• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 :-)

12. prosince 2013 
Ahoj, mohla bych se pridat? Snazime se prvni mesic, ovulaci jsem netestovala. Pozitri cekam MS, takze se ukaze co a jak.
31. srp 2013 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak holky k obědu celerové karboše,tak uvidíme účinek :slight_smile: :grinning: :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. srp 2013 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Přeji krásnou neděli holky :slight_smile: No ja ocekavam plodny dny do tří dní tak poprvé na to vlitnem za učelem vyrábění potomka :D Jinak samozřejmě i pro vlastní potěšení :p jinak vám všem přeju ať se brzy zadaří :slight_smile: :slight_smile:
31. srp 2013 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@eeen Účinek bude jistě ďábelský :grinning:
31. srp 2013 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
dnes romantický večer... Schwarzwaldská šunka s melounem, k tomu vínečko a několik druhů sýrů,nějaký hezký film, tak uvidíme jak dopadne večer....tímto všem přeji hezký večer a já se jdu věnovat manželovi... :slight_smile:
31. srp 2013 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Ahoj, hlasim positivni test. Slabe tedy, ale v limitu. Bohuzel mam za sebou zamlkla i biochemicka tehotenstvi, takze zatim se raduji velmi potichu.

Eeen, doufam, ze vecer vydaril dle tvych predstav a celerove karbanatky ho nezhatily :grinning:

Petuliku, pouzivas ovulacni testy? Kazdopadne preji, at ovulace prijde v plne krase a sile :wink:

Blannie, porad nic?
1. zář 2013 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni Potichu, potichu, potichu gratuluju a moc přeji, aby to vyšlo!!!!! U mě pořád nic, ani ms, ani test :frowning2: Bohužel jsem na chatě a k dr. se nedostanu, chjo :frowning2: Počkám ještě tak týden a pak s tím budu muset něco dělat.... "Snažení" proběhlo minluý víkend, tak jsem měla třeba posunutou ovu a na testu to ještě není vidět... ale to by musela být jó velká náhoda. Manžel jezdí jen na víkendy :frowning2: Tak to bude ještě napínavé...
1. zář 2013 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nonnni potichu gratuluji :dizzy_face: taky mam za sebou to same
1. zář 2013 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jinak ženy ja hlasim take slabou druhou zitra to mam dostat tak uvidime bud a nebo .doufam že nejsem sama co ji vidim :sweat_smile:
1. zář 2013 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@asus já vidííím!!!! moooc gratuluju, to je paráda :grinning:
1. zář 2013 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
jo a já jsem 1DC :grinning:, takže mohu oficiálně zahájit první měsíc snažení - že jsem se teda načekala...
1. zář 2013 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
přezdívka.....................měsíc snažení..................DC.......................DPO....................TT................ TP
blannie................................................1.................................1............................. -----
marokanek1111................................2..................................7........................... -----
marikuna.............................................1............................ ....17............................?
asus....................................................3.................................27.............................?........................ + :grinning:
eeen....................................................1..................................27............................?
saminomimino..................................1.................................29............................ 11
1. zář 2013 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie no zatim děkuju ale fakt jen potichu protože sem minulej mesic měla taky a pak za 3 dny sem krvacela biochemko to bylo tak snad už to bude ok :wink: sem rada že ji nevidim jen ja a nejsem cvok test je Dr Max a větši citlivost tak uvidime :sweat_smile:
1. zář 2013 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blannie a tobě gratuluju že konečně mužeš začit od začatku a držim pěstičky
1. zář 2013 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@asus tak pšš, potichu :slight_smile: držím palečky, aby čárečka už jen sílila a vše bylo v pohodě!
1. zář 2013 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@asus je tam! Take ji vidim:wink: Biochemicke je demoralizujici, zejmena pro takove testujici cvoky, jako jsem ja. Kdybych si tohle ranne testovani odpustila, tak jsem o hodne spokojenejsi, jenze to ja nemuzu. Ja mit doma 10 testu, tak vsechny padnou za dopoledne :grinning:
1. zář 2013 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blannie Gratuluji k 1DC! Pij kontryhel a od ovulace malinik. Jestli sezenes, tak drmek obecny je take fajn. Takze tfu, tfuj, tfuj!
1. zář 2013 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus jakou ten test ma citlivost? Ja zjistila, ze pred lety se desitka dala sehnat pomalu jen podpultove a vsechny bezne testy byly obycejne 25 jednotek a ted je to naopak, vse je 10 jednotek citlivost. Bych rekla, ze takovych posuku, co by nejradeji testovali 3 DPO je asi vic, nez se zda a farma spolecnosti se podle toho zaridily :grinning:
1. zář 2013 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nonnni test je citlivost 25 Dr Max tak snad nekeca :sweat_smile: :grinning:
1. zář 2013 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@asus Tak pak bys na desitce mela dalnici! To je fakt super :wink:
1. zář 2013 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni no uvidime snad menzes nedorazi :sweat_smile: zitra :sweat_smile: ste prvni kdo to vi :grinning:
1. zář 2013 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nonnni viš čeho se bojim aby to nebylo zase špatně :confused: ja myslela že 25 je citlivějši než 10
1. zář 2013 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus zitrek pro mne take bude zlomovy. Mam posledni test, schovavam ho na uterni rano. Vzhledem k tomu, ze zitra zacina skola a dnes se potomstvo vraci z prazdnin, tak je realna sance, ze to i vydrzim...tedy mozna...hmmmmm...
1. zář 2013 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@asus ja take. S druhym tehotenstvi jsem tim prosla 3x nez se uchytilo. Jenze to stejne nezmenime, nastesti to odchazelo fakt samo a brzy, behem prvnich 3-5. dnu po ocekavane MS.

Jsou to nervy. Ja nevim kolik ti je, ale pri nejake sanci na rizikove ti gynekolog napise utrogestan, ale ja napsala kamaradce, at mi posle. Resila jsem to tak uz u posledniho tehotenstvi a to mi to posilala az do zahranici, kde se k tomu stavi totalne laxne stylem "kdyz ot ma odejit, tak to odejde, proc vlastne takhle brzy testujete?"...coz je neco pro mne :unamused: Tak pokud by to ted nevyslo samo, tak pristi mesic nasadim hned po ovulaci.
1. zář 2013 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni no tak koukam že sme dvě tak si držime pěsti společně :wink:
1. zář 2013 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni no jo stejně nic nenadělame musime čekat :wink: kolik maš dětiček ty ?a kolik je tobě ? mě je 37 :sweat_smile:
1. zář 2013 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus je mi take 37, ale uz jen necely tyden. Deti mam dve, dcery. Jedne bude za tyden 8 a druhe bylo na mou ovulaci 5. Byla naslezite oslavena :grinning:

My uz dalsi nechteli. Respektive chteli jsme velkou rodinu, ale nechteli jsme miminko, mladsi byla ocistec na zemi, ac je ted slunicko nejvetsi. Ale pry se ctyrletak neda porodit a tak jsme nakones sli tradicni cestou a snad si nadelime zdrave miminko. Manzeo by chtel syna, ale vezme vsechno. Me je to fuk uplne. Tentokrat si nechame prekvapeni, pokud to pujde.
1. zář 2013 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahojky holky moje....vůbec jsem se nedostala k netu.....měla jsem dvě denní v práci a tu první denní jsem přijela domů o dvě hodiny později,než jezdím normálně.....v práci jsme se u píchačky viděli se třema sestřičkama,které končili stejně jako my s kolegyní.....no ale mě v momentě,kdy jsem nastartovala auto,volal chlap,mluvila jsem s ním před nemocnicí přesně dvě minuty a 15 vteřin....pak jsme vyjeli a kousíček od nemocnice jsme viděli stát auta v kopci a já říkám....tam se stala nějaká nehoda.....vylezli jsme z auta a viděli to.....auto na maděru v příkopě,byly to ty tři sestřičky,co jsme je potkali u píchačky :cry: .......nějaký debil,co jel naproti nim,tak měl špatně upevněný vozík a v momentě,kdy je míjel,tak se mu utrhl a oni neměli šanci se mu vyhnout......řidička a spolujezdkyně vyvázli s odřeninami a ránou na hlavě,ale sestřička,co seděla vzadu na tom byla špatně....vůbec jsme ji nemohli dostat z auta ven,jen chrčela.....čekali jsme na sanitku,mluvili na ní.....první co doktor řekl,když jí viděl,tak že má krvácení do mozku.....a ted to vypadá,že jí hrudní obratel přeťal míchu a skončí na vozíku......je mi z toho úplně zle....nebýt těch dvou minut telefonování,mohli jsme být přímími svědky a nebo jsme tam taky mohli být my místo nich......domů jsem dojela úplně vyklepaná.......je mi jí strašně moc líto.......opravdu nenávidím svět za to,jak je nespravedlivý.... :frowning2: :frowning2:
1. zář 2013 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus
@nonnni
Holky držím palce a potichounku gratuluji.....
1. zář 2013 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marokanek1111 to je silene cteni :unamused: Zivot je krehky...prilis krehky.
1. zář 2013 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek