• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 :-)

12. prosince 2013 
tady je odkaz na ten Drmek, jen podotknu, ze nekde uvadeji, ze potlacuje libido...ale bylo vyzkouseno, ze jen v konskych davkach a navic jen u muzu...

http://www.celostnimedicina.cz/drmek-obecny-vitex-agnus-castus.htm

Jinak ja to objednavam v bobulich na ebayi...beru to k listovce...
8. říj 2013 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nonnni to vypadá dobře!
8. říj 2013 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie myslim na tebe...ne ted tedy kvuli tehotenstvi, ale te bakalarce....ja musim zacit na seminarce a jeste netusim z ceho ji napisu, kdyz opominu fakt, ze nevim vubec formatove jak ji napsat :unamused: To bude srandy kopec...
8. říj 2013 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni Takovýhle psaní je vždycky nejlepší... výcuc z prstu bohužel moc nefunguje :pensive: btw bakalarku nemam, rovnou diplomku :unamused: Takže když to pokonim, tak po osmi letech studia nebudu ani ten bakalar :unamused: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. říj 2013 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a na doplneni...ten drmek pry stimuluje podvesek mozkovy a od toho se odvyji prave regulace hormonu v tele...100% se vi, ze reguluje prolactin, ktery zase brani ovulaci (i kdyz zena nekoji, tak ho muze mit elevovany) a vubec...je moc chvaleny. Prisaham, ze ho neprodavam, jen jsem se chtela podelit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. říj 2013 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie jo pardon, rovnou diplomku...hmmm...jde do tuheho:frowning2: Tam moc prostoru asi uz neni, kdyz mas za sebou 8 let..
8. říj 2013 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ráda bych se k Vám přidala! Snažíme se teprve od září, ale nijak vehementně, zatím žádné počítání nebo tak něco...nicméně jsem teď 38DC (běžně mám cyklus 30) a nikde nic.....ani nedoufám, že by se zadařilo tak rychle, žádné příznaky nepozoruji, a čekám, kdy přijde :slight_smile:
8. říj 2013 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nonnni kdybych vedela, ze se preruseni kvuli diteti nepocita do lhuty, tak bych si ji nenechala zbytecne bezet, az skoro dobehnout :sweat_smile: nejhorsi je se do toho pustit... na jaky to mas psat predmet? :slight_smile:
8. říj 2013 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni Nevím,zase tak se v tom neorientuji,ale náhoda to nebude. Moje první těhu pro mě bylo velkým překvápkem, protože jsme se s přítelem milovali práve jen ke konci cyklu. Zkrátka tělu neporučím :slight_smile:
8. říj 2013 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ceekanka ja ti to vyvracet nebudu, nekdy vira tva te vyleci :wink:

@blannie je to z antropologie a chteji to jako kriticke zhodnoceni nactene literatury...akorat ji ted jeste nacist, pak se v tom zorientovat a nasledne vyplodit nejaky zazrak...
8. říj 2013 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni jé, antropologie, to mě vždycky hrozně lákalo :slight_smile: ale forma te seminarky je tedy poněkud časově náročnější :confused:
8. říj 2013 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie no je, ale ja z te nactene literatury jeste musim delat znalostni zkousku, takze se tim prokousat musim chca, nechca...zitra mam volno...ve ctvrtek jedu na zkousku z AJ na zapocet a v patek ucim jen dve hodiny odpoledne...a o vikendu ma mamka holcicky a tak doufam, ze to neco udelam...
8. říj 2013 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie já to spíš vidím na tu MS, akorát to mám teda sakra poposunutý :frowning2:
8. říj 2013 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni To zase vypadá jako kdybych pevně věřila v to,že můj organismus funguje jinak než všech ostatních :sweat_smile: Jen jsem tím myslela, že né všechno je tak jak se zdá a jak si plánujem. A jediné co bych si přála by bylo, kdyby teď dorazila ovulka tak jak má a měla ji tak každý měsíc.
8. říj 2013 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka ja ti rozumim, ale zcela uprimne...pokud mas ovulaci tesne pred MS a tim padem nedavas zarodku sanci se zavrtat, tak i v tom by mohl byt mozny problem. Sleduj to, uvidis, co ti ty ovulacni testy nakonec vyjevi...kazdopadne, toto je jednoduse resitelne prave treba utrogestanem, coz je synteticky progesteron a prodluzuje lutenlani fazi. Ale asi nejdulezitejsi je prave byt v klidu a nestresovat se, to rozhodi cyklus uplne maximalne.

Vis jak pises, ze jsi otehotnela pred MS...ja si myslim, ze by MS nedorazila, tak jak ma, ale se spozdenim...ale zase moje myslenkove pochody nejsou dulezite, hlavne at se zadari :slight_smile:
8. říj 2013 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie uvidíme jak to nakonec dopadne :slight_smile: můžu se taky nechat zapsat do tabulky ? :slight_smile: snažíme se 3 měsíc a jsem 27DC. :slight_smile: Děkuji :slight_smile: Jinak držím palce :slight_smile:
8. říj 2013 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni Jo,jo,právě proto pečlivě testuju abych věděla jak to mám a pak to můžu řešit. V druhém odstavci tomu moc nerozumim,jak to myslíš? Mě nejdřív vůbec nedocházelo že můžu být těhu, právě kvůli načasování sexu. Na prohlídkách bylo vše naprosto v pořádku, srdíčko tlouklo pravidelně, špuntík rostl.. Na prohlídce v 9tt už to bylo divný,dva dny na to jsem byla objednaná na jiný UTZ a tam už srdíčko netlouklo vůbec.. A děkuju :slight_smile:
8. říj 2013 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka myslela jsem to tak, ze ac mas (treba, davam jen priklad) cyklus 33 dni a mela jsi styk 30DC a otehotnela z jen, tak dle meho nazoru bys MS 33DC nedostala, ale az treba 40-42DC...ac jindy mivas cyklus pravidelny...protoze ten zarodek proste nejaky cas na uhnizdeni potrebuje a tys mu ho, zcela evidentne, poskytla:slight_smile: A posytnes brzy zase!
8. říj 2013 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka muzu se zeptat, co byl v tom 9.tt divny? U nas to asi zacalo byt den pred potratem, protoze v nedeli jeste vsechno dobry (az na to krvaceni) a druhy den prcek zase povyrostl, ale amnio vak byl maly, jakoby se srazil...to den predtim nebylo....a pak to slo do kytek cele:(
8. říj 2013 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni Doktorka mi říkala, že ho špatně vidí,nejdřív jako by ho nemohla vůbec najít. Tak mě objednala do druhé ordinace, kde se střídaji, že tam je kvalitnější UTZ. Ještě mě uklidňovala, že se to může stát, i že srdíčko nemusí tlouct pravidelně,že se pak rozběhne. Na druhém ultrazvuku hned začla jásat,že je to mnohem lepší,že už ho vidí,ale pak mi řekla,že srdíčko přestalo tlouct uplně a druhý den jsem byla na kyretáži. :frowning2:
8. říj 2013 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky hlásím špinění, do zítřka se asi rozjede MS:frowning2:
8. říj 2013 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaelka83 ty už taky...tak to je mi líto...no mně se ještě nerozjela, ale taky počítám,že rozjede :frowning2:
8. říj 2013 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,tak jsem sem zase zabrousila na chvilenku.....vůbec Vám ani nemůžu povídat,co se nám stalo...to stěhování nám na poslední chvíli nevyšlo a my jsme všechno museli vozit zpět...a to jsme měli odstěhovaný už celý byt....probrečela jsem pak celou sobotu....v neděli do práce,doma atmosféra,že by se dala krájet...chlap protivný jak trn v zadku,já potom taky.....no fakt vysloveně s námi takovým způsobem vypekli,že už nikdy v životě nechci zažít takovou zkušenost.

@eeen Třeba ještě není nic ztracené,věř,že se třeba zadařilo....moc držím palečky :wink:
@smisca Nooo,já bych spíš chtěla,aby se nezadařilo.......ono toho opravdu bylo tenhle měsíc moc a bojím se,aby to případné těhu pak nedopadlo špatně....jeden potrat už mám za sebbou a znovu bych to zažít nechtěla...
I když teda,dneska jsme jeli nakoupit a mě se celou dobu v tom krámě motala hrozně hlava.....no a co člověka hnedka nenapadne,že....nebo tedy spíš ženu,co se snaží :grinning: .......ale spíš to přikládám tomu,že jsem zase málo pila....kdo ví...ještě je brzy.....i když jsem měla nejspíš ovulku někdy 11-12 DC.......ale prsa mi nebolí,akorát záda a jsem zase jak puberťačka,samí beďar :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to mívám před MS...tak se necháme překvapit :slight_smile:
Dneska zase frčím na noční,tak se tu možná ještě večer ukážu.....polde toho,jak to v práci bude vypadat.....každý den se nám tam nějaký pacient poslední dvě směny zhoršil....v neděli dokonce tři naráz.....a to je pak honička,že nestíhám vůbec nic :confounded:
Tak zatím papa a držím palečky všem :wink:
8. říj 2013 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 tak to by mě asi trefilo, všechno odstěhovat a zas to stěhovat zpátky :frowning2: Jinak děkuju, uvidíme, ale spíš se rozjíždí ms... :frowning2:
8. říj 2013 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaelka83 Tak jsem ted byla v práci na záchodě a hlásim špinění :( Zítra se to rozjede pěkně naplno ..... Takže od zítřka piju kontryhelový čaj a zkusim hlídat ovu :slight_smile:
8. říj 2013 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen No popravdě jsem myslela,že mě šlehne.....ale tím,že můj chlap byl z toho celý špatný,tak jsem se musela držet a vysloveně makat.....chodila jsem spát po půlnoci a v pět opět nanovo....a takhle tři dny v kuse a to nepočítám ten čas,co jsme strávili tím stěhováním a úklidem..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...proto říkám,že raději,ať se nezadařilo.....bůhví,jak by to pak dopadlo...
8. říj 2013 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ženy pro ty co jsou ovilačni testy nesrozum. tak mam novotu http://www.clearblue.com/cz/digitalni-ovulacni-test-clearblue.php :grinning: ukaže se smejici smejlik bude ovulka mrkejte :grinning: :grinning: :grinning:
8. říj 2013 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, tak už to není špinění,ale mrcha :frowning2:, takže 3 měsíc snažení 1DC :frowning2:. Doufám,že další cyklus nebude ještě delší :frowning2:
8. říj 2013 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen Koukám, že to máme stejný :( 3 měsíc a ode dneška špiním....držím palce do dalšího ať nám to všem vyjde :slight_smile:
8. říj 2013 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni nemůžu to najít, kdeže to objednáváš ? prosím .....
8. říj 2013 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek