• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 :-)

12. prosince 2013 
@chris_n Já vím,taková rýma vadí snad každému. Nemůžeš dýchat,nevysmrkáš ji..Ale už dost o rýmě,jsem ráda,že už mám chřipku za sebou a teď už musíme být jenom zdravé :slight_smile:
3. říj 2013 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojky holky.já zase od rána litam,děti do školy,pak nákup,pak do toho bytu poklizet....zase jsem tam malém hodila šavli,hnus,co je tam za bordel :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....pak pro dítě do družiny a ohřát oběd pro druhé dite,za chvíli ho vezu na trénink a pak zase do bytu poklizet...hrůza.Jinak poctivě papam utrogestan a zatím dobré,i když ho polykam :slight_smile:....ale pochybuju,že tenhle měsíc něco bude,protože jsme tu ovulku propásli :frowning2:.
Co tam bylo za text,že ho adminky vymazaly?
tak papa a držte se kočky :wink:
3. říj 2013 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 Teda, ty máš honičku, no mě by kleplo :confused: Byl tam nějaký odkaz a kontakt na úžasnou kartářku, klasika :slight_smile:
3. říj 2013 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak bych řekla, že už brzo budu 1DC :frowning2:
3. říj 2013 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie ježiš neřikej že ta blba menzes na tebe skočila taky :confused: :unamused:
3. říj 2013 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus ještě úplně ne, ale vypadá to už stejně jak minulý měsíc, takže bych tipla, že zítra nebo pozítří tu je :frowning2:
3. říj 2013 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus já už nechci snažení, mě to ták nebaví... a to asi taky není dobře, že když je ovulační test pozitivní, tak to je prostě "naordinováno", i když se člověku nechce :unamused:
3. říj 2013 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie
@blannie :unamused: ach jo :frowning2: to mě mrzi no , je to blbe to časovani že musiš když maš ovulku ale jinak to prostě nejde asi no :unamused: ja už sem skončila a ovulka vychzi na přišti týden na patek sobotu tak sem zvědava ty papirove testy sou fakt na h....... nejlepši je dig.ukaže vždycky pravdu přesně jak řika doktor sou nejspolehlivějši
3. říj 2013 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blannie to me mrzi:frowning2: Hele, spermie preziji v tele 3-5 dni (nekdy i vic, zalezi na vaginalnim prostredi). Nechces to hodit za hlavu a proste to vzit, jak to prijde? Nehlede na to, ze se radi nemit sex kazdy den, ani kolem ovulace, lepsi (pry) je kazdy druhy az treti den...tohle je tak strasne demoralizujici, ze me to boli i za tebe:frowning2: Ja vim, ze to mas tezke, kdyz je manzel vetsinu casu v haji, ale takhle si akorat privodis anovulacni cykly z nervu.
3. říj 2013 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@nonnni Jojo, přesně tak, pokud to teď nevyjde, tak to nechám být... jeden měsíc mi to úplně stačilo. Celou dobu jsem se na snažení těšila, ale nějak mi to neprospívá, takže jsem si to aspoň vyzkoušela :grinning:
3. říj 2013 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie já si říkám, že někdy je lepší se na to úplně vy...já to vidím u sebe, co jsme přijeli ze svatební cesty, ta sedím u MK, nutí mě to nakukovat i v práci, protože ve vedlejší diskuzi se pořád něco děje... akorát na to furt myslím. Pokud cca za 14 dní přijde mrcha, tak kašlu na nějakýho MK, protože potom fat nemyslím na nic jinýho než na potenciální mimčo...ať už moje nebo jinejch holek :-/
3. říj 2013 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@blannie Nic si z toho nedělej:slight_smile: Já už na to taky prdim, jsem na tom úplně stejně jako ty. Prostě, jak řekla naše Mudra - budu chodit do ložnice pro zábavu a ne z povinnosti :grinning: Taky nám to tento měsíc asi nevyšlo, testy mám stále negativní, a už si vážně připadám jak magor, když furt lítám na záchod s testíkama :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. říj 2013 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky :slight_smile: Jsem tu dnes poprvé...snažíme se s manželem o miminko od naší svatby 22.6.2013. Asi jsem jedna z těch holek, co to moc hrotí, ale prostě mi nejde nemyslet na to, že to chci. Manžel je 5 dní v týdnu v Německu pracovně a jenom víkendy doma, takže šance jsou menší :( Včera byl na spermiogramu a prý vše normal až na koncentraci spermií ( má 10mil / ml) a celkový počet ( má 23mil a má být39). Ale říkali že je to ještě v pohodě, at se neboíjíme. Nemáte s tím některá zkušenost? Potřebuju pokecat :slight_smile:
4. říj 2013 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak dnes 32DC a mrcha nikde, kontroluju se každých 5 minut... :frowning2:, v práci by to nebylo moc příjemné zjištění...
4. říj 2013 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Krásné páteční ráno všem :wink: tak jak jste na tom holky? :slight_smile: Něco nového ? Aspoň že je ten pátek a víkend před náma co?
4. říj 2013 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mixlevpixle2013 přesně tak konečně pátek, manžel se mi po týdnu vrací dom, jupí :grinning:
4. říj 2013 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen tak to by bylo fajn říct mu tu zprávu co ? Držím palečky :unamused:
4. říj 2013 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všem vám přeju krááásné ráno! Pro mě přímo nádherné. :slight_smile: Holky, to není duch, to je prostě dušička. Nevěřím, bulím a děsím si syna. :grinning: A taky se najednou bojím, jak to zvládnem, to jsem ale prdlá......
4. říj 2013 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@vosinka ahojik no neřikej ukaž fotku at se pokochame :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: gratukuji
4. říj 2013 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen furt nic jo ty jo to je napinak tady tenhle měsic :confused:
4. říj 2013 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus Ted jdem ven, tak kdyžtak odpoledne :wink: No ale stejně brzo uvidíte všechny ty svoje :wink:
4. říj 2013 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@stepankakv ahojik vitam tě tady u nas :dizzy_face:
4. říj 2013 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaelka83 tak koukam že tady dopadate jako ja :confused: je to dost stresove no
4. říj 2013 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen Jojo, jupííí :grinning: teď jsem byla 14 dní sama, a to už leze na palici, na "samotě u lesa" bez auta, ještě, že existuje net, aspoň můžu dostat od někoho jinou "odpověď", než něněně, dej okurka, auto tutu :grinning:
4. říj 2013 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vosinka Fakt? to je skvělý!!!! Potichu gratuluju, ať sílí! :dizzy_face:
4. říj 2013 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie a co ty zlatko jak je?
4. říj 2013 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus ahoj, tamto trochu sílí a to druhé tamto ještě nikde, ale dnes to podle mě dorazí... nerozumím vlastnímu tělu :grinning:
4. říj 2013 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. říj 2013 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vosinka gratulujíí
4. říj 2013 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blannie třeba to dopadne,držím palce:slight_smile:
4. říj 2013 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek