• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 :-)

12. prosince 2013 
@stepankakv já jsem šťastná, mám skvělé děti i když už jsou dospělé ale tím, že jsem první měla v 16-ti a druhé v 19-ti tak máme kamarádský pohodový vztah ..... neboj ono se zadaří, dnešní lékařství je na vysoké úrovni :slight_smile: ale zase tak dlouho to nezkoušíte. Chce to čas a ono to půjde, hlavně to nehrotit. Nám, když se to nepodaří tak to řešit nebudeme ale je jasný, že u tebe je to jinak. Moc držím palečky.
10. říj 2013 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 ahojky, kam se chodí na ovulku jak píšeš?
10. říj 2013 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mixlevpixle2013 Děkuju moc :slight_smile: Tď piju kontryhel, jim listovku, tak snad to vyjde co nejdřív :slight_smile: Budu nejšťastnější na světě :slight_smile:
10. říj 2013 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@stepankakv taky dlabu listovku ale kontryhel zatím ne :slight_smile: tak snad se nám zadaří. taky bych si to moc přála :slight_smile: Budeme se informovat ju? Tak papa a krásnej den.
10. říj 2013 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. říj 2013 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ach jo, holky, co to je? Nějaká epidemie ms? Chjo :frowning2: :frowning2: :frowning2: Jestli se vám nelíbí růžová barva dole, tak já ji změním, hlavně už tam některá pojďte!!!!
10. říj 2013 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blannie mně se růžová líbí...tu mám nejradši...hned bych tam šla :slight_smile:))Už jsem v polovině,tak uvidíme co bude za dva týdny:slight_smile:)...ale asi nic...zatím jsme se pokoušeli jen 2x...to by muselo být hodně velký štěstí :unamused: ...jinak jsem ted volala na cytologii a výsledky jsou v pořádku i já...tak snad to půjde:slight_smile:
10. říj 2013 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mixlevpixle2013 jasný :slight_smile: Budu psát novinky :slight_smile:

Jinak dneska v práci holky hrůza :slight_smile: už asi 4 lidi tu zvrací - střevní chřipka ...:( Snad to nechytnu :(
10. říj 2013 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie růžová barva super:slight_smile: ale myslím, že tam tento měsíc taky nepřibudu, nějaké extra snažení neproběhlo:wink: Ale už je nějaká dlouhá pauza, už by se tam taky někerá z nás mohla přidat:slight_smile:)
10. říj 2013 v 11:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie já už snad tenhle měsíc přibudu :D budu tomu věřit a stane se :D
10. říj 2013 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mixlevpixle2013 Ahojky.Já půjdu své dr.,jsem s ní domluvená,protože jsem už před třemi lety měla stejný problém,tak jsem tedko byla na prohlídce,řekla jsem jí,že se bojím,že se mi to opět zopakuje.....jak už jsem jednou psala,měla jsem v předešlé diskusi napsaný počet snažení 24 měsíců :confounded: ......tak mi, sice po dlouhé přemlouvání,vyšla vstříc a příští cyklus mi zjistí přesně den ovulace,popřípadě dá prášky na tvorbu vajíček :slight_smile:
10. říj 2013 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie No já bych tam tenhle měsíc moc jít nechtěla.....už jen kvůli tomu stěhování a taky proto,že se u nás na oddělení objevil černý kašela bůhví,jestli ho nemáme víc lidí.....já tedy kašlua,ale doufám,že ho nemám :confounded: .....a beztak jsme přesně netrefili ovulku.....to by musel být jooo držák,to vajíčko..... :frowning2:
10. říj 2013 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, souhlasím s vámi, že už by to chtělo další těhulku...
@blannie Já bych se ráda mezi "růžovky" zařadila, ale bohužel to nemůžu zas tak moc ovlivnit :grinning:
10. říj 2013 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky. Můžu se k vám přidat také? Četla jsem více diskuzí, ale tak nějak jste mi tématem a vším nejblíž. :wink: Snažíme se zhruba od srpna, kdy jsem vysadila antiko. Bohužel kvůli nepravidelnému krvácení jsem musela užívat Norethriston. A do minulého měsíce se moje tělo vyrovnávalo s hormony. Naštěstí nový cyklus vypadá nadějně, takže doufám, že se zadaří. Jinak doma už mám dvě zdravé cácorky. Ty byly obě na první nebo druhý pokus. :slight_smile:
10. říj 2013 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anuliina Ahoj,určitě,vitej mezi námi....čím více,tím lépe a tím taky více // :wink:....přeji,ať se brzy zadari :wink:
11. říj 2013 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Děcka zase ve škole a já myslela,kolik toho dnes udělám,ale mám totální útlum,takže asi se půjdu ještě na chvilku natáhnout :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. říj 2013 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anuliina Ahoj :slight_smile: Vítám tě mezi námi :slight_smile:
11. říj 2013 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
11. říj 2013 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak to jsem ráda, že to není tou barvou :grinning: Do konce října počítám nejméně se dvěma budoucími břichajdami, jinak si mě nepřejte :grinning: :sunglasses:
11. říj 2013 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak jsem si holky na "chvilku" opravdu lehla a spala jsem do teďka :grinning: ............jsem opravdu jak přejetá parním válcem,nic se mi nechce,to to ošklivé počasí.taky je u vás tak ošklivo?
A taky jsem si to mohla dovolit,protože mám vařeno :slight_smile: .Já fakt počítám s tím,že mrcha si to naštráduje v plné síle,přesně po tom,co doberu utroš,ale stejně to člověku nedá.....včera jsem přišla domů z práce a do pusy jsem si narvala pomerančové tic tac a zajedla to zavináčem........pak jsem se dneska ráno probudila s úplně stejným pocitem,jako,když jsem to zrovna dostala.....běžela jsem na WC a nic....ale přijde mi to stejnak všechno brzy.....enže všechny tyhle "maličkosti" mi navrtávají normální myšlení :sweat_smile:
11. říj 2013 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie Já ti slibuju,že se pokusím tam být do konce listopadu,když mi dr. vychytá ovulku :wink: :grinning:
11. říj 2013 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie Tak jsem se poprvé podívala na tvé fotečky a musím ti to tvé dítko pochválit.....malá je opravdu božská,takové nádherné sluníčko.....snad ani nevěřím,kdyby jsi mi řekla,že se umí někdy vztekat a plakat.......a ty vlásky po narození,to jste museli nastřelovat celé těhu ne? :wink: :grinning:
11. říj 2013 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie ahojky, tak mě můžeš zítra napsat 2DC a 5 měsíc snažení:frowning2:
11. říj 2013 ve 12:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozaruska Tak to mi moc mrzí :frowning2: ...tenhle měsíc je opravdu nějaký prokletý....taky už chci raději nahoru.....samotné se mi dole vůbec nelíbí a pak až to přijde,tak zase budu na začátku sama....to není fér :angry:
11. říj 2013 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Tak já jsem z toho už fakt jelen. Předevčírem konečně ovu test pozitivní, včera byla testovací čárka už slabší a dneska zase pozitivní. Přikládám fotku, ikdyž je to na ní špatně vidět, testovací čárky jsou ve skutečnosti silnější. Připadám si už jak blázen..
11. říj 2013 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka a nepila jsi treba vcera vic? Testujes ve stejnou dobu po minimalne dvou hodinach nepiti a nemoceni?
11. říj 2013 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka Taky to tedko zkoumam na internetu a ctu,že by se to nemělo dělat z ranní moče,jako tehu test a měl by se dělat ve stejnou hodinu a pry,když máš dvakrát ve dvou dnech pozitivni test,tak by jsi se měla spíš snažit v ten první den pozitivního testu :slight_smile:
11. říj 2013 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni Piju tak nějak přibližně stejně, jestli vypiju někdy víc nebo míň, tak se to liší tak o tři decky. Ale testuju kolem dvanácté, v poledne a dve hodiny před testem nepiju. Do té doby od rána vypiju kafe + zapíjím vodou listovku. Myslíš,že když bych připustila, že jsem třeba vypila něčeho víc, nebo tak něco, tak by včerejší byl silnějši? V každém případě mohu brát za bernou minci,že v těchto dnech ovuluji? Jen jsem si říkala,že když předvčírem byl test pozi,tak včera byla ovulka a dnešní test mě překvapil..
11. říj 2013 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 Já jsem zase v příbalovém letáku četla, že by se neměl dělat z ranní moči, proto to dělám takhle blbě v poledne. Snad jsem se teda nepřekoukla.. :sweat_smile: Já si zase v den prvního pozitivního říkala,jo tak to příjde ovulka do 24-48 hod,takže zítra.. :slight_smile:
11. říj 2013 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka Tak jak pises,neměl by se dělat z ranní moče,nejlepší čas je prý tak kolem 10hodiny dopoledne....a četla jsem,že prý i některé léky na podporu tehotenstvi můžou zkreslit výsledek....já být tebou,věřím spíš prvnímu pozitivnimu testu,ale "pokryla" bych raději i dnešek a zítřek :wink: :grinning:
11. říj 2013 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek