• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 :-)

12. prosince 2013 
Krásné ráno :slight_smile: taky doufám, že by jsme měli dáreček pro všechny k vánocům. Když jsem čekala syna, tak to bylo neplánovaně a to bylo nejlepší, takhle se furt pozoruju :grinning: Taky všem držím pěstičky, aby byly // :slight_smile: Jaký máte nebo budete kupovat těhu testy? Nebo mám nejdřív čekat na mrchu? Měla jsem ji nepravidelnou, vysadila jsem HA v lednu, potom jsem ji měla po 30 DC pravidelně, ale poslední 2 měsíce byla 38 DC a 42 DC, takže vlastně ani nevím, kdy ji čekat. No nechám se překvapit, jestli jsme se trefili :slight_smile: Pokusy byly 13-tý, 14-tý, 15-tý, 17-tý a 19-tý DC. Hezký den všem :slight_smile:
15. říj 2013 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, takze 2 DC...vcera jsem drzela smutek. Ale dnes je uz lepe. Takze rikate kontryhel na ovulaci...no dobraaa. Dnes se chystam na sluzebku do SRN , ale pak supky dupky do lekarny. Slyseli jste nekdy o hormonalni joze? Mela by to byt zazracna metoda. Ja absolvovala kuzr...ale cvicila jen par dni..pak jsem nejak nestihala, ale zase se tenhle cyklus pokusim.
15. říj 2013 v 11:19  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka Jeste jen, je mi lito, ze jsem minule v tobe probudila takove smutne vzpominky. Ale jasne a to pozitivni je, ze otehotnet muzes. Uzivas nejake leky na pripadne udrzeni? Budoucnost je tva..:o) resp. vase..:o)
15. říj 2013 v 11:26  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 Takze marokanko....jedeme takrka spolecne dalsi cyklusoiadu..:o))..Budes absolovavat to monitorovani kazdy druhy den, ne? Ja zkusim tu hormonalni jogu...ale je to hodina zabiteho casu kazde odpoledne....ale zkusim to
15. říj 2013 v 11:31  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaanna dziiin...byl by to nejkrasnejsi darek k vanocum...tot pravda....tak uz vim, o co si psat jeziskovi..:o))
15. říj 2013 v 11:33  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mixlevpixle2013 ano..ano..blbe rano...i pritel by z toho spatny...akorat ze on na to reagoval...tichem....nicmene vcera vecer vyjadril podporu v dalsim snazeni..o))))))))))))))...truhlik...
15. říj 2013 v 11:38  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosalline To je dobrý :slight_smile: Jo,jo,to mi taky mamča říkala,že alespoň mám teď jistotu,že můžu být těhotná. Žádné léky neužívám. Já jsem šla po zjištění, že jsem těhu k nové dr. měla skvělé reference. Ale pak mi v podstatě nic neřekla. Jen to,že se to stává. Že se může stát že ženská potratí i dvakrát za sebou a až když je to potřetí,tak se to nějak řeší. Že jde na genetiku a podobně. Takže nepoužívám nic. Respektive ona mi nic nedoporučila,takže aby se mi co nejdřív stáhla děloha a zregenerovala slyznice jsem pila a piju teda do teď kontryhel. Srovnal se mi pěkně i cyklus. No a zobu listovku. Teď už minimálně druhý měsíc v kuse.
15. říj 2013 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka_25 juuuů, tak to jsme na tom stejně:slight_smile: Já to mám dostat 9.11. a narozeniny mám taky 8.11.:slight_smile: Kolik ti bude?
15. říj 2013 ve 13:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. říj 2013 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@blannie teda ty jsi tak hodná, že si dáváš tu práci a každý den si vyhraješ s grafíkem. Moc ti děkuji i za všechny holky. Ale nás tu teda je, co? :slight_smile: Jen těch růžových kolonek se srdíčkama by mohlo být víc. :slight_smile:
15. říj 2013 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blannie můžu taky do tabulky? První měsíc snažení a dnes 26 DC.

@rosalline dobrej nápad, taky mu napíšu :grinning:
15. říj 2013 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozaruska Bude mi 27..byl by to krasny darek :slight_smile: kolik bude tobe?
15. říj 2013 ve 14:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už si teda příjdu jako gramofonová deska,ale já prostě nemůžu mít asi nic normálně.. Dneska už jsem raději ovu test nedělala,když by byl znova pozitivní,tak už by mě asi klepla pepka. To bych měla cyklus dlouhej jak blázen..Nejen cyklus teda. Navíc dneska jsem spozorovala hlen,spíš mléčný bych řekla. Vaječníky bolej,ale už né tak pichlavě,spíš jako by měla přijít ms. Ale teda ta to být nemůže. Jak já mám teď vědět,jestli se máme pořád ,,snažit" nebo ne..
15. říj 2013 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka snaz se porad, nikdy nevis...
15. říj 2013 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nonnni :grinning: Jo,lépe bych to nenapsala :slight_smile:
15. říj 2013 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anuliina jé, díky moc :slight_smile: posledních pár dní to teda moc nestíhám, ještě nám včera nešel net, tak jsem poprvé vynechala, ale snažím to stále vylepšovat.. poslední novinka je nová barva každý mesíc :grinning: Doufám, že brzo všechny hupsnem dolu :grinning:
15. říj 2013 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaanna ahoj, určitě, zítra jsi tam :grinning: "uzávěrka" je každý den v deset dopo :wink:
15. říj 2013 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kocky, u nas nic moc...je mi divne...fyzicky i pscyhicky...i jsem presunula kadernici na sobotu z dnesniho vecera. Mam vsechno plne zuby, s maznelem jsem se vcera vecer rafla a se*e me jeste dneska, byt potrebuje dodelavky, ktere uz mely byt hotove, zitra musim sehnat futra a dvere a nevim kde....nejak bych nejradeji zalezla pod perinu a spala...jo a v patek mam skolu amusim se ucit a udelat dva ukoly....
15. říj 2013 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus Tak to jsou teda věci...ale musím říct,žře to vidím dnes a denně,jak se ten stav může během chvíle změnit.....takže ti rozumím a přeju,aby už bylo jen dobře.....ještě,že se to třeba podchytilo včas a něco s tebou provedou...havně se nenech odbít.....to i kdyby jsi měla jít třebas ke třem doktorům,nech si hlavně stanovit jasnou diagnozu,ať se to už neopakuje....ono si není radno s tím zahrávat :wink:
15. říj 2013 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni Ona mi dělala hormonální profil už kdysi a byl v pořádku a tedko o ničem takovém nemluvila....asi podle všeho tam u mě ovulka proběhla někdy 10-11 DC,tak proto mě chtěla přesně na ten 10 Dc anic neříkala,že bych měla c¨hodit obden....že pokud neuvidí,že by zrála vajíčka,tak že mi na to rovnou dá nějaké léky....tak uvidím....
15. říj 2013 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaanna Vítám tě mezi námi :wink:
15. říj 2013 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosalline Jasně,jdeme do toho společnými silami a tenhle měsíc už to prostě bude,to cítím v žilách.....no když mi dr. bude chtít vidět obden,tak si to zkusím domluvit u nás v nemocnici,protože bych to s prací nezkloubila a ona stejně moje dr. nemůže v pátek,takže by to asi bylo k ničemu....já si myslím,že už ten10 Dc tam uvidí zrání vajíčka....když minulý měsíc jsem byla 13 DC a už bylo po ovulce a narostlá sliznice.....jenže jestli mám stejný problém jako minule,tak mi sliznice sice narůst může,ale nemusí to nic znamenat......já prostě mám problém s tím,aby to vajíčko prasklo a někam se vyplavilo a tělo se chová,jako,že ovulka byla a ona přitom být ani nemohla.....
A co to je ta joga,o které tu píšeš?
15. říj 2013 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie Prosím tě zlato,už dneska jsem měla být 2 DC a 4. měsíc snažení.....tak zítra prosím,prosím 3 DC..děkuji :wink:
15. říj 2013 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
No odběhla jsem si na rychlo v práci na PC a už zase musím letět...nějak nestíhá¨m,zítra už mám konečně zase volno,alespoň jeden den :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....tak přeji všem hezký večer
15. říj 2013 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 je děkuju neboj ja se nedam od ničeho to je chci to vědět taky už to nechci nikdy zažit :frowning2: a jak si na tom ty?
15. říj 2013 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie moc děkuju :slight_smile: tabulka je fakt parádní!!!! :sunglasses:
15. říj 2013 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marokanek1111 díky :slight_smile: Jestli to cítíš v žilách, tak to všem tento měsíc určitě vyjde!!
15. říj 2013 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka_25 mě bude 31, tak už mám nejvyšší čas:slight_smile:
15. říj 2013 v 19:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus ahoj, ted konecne procitam zpetne diskuzi.. pane boze, to je hrozny, co se ti stalo..Doufam, ze to bylo jen z pretazeni. Jsem vedela, ze se nemas vrhat na ty okna. Uz je ti dobre? Posilam vsechny sily...
16. říj 2013 v 00:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie ahojik moc děkuji za silu.oknama to nebylo n apřed řikali celkove vyčerpani ,ale mam to ted furt nijake divne strašně nizkej tlak a srdce lita jal chce mam každou chvilku tachykardii tak se musim hlidat sem se fakt vyděsila nevim co se stalo tělo prostě nechtělo už poslouchat uvidime sem měla na sobě včera holtra a a přistroj na srdce a zaznamenvalo to 24 hodin co to semnou děla tak uvidim musim počkat na vysledky do přištiho tydne :unamused: je to šilený budu muset vic poslouchat svoje tělo asi no člověk se furt přetahuje a pak to přijde rauz na raz :frowning2: a co ty jak si na tom?
16. říj 2013 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek