• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 :-)

12. prosince 2013 
5. říj 2013 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni no jo to viš no přiroda děla sve :frowning2: nenadělam nic a proto sem se nechala smazat s tabulky třeba když se tam neuvidim tak to pujde :wink: a co ty jak to jde?
5. říj 2013 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus jde to, musi...beru atb a cekam, zda prestanu tolik krvacet, jinak se mi nevyhne revize...v pondeli se to rozhodne. Jsem hodne litostiva a porad je mi blbe....ne plne nejlepsi kombinace. Ale dam to :wink:
5. říj 2013 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vosinka Velká gratulace...moc hezké dálničky :wink:
Tak my už se stěhujeme v plném proudu...jsem už fakt vyřízená a to mě tedko čekají 4 dvanáctky za sebbou....se půjdu asi oběsit....už to opravdu nějako nedávám....tenhle měsíc si miminko snad ani nepřeju...já,co už jsem odtahala skříní a všeho...tak to by to musel být opravdu velký držáček,aby tohle přežil :unamused: ......snad už dneska odvezeme všechno velké a pak už jen takové ty drobnosti...obrazy atd......ani na "snažení" nemáme náladu.......prostě je to zatraceně prokletý měsíc.....akorát mi přijde,že jsem z toho utroše nějaká protivná...asi hormony...a nebo to bude fakt těma nervama....pořád bafu a rýma se mě taky ještě nepustila.... :rolling_eyes:
5. říj 2013 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. říj 2013 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni jojo, ale to neva :slight_smile: jsem v pohodě :slight_smile: kdy tam pojedete? :sunglasses:
5. říj 2013 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni držim pěstičky at vše dopadne dobře drž se :slight_smile:
5. říj 2013 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie takže se to rozjelo jo ro mě teda mrzi :unamused: tak jedem společně zase na novo
5. říj 2013 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, tak stále nic...dnes jsem koupila testíky, tak uvidíme,kdy testnem :grinning:, zatím se držím :grinning:
5. říj 2013 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@vosinka jééé koukám,že nová těhu...tak mooooc gratuluju :slight_smile:
5. říj 2013 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eeen jejda tak testuj sem napnuta a držim pěsti :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. říj 2013 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
ahoj holky ,jak se máte,my dneska přijeli z Beskyd ,kde muj přitel vykladal kamaradovi,že se na jaře bereme,byla to nova informace i pro me :D Sice jsme zasnoubeni,ale řekli jsme nakonec že nejdriv vyresime bydleni,tak jsem na to prděla :D ,jinak pročitam co tu noveho a jestli nějake novinky,jinak mam rymu jak blazen a tenhle měsíc snažení se nevedlo,zanet,pak nam to nešlo ani nevim kdy byla ovulace....tak buď pomuže kapka touhy nebo se přiští měsíc polepšíme....;) což asi vyjde až snažení až příští měsíc a td mužu byt v klidu :slight_smile:
Asi zním moc optimisticky,dnes jsem byla u znamych a oni maji 3 mesicni mimi,musela jsem na zachod,abych tam nebrecela dojetím,když se na me smal a vykladal mi tam neco snaživě :slight_smile:
5. říj 2013 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 Ahooooj koukám že dřeš jako blázen.no ja mám taky podivný měsíc,neboj přiští měsíc bude líp ;)I kdyz taky mám nervy na pochodu a jelikož jsem ten den nepovedeneho pokusu jsem si pobrečela,tak jsem si uvedomila,že se nesmíme nikam honit,když se necítíme,ať to není jen honba o mimi a pěkný pocit z milování v háji
5. říj 2013 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vosinka ahoj moooc velká gratulace ....:slight_smile:krásná dálnice,tohle fakt jen na ducha nevypadalo :D
5. říj 2013 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. říj 2013 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak já už s tou ovulkou fakt nevím. Včera jsem dělala test odpoledne cca dvě hodiny před tím jsem nepila,jak mají uvedeno v návodu,testík sílil každým dnem,alespoň o fous a včera byl už docela hezký,ale jako pozitivní bych ho ještě neoznačila. Trochu mě dopoledne zabolelo v kříži,popíchalo v podbřišku a dneska jsem zase testla,kolem poledního,bez pití před tím a test mi příjde slabší jak včera. Co se hlenu týče,tak trošku nějaký mám.. Jsem z toho fakt jelen.. :unamused:
6. říj 2013 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravim, ja stale nic, takze to vidim nadejne, pze celych 6 mesicu, co uz neberu HA, tak jsem to presne na den pravidelny a ted uz mam 2 dny zpozdeni a misto toho takovy takovy pruhledny vytok...test si koupim az zitra, takze v utery rano testnu a snad se neco ukaze, alespon v to doufam.. Urcite pak dam vedet :slight_smile:
6. říj 2013 v 17:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@asus zatím se stále držím, potřebuju na to klid a to tu fakt nemám, ale spíš to vidím na nějaký gyn. problém, pořád mě píchá na vaječníkách, spíš mi to připomíná, když popisujete ovulku... :frowning2:
6. říj 2013 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen drzim a uz se tesim na dalnice!
6. říj 2013 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky holky, tak u mě stále nic nového :frowning2: MS nikde a testíky negativní :pensive: Tak fakt nevím, ale počítám s tím, že do dvou dnů mrcha dorazí :unamused:
6. říj 2013 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vosinka veliká gratulace :slight_smile:
7. říj 2013 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné pondělní ráno všem a příjemný vstup do nového pro někoho pracovního týdne :wink: :slight_smile: :wink:
7. říj 2013 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky jak jste na tom ? Nás čeká další měsíc snažení a rozhodla jsem se, že se tomu nebudu tolik poddávat ale jelikož jsem si koupila OVU testy tak se tomu oddávání asi nevyhnu .... :angry: :unamused: :angry:
7. říj 2013 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik holky,tak koukam nikde nikdo jak ste na tom čekame
@mixlevpixle2013 sme zvědave :grinning:
holky kupujete di ovu a těhu testy na netu nebo v lekarně?
7. říj 2013 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. říj 2013 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mixlevpixle2013 aha mrknu na to,a jak si ty nachystana kdy začneš testovat ovulku?
7. říj 2013 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes mám 10DC takže ode dneška začínám mám cyklus 27-29 dní. Ten poslední byl 27 a to doporučujou od 10 dne. Tak uvidím jak to bude :slight_smile: :wink: :slight_smile:
7. říj 2013 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mixlevpixle2013 jj mě to ukazalo poz. 12-13 den a mam to po 28 dnech držim pěsti
7. říj 2013 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. říj 2013 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie ahojik tak jak je?hodiš tabulku a zmizneš? :wink: :sweat_smile: :grinning:
7. říj 2013 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek