Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 🙂

Ahojky, jmenuji se Míša a je mi 26 let. S manželem jsme si říkali,že by jsme se mohli pokusit o mimčo...najde se tu také někdo kdo se snaží od srpna?🙂
jeaanna
17. říj 2013
@ceekanka tak uvidíš zítra a dej vědět 🙂 Nechtěla jsem to luštit, ale ono mi to prostě nedalo...cítím se tsrašně unavená, pnou mi prsa a mám takový dívný pocit v celým těle 😮 jo a taky si poslední týden pořád vařím krupičnou kaši 😃 Dnes sem si do práce brala maso a rýži, nakonec sem to vůbec nejedla a najedla se až doma a krupičné kaše 😃 Jen se bojím, že si to vše namlouvám a přijde zklamání....ale s tím taky počítám, protože aby nám to vyšlo napoprvé, se mi nějak nezdá 🙂
@anuliina tak já vložím, ale tím foťákem to nejde skoro vůbec vidět, vidím to úplně mini.....asi zbytečně plaším 😞 Právě se mi to taky nezdá, že mi mamatest s citlivostí 10 kecal....ch jo.
jeaanna
17. říj 2013
Vídíte ho tam taky nebo si to namlouvám?
natali29
17. říj 2013
@jeaanna já vidím dušíka... 🙂 akorát já měla dušíka hned první měsíc, co jsme se snažili, teda minulý měsíc a nic... 😞 takže dušíkům moc nevěřím, co máš za test? je pravda, že jsem měla nějaký z tesca, žádná kvalita...
blannie
17. říj 2013
anuliina
17. říj 2013
@jeaanna no já ho tam děvče vidím. Malý dušík tam je. Ale já u druhého dítka měla taky přesně takového dušíka a dneska mu je 7 let 😃 Rozhodně to ber pořád 50:50. Resumé ti dá až další testík za 2 dny. Říkala jsi v sobotu, že budeš testit? Tak to už by měla být čárečka čitelnější. Každopádně máš aspoň něco, já naprosto bílo. 😞 Jinak proč by to nemohlo vyjít hned na první pokus. Já mám děti obě dvě na první pokus. 🙂
blannie
17. říj 2013
Holky, prosím, prosím, když budete chtít něco změnit do tabulky, tak to pište i mě... já nejdřív dělám tabulku na základě mě adresovaných oznámení, a pak až čtu to ostatní, takže pokud mě v příspěvku neoznačíte, tak je pravděpodobnost, že změnu nezaznamenám 🙂
stepankakv
17. říj 2013
@jeaanna já to taky vidíííím 🙂 naděje umírá poslední a držím moooc palce 🙂
blannie
17. říj 2013
@jeaanna Já dušíka vidím, snad na tom správném místě... jen mamatest comfort 10 dušíky rád, já ho měla na tomhle testu v dubnu a na ostatních, i obyč mamatestech nic :-| ale budem doufat!!!
jeaanna
17. říj 2013
@natali29 🙂 to sem ráda, že mě zrak neklame 🙂 však uvidíme jak to bude dál 🙂 doufám, že to vydržím a další testík udělám až v sobotu ráno, ale nevím nevím, jsem na tom testování už pomalu závislá 🙂 Dneska jsem si objednala ten digitál, ale ten bych použila až při úplných //. Tenhle je z Benu lékárny, taky zatím dušíkům nevěřím i když chci 🙂
jeaanna
17. říj 2013
Holky děkuju moc 🙂 necháme se překvapit a v sobotu budeme chytřejší 🙂 Se té soboty snad nedočkám 😃
jeaanna
17. říj 2013
@anuliina neboj, taky se určitě objeví🙂 a co máš za test? Fakt jsi měla obě děti napoprvé....to je paráda 🙂 Syn byl neplánovaně, takže taky hned a ani jsem nevěděla 😃 myslím, že to bylo lepší, protože jak se furt sleduju mě štve 😃
@blannie právě že na mamatestu 10 nemám vůbec nic a na testu z Benu lékárny je a tomu nerozumím 🙂
blannie
17. říj 2013
@ceekanka tak ten test snad ani pozitivnější být nemůže, téda 😃 to se nedivim, že nevíš, co si máš myslet 🙂 Ta tvoje cena je lepší, mě teď už snad bude stačit jedno balení na měsíc, a to zas tak hrozný není... =-)
blannie
17. říj 2013
@jeaanna aha, tak to jo... já na minulý měsíc koupila taky nějaké méně známé testy a taky mi hodily ducha a nic nebylo 😞 ale někdy to je prý naopak, že ty mama trvají déle, i když mají vyšší citlivost. Pak aby se tom někdo vyznal :-|
jeaanna
17. říj 2013
Holky používám tyhle, jsou 2 ks v balení a stojí myslím 75,-
anuliina
17. říj 2013
@jeaanna já mám doma testy Mamatest s citlivostí 10. Jinak holky jsou opravdu obě na první pokus. Prostě jsme si řekli, že teď si pořídíme mimčo, já vysadila HA a za měsíc už jsem měla na testu //. U nás v rodině je to naprosto normální. Moje sestra to samé - na první zátah. 😃
Ten test vypadá opravdu dobře, já bych asi nevydržela a ráno testovala. 😉 Tak přeju ať čárečky sílí.
jeaanna
17. říj 2013
@blannie aha, tak já budu doufat a čekat na sobotu 🙂 aji když pak budou //, neuveřím tomu, dokud neuvidím srdíčko 🙂
jeaanna
17. říj 2013
@anuliina paráda teda 🙂 tak já budu doufat, že to bude tak, jako se synem 🙂 Ráno to nestíhám, ale bojím se, že odpoledne podlehnu 😃
rozaruska
17. říj 2013
Ahojik holky,tak já jsem se rozhodla,že místo toho sledování se a testování ovu začnu cvičit 🙂 Dnes mám úspěšně první kolo Cvičení s Jill (nevím jestli to znáte) za sebou a je mi docela fajn,tak snad to i k něčemu bude :-|
rozaruska
17. říj 2013
@jeaanna jinak já tam taky vidím dušíka,tak držím palce ať jen sílí 🙂
rozaruska
17. říj 2013
@blannie tabulka je čím dál tím hezčí 🙂
smisca
17. říj 2013
Ahoj holky, poctivě dočítám, ale než dojdu na konec, zapomenu, které z vás jsem chtěla na co reagovat... 🙂

Mně ms zatím nedorazila, ale ani pořádně nevím, kdy ji čekat. Poslední cyklus trval 28 dní, ten předtím 30 a ten ještě před trval asi 80 🙂 Od neděle mě lehce pobolívá podbřišek jako před ms, obvykle mě ale bolívá 1 - 2 dny před a teď už 5 dní a nic. Jinak nic zvláštního nepozoruju, ale protože máme v sobotu rodinnou oslavu, chci zítra zkusit testit, abych věděla, jestli se mám kdyžtak krotit s alkoholem 😃 Akorát se bojím, že budu zklamaná, protože ještě nemusí být nic vidět a nebo se to vůbec nemuselo povést. I když bych se divila s tou frekvencí ob den skoro celý cyklus 🙂

Máte někdo zkušenost s testem z DM IntiMed citlivost 25? Je spolehlivý?
jeaanna
17. říj 2013
@rozaruska Jill znám, chtěla sem se na ni taky vrhnout, ale zatím sem se k tomu nedostala .-) myslíš, že by to nevadilo kdybych byla těhu? Dost se tam i skáče 🙂 To jsem ráda, že taky vidíš, děkuju 🙂
jeaanna
17. říj 2013
@smisca Ahoj 🙂 pokud to bylo vytrvalé, tak to by bylo, aby to nebylo 😉 držím palce, aby bylo a byly tam // 🙂

Z DM zkušenosti nemám.
lenka_25
17. říj 2013
@jeaanna Taky mi prijde, ze ho tam vidim..tak drzim palce at to vyjde a jsi dalsi ruzova v tabulce 🙂
lenka_25
17. říj 2013
@rozaruska Ahojky, ja to mam podobne, taky se ted snazim cvicit at mam jine myslenky, chodim na fitbox a na squash.. Musim ted co nejvic zhubnout at pak muzu vesele nabirat 🙂
ceekanka
17. říj 2013
@anuliina To mi povídej,jsem zvědavá kdo bude předskokan 🙂
@jeaanna Taky ho vidím a určo to dobře dopadne. U mě poprvé to bylo taky hned na poprvé 🙂
@blannie No já předně doufám, že další měsíc už ovu testy potřebovat nebudu,ale kdyby náhodou,tak si snad už taky vystačím s jedním balením 🙂 Zítra zkusím ten posledním a uvidí se :-N
marokanek1111
17. říj 2013
Ahojky holky...hlásím se už konečně z domova,po náročné práci...jsem utahaná jako kůň....a přes všechny ty starosti,co jsme tedko doma měli,jsme zapomenuli s mužem na výročí našeho seznámení :-| ...takže chceme zítra někam zajít...tak se docela těším...člověk se odreaguje 🙂
@jeaanna Taky vidím dušíka....držím palečky 😉
marokanek1111
17. říj 2013
Mě už pomalinku končí mrcha,tak se těším na další snažení.....a pořád se děsím toho 10 DC,jestli tam ta dr. něco uvidí :-|
smisca
17. říj 2013
@jeaanna Díky, zítra se uvidí.

A přemýšlela jste už některá, jak pak těhotenství oznámíte manželům, rodičům atd.?
rozaruska
17. říj 2013
@jeaanna no byl to teda mazec,je to sice jen půl hodinky na Jill,ale dýchala jsem jako lokomotiva 😃 Kdybys byla těhu,tak bych to cvičení raději vynechala,je to fakt makačka,tak ať si neublížíte..Na netu je i cvičení pro těhotné,tak bych se pak vrhla na tohle 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli