• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 :-)

12. prosince 2013 
@blannie tak tedy jo - můžeš mě zapsat do tabulky ? snažíme se 3 měsíc a jsem 11DC
8. říj 2013 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen Tak to mi moc mrzí :frowning2: ,držím palečky,ať to vyjde příští měsíc
8. říj 2013 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mixlevpixle2013 obejdnavam to pres ebay, jako Chasteberry (Vitex agnus-castus).

@eeen @stepankakv mrzi me, ze nakonec MS dorazila:frowning2:

@marokanek1111 me se uplne udelalo nevolno z toho popisu...co se nakonec semlelo, ze to nevyslo? To zni jako totalni pakarna...jak to tedy budete resit?
8. říj 2013 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni No chtěli jsme po tom majiteli celou dobu napsanou smlouvu a on nám pořád tvrdil,že ji doveze a nic se nedělo...ona celková komunikace s tímhle clovekem byla hrozná....vždy napsal "přijedu v deset",v pět odpoledne jsme mu volali,kde je on,že za 20minut je tam a nakonec nedorazil vůbec....ona ani neprobihala komunikace mezi ním a jeho přítelkyní...několikrát jsem mu řekla,že jeho bych mít doma nemohla,když by se mnou nekomunikoval...no a v sobotu,kdy jsme už odváželi poslední blbustky,nám v půl sedmé volal,že opouští rodinu a potřebuje někde bydlet a vzhledem k tomu,že jsme neměli papír,tak jsme byli v háji....Martin ho chtěl zbit,když mě viděl,jak jsem byla hotová....celý večer v sobotu a neděli jsme uklízeli a vozili věci zpět..doma jsme měli jen cesticky z pokoje do pokoje,jinak všude tašky,krabice...ta jeho pritelkyne se to dozvedela od nas,že se s ní rozchází,ani tohle doma neoznámil....nakonec nam dal aspoň 3000kč aspoň za benzin,ale ty nervy nám už nikdo neodstraní...a dál uvidíme,co budeme dělat,něco máme vymyslene,ale radeji to nezarekneme....
8. říj 2013 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 to je strasny:frowning2: A vy se musite odtehovat odtamtud, co ted bydlite, nebo proc to stehovani? Do vetsiho?
8. říj 2013 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak ja stele nic, ranni test byl negativni..jeste mam doma jeden, tak ho zkusim ve ctvrtek rano a pripadne si pak v patek zajdu na krev. Nevite nahodou, jestli jsou vysledky jeste ten den? Chci jit normalka na polikliniku v 7 rano, tak snad by to uz odpo mohlo byt.. A kdy se vlastne tehotenstvi pozna z krve, hned po vynechání MS? Je to desny tahle nejistota.. :unamused:
8. říj 2013 v 18:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka_25 ano test s krve je ještě ten den za tři hodiny sem to věděla jak sem na tom
8. říj 2013 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka_25 mela jsem vysledky do hodiny a pul +-, ale celkove ti reknou, at si zavolas po obede.

Do krve se hcg filtrje hned, do moci nasledne a je v nizsi koncentraci, nez v krci...tudiz pokud je v krvi mala koncentrace, moc by to emusela jeste zachytit.

Celkove se tehotenstvi potvrzuje od 200 jednotek HCG, ale casto holky maji treba 60 a i mene, ale za tri dny uz jsou nad 200...

Ze zkusenosti, uz kolem 20. jednotek v krvi muze udelat ducha na testu a 50 jednotek je dost na slabou carku, takze teoreticky docela brzy po oplodneni...
8. říj 2013 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni No právě jsme chtěli jít do většího,máme 2+1 a se dvěma detma se sotva vejdeme a kor,když chceme ještě miminko.No nejako to snad vymyslime a bude už jen dobře :slight_smile:
8. říj 2013 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marokanek1111 urcite, drzim palce...neco se nadeje, musi!
8. říj 2013 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepankakv Tak aspoň budem čekat spolu...Jak dlouhé máš cykly? Já vlastně nevím-první 28 druhý 35 :frowning2:,takže nevím,kdy čekat třetí doufám, že ne 42
9. říj 2013 v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno všem přeji, mám náladu na bodu mrazu, včera 12 DC jsme tento měsíc chtěla poprvé pokoušet osud a hle manžel po krásném romantickém večeru usnul jako špalek :frowning2:
9. říj 2013 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mixlevpixle2013 Njn někdy je člověk prostě úplně vyřízenej a usne, no...tak můžeš pokoušet osud dneska...a začni radši dřív :wink:
9. říj 2013 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@eeen jasně to já chápu, jen jsem si chtěla postěžovat a dneska si to vynahradíme, nejsem typ co to bude hrotit za každou cenu jen to oplodnění, musíme si to užívat a musí na to být vždy dva :unamused: :wink: :slight_smile:
9. říj 2013 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eeen ahoj :slight_smile: no já taky moc nevím :slight_smile: ale minule jsem měla 35 a ted 28...pila jsem chvíli ten kontryhelový čaj, ale jak se mi chtěla, tak se to možná upravilo :slight_smile: dnes jsem 1DC a začínám pít ten čaj ráno i večer do ovu a pak uvidíme co se stane :slight_smile: A jim kyselinu listovou... Co ty? :slight_smile:
9. říj 2013 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepankakv Tak to se nám to hezky obrátilo :slight_smile: já 28, 35 a ty 35,28 :slight_smile:. Já jen kyselinu.
9. říj 2013 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, myslite, ze je mozne, abych mela tento cyklus ovulaci? Zacinam mit pocit, ze asi prijde....coz mi prijde zvlastni, kdyz bych teoreticky jeste ani nemusela mit nulove hcg...no zahada tohle...
9. říj 2013 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen Tak uvidíme jak to bude příští měsíc :D snad už nebude :D
9. říj 2013 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi blbej dotaz ale je možné, že za cyklus Ovulka nebude vůbec? Nebo mám blbý testery ....
9. říj 2013 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mixlevpixle2013 myslim, že je to možné...četla jsem, že jedna holčina neovulovala rok...brala femigrad 1 a ten jí to celý způsobil... ale nevim no...
9. říj 2013 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mixlevpixle2013 bohužel můžeš mít anovulační cyklus :frowning2:
9. říj 2013 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. říj 2013 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Prosím o změnu do tabulky- 3měsíc 2DC,děkuji :slight_smile:
9. říj 2013 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen proboha to jsem ještě neslyšela, a to normálně přijde MS?
9. říj 2013 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepankakv a MS normálně chodí? mám cyklus naprosto pravidelný tak už tomu ale vůbec nerozumím :frowning2: já chci Ovulku :frowning2: :frowning2: :frowning2:
9. říj 2013 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mixlevpixle2013 jj MS, normálně chodí :( ale ovulace není žádná :( ale neboj, určitě tenhle cyklus dorazí :slight_smile:
9. říj 2013 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blannie prosím také o změnu v tabulce :( 4 měsíc 1DC... děkuji :slight_smile:
9. říj 2013 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mixlevpixle2013 jj MS by měla normálně přijít...ale třeba ovu ještě dorazí nebo už byla..., jen jsem tim chtěla říct, že se to taky stává,že ovulace neni...ne tě děsit :frowning2:
9. říj 2013 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen Ahojky:slight_smile: Ty mě se nakonec taky ještě nerozjela! Včera úplně pidi špinění, spíš skoro žádné a zpoždění už cca tři dny. Tak jsem z toho jelen :grinning:
9. říj 2013 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaelka83 tak třeba se nerozjede...držím pěsti...a test si dělala? nebo zatím vyčkáváš? :slight_smile:
9. říj 2013 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek