• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 :-)

12. prosince 2013 
@rosalline A jaké všechny léky beres na ty onemocnění?na tu stitnou zlazu něco jako euthyrox?a na to PCO?ta zvýšená hladina testosteronu a nepravidelný cyklus je také spojený s tím PCO?doufám,že jsem to pochopila dobře.Je to na tom světě opravdu hrozně nespravedlivé,ten kdo miminko chce,ten ho mít nemůže a kdejaký obejda má dítě hnedka a pak je haze do popelnic,fakt je to smutné :frowning2: .......Ale já doufám v to,že se nám brzy zadari všem a pak už si tu budeme ukazovat jen fotecky a rostouci pupiky :wink:
13. říj 2013 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rosalline
@anuliina
No jak jsem říkala,malá si mě umela vybrat.....šla s tatínkem nakoupit a já tehda delala v obchodě a zrovna jsem stala na informacích a malá říká"tato,ta teta má úplně stejne vlásky jako já,ta by se nám mohla líbit" :grinning: .....no a pak už si mě muž našel na internetu,pod kolonkou "lide z okolí" ,hodil návnadu a já se chytla :grinning:....když byla malá menší,tak byla hodně do tatínka...čím je starší,tak začíná jít podobou hodně do mámy,coz jsem s tím mohla počítat,ale štve mi to :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
13. říj 2013 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
No nic holky,jdu ještě zalehnout do peřin,měla jsem jen potřebu vám odepsat.Včera jsem přijela v osm z práce a nevěřícně pro celé okolí jsem zapadla pusou do gauče a usnula jak špalek,pak jsem se akorát přesunula z obýváku do ložnice a spala jsem dál.....tak mám nakazano od muže,se z té únavy vyspat...i děti mají zákaz mě budit :grinning:...muž odjel na fotbal,tak já jdu ještě spát.dobrou :wink: :grinning:
13. říj 2013 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 no totooo. Aji slzička mi ukápla, když jsem si to četla. To je až neuvěřitelné jaká maličkost změní člověku celý zbytek života. Hrozně moc ti přeju, ať se vám spolu podaří docílit společné rodinky. A tvůj muž má děti ve své vlastní péči? U nás je to trochu obráceně. Já s dvěma dětma jsem si našla (nebo spíš on mě už kdysi dávno) svobodného a bezdětného chlapa. Nakonec je pro ně lepším tátou, než jejich vlastní. To mě i přivedlo i na tu myšlenku, že by jsme měli mít naše společné dítko, po kterém on tolik touží. Sice je to vyjímka, ale opravdu je kolikrát lepší ten "náhradní" rodič, než ten jejich vlastní. Proto vůbec není podstatné, kdo je dětem biologický otec, nebo máma. Podstatné je, když děti vede tou správnou cestou a vychovává je podle nejlepšího vědomí a svědomí. Já jsem měla to štěstí, že jsem takového muže našla. A tvůj muž měl to štěstí, že našel tebe. :slight_smile: Moc vám fandím. Přeji krásnou neděli.
13. říj 2013 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anuliina A tedko jsi zase málem rozbrecela ty mě.....a přitom jsme bydleli jen kousek od sebe,prostě jsme se asi měli poznat...já v té době byla sama a všechno se tak nejako semlelo a teď už bych je nevymenila,jsou "moji".....muž má malou ve společné péči,ale z 99%je u nás,ona sama ti nedovede odpovedet,proč nechce chodit k mámě a my se snažíme,aby alespoň trochu,i když mi to celkem ubližuje,ale nikdy jsem neměla rada to,když se rozhazou vztahy matky s dcerou,jednou je to její máma,tak chci,aby si rozuměli....někdy mě to hodně trápí,protože se o ní starám,někam ji vedu,učím jí,když je ji smutno,tak ji chovám,když je ji zle,tak k ní vstavam...ale stejně na ní nemám žádné právo a její máma zavolá a malá je z toho nadšená a mě to na jednu stranu hrozně láme srdce...chapes mě?...takové to:mužů dělat cokoliv,ale stejně se nikdy nedostanu na úroveň její mámy....všichni mi říkají,že to malá jednou ocení a to je jediné,co mě táhne dal....no a kluk,ten je v péči matky,ale prostě ma období,kdy potrebuje nejspis být v "celé rodině" ,tak je u nás,pak mu zacne být po mámě smutno a vrací se zase na čas k ní...ale tim,že všichni bydlíme o
d sebe ve vzdalenosti sotva dvou kilometrů,tak to není problém :slight_smile:
Také ti moc přeju,aby se vám brzy povedlo miminko,které si tak moc přejete...také má u mě tvuj muz obdiv...vyrustala jsem bez táty a s bráchou jsme se vždy "báli",co nám mama přivede domu za tatínka....
13. říj 2013 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 Ahoj, jojo, bastim euthyrox...uz snad sest let...Taky mi hodne zatrne, kdyz vidim, kolik je paru nestastnych z toho, ze nemohou mit deti....a na druhou stranu jsou detske domovy plne...... Clovek chce to, co nema.....kdyz nemas dite, touzis po nem...kdyz mas deti plno...touzis po samote treba i na chvilku....radeji se do toho ale nezabredavat z globalniho pohledu..... Tvuj pribeh je opravdu velmi dojemny a urcite jsi vzacny clovek, ve kterem je hodne dobra.....a verim, ze se brzy podari vasi rodinu rozvetvit..:o)) Takoveto obycene lidske stesti casto byva nadlidsky tezky cil.:o)
13. říj 2013 ve 14:13  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni ahoj :slight_smile: já kupuju ovular, objednávám na netu za 79, myslim, a je tam 5 ks, je spolehlivý... stejně tak jsem zkoušela i rapiclear, ten taky ukazuje spolehlivě, je ale dražší, kupovala jsem v lékárně snad za 170 5 ks :unamused:
13. říj 2013 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. říj 2013 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
to už je megatabule :grinning:
13. říj 2013 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rosalline Moc děkuji....teda holky,vy mi dáváte......žene se na mě MS a moje hormony jsou na hraně,takže se mi chce pořád plakat a vy mi tu píšete ještě taková hezká slovíčka........
Určitě se ti také brzy podaří,už na miminko čekáte neuvěřitelně dlouho a to by v tom byl čert,kdyby už nějaký ten čáp a nebo vrána kolem vás neletěla.....Nás vždy na psychologii ve škole učili,že si máme říkat,že to "chceme"nebo minimálně "chtěli bychom".....nikdy si nemáme říkat "to nechci,jen to neee"....protože to zákonitě tak bude...snažím se tím řídit...psychika je všemocná a já věřím v to,že když si budu moc přát,aby se nám zadařilo a nebudu si připouštět nic špatného,tak se nám to jednou vyplní.......
13. říj 2013 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Holky,první den bez utrose a začínám spinit...sice jsem to věděla,ale stejně je mi do breku,já už tu mrchu nechci :cry:
13. říj 2013 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já už fakt nevím,dneska ovu test zase pozirivní... :unamused:
13. říj 2013 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie to tedy blannie, diky, ze jsi me tam pridala. ..koukam, ze asi budu prvni testovat..:o))). Nicmene vubec se necitim tehotne...:o/. Mas krasnou holcicku...je to urco dablik.:o)
13. říj 2013 v 19:08  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 ach jo :frowning2: nevěš hlavu, příští cyklus si na to pořádně posvítíme.... Jak vlastně máte často sex? každý den, obden? děláš si ovulační testy? Plánuji si je koupit na příští cyklus...
13. říj 2013 v 19:15  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka to je mi moc líto. Ví se, co bylo důvodem?
13. říj 2013 v 19:18  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 tak to je mi líto, že zase asi nic. Ale neboj, ono to štěstí se jednou unaví a sedne i na tebe. Ono je to teprve krátká doba, co se snažíte. Příští měsíc může být všechno docela jinak. Jak píšeš, psychika je u tohoto hrozně moc důležitá. Vůbec nesmíš zapochybovat, že by to nešlo. Hlavně se nestresovat. :wink:
@blannie moc děkuji za zapsání do tabulky.
13. říj 2013 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky mohu se také přidat?... Původně jsme měli začít už v červnu, ale MS zlobila, tak se snažíme od srpna - teď třetí cyklus :slight_smile:... Dneska jsem 17 DC :slight_smile:... Snažení máme za sebou a teď budu čekat na výsledek :slight_smile:... přibližně do příštího pátku :slight_smile:
13. říj 2013 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosalline No snažím se,ale pokaždé mi to ten první den přijde hrozně líto,kor,když jsem tu mrchu cítila už před třemi dny...to znamená opět 23 DC jako minulý měsíc,což je špatně....zkracuje se mi tím lutenizacni faze a vajíčko se nemá cenu uchytit....pokud tedy nějaké je...no co se týká milování,tak je to u nás měsíc od mesice různé....tím,že tu máme ty dva cvrcky a chodíme pořád do práce,tak buďto děti nechtějí spát a nebo mi usneme jako spalci....někdy se milujeme i dvakrát denně s nekdy i 4 dny nic....
13. říj 2013 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý večer děvčátka:slight_smile: také nějak nestíhám číst:slight_smile: Ale vítám tu nové dušičky a doufám, že tento měsíc bude úspěšný!!:slight_smile:
13. říj 2013 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosalline Testiky nedělám...tedko spoléhám na tu dr.,která se mi podívá,jestli se u mě neprojevuje znovu problém s těmi vajíčky....no 10DC se dovim verdikt.....zítra už mi bude lépe a začneme nanovo a teď už tomu budu věřit :wink:
13. říj 2013 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anuliina Vím,že se zadari někdy a že se snažíme málo měsíců,ale tím,že minule jsem se snazila 23 měsíců,tak mám z toho hrozný strach,ze se to bude opakovat....ale jsem myslím v rukách té nejlepší doktorky :slight_smile:
13. říj 2013 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melinkaproch Vitej mezi námi :wink:
13. říj 2013 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosalline No,tenkrát mě vůbec nenapadlo se na to ptát. Byla jsem z toho dost vyděšená. V pondělí jsem byla na utz, tam se to doktorce nezdálo,ve středu jsem byla u ní znova v druhé ordinaci,kde má lepší přístroj. Tam už miminku srdíčku netlouklo. Hned druhý den jsem ráno nastoupila do nemocnice. Na kontrole po kyretáži mi akorát řekla, že se to teď stává hodně často. ( výsledky krve byly ok) To bylo celý. Samozřejmě na to myslím do dnes a přemýšlím nad příčinou.
13. říj 2013 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka Je lepší nad tím nepremyslet,také jsem na to myslela,proč se to stalo,jestli se nedalo udělat ještě něco,jestli to doktoři nepodcenili....nenáviděla jsem svoje tělo,za to,jak s tím bojovalo a snažilo se to moje vytoužené miminko vypudit....ale nakonec jsem si řekla,že to tak prostě mělo být a když se mě někdo zeptá na moje dětičky,budu mluvit i o tomhle....také bylo moje a já na něj nikdy nezapomenu....
13. říj 2013 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak teď jsem se holky od srdce zasmála....vyvarila jsem si menstruacni kalisek a nechala ho na lince v kuchyni vychladnout a přišel do kuchyně kluk a ptá se,co to je....tak mu říkám,že to není nic pro něj,že je to pro ženy ....a on,že je to na prsa...a já mu říkám "aby byly větší" a on,že nee,že právě naopak,aby se zmensily :grinning: :grinning: jako kdybych já to potřebovala,jsem rada,že tam neco mám :grinning:
13. říj 2013 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka Je mi moc líto, co se Ti stalo a čím sis musela projít:frowning2: Zažila jsem si něco podobného.... kdyby to tenkrát vyšlo, měla bych už tento víkend u sebe druhé miminko. Bohužel osud tomu chtěl tenkrát jinak:frowning2: Šla jsem na utz a nic....žádné embryjko, jen prázdný váček, ale HCG stoupalo, já se cítila těhotná atd. 14 dní jsme čekali, jak to dopadne, nakone c dg.anembryomolla. :frowning2: Musela jsem na revizi, bylo to strašné. Nejhorší bylo sedět v čekárně mezi těhulema:frowning2: Tenkrát mi gynekolog také řekl, že v poslední době je hodně potratů - chemie v jídle, chemie ve vzduchu, inverze, antibiotika ve vodě, která snižují plodnost mužů atd atd. Ale já věřím, že druhé mimi si nás brzo najde a budeme kompletní :wink: A Tobě a holkám tady přeju to samé! :wink:
13. říj 2013 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 Já vím že jo, ale ono to někdy hold nejde.. Jdu mrknout na sociální síť a první co na mě čumí jsou fotky z UTZ kamarádek,jak kdyby se s tím pytel rozsypal. Jedu k našim na statek a najednou koukám,holka od sousedů má bříško na spadnutí. Pak mě to prostě zamrzí a říkám si v kolikátým bych už byla. Ale holkám to určitě moc přeju,je to krásný.
13. říj 2013 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka Vím,bolí to....moje nejlepší kamarádka otehotnela a já se začala snažit asi tři měsíce po ní....ona už má tedko dvě zdrave děti a co mám já?dvě nevlastni.....všechny moje spolužačky už mají alespoň jednoho prcka a mě se každý ptá,kdy budu mít já taky...máma se mě ptá,kdy bude "pravou" babičkou....joo,kdyby to bylo na mě,tak jsem maminkou hned....snad na to nebudu čekat moc dlouho a nadělim těm dvěma malého sourozence :wink:
13. říj 2013 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaelka83
@marokanek1111
Já tomu taky věřím,ale zároveň se bojím co bude za 14 dní. Jo,příbuzný jsou v tomhle taky super. Nemyslí to zle a neuvědomují si,že nám to je pak líto. Mamča za mnou taky tuhle přišla a říká nadšeně že známá čeká mimčo. Mě napadlo akorát ,,no super,všichni jsou těhotný na poprvé,jenom já musím potrati" a to k tomu kolikrát příjdou ještě jako slepý k houslím.
Nejhorší na tom vše je že si pořád říkám,že kdybych nedřela na tý zahradě a netahala těžký věci,neryla záhony a neplahočila se jak magor,že všechno mohlo být jinak. Jenže jsem to všechno dělala na popud mojí tchýně,kterou bytostně nenávidím,ale nemůžu ji říct ani ťuk a tak se to ve mě dusí.

Ale holky,vůbec bych to nepsala,kdyby se mě na to rosalline přímo nezeptala,takže konec chmurné diskuze a já se jdu těšit na další těhu :slight_smile: A vám držim palečky,nebo pěsti? :slight_smile:
13. říj 2013 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka tak tak, konec chmur...už bude jen dobře....já nám všem držím,pěsti,palce a vše co mám a zároveň ťukám na zuby,že už bude vše dobré a nic špatného už se nestane... :wink:
13. říj 2013 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek