• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 :-)

12. prosince 2013 
@asus Ahoj, no jo, se nebudu pořád exhibovat, né? :grinning: :wink: Muž odjel až dneska, tak jsem měla napilno... a teď se plánuju konečně vrhnout na tu zpropadenou diplomku a dodělat ještě nějaké resty do práce, se mi to nějak kupí :unamused: Ať pořád nemyslím jen na to jedno :sweat_smile: Co ty? :wink:
7. říj 2013 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blannie no teda ty řadiš :wink: no co ja u mě bude snaženičko na sobotku a nedělku ale nebudu to hrotit proto že bucde ovulka chci si to užit na plno a v klidu žadnej stres :wink: jinak se zaměstnavam ruzně domacnost rodina je toho taky dost, chcem na vletrh hraček a sehnat tam male nijake darky pod stromeček
7. říj 2013 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak hlasim, ze na kontrole vse absolutne v poradku...huraaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!! Od soboty odpoledne jsem uz jen spinila, dneska uz ani to ne, deloha je vycistena, zvladlo se to bez revize.

Ted mam dodrzet sestinedeli, pak si dojit na cytologii a pak klidne otehotnet.

@blannie ja se tento mesic snazit nebudu, ale klidne me tam nech, budu mit prehled o tom, jak dlouho to trvalo clkove. Diky:slight_smile:
7. říj 2013 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Ahoj holky :slight_smile: Tak já to mám dostat tenhle týden :slight_smile: Jelikož jsem to tenhle měsíc vůbec nepočítala a neřešila, protože se mi rozházel cyklus, tak si myslim, že mě čeká další měsíc snažení. Příznaky žádný nemám takže asi zase nic:( Jinak máte někdo zkušenosti s kontryhelovým čajem? děkuji
7. říj 2013 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já vás taky pořád sleduju, ale nějak nestíhám přispívat... My to momentálně moc nehrotíme, naopak si užíváme a experimentujeme :grinning: Akorát jsem trochu zmatená, protože od minulého týdne občas špiním (jeden den jo, pak zase ne). Jenže na nidační krvácení mi to přijde brzo, na ms moc slabé a taky brzo.
@vosinka Gratuluju a přeju průběh bez komplikací!
@blannie Na jaké téma píšeš za diplomku?
@nonnni To je mi líto, že to nevyšlo, ale bereš to statečně, takže se určitě zadaří hned příště.
@marokanek1111 Ono většinou něco vyjde v okamžiku, kdy to nejmíň čekáme. Tak třeba se to povedlo zrovna teď :wink:
7. říj 2013 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak jsem si myslela, že se ráno testnu a už jsem nemusela... :frowning2:, přesně o týden dýl mrcha přišla... :frowning2: teda zatím jen lehké špinění,ale ona se rozjede :frowning2: Takže se mi cyklus z 28 prodloužil na 35 no paráda :frowning2:. Ach jo, já už tomu opravdu věřila... :frowning2:
8. říj 2013 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky:slight_smile: Tak dnes jsem 33DC a MS nikde, ale test v neděli byl taky negativní, tak nevím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. říj 2013 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen Tak to mě mrzí:frowning2: Ale někde jsem četla, že některá těhu "začínají" MS a naše známá menstruovala až do 7.měsíce :wink: Tak ještě uvidíš. A dělala jsi si test?
8. říj 2013 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaelka83 chtěla jsem si ho dělat dnes ráno, ale když jsem začla špinit, tak už jsem ho nedělala...
8. říj 2013 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen Aha, tak uvidíš, no. Já jí taky , mrchu, čekám dneska :wink:
8. říj 2013 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaelka83 Tak držím pěsti,ať nedorazí :slight_smile:
8. říj 2013 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen Děkuju:slight_smile:
8. říj 2013 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné úterní ráno všem :sunglasses: tak mě a ovulka si nedorazí :astonished: testuju a ani náznak :slight_smile: je to 11 den při cyklu 27 dní :unamused:
8. říj 2013 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mixlevpixle2013 neboj je ještě čas však dorazi ovulka :wink: nemáš tam ani čarku?
8. říj 2013 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus nene, jen tu kontrolní a i ta mi připadá slabá :slight_smile: asi neovuluju, už jsme to zkoušeli 12,13,15,17 den a druhý měsíc nic ale je fakt, že to jsem neměla Ovu testy :unamused:
8. říj 2013 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mixlevpixle2013 Jsem na tom stejně,už tomu vůbec nerozumím. Testovala jsem od 9 DC,teď jsem 20DC a nejsilnější test jsem měla asi předvčírem. Cyklus mám teda cca 33, tak tomu dávám ještě tři dny vzhledem k luteální fázi,ale na druhou stranu, tělo žádná pravidla nemá a jak jsem tu včera na MK opět četla, ovulace může být těsně před i po MS,nebo i dvakrát do cyklu.. Takže pak se můžu orientovat podle všemožných fází a je mi to k prdu :grinning:
8. říj 2013 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eeen Ahoj, ach jo, to mě moc mrzí, jak jsem ti zvyšovala čísla v tabulce, tak jsem začala věřit, že se zadařilo... ale dokud se nerozjede, tak šance ještě je :slight_smile:
8. říj 2013 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus víkendové snaženíčko, jé :grinning: a veletr hraček, jé :grinning: to zní úžasně, budete mít super víkend :sunglasses: škoda, že je teprv úterý, snad to rychle uteče :frowning2: My už jsme hračkami úplně zavalení, ale stejně nemáme všechno, co by Sof pomohlo k tomu nejlepšímu rozvoji :grinning: Jsem se zařekla, že k Vánocům pořídím jen duplo, ale seznam se mi rozrost o kuličkovou zatloukačku, vkladačku s pevným víčkem, aby nemohla podvádět (což ona tuze ráda a ještě se z toho raduje), sáňky se sedátkem a koketuju s tím po řídit nějakou fakt pěknou panenku... aby sourozeneček mohl potom přinést kočárek pro panenku .. už to mám vymyšlený :grinning:
8. říj 2013 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@stepankakv ahoj, ono neřešit je to nejlepší, co se pro otěhotnění dá udělat, tak třeba to vyšlo :wink: Já si kontryhel občas dám, ale někde jsem četla, že na někoho může působit opačně, tak ho piju tak oben a k tomu Nosifol a cyklus se mi zkrátil na 32 dní z 38-42, což je super, ale zatím byl takhle krátký jen jeden cyklus a ms teda fakt stála za to :unamused:
8. říj 2013 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mixlevpixle2013 ahoj, ovulka má ještě šanci, neboj, může přijít klidně až 15DC, minimalni dostačujici, i když hraniční, lutealni fáze je snad 10, já jsem měla naposled 11, tak doufám, že to je ještě v pohodě.
8. říj 2013 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@smisca Nidační krvácení může být už od 6DPO, takže to může být ono :wink: :sunglasses:
Diplomku mám na financování nadací, jenže moje vedoucí to chce spíš z té ekonomické stránky, nikoli právní, což mi trochu hatí plány, když studuju práva a o ekonomii a účetnictví vím vcelku en óno, jak říkal můj děda :grinning: Takže už nade mnou visí přes dva roky :angry: A jestli neodevzdám v listopadu, tak můžu začít znova, vzhledem k novému občanskému zákoníku :grinning:
8. říj 2013 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eeen já ti ještě nechám starý cyklus jo?, špinění se počítá ještě do toho předchozího, pokud se rozjede, tak dám zítra 2DC
8. říj 2013 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie díky, díky, každá rada dobrá, už se těšim na čárky, prozatím na Ovu testu :wink:
8. říj 2013 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
8. říj 2013 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka je fajn, že v tom člověk není sám co? Aspoň se tady o to podělíme, my už to zkoušíme prakticky pořád ale co můžu chtít ve svém pokročilém věku že? :frowning2: :unamused: :frowning2: držím palečky :slight_smile:
8. říj 2013 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mixlevpixle2013 Na jednu stranu jo,ale zase né že bych tady seděla a říkala si ,,jó,nejsem sama,super" :sweat_smile: Je fajn o tom popovídat s někým,kdo to má obdobně. Taky už to zkoušíme skoro pořád. V podstatě ob den,ovulace neovulace :grinning: Taky budu držet palce a těším se na fotky pozitivních ovu a pak i těhu testů :slight_smile:
8. říj 2013 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blannie Jj nech...no já už se taky skoro radovala...Ono je to stejně nějaký divný, to špinění je fakt úplně slabý, spíš to byl ráno jen výtok do hněda (nesnášim tyhle popisky) a teď už skoro zas nic... Tak nevim :frowning2: :confounded: :angry: :unamused:
8. říj 2013 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen Tak dvě stránky zpět jsem to takhle taky psala (taky to nesnášim, ale ve snažilkách člověk o kytičkách asi psát nebude :grinning: ). Já to měla taky tak... a radovala jsem se že je to nidační, protože to přesně odpovídalo popisu a začalo to 9 dpo... narůžovělý hlen, občas jo, pak půl dne nic, pak hnědé špinění a nakonec po dvou dnech v podstatě předčasná ms :frowning2: Poslední dva cykly dva dny před ms špiním, takže pokud se mi to stane tenhle cyklus, tak už budu předpokládat nezdar, protože v prvním těhu jsem nešpinila vůbec... až pak v 7tt, a to už bylo špatně, ale to je jiná kapitola :slight_smile: Já už bych v tvém případě dávno testovala :sweat_smile:
8. říj 2013 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
@ceekanka ja bych na tyto reci, ze ovulace muze byt 3 dny pred MS nespolehala, pokud by MS byla 3 dny po uvulaci, tak jsi bez sance otehotneni, tech par bunek odejde s MS, pripadne,kdyby to jeste bylo ve vajecniku, tak se nema kam zavrtat. Jako jo, ovlace byt muze, ale neotehotnis z toho, od toho je prave ta lutenalni faze, aby vubec tehotenstvi melo sanci. Bez ohledu na to, co nektere zeny napisi na net...

Dvoji ovulace dejme tomu, ac i tam jsem dost skepticka...ale tu uplne vyvratit nemuzu :grinning:

U nas nic, mam prestavku mezi hodinami, tak doma a asi si dam 20...to pocasi take nic moc...
8. říj 2013 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka jo,tesne po MS, nebo pri doznivajici MS byt muze...nez se vajucho dohrca do delohy, tak uz tam zase je podestlano, ac je to take vzacnejsi.

Holky, neberete nektera drmek? Ja na ceskych webech ctu jen o kontryhlelu, ale zase v zahranici se vsude doporucuje drmek obecny...tak premyslim, cim to tak muze byt...

Ja brala drmek pred tehotenstvim s mladsi dcerou...
8. říj 2013 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek