• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 :-)

12. prosince 2013 
Hezké ráno, mrcha dorazila a mě porazila bůůůůůůů :frowning2:
14. říj 2013 v 06:31  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné pondělní ráno všem a pozitivní krok do nového týdne všem přeji :slight_smile: Jupíí, měla jsem pozitivní ovu testík v sobotu tak uvidíme, děj se vůle boží :slight_smile: dneska to snad ještě jednou pokusíme, nevím teda jak často ale prý ob den :slight_smile:
14. říj 2013 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosalline to je vždy blbej den, znám to. Nevěsit hlavu a pokoušet osud znova a znova ... přeji krásný den :slight_smile:
14. říj 2013 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdepak dneska všechny jste? :slight_smile:
14. říj 2013 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mixlevpixle2013 Krásné ráno :slight_smile: já jsem si dnes nakoupila kontryhel a ovutestíky, tak začnu 11 den testovat nebo kdy myslíte, že je čas začít? :slight_smile:
@rosalline : mě to končí a celou dobu mám depku :( ale říkám v: tenhle měsíc budem všechny :D
14. říj 2013 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepankakv já mám cyklus 27 dní a začala jsem testovat 10-tý den ale ovulak byla až 15-tý den, tedy podle testu ....
14. říj 2013 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepankakv myslím, že od 11-týho dne je to tak akorát :slight_smile: tak budu držet palečky :slight_smile:
14. říj 2013 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj a příjemný den všem.. Když tak koukám do tabulky, tak si říkám, že tenhle týden, bychom tu mohly mít tak čtyři nové těhulky,co ? :grinning: Tak hodně štěstí všem kočkám co jsou právě na konci tabulky :slight_smile:
14. říj 2013 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mixlevpixle2013 ZAČNU 11 DNEM A PAK BUDU V DOBĚ OVULACE PŘEMLOUVAT MANŽELA AT SE VRÁTÍ Z NĚMECKA :slight_smile: KDYŽ VYJDE POZITIVNÍ TAK BY MĚL BÝT SEX DO 48 HODIN?
14. říj 2013 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepankakv prý je nejlepší 24 - 36 hod a pak obden ale příroda je nevyzpytatelná :slight_smile: ale i do 48 hod je prý dostačující, ten test prý není ovulace ale příprava těla na následující ovulaci, takže asi tak .-) ale já mám testíky první měsíc a pokusili jsme se jen jednou v den pozitivního testu, tedy v sobotu a dnes bych ráda ještě jeden pokus :slight_smile: tak uvidíme :wink:
14. říj 2013 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosalline Neboj kocko,já jsem na tom stejně....dneska ráno jsem už začala krvácet...sice slabě,ale přeci....takže dnes 1 DC a 4 měsíc snažení....a tenhle cyklus už to dotahneme do konce :wink:
14. říj 2013 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marokanek1111 jasný holky :slight_smile: tenhle měsíc bude plodnej :D musíme věřit :slight_smile:
14. říj 2013 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
ahojik holky zdravim vás po dlouhe době :frowning2: nebyla sem tu protože sem ve čtvrtek rano zkolabovala a odvezla mě rychla trčela sem ve špitale :sweat_smile: same vyšetřeni a zase litani dalši po doktorech mě čeka :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,co se týče snaženička tak ani nevim zda se něco zadařilo protože sme byli s manželem jen jednou tak z toho asi nic nebude a ani nevim zda by to bylo ted dobre :pensive: a co vy jak ?něco u vas noveho?
14. říj 2013 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus co se deje? Uz jsi v poradku? Foukam!
14. říj 2013 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni vubec nevim bylo to strašný :fearful: sem myslela že je po mě musim se hlidat odpočivat nepřetahovat se a budu litat po doktorech aby zjistili přičinu kolapsu .
14. říj 2013 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus Tak to je hruza.a to ještě nevědí ani malou příčinu?tak když se nezadari tenhle měsíc,tak pujdeš do dalšího kola s námi a my už to dáme....tenhle cyklus tomu věřím :wink:
14. říj 2013 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Akorát,co mi nejde do hlavy,dneska jsem volala na gyndu a objednavala jsem se na ten 10 DC a ona mi řekla,že stejnak to asi bude k ničemu,protože prý bych pak měla chodit obden na kontrolu té ovulky a já jdu ve středu a v pátek tam dr. není a pak je víkend....ale dr. mi o tom nic nerikala,že budu chodit obden,že mi bude jen zjistovat,jestli ta ovulka je či ne a že mi na to dá kdyžtak prášky....beztak bych to nestihala spojit s prací,už na ten 10 DC jsem měla co dělat,abych to v práci zkloubila....takže pokud to tak bude,tak si to možná nechám vyšetrit v práci,s tím,že si od dr. nechám napsat nějaký papír,co vlastně po mě chce......
14. říj 2013 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 potrebuje delat ob den UTZ, aby monitorovala vyvoj folikulu. A pak by ti pichla injekci na prasknuti a nacasovali byste cyklus. Uz te poslala na hormonalni profil? Ta navsteva 10DC ti samostatne moc nerekne:frowning2:
14. říj 2013 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 ale zase, pokud mas kratky cyklus, tak je sance, ze uz toho 10DC by se mohlo k ovulaci schylovat...nebo mas ovulaci kolem 14DC a kratsi lutenalni fazi...tezko takhle hadat, ale kreb na hormonalni profil by se mel udelat, i kdyby se UTZ nestihal. Z toho mohou monitorovat, zda treba mas malo progesteronu a tim padem kratkou LF atd...
14. říj 2013 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky tak už někdo??? :slight_smile: :sunglasses: :slight_smile:
14. říj 2013 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tenhle měsíc bude plodnej pro nás všechny,já to cítím v kostech:slight_smile:) A já mám za 3 týdny narozeniny, tak to by byl ten nejkrásnější dárek:slight_smile:
14. říj 2013 v 19:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@marokanek1111 nene prvni že je to totalni vyčerpani a druhý přiliš nizkej tlak po kolapsu druhej den sem měla 90/50 a srdce si přeskakuje přiliš rychle a pak zase brzdi tak dostanu jeden den holtra a druhej den na měřeni tlaku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. říj 2013 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se k vám přidat? :slight_smile: Sleduju vás od konce srpna a jelikož jsme tomu od srpna nechávali volnej průběh, ale pak už jsem začala sledovat, tak jsem si říkala, že už se ozvu :slight_smile: Jsem 25DC a 9DO, takže uvidím :slight_smile: Kdy myslíte, že mám testovat? Dá se říct, že se snažíme první měsíc naostro :sunglasses:
14. říj 2013 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozaruska Taky bych si to prala k narozkam, pristi MS mam dostat 5.11. a narozky mam 8.11. Tak snad nam to vyjde :slight_smile:
14. říj 2013 ve 20:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak u mě zatím nic nového, když pominu to, že jsem šíleně nafouklá a břicho mám jak v pátém měsíci :slight_smile: Ale to vždycky před ms, takže zítra jí čekám, ale pořád doufám. Jak se říká, naděje umírá poslední.
@jeaanna Ahoj, vítám tě a držím palce, aby to klaplo hned napoprvé. Já budu testovat až když mi bude menzes meškat.
14. říj 2013 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
teda holky, se dívám, že se nám to tu pěkně rozjelo. Tolik snažilek, to určitě musí některé z nás vyjít. Jak píše rozaruska - tento měsíc bude plodnej. :grinning: U nás by to byl už živej dáreček příští rok k 1. výročí svatby. :slight_smile:
14. říj 2013 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka_25
@rozaruska Já zase doufám, že budeme mít postaráno o dárky k Vánocům :slight_smile:
14. říj 2013 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Krásné ráno všem přeji :slight_smile: tak ovu je z mnou, tento měsíc byly pokusy 12 - tý, 15-tý a 17-tý den cyklu, kdy ovu testík ukázal 2 čárky 15-tý den, tak a teď děj se vůle boží :slight_smile: všem přeji aby to vyšlo a rozšířily jsme řadu :slight_smile:
15. říj 2013 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mixlevpixle2013 Tak držím palce :slight_smile:
15. říj 2013 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@stepankakv děkuju moc .-)
15. říj 2013 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek