• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 :-)

12. prosince 2013 
@ceekanka tak uvidíš zítra a dej vědět :slight_smile: Nechtěla jsem to luštit, ale ono mi to prostě nedalo...cítím se tsrašně unavená, pnou mi prsa a mám takový dívný pocit v celým těle :-O jo a taky si poslední týden pořád vařím krupičnou kaši :grinning: Dnes sem si do práce brala maso a rýži, nakonec sem to vůbec nejedla a najedla se až doma a krupičné kaše :grinning: Jen se bojím, že si to vše namlouvám a přijde zklamání....ale s tím taky počítám, protože aby nám to vyšlo napoprvé, se mi nějak nezdá :slight_smile:
@anuliina tak já vložím, ale tím foťákem to nejde skoro vůbec vidět, vidím to úplně mini.....asi zbytečně plaším :frowning2: Právě se mi to taky nezdá, že mi mamatest s citlivostí 10 kecal....ch jo.
17. říj 2013 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vídíte ho tam taky nebo si to namlouvám?
17. říj 2013 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jeaanna já vidím dušíka... :slight_smile: akorát já měla dušíka hned první měsíc, co jsme se snažili, teda minulý měsíc a nic... :frowning2: takže dušíkům moc nevěřím, co máš za test? je pravda, že jsem měla nějaký z tesca, žádná kvalita...
17. říj 2013 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
17. říj 2013 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jeaanna no já ho tam děvče vidím. Malý dušík tam je. Ale já u druhého dítka měla taky přesně takového dušíka a dneska mu je 7 let :grinning: Rozhodně to ber pořád 50:50. Resumé ti dá až další testík za 2 dny. Říkala jsi v sobotu, že budeš testit? Tak to už by měla být čárečka čitelnější. Každopádně máš aspoň něco, já naprosto bílo. :frowning2: Jinak proč by to nemohlo vyjít hned na první pokus. Já mám děti obě dvě na první pokus. :slight_smile:
17. říj 2013 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, prosím, prosím, když budete chtít něco změnit do tabulky, tak to pište i mě... já nejdřív dělám tabulku na základě mě adresovaných oznámení, a pak až čtu to ostatní, takže pokud mě v příspěvku neoznačíte, tak je pravděpodobnost, že změnu nezaznamenám :slight_smile:
17. říj 2013 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@jeaanna já to taky vidíííím :slight_smile: naděje umírá poslední a držím moooc palce :slight_smile:
17. říj 2013 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jeaanna Já dušíka vidím, snad na tom správném místě... jen mamatest comfort 10 dušíky rád, já ho měla na tomhle testu v dubnu a na ostatních, i obyč mamatestech nic :unamused: ale budem doufat!!!
17. říj 2013 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natali29 :slight_smile: to sem ráda, že mě zrak neklame :slight_smile: však uvidíme jak to bude dál :slight_smile: doufám, že to vydržím a další testík udělám až v sobotu ráno, ale nevím nevím, jsem na tom testování už pomalu závislá :slight_smile: Dneska jsem si objednala ten digitál, ale ten bych použila až při úplných //. Tenhle je z Benu lékárny, taky zatím dušíkům nevěřím i když chci :slight_smile:
17. říj 2013 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky děkuju moc :slight_smile: necháme se překvapit a v sobotu budeme chytřejší :slight_smile: Se té soboty snad nedočkám :grinning:
17. říj 2013 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@anuliina neboj, taky se určitě objeví:slight_smile: a co máš za test? Fakt jsi měla obě děti napoprvé....to je paráda :slight_smile: Syn byl neplánovaně, takže taky hned a ani jsem nevěděla :grinning: myslím, že to bylo lepší, protože jak se furt sleduju mě štve :grinning:
@blannie právě že na mamatestu 10 nemám vůbec nic a na testu z Benu lékárny je a tomu nerozumím :slight_smile:
17. říj 2013 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka tak ten test snad ani pozitivnější být nemůže, téda :grinning: to se nedivim, že nevíš, co si máš myslet :slight_smile: Ta tvoje cena je lepší, mě teď už snad bude stačit jedno balení na měsíc, a to zas tak hrozný není... :confused:
17. říj 2013 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaanna aha, tak to jo... já na minulý měsíc koupila taky nějaké méně známé testy a taky mi hodily ducha a nic nebylo :frowning2: ale někdy to je prý naopak, že ty mama trvají déle, i když mají vyšší citlivost. Pak aby se tom někdo vyznal :unamused:
17. říj 2013 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky používám tyhle, jsou 2 ks v balení a stojí myslím 75,-
17. říj 2013 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaanna já mám doma testy Mamatest s citlivostí 10. Jinak holky jsou opravdu obě na první pokus. Prostě jsme si řekli, že teď si pořídíme mimčo, já vysadila HA a za měsíc už jsem měla na testu //. U nás v rodině je to naprosto normální. Moje sestra to samé - na první zátah. :grinning:
Ten test vypadá opravdu dobře, já bych asi nevydržela a ráno testovala. :wink: Tak přeju ať čárečky sílí.
17. říj 2013 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie aha, tak já budu doufat a čekat na sobotu :slight_smile: aji když pak budou //, neuveřím tomu, dokud neuvidím srdíčko :slight_smile:
17. říj 2013 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anuliina paráda teda :slight_smile: tak já budu doufat, že to bude tak, jako se synem :slight_smile: Ráno to nestíhám, ale bojím se, že odpoledne podlehnu :grinning:
17. říj 2013 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojik holky,tak já jsem se rozhodla,že místo toho sledování se a testování ovu začnu cvičit :slight_smile: Dnes mám úspěšně první kolo Cvičení s Jill (nevím jestli to znáte) za sebou a je mi docela fajn,tak snad to i k něčemu bude :unamused:
17. říj 2013 v 18:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaanna jinak já tam taky vidím dušíka,tak držím palce ať jen sílí :slight_smile:
17. říj 2013 v 18:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie tabulka je čím dál tím hezčí :slight_smile:
17. říj 2013 v 18:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, poctivě dočítám, ale než dojdu na konec, zapomenu, které z vás jsem chtěla na co reagovat... :slight_smile:

Mně ms zatím nedorazila, ale ani pořádně nevím, kdy ji čekat. Poslední cyklus trval 28 dní, ten předtím 30 a ten ještě před trval asi 80 :slight_smile: Od neděle mě lehce pobolívá podbřišek jako před ms, obvykle mě ale bolívá 1 - 2 dny před a teď už 5 dní a nic. Jinak nic zvláštního nepozoruju, ale protože máme v sobotu rodinnou oslavu, chci zítra zkusit testit, abych věděla, jestli se mám kdyžtak krotit s alkoholem :grinning: Akorát se bojím, že budu zklamaná, protože ještě nemusí být nic vidět a nebo se to vůbec nemuselo povést. I když bych se divila s tou frekvencí ob den skoro celý cyklus :slight_smile:

Máte někdo zkušenost s testem z DM IntiMed citlivost 25? Je spolehlivý?
17. říj 2013 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozaruska Jill znám, chtěla sem se na ni taky vrhnout, ale zatím sem se k tomu nedostala .-) myslíš, že by to nevadilo kdybych byla těhu? Dost se tam i skáče :slight_smile: To jsem ráda, že taky vidíš, děkuju :slight_smile:
17. říj 2013 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smisca Ahoj :slight_smile: pokud to bylo vytrvalé, tak to by bylo, aby to nebylo :wink: držím palce, aby bylo a byly tam // :slight_smile:

Z DM zkušenosti nemám.
17. říj 2013 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaanna Taky mi prijde, ze ho tam vidim..tak drzim palce at to vyjde a jsi dalsi ruzova v tabulce :slight_smile:
17. říj 2013 v 19:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozaruska Ahojky, ja to mam podobne, taky se ted snazim cvicit at mam jine myslenky, chodim na fitbox a na squash.. Musim ted co nejvic zhubnout at pak muzu vesele nabirat :slight_smile:
17. říj 2013 v 19:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anuliina To mi povídej,jsem zvědavá kdo bude předskokan :slight_smile:
@jeaanna Taky ho vidím a určo to dobře dopadne. U mě poprvé to bylo taky hned na poprvé :slight_smile:
@blannie No já předně doufám, že další měsíc už ovu testy potřebovat nebudu,ale kdyby náhodou,tak si snad už taky vystačím s jedním balením :slight_smile: Zítra zkusím ten posledním a uvidí se :sweat_smile:
17. říj 2013 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky holky...hlásím se už konečně z domova,po náročné práci...jsem utahaná jako kůň....a přes všechny ty starosti,co jsme tedko doma měli,jsme zapomenuli s mužem na výročí našeho seznámení :unamused: ...takže chceme zítra někam zajít...tak se docela těším...člověk se odreaguje :slight_smile:
@jeaanna Taky vidím dušíka....držím palečky :wink:
17. říj 2013 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Mě už pomalinku končí mrcha,tak se těším na další snažení.....a pořád se děsím toho 10 DC,jestli tam ta dr. něco uvidí :unamused:
17. říj 2013 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaanna Díky, zítra se uvidí.

A přemýšlela jste už některá, jak pak těhotenství oznámíte manželům, rodičům atd.?
17. říj 2013 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaanna no byl to teda mazec,je to sice jen půl hodinky na Jill,ale dýchala jsem jako lokomotiva :grinning: Kdybys byla těhu,tak bych to cvičení raději vynechala,je to fakt makačka,tak ať si neublížíte..Na netu je i cvičení pro těhotné,tak bych se pak vrhla na tohle :slight_smile:
17. říj 2013 ve 22:04  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek