• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 :-)

12. prosince 2013 
@eeen Poslední test jsem si dělala v neděli, nebo v sobotu - a byl negativní:frowning2:
9. říj 2013 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen já jsem si 9,10 a 11-tý den dělala testy a nic ani čárka :frowning2: cyklus mám 27 dní tak nevím, a již dva měsíce to zkoučíme 12,15,17 den :frowning2:
9. říj 2013 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepankakv už mi z toho fakt hrabe :frowning2: ale nechci se tomu tak poddávat :frowning2: takže hlavu vzhůru a ono to nějak dopadne :slight_smile:
9. říj 2013 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaelka83 ale dnes už je středa :slight_smile:
9. říj 2013 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu si zase pro radu. :slight_smile: Už si připadám jako předškoláčci ve školce,kterým povím,aby vzali zelenou pastelku a dodělali chybějící části domečku v prac.list. a oni za mnou po jednom chodí a ptají se,jakou to mají dělat pastelkou a co že to mají vlastně dělat :slight_smile:
Takže, konečně vypadá můj ovu test dobře. Včera byl negativní a dneska jestli chybí,tak už jenom kousisíneček, aby byl stejně barevný jako ten kontrolní. Myslíte,že zítra bude pozitivní ještě víc? S přítelem jsme se milovali včera a nechci to zase hrotit, abychom na to hupsli i dneska.

Děkuju za rady a názory :slight_smile:
9. říj 2013 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mixlevpixle2013 tak třeba máš ovu až dýl 12-13-14 :slight_smile:
@stepankakv to jsou blbý ty první DC co ? vždy propadám depce ale jen an ten jeden den .....
@eeen to nevím vzhledem k délce cyklu ale testuju papírkama porvé .... ale dnes je to 12-tý den a na sobě necítím nic a tenhle cyklus jsme se ještě ani nesnažili ...... včera jsem chtěla a manžílek usnul, byl unavenej tak snad jsme to neprošvihli ale testovací papírek byl včera bez čárky navíc ....
9. říj 2013 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka já myslím,že jsem četla,že ovu test je buď pozitivní nebo negativní...že nesílí...ale nemám s tím zkušenosti..., já bych brala,že je pozitivní dnes :slight_smile: a hupsnout na to můžete zítra...ovu by se měla stejně dostavit 24-48 po pozitivním testu... :wink:
9. říj 2013 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ceekanka testovací čárka sílit může, stále platí, pokud není stejně silná nebo silnější než kontrolní, tak je výsledek negativní, ať tam čárka je, ale slabá anebo třeba není skoro vůbec. Od pozitivního testu ovulace má přijít do 24-48 hodin, tedy pokud se dnes objeví pozitivní test, tak klidně můžete hupsnout až zítra a měli byste se strefit :slight_smile: Ono velká pravepodobnost otěhotnění je i těsně po ovu, nejen po ní a přímo v ten den. Tak to zkuste ě uvidíte. Stejně se doporučuje styk obden, že je to nejoptimálnější pro kvalitu...
9. říj 2013 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mixlevpixle2013 mně už z toho taky hrabe.... :( ale tak do roka to holky prostě vyjde :slight_smile: musíme tomu věřit....:slight_smile: Určitě to vyjde :slight_smile: a ovulace ti už dorazí tenhle cyklus, neboj :slight_smile:
9. říj 2013 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
když já zatím nemám žádnou čárku, jen tu kontrolní tak uvidíme odpoledne to opět testnu :slight_smile: ale moc díky za vysvětlení, testuju papírkama první měsíc a jsem z toho asi už magor :slight_smile:
9. říj 2013 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaelka83 tak zkus zase testnout a třeba už tam budou :slight_smile: Držim palce :slight_smile:
9. říj 2013 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen Já vím :grinning: :grinning: ale došly mi testy, tudíž, až se malej vyspí, musím vyrazit je koupit:slight_smile: a navíc jsem si včera říkala, že je to stejně zbytečný, když byly o víkendu negativní a začala jsem špinit:frowning2: Když ovulka byla podle testů cca 26.9. Takže buď testy kecaly a ovu byla později, nebo MS co nevidět dorazí:frowning2:
9. říj 2013 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepankakv no jo ale mě docela tlačí čas v mém věku :slight_smile:)))
9. říj 2013 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,už jste si některá někdy uskripla "prdelni" nerv?já jo dneska na noční,asi ve tři ráno...asi se za chvilku zblaznim,bolest mi jde až do podkolenni jamky :frowning2:
9. říj 2013 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mixlevpixle2013 A kolik ti je ? A snažíš se o první mimčo? Nebo už máš?
9. říj 2013 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak jsem se teď dozvěděla ještě v práci, že se bude chtít vrátit z mateřský holka za kterou jsem tady já a že čekali že otěhotnim než se vrátí ...(vrací se po roce mateřský) Tak ještě tlak ze strany v práci. .... Fakt super ...
9. říj 2013 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepankakv Taky mám tlaky v práci:slight_smile::slight_smile: Já se zase kvůli nim vrátila o rok dřív, než jsem původně chtěla a za dobrotu na žebrotu:frowning2: Nechci to tady veřejně rozepisovat, ale nervy jak pr... atd. Děla ve sféře veřejných zakázek, takže si to asi umíte představit :grinning:
9. říj 2013 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepankakv je mi přes 40 a mám 2 dospělé děti, pořád stejného manžílka a mimčo chci tak od 35 let, ale nějak až teď na to přišlo :slight_smile: a tobě?
9. říj 2013 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen
@ninive211
Super holky,děkuju moc.
Tak testnem ještě zítra. Je to docela sranda když pomyslím,že zítra může být ještě silnější.. Nebo spíš dilema.. Vymyslet to tak,aby nebylo ,,snažení" denně,ale aby to bylo optimálně okolo ovulky. Teoreticky si ale tak říkám,píše se že plodné dny jsou dva před a dva po? Takže když by ovulka dorazila podle testu zítra,tak včera byl plodný den i přes negativní ovu test,píšu to správně?
9. říj 2013 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaelka83 Tak to jsme na tom podobně s nervama.... Už chci z práce vypadnout. Já zase dělám v hotelnictví v kanclu ... Taky nervy :slight_smile: Je nás tu 5 managerů na 5 m2 :D docela dusno někdy :slight_smile:
9. říj 2013 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mixlevpixle2013 Buď šťastná, že máš aspoň už 2 děti.... Je mi 25 let, ale manželovi 38 a chceme první miminko... Manžel také nemá žádné děti z předchozích vztahů... Také díky nešťastné události jsem se stala jedináčkem :((( a chtěla bych miminko moc, abych i rodičům pomohla... :(
9. říj 2013 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka hele, jako třeba "na holku" se doporučuje dokonce až 3-5 dní před ovulací!! Holčičí spermie jsou držáci :slight_smile: A po ovulaci je to dáno životností vajíčka, který jsem někde četla, že vydrží snad kolem 18 hodin a když není oplodněno, tak že nic...no ale bylo prokázáno zkušenostmi, že spousta ženských otěhotněla i pouze pár dní před MS...tak kdoví, jak to je.
9. říj 2013 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 Zrovna včera jsem tu něco v tom smyslu psala :slight_smile: No ale to nic. S těma holčičkama a klukama jsem to taky někde četla :slight_smile: No uvidíme,jsem zvědavá jak to všechno dopadne a ještě jednou děkuju :slight_smile:
9. říj 2013 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak mrcha právě dorazila:frowning2: Takže dnes 1DC. :angry:
9. říj 2013 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak ja taky dneska 1DC :( jen teda vubec nechapu to zpozdeni, uz pul roku (od vysazeni HA) to mam vzdycky po 28 dnech a ted znicehonic zpozdeni 4 dny.. No tak snad se zadari priste :slight_smile:
9. říj 2013 v 15:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem děti vyexpedovala ven,ať pak nejsou znudění a já mám chvilku relaxu....po noční jsem spala jen dvě hodiny a ještě k tomu s tím skříplím nervem jsem se stejně moc nevyspala....nebolí to jen v poloze,v leže a to se nesmím ani hnout a to jde těžko,já se v posteli vrtím pořád :angry:
@eeen
@lenka_25
@michaelka83 Holky to mi moc mrzí,že ta mrcha dorazila :frowning2: ,tolik jsem Vám to přála,a tak hezky vypadala ta tabulka...bylo tam hrozně moc adeptek a tedko už tam je snad jen jedna jediná a pak jsem zase už já...ale u mě s ničím nepočítat ju.....tenhle měsíc vím přesně,jak to dopadne :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....ale zase mi těší,že aspoň jdu hnedka příští měsíc na tu ovulku a že mi přesně řekne,kdy na to máme "hupsnout" :grinning: ...to i kdybych měla jet nikam do lesa a pomilovat se v autě,jak "za mlada",tak do toho půjdu :grinning:
9. říj 2013 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky:slight_smile: Tak koukám,že v tom nejsem sama komu se rozházela ms...jsem zvědavá jak to bude tenhle měsíc:slight_smile:)Jinak nějaké snaženíčko u nás moc neprobíhá...manžel je furt "unavený"....jsem ho tady přechválila :unamused: Už by to chtělo zase nějakou těhuli nee?:slight_smile:
9. říj 2013 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marikura Víš,já si myslím,že je to fakt tím,že na to moc myslíme,psychika je hrozně mocná a nedá se moc korigovat.Vem si příkladem mě,já byla neplodna,pak jsem "vypla" a byla jsem v tu ránu těhotná...vem si páry,co se snaží,pak to vzdají,adaptují si miminko a v tu ránu se jim zadari....je to nefér,ale je to tak :-/
9. říj 2013 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek