• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 :-)

12. prosince 2013 
@ceekanka tak to máš dobrý skóre :slight_smile: jj origoš jsme každá co tady jsme :slight_smile: Přeji krásný den.
17. říj 2013 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mixlevpixle2013 ahojik všem tak kdepak litate?jak je dneska něco noveho těhulky nove ??
17. říj 2013 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anuliina No tak já nemám těch těhu testů moc a když by to včera byla ovulka,tak by tam stejně nic nebylo. Takže dneska nebudu testovat nic a zítra zkusím ještě poslední ovu test. Včera bylo snažení,tak by dneska stejně nic nebylo :slight_smile: No a v případě,že to nebyla ovulka,tak ms by měla přitít někdy v pondělí,takže bych dřív těhu test stejně nepoužila :slight_smile:
@blannie ahá,no já jsem kupovala dr maxe,je jich 7 za 79,- koupila jsem tři a tak se mi protočili panenky,jenže už mám poslední jeden testík :grinning:

Jinak teda přikládám fotku toho ovu testu ze včerejška
17. říj 2013 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mixlevpixle2013 Jinak co jsem se tak koukala,tak první příznaky,ještě před očekávanou ms jsou cca 3-10 dní po početí,tedy až se vajíčko zahnízní. Pak se začínají dít změny. Bolavá prsa,nebo nějak citlivá,brnění,pnutí,výkyva nálad. A taky jsem se dočetla,že hustý a hojný bílý výtok má většina žen v počátcích těhotenství :slight_smile:
17. říj 2013 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ceekanka no jo,to je fakt pozitivní jak blázen :slight_smile: tak vydrž a pak testni těhu test,držím palce :wink:
17. říj 2013 v 10:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozaruska Jo,vydržet,to je to nejdůležitější :slight_smile: Děkuju moc. Samozřejmě budete tady první,kdo bude mít nejčerstvější info :sweat_smile:
17. říj 2013 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@anuliina jo?Tak to jsi mě trochu uklidnila :slight_smile: Já si myslím,že to bude spíš tím,že nemám manžela furt doma,ale už se ta práce krátí a do měsíce ho mám doma pořád,tak doufám,že se pak hned zadaří :slight_smile:
17. říj 2013 v 10:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka jojo,to chápu,člověk se na to snaží nemyslet,ale stejně se tak nějak podvědomně pozoruješ :unamused: Tak hlavně ať jsou to samé dobré zprávy :slight_smile:
17. říj 2013 v 10:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka tak to je hodně zajímavý před očekávanou MS ..... budu držet palečky aby to bylo těhu :slight_smile:
17. říj 2013 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka no ten je přímo ukázkový. Já už bych nečekala a testovala i těhu testíkem. Když už máš tak krásný pozitivní OVU test, tak na těhu už bude minimálně slabá čárečka.
@rozaruska tak pokud je to jenom dočasně, že pořád pryč, tak to se dá vydržet. Kdysi mi moje kámoška řekla, že to bude dřív jak nové boty. :grinning: A bylo. takže neboj, bude to dřív jak nové boty. :wink:
U nás nic moc. Včera jsem měla jakousi bojovou náladu, se všema jsem se chtěla hádat a dneska migréna. Všechno nasvědčuje tomu, že to dneska nebo zítra přijde. :frowning2: Ale koupila jsem si čajíky pro lepší plodnost, tak uvidíme jak zafungují.
17. říj 2013 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus ahojky :slight_smile: nevím, kde všichni jsou ale zatím žádné nové tehu není potvrzeno, škoda :frowning2: ale snad se brzo zadaří alespoň některým z nás, držím palečky všem :slight_smile: já jsme v práci ale za chvíli vyrážím do terénu takže dnes už na netu asi nebudu .-) Přeji krásný den.
17. říj 2013 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anuliina jo tak to by bylo super,za 3 týdny mi opravdu mají přijít nové boty,jen čekám na moji velikost :sunglasses: No já to znám,taky mám někdy hádavou,ani nevím proč,my ženský to máme zkrátka blbý,když jsme ovlivněné téma homónama :wink:
17. říj 2013 v 10:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ceekanka teď tak nad tebou přemýšlím. Ty míváš jak dlouhé cykly, že až 28. by to mohla mít ovulka?
17. říj 2013 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozaruska Právě a jak se tak pozoruju,tak žádné příznaky nevidím a když,tak by mohly být i k ovulaci. Co já vím,jestli se mi neprotáhl zase cyklus :frowning2: Proto nechci testovat, abych nebyla zklamaná.

@mixlevpixle2013
@anuliina
holky vy mě fakt nahlodáváte :grinning: Ale ne,ne,budu silná a vydržím to :sweat_smile:
Zítra obětuju poslední ovu test, když bude zase minimálně takhle hezky pozitivní, tak už by to byla blbost snad aby to byla ovulka..
17. říj 2013 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@anuliina Po revizi jsem měla dva cykly. 30 a 33DC. Před těhu jsem je měla taky tak, kolem 33DC
17. říj 2013 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já se musím smát. Já jsem včera měla 1. den zpoždění a už jsem narukovala s testíkama. Je fakt, že to bílo mě docela zklamalo. Ale není všem dnům konec. Čas utíká jako voda, a jednou se toho dočkáme. Akorát u nás už je to trochu na pováženou. Pro nás je čas docela nepřítel. Je mi 37. a ve 40.- ti opravdu rodit nechci. I když můj gynekolog mě pořád uklidňuje, že má v ordinaci matky 40. :slight_smile: a vše v pohodě. Já nevím, i těch 37 je celkem pokročilý věk. Já jsem si vždycky přála třetí, ale vždy jsem tvrdila do 35.
17. říj 2013 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anuliina No já netestovala kvůli těhu. Ale boleli mě hodně vaječníky a tak jem si říkala, ty jo sakra my se tady snažímě od nějakého 9DC a to takovým způsobem,že když by byla ovulka kdykoliv,tak jsem snad neměli šanci ji propásnout. Od 21DC jsem měla ovu testy pozitivní,nebo se mi alespoň pozitivní zdály. No a protože jsem teď už byla docela unavená i přes den,tak jsem si říkala,že teď už zbývá stejně jen čekat. Ale ty bolesti mi nedaly a tak jsem vytáhla ještě další ovu test a vylezlo tohle. Takže jsem z toho zmatená a počítám i s tím,že by teprve tohle byla ovulka a mě se tím pádem protáhl cyklus. Takhle brzo před ms bych testovat nešla :slight_smile:
17. říj 2013 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ceekanka no každopádně to máš teda zajímavý cyklus. Držím ti pěstičky, a skoro nedýchám jak jsem napnutá, jak to u tebe dopadne. Já to sice mívám jak švýcarské hodinky, ale tento cyklus taky ne. Už mám druhý den zpoždění a test pořád sněhobílý. tak nechápu. I když podle BT a taky ovu testíků jsem teprve 11 DPO.
Takže možná........šance umírá poslední. :wink: Spíš bych to ale tipla na psychiku. Aji jsem si včera říkala, že tomu dám volný průběh od tohoto měsíce. U předchozích těhu jsem to moc neřešila a vyšlo to na 1 pokus. Prostě žádné měření nebo testování Můj muž je na to stejně háklivý. Docela mu to vadí, že to až tak řeším.
17. říj 2013 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anuliina hele nikdy není pozdě, my se pokoušíme o mimčo - tedy o třetí poklad a už mi 40 - cet bylo :slight_smile: takže klídek .-)
17. říj 2013 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mixlevpixle2013 jééééééé to jsem ráda, že tu nejsem jediná v tom pokročilejším věku. :wink:
Docela by mě zajímalo jak ti to rozhodnutí komentoval gynekolog. A hlavně jak dlouho se snažíte. Mě totiž dva doktoři nezávisle na sobě řekli, že to bude trvat minimálně rok, tak se nad tím nemám trápit. Prej po půl roce, když se zadaří, tak to bude velký úspěch. Jako důvod mi řekli, že je to dáno tím, že ženy po 35. roce života už nemají pravidelnou ovulku. Takže uvidíme. Když jsem byla na posledním vyšetření, tak se doktor sám divil tomu jak moc mám akční vaječníky, a zatím to vypadá, že ovu jsem měla z těch 2 měsíců, co si měřím BT oba dva. Teď ještě otázka jak moc funguje ten zbytek. Ale já si vůbec nepřipouštím, že by se nezadařilo. :slight_smile:
17. říj 2013 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anuliina takže mám parťačku ? Bezva :slight_smile: Já to s gynekoložkou konzultovala, ona mě zná od 16-ti let a odrodila moje dvě děti ale to už je pravěk :slight_smile: :slight_smile: řekla, že se o měráda postará pokud se to povede, rizika mi řekla, také mi řekla že se nemusí zadařit :frowning2: já nikdy nebrala antikoncepci a nikdy jsem něměla vážnější gyn. problém ale příroda je nevyzpytatelná že ? :slight_smile: Pokud to nepůjde normální cestou, řešit to jinak nebudeme, mám pořád stejného chlapa a s ním 2 krásný i když dospělé děti. Takže defacto splněno ale prostě toužím po miminku a to již dlouho. Mužík nejdřív nechtěl o tom ani slyšet ale nyní je nakloněn, shubla jsem 30 - kilo a začala být asi v jeho očich atrktivnější, začal více žárlit a po menší krizi chce mimnko, jsem ráda a mám nej chlapa na světě. Tajže asi tak :slight_smile:
17. říj 2013 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anuliina jinak Ovu jsem řešila tenhle měsíc testama a 15-tý den // takže ob den to máme pojištěno ale co se děje v těle to neví nikdo, příroda je regulátor :slight_smile:
17. říj 2013 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. říj 2013 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mixlevpixle2013 super. Jsem taky ráda, že tu mám spřízněnou dušičku. :fearful: :fearful: teda čučím, že se ti podařilo shodit 30kg. Jak se ti to podařilo? Já jsem se letos před svatbou snažila taky, ale nešlo to ani boha. Zkoušela jsem všechno možné, ale nic. Nakonec jsem se smířila s tím, že hold budu taková jaká jsem. :frowning2:
Aby jsi tomu rozuměla. Já mám taky dvě dětičky, ale ty jsou z prvního manželství. To nevyšlo, ale i navzdory tomu jsem se vdala podruhé. A vzhledem k tomu, že můj manžílek je mladší a děti má hrozně rád (hlavně ty moje), tak jsem se teda nechala ukecat na to naše společné. I když, sama jsem si vždy přála mít tři děti a více. Prostě velkou rodinku. Jak já říkám, byla by to taková ta třešinka na dortu, kdyby se nám to zadařilo. A pokud nezadaří, taky to nebudeme nijak hrotit. Prostě co se má stát, to se stane.
17. říj 2013 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mixlevpixle2013 jinak jsem z Jižní Moravy. A ty?
17. říj 2013 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak vás tady pročítám a musím se přiznat....ani já jsem nevydržela a otestovala těhu :grinning: mamatest je neg a mám z Benu lékárny a tam vidím ducha!!! Chcete kouknout, jestli uvidíte taky? Testovala sem včera večer :grinning: Ráno nestíhám, to až v sobotu :slight_smile:
@ceekanka mám to podobný, když jsem testovala minulý měsíc, normálně se ukázala druhá čarka a pak postupně bledla a pak zmizela, ale tento měsíc po 100% ovulce sem taky pořád tu druhou jako máš ty měla, taky sem tomu nerozumněla, nakonec mě došly testy, tak už sem dotestovala a vrhla se přímo na těhu :grinning: Držím všem palce ať máme dálnice :slight_smile:
17. říj 2013 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anuliina No zajimavý to je no :D Taky jsem na to sama zvědavá. Jinak já to doma s přítelem taky moc neřeším. On se mě sice ptá ještli už, jestli už je Terezka v bříšku a jestli už je čas na dělání dětí a podobně. Ale stejně mu to neříkám,aby nebyl pod tlakem ještě on :slight_smile: Jinak držím pěstičky,aby byli na testíku krásné kolejničky.
@jeaanna Já mám ještě jeden poslední,tak ho zkusím zítra a uvidím co se bude dít :slight_smile: Tak jsem zvědavá co ti z testíků vyleze a držím co můžu :wink:
17. říj 2013 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaanna no jejda, že jsme zvědavé. Komu jinému by ses měla pochlubit, než nám spolubojovnicím. :grinning:
Akorát je zajímavé, že mamatest máš negativní. Přitom ten bývá jeden z nejspolehlivějších. Nedělá takové ty falešné dušíky.
@ceekanka jinak fandím i tobě, aby to bylo opravdu to těhu a nejen ovulace. A asi je opravdu lepší do toho ty chlapy nezapojovat. Hold my ženské to prožíváme všechno jinak, než oni.
17. říj 2013 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anuliina A tak zase i kdyby to byla ovulka,tak to ještě není tenhle cyklus ztracený :slight_smile: A děkuju moc. Já na Vás všechny myslím každý den. Jen se probudím tak si říkám,kdopak sem asi dneska napíše,že je to v kapse :slight_smile:
17. říj 2013 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ceekanka tak na to jsem taky zvědavá, která z nás to tu konečně prolomí. Ale už by bylo docela na čase, sakriš, co? :slight_smile:
17. říj 2013 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek