• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 :-)

12. prosince 2013 
@vosinka veliká gratulace :slight_smile: a nepochybuj, dáte to :slight_smile:
4. říj 2013 ve 13:15  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@asus Tak tady je malá dušička. :slight_smile:
4. říj 2013 ve 13:43  • Odpověz  • To se mi líbí (7)
vosinka : gratuluju také :slight_smile:Musí to být skvělý pocit :slight_smile:
4. říj 2013 ve 14:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@vosinka To je taková nádhera.. Až se mi z toho chce brečet.. :slight_smile: Veliká gratulace
4. říj 2013 ve 14:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@vosinka mala ? to je obří dalnice moooooooooooc gratuluju:slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. říj 2013 ve 14:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@stepankakv
@ceekanka
@asus Moc děkuju, jsem pořád v šoku :grinning: Jo a brečet to se mi chce pořád :wink:
4. říj 2013 ve 14:47  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@vosinka jaká dušička,to je regulérní těhu :dizzy_face: :dizzy_face:
4. říj 2013 ve 14:52  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@saminomimino no právě, už to není duch, ale moje milovaná dušička :wink:
4. říj 2013 ve 14:56  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@vosinka to každopdáně,to je pocit,,to by člověk mohl zažívat pořád :dizzy_face:
4. říj 2013 ve 14:57  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Holky já už chci takyyyy :slight_smile: snažíme se tedy teprve 3 měsíc,ale manžel je doma 12 dní v měsíci :( to nemá cenu ani počítat ovu....:(
4. říj 2013 v 16:33  • Odpověz  • To se mi líbí
vosinka : A měla jsi nějaké ranné příznaky těhu? :slight_smile: To mě zajímá :slight_smile:
4. říj 2013 v 16:51  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@vosinka Také gratuluji:slight_smile: ...snad se také dočkáme co nejdřív :slight_smile:
4. říj 2013 v 17:08  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojky:slight_smile: Holky to se fakt nedá stíhát:slight_smile:)Ale jen piště,alespoň mám v práci co dělat:slight_smile: Jinak my včera začali pracovat na druhém měsíci :sunglasses: I když se manžel u mé mamky nemohl ani hnout (chytly ho záda),tak se večer překonal :slight_smile:))Jen nevím, jak mám ted počítat plodné dny když se mi to minule o tolik dnů opozdilo...
4. říj 2013 v 17:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@stepankakv Ahojky,mě manžel jezdí domů jen na víkendy,takže už to taky neřeším ty plodné dny,nechám to na přirodě,je to lepší než se stresovat,že máš plodné dny a manžel je pryč..věř mi :wink: My se snažíme 4 měsíc..
4. říj 2013 v 17:29  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@vosinka Jojo ,to mě taky zajímá,jestli jsi měla nějaké příznaky :slight_smile: Jinak velká gratulace,je to moc krásný vidět ten pozitivní test :slight_smile: I když není můj :frowning2:
4. říj 2013 v 17:31  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@blannie Ahojky,vy jste se ale snažili když jsi měla pozitivní ovu test,ne?Tak vydrž,třeba to ještě dopadne dobře :wink:
4. říj 2013 v 17:32  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@rozaruska Ahoj, už to nedopadlo :wink: Jojo, snažili jsme se dva dny předtím, v den pozitivního testu a den potom :slight_smile: Třeba to vyjde další měsíc :slight_smile:
4. říj 2013 v 17:34  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@vosinka Na to se ták krásně dívá!!! :dizzy_face:
4. říj 2013 v 17:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, kdo víte aspoň plus mínus, kdy máte ovu, napiště mi to a já to hodim do tabulky, ať to nemáme pořád proškrtaný, to je hrozně vošklivý :grinning:
4. říj 2013 v 17:36  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Moc vám děkuji, snad není brzy....
@rozaruska @stepankakv no právě že jsem měla příznaky a už jsem nevěděla, co si dovedu vsugerovat :grinning: Je mi pořád mírně blivno, mám plno pupínků, bolavá prsa, ale kopřivku na stehnech? to už sugesce být nemohla :grinning: ale ještě před týdnem jsem měla čistý test. Jinak já nic moc nepočítám, netestuju, prostě tak, že to bude tak rychle jsem nedoufala :wink: a klid první mimčo k nám přišlo až 7 měsíců po svatbě a 2 po odstěhování od tchýně :grinning:
4. říj 2013 v 18:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@marikura Ty jo to smekám před tvým chlapem. Ten můj pořád říká,jak se budem snažit,až příjde ovu a když na to chci vlítnout (ovu nemám,ale on si myslí že jo),tak to jsou držky,že je to divný,když se má milovat ,,na povel".. Tak buďto miminko chcem a prostě pro to něco musíme udělat a nebo to tak nechcem a mimčo nebude a nebo alespoň né tak brzo no.. Chlap jeden..
@vosinka dálnička je fakt úžasná.. :slight_smile:
4. říj 2013 ve 20:46  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@vosinka gratuluji k testu! To je nadherna dalnice, jen tak dal:slight_smile:

@marikura to je odhodlanec :grinning: Ja tedy musim priznat, ze muj manzel nikdy neodmitne prilezitost...maximalne si to musim oddrit sama, kdyz je treba po narocnym fitku a nemuze se hnout :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@ceekanka vubec s nim nediskutuj a tom, kdy je, ci neni ovulace, prestan mluvit o snazeni a jednoduse si uzivejte....ze ty vis, ze je to vhodny cas je prima, on to vedet nemusi.

@blannie tak uz je to v haji? :frowning2: Ja ovu ted neodhadnu,pokud nejaka vubec bude, ale pak napisu...zkusime to v JAR, drive ne...

@asus co ty?
5. říj 2013 v 07:03  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
a @eeen ? koukam do tabulky a chci zpravy! Nejlepe dobre...nekdo tady koukejte vytapetovat tak krasne, jako @vosinka vcera ! :slight_smile:

A zdravim i zbytek osazenstva:slight_smile:
5. říj 2013 v 07:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, tak se po dlouhe dobe hlasim (ale jinak pravidelne sleduju)..dneska jsem 28DC, rano jsem testovala a nic.. Ale mrcha taky nikde, coz me prekvapuje, mivam ji presnou na den a jeste vetsinou tak den predem trochu spinim..ale zas test uz by to asi poznal.. No kazdopadne porad doufam, ze to vyslo :slight_smile: drzim palce ostatnim!
5. říj 2013 v 08:25  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenka_25 Ahoj, mně to test poznal až asi týden po oček. ms,takže ještě neházej flintu do žita. :slight_smile: Držím palce.
5. říj 2013 v 08:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@nonnni No vždyť on to neví,ale když se na něj večer vrhnu,tak si hned myslí že ovuluju,jako bych se na něj jindy nevrahala :grinning:
5. říj 2013 v 08:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@ceekanka se na jen musis vrhat periodiky, aby mu nebylo hned jasne, ze ti o neco jde:slight_smile:
5. říj 2013 v 08:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@nonnni myslím,že alespoň můj chlap to nevnímá tak,že ovulace je jednou za měsíc .. Podle něj ovuluju pořád :sweat_smile:
5. říj 2013 v 08:57  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@ceekanka tak pak bych mu nechala otevrenou knihu biologie pro zakladni skoly...na nocnim stolku :grinning:
5. říj 2013 v 09:04  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@nonnni ja nic začinam na novo 6 DC :unamused: tak uvidim zda se zadaři ale už tomu nechavam volnej pruběh to snaženi mě leze nad hlavu :confused:
5. říj 2013 v 09:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek