• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 :-)

12. prosince 2013 
16. říj 2013 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus Tak moc doufám, že to bude z toho tlaku a z přetažení... je to divný, že ti to takhle furt lítá, snad brzo přijdou na to, co to je. Já jsem teď na pár dní u našich, musím si pár věcí vyřídit, ale je tu blázinec, tak v podstatě nic nestíhám a jen lítám sem a tam, abych si zařídila vše, co potřebuju, než se zase vrátím zpět na chalupu. A co se týče snažení - nevím, jestli se tenhle měsíc trefíme, protože jak cestuju cca co 2-3 týdny do Prahy, tak jelikož neřídím, tak nás manžel vždycky musí hodit sem a tam, a pak nestíhá, takže třeba 14 dní nepřijede... ale říkal, že když budu mít své dny, že třeba přijede v noci na otočku :grinning: romantika toto
16. říj 2013 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@blannie To je od manžela ale hezký,alespoň bude vzrůšo :slight_smile: Dneska máme takhle cestu do Prahy my a tak jsem zrovna včera o něčem podobném uvažovala :slight_smile:
16. říj 2013 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak holky,něco pro pobavení. Jak někteří víte,tento měsíc poprvé testuju ovulku,jak trubka,testuju od 9DC. 21DC na mě vykoukl první pozitivní ovu test,alespoň se tak tvářil. A tak jsem si říkala,paráda,teď cca 10 dní luteální fáze a mám krásně pravidelný cyklus.. No jo,jenže dneska jsem 28 DC a to co na mě vykouklo na ovu testu.. Bez čekání okamžitě,brutálně zbarvená testovací čárka. Podstatně silnější jak kontrolní.. Jsem fakt na facku :grinning:
16. říj 2013 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ceekanka takže chápu to dobře, že dneska jsi měla pozitivní ovu test při 28DC? A víš o tom, že ovu testy fungují i jako těhu test? Tak možná bych zkusila i ten těhotenský. Třeba tam taky vykoukne čárečka. :grinning: držím pěstičky. Jinak já na testu dneska bílo :frowning2: Takže asi nic.
16. říj 2013 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie To je od manžela vážně romantika...bych si přišla jak ve filmu "S tebou mě baví svět" ,jak tam ten manžel jezdil tajně za tou svoji ženou a nechával jim tam toho plyšového medvěda :grinning:.
16. říj 2013 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka No být tebou,tak taky asi vyzkouším ten tehu testik...třebas budeš velmi mile překvapena :wink:
16. říj 2013 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vám tak holky závidím,co jste v tom "spodku" tabulky...mě se ta moje "trojka" vůbec nelíbí... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Asi se půjdu natáhnout....muž je na fotbale,jedno dítě si hraje,druhé má nějakou depku,tak se snažím na něj nevylitnout....tak půjdu aspoň na půl hodinky zavřít oči....muž mi říká,že si mám najít čas na relaxaci....ok,čas právě nastal :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. říj 2013 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ceekanka
@marokanek1111 Ono když mi oznamoval, že 14 dní nepřijede a mně zrovna ten další víkend nejspíš přijde ovulka, tak se mi trochu orosily oči, a jelikož je můj muž chápavý a soucitný, tak za mnou neváhá ucestovat 300km :sunglasses: jen, aby za něho mluvily taky činy, že :grinning:
16. říj 2013 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka to zavání mimčem... já taky kolem 10 dpo začla testit ovutestem, protože jich mám na rozdávání a rané těhotenství také dokáže detekovat, ale musí být megatlustice, což splňuješ :wink: že by že by? držím palce a čekám pozitivní zprávy, doslova :wink:
16. říj 2013 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni Ach jo, to máš jednu lepší věc, než druhou :frowning2: Kdybych ti v čemkoli mohla pomoct - např. pohledat nějaké firmy na dveře apod., dej vědět, čas na to najdu...
16. říj 2013 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,mám dotaz,i když vychází ovu testy každý měsíc pozitivně,nemusí to nutně znamenat,že jsem plodná,že?Před 2 lety mi zjistili alergii na lepek a doktoři mě starši,že to může způsobit neplodnost :frowning2: Jako pořád si říkám,že když manžel jezdí domů jen na víkendy,tak je to snažení jen poloviční a že až bude doma,tak to třeba hned vyjde,ale malinké obavy tam jsou :frowning2: Kamarádce jezdí domu manžel jen na víkendy už 7 let a už má 2 krásné děti a obě dvě se zadařily hned první měsíc,tak jí volám,ať mi řekne ten fígl,jak se jim podařilo hned a ona na to,že na to nemám myslet..No jo,ale jí se to řekne,když to nezažila,to čekání...
16. říj 2013 v 18:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozaruska Ja bych rekla, ze kdyz vychazi pozitivne, tak bude vse ok.. Ja zkusim testovat tenhle mesic, ale rikala jsem si, ze pokud do ledna nic (tj.mame pred sebou 3 cykly), tak to zacnem nejak resit.. Ale verim tomu, ze to vyjde :slight_smile:
16. říj 2013 v 18:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka_25 jo ty jsi na tom jak já že?Už se snažíte taky 5 měsíc :frowning2: Já jsem objednaná k dr. v prosinci,tak uvidím,ale doufala jsem,že na vánoce už budu těhu,nepočítala jsem s tím,že to tak dlouho potrvá :frowning2: No ale hlavu vzhůru,třeba už na vánoce budeme v tabulce úplně dole :slight_smile:
16. říj 2013 v 18:56  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozaruska Ahoj, to, ze je ovulacni test pozitivni, znamena pouze to, ze se se zvysila hladina luteinizacniho ci jakyho hormonu, ktery dava vajicku signal. To bohuzel neznamena, ze k ovulaci dojde :frowning2: Ja treba minuly mesic nemela zadne priznaky, i kdyz test pozitivni byl. Jako dukaz ovulace pak slouzi symptotermalni metoda - tedy pozorovani priznaku, mereni bt a ovulacni testy. S Tema vikendama me to teda taky zacina znervoznovat...
16. říj 2013 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka_25 mimochodem koukám že jsme na tom skoro ve všem stejně :slight_smile: MS máme stejně,měsíc snažení taky a narozky taky,tak snad i to těhu budeme mít stejně :wink:
16. říj 2013 v 18:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie aha,to jsem z toho jelen :unamused: A doktorka pozná že je žena plodná nebo neplodná,či ta ovulka probíhá?Asi by měla,že?Jojo,mě ty víkendy taky lezou už na nervy :angry:
16. říj 2013 v 19:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozaruska Jojo, taky 5.mesic...ja tomu verim, ze tam budeme :slight_smile: ja navic pracuju ve školce a planuju jit na rizikovy (delam ve specialni a tam je to takove narocnejsi), tak by bylo fajn, ukoncit to v praci Vanocema.. Jsem presvedcena, ze tento nebo max.pristi mesic na konci tabulky budem :wink:
16. říj 2013 v 19:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozaruska Jee, to je dobra nahoda, tak alespon se muzem podporovat :slight_smile: a kolik dni ma tvuj cyklus? Ja mela vzdy 28, ale minule se mi to o 4 dny zpozdilo, tak ted nevim, ale ocekavam to 5.11. Pak o viknedu budu slavit ty narozky, tak bych se vubec nezlobila, kdybych uz mela byt na nealku. Doufam, ze my obe :slight_smile:
16. říj 2013 v 19:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka_25 :slight_smile: Já taky normálně 28 dní a jak říkáš,vůbec bych se nezlobila,kdyby jsme byly na nealku o narozeninách :wink: Tak tfuj tfuj,ať to dopadne :slight_smile:
16. říj 2013 v 19:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: Tak jak se vede? :slight_smile: Já si jedu v sobotu pro štěňátko biewer yorkšíra - fenku, tak mám ted myšlenky úplně jinde :slight_smile: Kupuju pelíšek, blbosti... :slight_smile: Všechno růžový :slight_smile: Takže jedno miminko už mít budu :slight_smile:Snad mi to pomůže i k tomu opravdovému :slight_smile: Jinak mám dotaz, po kolika měsících snažení se chystáte k doktorovi na vyšetření, aby poradil?
16. říj 2013 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anuliina - ano ano,jsem 28DC
@marokanek1111
@blannie - smím se zeptat,kam chodíš na ovu testy? Já si koupila troje po sedmy testech,moc do smíchu mi nebylo při placení v lékárně..
holky, nebudu zastírat, že mě to nenapadlo,ale pak si hned říkám, prsa mě nebolí, jiné příznaky taky nikde,případnou nevolnost jsem připsala střevním chřipkám,které tu teď řádí,protože nevolnosti nebyli nijak závratné a hlen připisuji právě té ovulaci,kterou se domnívám,že mám právě teď. Ale musím říct,že se mi rozsvítili očička,když jsem četla vaše reakce. No ještě zapracujem,když by to ta ovulka byla,tím snad nic nezkazíme a pak to ještě pár dní vydržím :slight_smile:
Holky,test jsem odpoledne vyfotila,ale když jsem ho cvakala po druhé,došla baterka,teď je na nabíječce,tak zítra dopo dám fotku :slight_smile:
16. říj 2013 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozaruska uklidním tě, když ti řeknu, že mám kamarádku, která má taky alergii na lepek, a otěhotněla hned první měsíc snažení. Takže o tom to asi není. Spíš to, že máš manžela pořád na cestách. Ale s tím asi moc nenaděláte, co? :wink:
@ceekanka ty jo, to jseš dobrá, že vydržíš netestovat. To já bych nevydržela. :wink:
16. říj 2013 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozaruska ahoj, určitě to pozná, neboj, pokud budeš chodit ob dva dny na folikulometrii, tak ti řekne, co a jak probíhá.... taky bych to ráda věděla :slight_smile:
@stepankakv Ahoj, pejsek je na miminko nejlepší.. my jsme si pořídili v květnu 2011 cotonka jako přípravu na miminko a v září, vlastně i v srpnu, jsem otěhotněla :grinning: Pokud se nám nezadaří během půl roku, tak se chystám k dr, jestli mám vůbec ovulaci... snad mě nepošle domů s tím, že se to bude řešit až po roce, tak dlouho čekat teda pravdu nechci :grinning:
@ceekanka já kupuju na netu 5ks kolem 75 (ovular), v lékárně jsem si koupila dvě krabičky, dva těhutesty a při placení jsem šla taky do mdlob... 5ks za 170! bleh... Na netu jsem to spojila jsem s koupí Nosifolu, který mě vyšel o 140kč levněji... Jinak u prvního těhotenství jsem neměla příznaky vůbec žádné... jen bolest na ms, která trvala asi dva měsíce, nevolnosti nic, jen občas pálení žáhy a ráno náběh na omdlení, ale to až v pozdějším stádiu a otoky a další neduhy, ale to až tom 3. trimestru... takže možné je vše :wink:
16. říj 2013 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepankakv To do mě v práci ryji,ať si poridim koťátko,že prý to hodně pomáhá...takže mohu ti jen zatleskat,že jsi zvolila zatím takové miminko :wink:
Co se týká toho chození k dr.,myslím si,že většina doktorů s tebou nebudou nic dělat drive,jak za rok,pokud tedy nemáš nějaký objektivni problém nebo pokud tedy nemáš extra starostliveho doktora....já tam šla už po třech měsících,ale to jen proto,že jsem před třemi lety měla velke problémy s otehotnenim...
16. říj 2013 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
To ja jsem taky zvedava,co tam ta moje dr. uvidí 10 DC a když neuvidí nic moc,tak snad mi to jeste dokouknou v práci....tenhle měsíc už bych se chtěla něco dozvědět....a nejlépe se dozvědět co nejvíce,abych tenhle cyklus otehotnela :grinning:
16. říj 2013 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kocky, absolutne nestiham a nestacim...vcera jsem se dobre 12 hodin ucila a mam pocit, ze toho vim jeste o neco mene, nez v utery :confounded: ja chapu pricipy, ale to jejich nazvoslovi me zabije...

Kazdopadne, u nas zadna zmena, pocitove bych to tipla na probihajici ovulaci, ale ovu testy nemam a nekupuji a stejne mam dodrzet sestinedeli a tak vlastne o nic nejde.

Jinak nevim na koho to @marokanek1111 psala, ale ja holcickam na jare poridim zakrsleho kralicka, kdyby se nezadarilo a my skoncime se snazenim...davam si dalsich par mesicu a smitec, nechci rodit ve 40. letech...i kdyz....co ja vim, co mi treba prejde pres nos, zname sve lidi...

Dneska jdu rano prekladat pred prestupkovou komisi, pak ucim...pak asi omdlim...a zitra mam cely den skolu, v sobotu rano kadernici a pak musim dat dohromady DPH...ale nakouknu :wink:

Krasny den vsem :slight_smile:
17. říj 2013 v 05:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holčiny, přeji všem krásné ráno a fajn den. Tak co je u Vás nového? Nějak se tdy nikdo moc nerozepisuje ...... My po 12-tém, 15-tém a 17-tém, dni snažení to včera pojistili 19-tým dnem a nyní už nezbývá než čekat. Máte někdo zkušenosti kdy začít tehu testovat? A jaké jsou příznaky ještě mřed MS ? Vím, že po 2 dětech bych to měla vědět ale v 16-ti a v 19-ti jsem to opravdu skoro nevnímala :slight_smile:
17. říj 2013 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky , tak já hlásím 3 měsíc snažení , 1 DC.... zase dorazila :frowning2: doufám, že tento měsíc už se zadaří.... :slight_smile:
17. říj 2013 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mixlevpixle2013 Ahoj a dobré ráno :slight_smile: No tak když bych tady měla rozepsat dny snažení,tak tu ob den popíšu celý měsíc :D Jinak příznaky má asi každý jinak, někdo nemá vůbec co tu holky psali :slight_smile: Hold jsme každá origoš :slight_smile:
17. říj 2013 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek