Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 🙂

Ahojky, jmenuji se Míša a je mi 26 let. S manželem jsme si říkali,že by jsme se mohli pokusit o mimčo...najde se tu také někdo kdo se snaží od srpna?🙂
rosalline
14. říj 2013
Hezké ráno, mrcha dorazila a mě porazila bůůůůůůů 😞
mixlevpixle2013
14. říj 2013
Krásné pondělní ráno všem a pozitivní krok do nového týdne všem přeji 🙂 Jupíí, měla jsem pozitivní ovu testík v sobotu tak uvidíme, děj se vůle boží 🙂 dneska to snad ještě jednou pokusíme, nevím teda jak často ale prý ob den 🙂
mixlevpixle2013
14. říj 2013
@rosalline to je vždy blbej den, znám to. Nevěsit hlavu a pokoušet osud znova a znova ... přeji krásný den 🙂
mixlevpixle2013
14. říj 2013
Kdepak dneska všechny jste? 🙂
stepankakv
14. říj 2013
@mixlevpixle2013 Krásné ráno 🙂 já jsem si dnes nakoupila kontryhel a ovutestíky, tak začnu 11 den testovat nebo kdy myslíte, že je čas začít? 🙂
@rosalline : mě to končí a celou dobu mám depku 😞 ale říkám v: tenhle měsíc budem všechny 😃
mixlevpixle2013
14. říj 2013
@stepankakv já mám cyklus 27 dní a začala jsem testovat 10-tý den ale ovulak byla až 15-tý den, tedy podle testu ....
mixlevpixle2013
14. říj 2013
@stepankakv myslím, že od 11-týho dne je to tak akorát 🙂 tak budu držet palečky 🙂
ceekanka
14. říj 2013
Ahoj a příjemný den všem.. Když tak koukám do tabulky, tak si říkám, že tenhle týden, bychom tu mohly mít tak čtyři nové těhulky,co ? 😃 Tak hodně štěstí všem kočkám co jsou právě na konci tabulky 🙂
stepankakv
14. říj 2013
@mixlevpixle2013 ZAČNU 11 DNEM A PAK BUDU V DOBĚ OVULACE PŘEMLOUVAT MANŽELA AT SE VRÁTÍ Z NĚMECKA 🙂 KDYŽ VYJDE POZITIVNÍ TAK BY MĚL BÝT SEX DO 48 HODIN?
mixlevpixle2013
14. říj 2013
@stepankakv prý je nejlepší 24 - 36 hod a pak obden ale příroda je nevyzpytatelná 🙂 ale i do 48 hod je prý dostačující, ten test prý není ovulace ale příprava těla na následující ovulaci, takže asi tak .-) ale já mám testíky první měsíc a pokusili jsme se jen jednou v den pozitivního testu, tedy v sobotu a dnes bych ráda ještě jeden pokus 🙂 tak uvidíme 😉
marokanek1111
14. říj 2013
@rosalline Neboj kocko,já jsem na tom stejně....dneska ráno jsem už začala krvácet...sice slabě,ale přeci....takže dnes 1 DC a 4 měsíc snažení....a tenhle cyklus už to dotahneme do konce 😉
stepankakv
14. říj 2013
@marokanek1111 jasný holky 🙂 tenhle měsíc bude plodnej 😃 musíme věřit 🙂
asus
14. říj 2013
ahojik holky zdravim vás po dlouhe době 😞 nebyla sem tu protože sem ve čtvrtek rano zkolabovala a odvezla mě rychla trčela sem ve špitale :-N same vyšetřeni a zase litani dalši po doktorech mě čeka :-p ,co se týče snaženička tak ani nevim zda se něco zadařilo protože sme byli s manželem jen jednou tak z toho asi nic nebude a ani nevim zda by to bylo ted dobre |-| a co vy jak ?něco u vas noveho?
nonnni
14. říj 2013
@asus co se deje? Uz jsi v poradku? Foukam!
asus
14. říj 2013
@nonnni vubec nevim bylo to strašný 😕 sem myslela že je po mě musim se hlidat odpočivat nepřetahovat se a budu litat po doktorech aby zjistili přičinu kolapsu .
marokanek1111
14. říj 2013
@asus Tak to je hruza.a to ještě nevědí ani malou příčinu?tak když se nezadari tenhle měsíc,tak pujdeš do dalšího kola s námi a my už to dáme....tenhle cyklus tomu věřím 😉
marokanek1111
14. říj 2013
Akorát,co mi nejde do hlavy,dneska jsem volala na gyndu a objednavala jsem se na ten 10 DC a ona mi řekla,že stejnak to asi bude k ničemu,protože prý bych pak měla chodit obden na kontrolu té ovulky a já jdu ve středu a v pátek tam dr. není a pak je víkend....ale dr. mi o tom nic nerikala,že budu chodit obden,že mi bude jen zjistovat,jestli ta ovulka je či ne a že mi na to dá kdyžtak prášky....beztak bych to nestihala spojit s prací,už na ten 10 DC jsem měla co dělat,abych to v práci zkloubila....takže pokud to tak bude,tak si to možná nechám vyšetrit v práci,s tím,že si od dr. nechám napsat nějaký papír,co vlastně po mě chce......
nonnni
14. říj 2013
@marokanek1111 potrebuje delat ob den UTZ, aby monitorovala vyvoj folikulu. A pak by ti pichla injekci na prasknuti a nacasovali byste cyklus. Uz te poslala na hormonalni profil? Ta navsteva 10DC ti samostatne moc nerekne😞
nonnni
14. říj 2013
@marokanek1111 ale zase, pokud mas kratky cyklus, tak je sance, ze uz toho 10DC by se mohlo k ovulaci schylovat...nebo mas ovulaci kolem 14DC a kratsi lutenalni fazi...tezko takhle hadat, ale kreb na hormonalni profil by se mel udelat, i kdyby se UTZ nestihal. Z toho mohou monitorovat, zda treba mas malo progesteronu a tim padem kratkou LF atd...
marikuraautor
14. říj 2013
Holky tak už někdo??? 🙂 😎 🙂
rozaruska
14. říj 2013
Holky tenhle měsíc bude plodnej pro nás všechny,já to cítím v kostech🙂) A já mám za 3 týdny narozeniny, tak to by byl ten nejkrásnější dárek🙂
asus
14. říj 2013
@marokanek1111 nene prvni že je to totalni vyčerpani a druhý přiliš nizkej tlak po kolapsu druhej den sem měla 90/50 a srdce si přeskakuje přiliš rychle a pak zase brzdi tak dostanu jeden den holtra a druhej den na měřeni tlaku :-p
jeaanna
14. říj 2013
Ahoj holky, můžu se k vám přidat? 🙂 Sleduju vás od konce srpna a jelikož jsme tomu od srpna nechávali volnej průběh, ale pak už jsem začala sledovat, tak jsem si říkala, že už se ozvu 🙂 Jsem 25DC a 9DO, takže uvidím 🙂 Kdy myslíte, že mám testovat? Dá se říct, že se snažíme první měsíc naostro 😎
lenka_25
14. říj 2013
@rozaruska Taky bych si to prala k narozkam, pristi MS mam dostat 5.11. a narozky mam 8.11. Tak snad nam to vyjde 🙂
smisca
14. říj 2013
Ahoj holky, tak u mě zatím nic nového, když pominu to, že jsem šíleně nafouklá a břicho mám jak v pátém měsíci 🙂 Ale to vždycky před ms, takže zítra jí čekám, ale pořád doufám. Jak se říká, naděje umírá poslední.
@jeaanna Ahoj, vítám tě a držím palce, aby to klaplo hned napoprvé. Já budu testovat až když mi bude menzes meškat.
anuliina
14. říj 2013
teda holky, se dívám, že se nám to tu pěkně rozjelo. Tolik snažilek, to určitě musí některé z nás vyjít. Jak píše rozaruska - tento měsíc bude plodnej. 😃 U nás by to byl už živej dáreček příští rok k 1. výročí svatby. 🙂
smisca
14. říj 2013
@lenka_25
@rozaruska Já zase doufám, že budeme mít postaráno o dárky k Vánocům 🙂
mixlevpixle2013
15. říj 2013
Krásné ráno všem přeji 🙂 tak ovu je z mnou, tento měsíc byly pokusy 12 - tý, 15-tý a 17-tý den cyklu, kdy ovu testík ukázal 2 čárky 15-tý den, tak a teď děj se vůle boží 🙂 všem přeji aby to vyšlo a rozšířily jsme řadu 🙂
stepankakv
15. říj 2013
@mixlevpixle2013 Tak držím palce 🙂
mixlevpixle2013
15. říj 2013
@stepankakv děkuju moc .-)

Začni psát odpověď...

Odešli