• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 :-)

12. prosince 2013 
@rosalline Vítej mezi námi :wink: ....tady čekáme všichni na to stejné.koukni na tabulku,bude s tebou určitě testikovat více holek :wink:
12. říj 2013 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marokanek1111 už jsem objevila...:o)))....já jsem nyní 28. den cyklu. Mám PCO, takže pravidelnost u mě žádná.....nicméně užívám inofolic...a před třemi dny jsem dobrala Duphaston......naděje je větší myslím.....jak jsi na tom ty?
12. říj 2013 v 09:21  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 už to vidím...25.den.....užíváš nějaké podpůrné léky?
12. říj 2013 v 09:23  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni No já BT nemerim a na TT je ještě podle mého brzy.dneska si mám večer vzít posledni a pak se uvidí,ale hrozně mi to štve,když člověk ví,že je mrcha za rohem a já si ji zastavuju jen praskama :frowning2:
12. říj 2013 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosalline No momentálně utrogestan a další měsíc jdu na kontrolu ovulky a podle toho dostanu leky
12. říj 2013 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 Vidim, ze na fotce drzis nejake miminko...ty uz deti mas? Ja se snazila s manzelem asi 6 let..nez jsme dosli na umele oplodneni.....tak se nas vztah rozpadl....nyni mam pritele, ktery si baby moc preje....ja koneckoncu taky....ale kdyz si vzpomenu na ty stresy u negativnich testu....tak se desim, ze se to bude opakovat...
12. říj 2013 v 09:31  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno děvčátka. Přeji Vám krásný podzimní den. Vypadá to, že u nás bude opravdu jeden z těch posledních slunečních dnů, tak hurá na výlet. :slight_smile: :slight_smile:
@ceekanka já předpokládám, že u mě to tak opravdu bude. Předchozí těhotenství byla obě hned na první pokus. Jen tentokrát se trochu změnily okolnosti. Jakože to, že mám o pár let víc, a taky mám jinéhé tatínka. :grinning: Ale podle BT a ovulačních testů to vypadá, že u mě funguje všechno na výbornou, tak uvidíme.
12. říj 2013 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosalline Ne ne,to je holčička moji sestrenky,o kterou jsem se starala několikrát v týdnu,když byla miminko.já sama děti nemám,o jedno miminko jsem přišla v 7 tt a mám nového přítele,se kterým se snažíme a přítel má dvě děti,které bydlí u nás,takže svým způsobem budu snad jednou mít "tři děti" :slight_smile:
12. říj 2013 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosalline držím moc palecky,ať se Vám s pritelem zadari co nejdříve....nejlépe bez pomoci lékařů :wink: ....i když já si bez nich asi taky nebudu "vědět rady"....tehda jsem byla brána jako neplodna....neovulovala jsem a laparoskopie byla poslední možnost před umělým oplodnenim.....ale před laparkou jsem náhle otehotnela,asi tělo začalo na měsíc pracovat,akorát to dopadlo špatně :frowning2:
12. říj 2013 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 tak to mě velmi mrzí.....a budu držet pěsti...je to vždycky napínavý jak nějakej seriál...před testováním.:o)
12. říj 2013 v 11:59  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 do kolikátého dne budeš čekat, než budeš testovat?
12. říj 2013 ve 12:02  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosalline Děkuji moc,mrzet,tě to nemusí......čekala jsem to miminko s bývalím přítelem,který mě podváděl a stejně jsem s ním být nechtěla...chtěla jsem ho popravdě použít "jen na výrobu miminka"...byla jsem mladá,blbá,nerozvážná a miminko to prostě vzdalo samo....a tedko doufám,že jeho andíleček nám brzy přinese jeho "nástupce" :slight_smile:
No popravdě nevím,jestli tenhle měsíc budu vůbec testovat....už dva dny mám pocit na MS,ale beru utrogestan a myslím si,že jsem to ještě nedostala jen díky němu...dneska si vezmu poslední tabletku a jsem 25 DC,takže počítám,že mrcha možná přijde ještě dříve,jak 28 Dc......před témhle datumem ale testit nebudu....to jsem udělala předminulý měsíc a měla jsem 24-25 DC ducha a pak mrcha stejně přišla...tak jsem akorát byla zklamaná.....
12. říj 2013 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anuliina To je jedině dobře. U nás se první podařilo taky hnedna poprvé,ani nevím jak. Teď je to druhý měsíca jsem z toho nějaká nervózní. :slight_smile: Budu držet palečky :wink:
12. říj 2013 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 jen na výrobu miminka..to by tě pak mrzelo.....že by jste nebyli úplná rodina....často říkám, všechno je tak, jak má být...i já si v životě prošla....vzestupy a pády.... Vykazuje utrogestan falešnou pozitivitu? Já mám co dělat, abych nešla testovat.....ale zkusím to vydržet do příštího týdne.....a vůbec před chvílí na mě přišla taková slabost, že jsem na hodinu usnula....to je přeci jasný příznak :grinning:
12. říj 2013 ve 14:14  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka snad tě nerozesmutním, ale v albu máš poztivní test z března....to tenkrát nevyšlo???
12. říj 2013 ve 14:17  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosalline Teď už to vím taky,že by to bylo špatně,kdybych to miminko privedla do neúplné rodiny,jenže tehda jsem to prostě viděla jinak :-/ .....nevím,jestli haze falešnou pozitivitu,asi nee,ale prý prodluzuje cyklus,takže bych byla akorát zklamana,kdybych tedko testla a nic tam nebylo....zarekla jsem se,že před plánovaným příchodem MS už nikdy testovat nebudu....když mrcha neprijde,tak testnu nejdrive ve středu.
12. říj 2013 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. říj 2013 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tabulka dneska pozdě, omlouvám se :sweat_smile: Pěkně jste se tu zas rozkecaly a já o víkendu nestíhám :confused: :grinning: Jééé, a teď koukám, sakrááá, já to zas napsala blbě :frowning2: omlouám se @rozaruska, zítra bude napraveno
12. říj 2013 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 já tam vidět ducha, tak se asi vznáším na oblaku štěstí. Já za těch šest let pokusů vždycky totální bílo....bílo...bílo...říkala jsem si kurník, kdyby alespoň náznak...ale prostě ta druhá čárka tam nešla vykoukat.... Ráda bych se zařadila do té Vaší tabulky.....je to super nápad...určitě sledovat...jak se bude posupně zabarvovat..:o))) Jak ti jde výchova dvou dětí...takhle do toho nohama padnout?
12. říj 2013 v 15:15  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie Ahoj blannie...nahodíš mě také do té vaší tabulky?? 4. měsíc snažení, 28 DC...třeba lila tsunami pohltí i mě...o)))
12. říj 2013 v 15:17  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosalline Ahoj, jojo, jasně :wink: Tak doufám, že nějaké vlnobití započněš, protože tu máme už nějak podezřele dlouhou dobu naprostý klid... snad je to ticho před bouří :grinning:
12. říj 2013 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosalline Ono lepší nevidět nic,než falešné duchy,to pak člověka mrzí o to víc.a jednou jsem i viděla u mě pozitivní testik s dalnicema,tak se snad ten zázrak bude opakovat znovu.Přeji ti opravdu,ať moc dlouho nečekáš,uvidíš,že tam budou brzy // a bude už jen dobře :wink:....no a jak mi jde výchova?no já myslím,že snad i dobře,mám je jako svoje vlastní,akorát bych si prala,aby už mi nějaké dítko říkalo "mami" a nee pořád "této",to člověka pak hrozně mrzí :frowning2:
12. říj 2013 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie Ahojky,vůbec se neomlouvej,staras se nám o tu tabulku mov hezky a taky nemáš pořád určitě čas nám to dávat přesně.
12. říj 2013 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 Jak dlouho už jste spolu? Máš můj obdiv, že se dokážeš postarat a mít ráda manželovi děti.....Mám kolem hodně rozvedených známých a holek, co přivádí domů nové muže s dětmi...anebo naopak a velmi často se to neobejde bez konfiktů....díky kterým nakonec vztah krachne...... Podle toho, co píšeš, usuzuji, že u tebe není problém oplodnění vajíčka...ale jeho zahnízdění a udržení se.....v tomhle duchu by se měla vést i tvá léčba.....takže snad ten utroš...pomůže...je to defakto to samé co ten můj duphaston....
12. říj 2013 v 15:48  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie cítím v kostech....že tenhle měsíc tvou tabulkou hodně zacloumá...že nás z toho oslnění tady budou bolet oči..:o)))
12. říj 2013 v 15:50  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Kocky, kde a jake ovu testy kupujete? A za kolik? Premyslim, zda mam objednat, nebo nabehnout do lekarny....
12. říj 2013 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosalline Tak to jsi mě moc potěšila.jsme spolu dva roky.s tím,že ty dětičky má,jsem do toho vztahu šla a věděla jsem,že to bude těžké,už jen v tom,že na ne svým zpusobem nemám žádné právo,i když si je vychovavam k obrazu svému.taky máme doma občas dohady,ale to jen kvůli jejich maminkam...ale to tu nechci vypisovat,přeci jen je to verejna diskuse :wink: .Například si neumím představit,že by se mému chlapovi něco stalo a já už bych se s
detma neviděla,hrozná představa,svým způsobem jsou "moji",ač nee pokrevně.vlatne malá si mě našla a můj chlap se nechal od té cacorky naverbovat :grinning:.....když se podíváš do mého fotoalba a juknes na mě a na malou,tak ti určitě dojde,podle čeho si mě vybírala :grinning: .nemám problém s uhnizdovanim,to,že jsem potratila,to prostě byla špatná náhoda a stává se to prý často v prvním tehu...měla jsem problém s tím,že se mi vajíčka tvořili,ale měli tvrdou slupku a nemohli proto prasknout a kdyz jsem otehotnela,tak i moje dr. nevěřila,prostě se tělo rozhodlo najednou pracovat...a mám nepravidelne cykly...no prostě všechno se vším
12. říj 2013 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 no pravda, s malou jste si podobné jak vejce vejci..o))))))) . taky mám nepravidelné cykly....vysokej testosteron, PCO, štítnou žlázu na autoimunitní bázi.....no mazec...
12. říj 2013 v 18:51  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 teda, opravdu jste si až neskutečně podobné. Taky držím pěstičky, aby to vyšlo.
@blannie moc prosím, zapíšeš mě taky do tabulky :wink: Dnes 23 DC a 2 měsíc snažení. Děkujiiii moc.
12. říj 2013 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosalline Bohužel.. O mimčo jsme přišli. Byla jsem na revizi, pak čekat na ms a ještě alespoň nechat proběhnout dva cykly a ke snažení jsme se dostali až v podstatě na konci léta.
12. říj 2013 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek