• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 :-)

12. prosince 2013 
@ceekanka stejne jako @marokanek1111 bych brala za smerodatny ten prvni test:slight_smile: Snazeni zdar!
11. říj 2013 v 16:21  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@marokanek1111 :grinning: No to zas nemůžu,snažíme se obdem,aby to nebyli mrzáčci :sweat_smile: . Léky neberu žádný,jen tu listovku.. To jsem na to teda zvědavá..
11. říj 2013 v 16:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Mě začínaji holky bolet záda,stejně jako před MS.je možný,aby mrcha přišla,i když beru ten utrogestan?....záda,pak se mi pěkně motá hlava....no prostě jak kdyby už mrcha klepal na dveře :-/
11. říj 2013 v 18:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@ceekanka Tak uvidíš,třeba už je zaděláno na plaváčka a ty tu dumas nad ovulkou :wink:
11. říj 2013 v 18:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@marokanek1111
@stepankakv Děkuji za milé přivítání mezi vás děvčata. Přeji Vám všem, aby jste se taky brzy dočkaly těch vytoužených //
Musíme si věřit. :wink: Nebo spíše musíme věřit přírodě.
11. říj 2013 v 19:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@marokanek1111 jojo,tenhle měsíc je asi fakt na plození nevhodný :unamused: Ale koukám na tabulku a vidím,že to máme některé pěkně zesynchronizované tu ms :wink:
11. říj 2013 ve 20:00  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
tak já dnes 22 DC a 2 měsíc snažení :wink:
11. říj 2013 ve 20:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@marokanek1111 No já bych to nerada propásla jako minulý měsíc :D Jsem pořád spoléhala na to,že ji mám podle kalendářové metody a pak jsem se divila,když se objevil hlen týden na to. To už jsme na snažení neměli moc chuť,odbyli jsme si to jen jednou a děj se vůle boží. Tak nevím,jestli teď ještě máme něco podnikat nebo ne.

Zkoušel jste někdo testovat těhu podle ovulačních testů? Někde jsem o tom něco četla,ale nemůžu to už najít. Jak to funguje?
11. říj 2013 ve 20:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@ceekanka jj, taky jsem to někde četla. Prej ovulační test funguje na určení těhu o něco dříve, než ten těhotenský, ale prej snad jen o den dříve. Někde bylo psáno, že u ovulačního lze určit těhotenství už 8 den DPO a těhotenský 9 den DPO. Ale odzkoušeno to nemám, tak nemůžu potvrdit. :wink:
11. říj 2013 ve 20:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@anuliina Ahá, takže žádný zázrak.. To teda ale nevím jak by to u mě fungovalo, protože já má i na ovu testu snad celý cyklus duchy,kteří postupně pomalu sílý. Ale děkuji ti :slight_smile:
11. říj 2013 ve 20:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@ceekanka dívala jsem se na tu fotečku testíků, a pozitivní mi přijde jen ten poslední a ten z 9.10. Já jsem to měla docela podobně. Měla jsem při ovulaci 3 dny pozitivní test, a na zbylých vždy jen slabou čárečku. Ta ale znamená negativní výsledek. LH je totiž v těle pořád, akorát při ovulaci jeho intenzita sílí. Já si dělám i graf BT a ten mi určil ovulaci uprostřed těch pozitivních výsledků ovulačních testů. :slight_smile: Takže u tebe by to znamenalo včera ovulku.
tady je docela názorný obrázek : http://cs.wikipedia.org/wiki/Soubor:MenstrualCycle_cs.svg
11. říj 2013 ve 20:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@ceekanka take jsem cetla, ze LH a HCG hormon jsou v podstate temer identicke, ale temer neznamena 100%...pri tech OV testech pry musi byt ta testovaci carka minimalne tak tmava jako kontrolni, lepe jeste, kdyz je tmavsi...jo a nefunguje to naopak.

Kazdopadne ja si ted delala TT, mela jsem posledni...netusila jsem, za jakym ucelem ho nakonec pouziji:cry: No a je tam porad, ale uz hodne slaba...asi jako jsem mela kolem 30-31DC...ale nabehla okamzite....chjoo....zase to na me sedlo...delat TT a modlit se, aby tam nic nebylo...potom, co se clovek tolik modlil, aby puvodne bylo...uz aby prisla MS , necham si udelat tu cytologii a jdeme na to...
11. říj 2013 ve 20:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Takhle vypada...
11. říj 2013 ve 21:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@nonnni COOOOOOOOOOOOO? :dizzy_face:
11. říj 2013 ve 21:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@nonnni ahá už čtu,tak ať brzy není nic,a brzy zase je,chápeš :dizzy_face:
11. říj 2013 ve 21:09  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@nonnni promiň, ale já nějak nechápu. :unamused:
11. říj 2013 ve 21:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@anuliina ja jsem potratila zacatkem 9.tt....slo to bez revize, 1.10...takze potrebuji, aby HCG nebylo, MS byla...no a pak, aby dalsi tehotenstvi bylo...
11. říj 2013 ve 21:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@anuliina No ten poslední a předposlední jsou ve skutečnosti stejný, na těch fotkách je to špatně vidět :unamused: A říkáš,že ovulka teda teoreticky byla uprostřed,teda včera,když byl test zase negativní? To jsem teda fakt zvědavá,co ze bude dít za nějakých deset dní :sweat_smile:
Já bazálku neměřím. Co jsem četla, tak teplotu ovlivňuje jakýkoliv pohyb, vstávání a podobně. A já vstávám skoro každou noc, nad ránem, že se mi chce čůrat a podobně. Takže to jsem hned zamítla.

@nonnni To je mi líto. Určitě se všechno brzo srovná a bude zase veseleji. Je to paradox, když koukám na ten test a říkám si co bych za takový já dala za pár dní.
11. říj 2013 ve 21:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@nonnni tak to je mi líto. :frowning2:
Ale asi na povzbuzení - většinou po spontánním potratu další těhotenství bývá opět velmi brzy.
11. říj 2013 ve 21:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@anuliina ja vim....prvni dcera je take po potratu..ja to rozumove vim, jen mam nejakou litostivou, to prejde :wink:

@ceekanka je velika sance, ze mit budes, drzim palce!
11. říj 2013 ve 21:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@ceekanka Je to jak píšeš. No podstatné je, že ti ovulace proběhla. Teď už jen hodně štěstí, aby se zadařilo. :wink: Jo, s tou ovulkou máš pravdu. Musíš měřit pořád ve stejnou dobu a hned po probuzení. Neměla by jsi vstávat z postele. Ale já s tím problém nemám. Já jsem zkoušela BT spíš ze zvědavosti. Doktor mi totiže řekl, že u ženských po 35 věku neprobíhá ovulka každý měsíc. :frowning2: Jsem totiž starší snažilka. :grinning:
11. říj 2013 ve 21:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@nonnni drž se. Bude to v pohodičce. Příroda hold sama rozhodla. I když ....těžko si dovedu představit co prožíváš. Držím palečky.
11. říj 2013 ve 21:43  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@nonnni Děkuju moc. Tobě taky.

@anuliina A tak jestli to správně chápu,tak u tebe je vše ok,podle BT. Tak bude jistě také brzy // :slight_smile:
11. říj 2013 ve 22:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Hezke sobotni rano preji :slight_smile:
12. říj 2013 v 07:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@nonnni Tobě také přeji krasne sobotní ráno....pro mě pracovní :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....drž se kocko,vím,jak se virus,ono to preboli,až se znovu zadari :wink: .
12. říj 2013 v 09:07  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@nonnni co jsem to zas přes ten mobil vymyslela....mělo tam být"jak se citis"....neee virus... :-O
12. říj 2013 v 09:09  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
ach jo holky,dneska ráno jsem zase měla stejne pocity na mrchu,jako včera,dneska snad ještě víc...myslite,že to je opravdu tím utrogestanem,že mrcha ještě nepřišla?
12. říj 2013 v 09:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, nedávno jsem se zaregistrovala, tak hledám, do které diskuze nejpříznačněji v plout...za pár dní budu možnááá..testovat....tak bych se ráda podělila....o radost nebo zklamání...snad ne
12. říj 2013 v 09:13  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@marokanek1111 zdravim, ja se virus dobre :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Vyrazim pro bio jehne a za kamaradkou...a fotit, at si zvednu naladu :wink:
12. říj 2013 v 09:15  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@marokanek1111 je to mozne:cry: Kdyz Utros vysadis, tak MS obycejne prichazi do dvou dnu... Jedine, co by ti ted mohlo naznacit, zda je to od tehotenstvi, nebo Utros je BT krivka, nebo tt test...jinak nezbyva nez cekat...pokud bys nemela positivni tt, udelala bych z krve a pokud ani tam ne, tak bych utros vysadila...hodne stesti!
12. říj 2013 v 09:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek