................................3.................................25.............................?
eeen....................................................1..................................25............................?
saminomimino..................................1.................................27............................ 9
blannie................................................0.................................40............................. ?
30. srp 2013 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeee,to se nám ta tabulka hezky rozrostla :wink: ...tak doufám,že se to brzy rozroste i o ty TP :wink: .....
Jinak já se zase hlásím z práce a zítra znovu :-P
30. srp 2013 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marokanek1111 seš taky furt v robotě? :wink: ty budeš bohata :grinning:
30. srp 2013 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus No taky mi přijde,že jsem tu pořád,....joo,kdyby to bylo alespoň dobře placené,ale víš jak to v tom zdravotnictví chodí :-P
30. srp 2013 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 no to mě povidej všude je to stejný :sweat_smile:
30. srp 2013 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus To ju,ale zase je to na jednu stránku o hodně lepší práce,než jsem delala dřív...v určitých ohledech bych nemenila a člověk je rád,že nějakou práci vůbec má :slight_smile:
30. srp 2013 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marokanek1111 a copak si dělala dřiv zda to neni tajný :wink:
30. srp 2013 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky. Ja jsem snad take furt v praci :frowning2:ale od zitrka mam 4 dny volna:slight_smile:a manzel uz je domaaa :grinning:Rada bych doplnila DPO,ale nevim jak :slight_smile:B-)
30. srp 2013 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, už jsem z toho fakt na větvi. Já snad zůstanu navždy v měsíci 0 :frowning2: Dnes končím 40dc a furt nic :frowning2:
30. srp 2013 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
přezdívka.....................měsíc snažení..................DC.......................DPO....................TT................ TP
marokanek1111................................2..................................6........................... -----
marikuna.............................................1............................ ....16............................?
asus....................................................3.................................26.............................?
eeen....................................................1..................................26............................?
saminomimino..................................1.................................28............................ 9
blannie................................................0.................................41............................. ? ....................... -
31. srp 2013 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek